Skoči na vsebino

Kje smo kot družba?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
325 odgovorov v temi

Anketa: Ali je naša družba še rešljiva? (143 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Smo že popolnoma odtavali kot družba?

1. Ne, saj vse špila! (5 glasov [3.50%] - Poglej)

Delež glasov: 3.50%

2. Ni panike, le malo prilagoditev je potrebno. (7 glasov [4.90%] - Poglej)

Delež glasov: 4.90%

3. Ja, smo kar zabluzili, a bomo stopili skupaj, ko bo hudo. (52 glasov [36.36%] - Poglej)

Delež glasov: 36.36%

4. Ne vidim rešitve. (27 glasov [18.88%] - Poglej)

Delež glasov: 18.88%

5. Beyond repair. (51 glasov [35.66%] - Poglej)

Delež glasov: 35.66%

6. Drugo, razložim v postu. (1 glasov [0.70%] - Poglej)

Delež glasov: 0.70%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 008
  • Avtomobil: ni moj:(

Kje je problem?

Danes je na voljo vec dobrih dokumentarcev o vseh aspektih druzbe kot kadarkoli prej... ce jih zelis gledat, jih imas kolikor hoces.

Ce pa vecina folka hoce met mozgane na pasi, gledat tezave & nepopolnosti drugih, da se s svojo ne rabi ukvarjat, imajo tudi oni svojo izbiro.

Dandanes vsak lahko najde nekaj zase in to v vseh aspektih zivljenja/druzbe.
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti
    • bimmer 5 je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 479
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Za začetek si lahko pogleda dokumentarec o Rimljanih da bo videl dejanski razlog zakaj je imperij propadel.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 042
  • Avtomobil: new age e39

Še ena tema za jamrače. Super nam je. Drugo leto corona izzveni, izvolimo si vlado kot jo hočemo in zivimo normalen lajf naprej. To je to. Vse ostalo je na nas.

Urejal damirkos1, 04.10.2021, 20:41.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Simon, julius in 6 ostalim je všeč

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 535
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Trenutno zivimo v zahodnem svetu v sistemu (demokracija), ki je bolj pravicen do posameznika, kot kateri koli ostali druzbeni sistem znan cloveku.

- zastonj izobrazba
- ni kast in druzbenih razredov
- javno zdravstvo, solstvo, socialna varnost
- svoboda govora
- svoboda potovanj
- majhna razslojenost v materialnem smislu (tudi ljudje, ki ne prispevajo mnogo za druzbeno korist, so na toplem, imajo toplo vodo, dostop do hrane... oz., Iphona al pa BMW-ja ima lahko tako bogatas, kot brezposelen)
- itd.

Svoboda, ki jo trenutno uzivamo v zahodnem svetu je nasim prednikom izpred par generacij tezko predstavlja.

Res pa je, da danes vec zavisi od aktivnosti posameznika kot vcasih.

Pa Korona pa te fore, to nima veze z nicemer. Je zgolj gospodarski pospesevalec oz., uravnatelj. Malenkost, okoli katere se folk usaja, da se ima s cim identificirat.

Ma dej no!! Kakšna svoboda govora, glavo iz riti! Jutr so demonstracije in v Sloveniji šteka Facebook!

Nobena od tvojih postavk ne drži..
Izobrazba je najprej prisilna nato neefektivna in nakoncu plačljiva.
Zdravstvo se še kako preplačuje
Potuješ pač ne svobodno -bolj svobodno potujejo dobrine (kar je narobe! samo kaj ko so kapacitete premale za razumevanje problematike)
Razslojenost pa je ogromna, več je revežev kot kdaj koli in milionarji imajo več milionov kot kdajkoli

Urejal e-masteR-39, 04.10.2021, 20:53.

Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 437
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Izbral sem da bomo stopili skupaj ko bo hudo. Ne upam pa ugibati kako hudo bo takrat ko bomo stopili skupaj. Svet pa ne gre v napačno smer zaradi tistega 1% ampak zaradi vseh nas. To je prva točka do katere moramo pridt preden bo šlo na bolje.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Compact-3 in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma dej no!! Kakšna svoboda govora, glavo iz riti! Jutr so demonstracije in v Sloveniji šteka Facebook!
Nobena od tvojih postavk ne drži..
Izobrazba je najprej prisilna nato neefektivna in nakoncu plačljiva.
Zdravstvo se še kako preplačuje
Potuješ pač ne svobodno -bolj svobodno potujejo dobrine (kar je narobe! samo kaj ko so kapacitete premale za razumevanje problematike)
Razslojenost pa je ogromna, več je revežev kot kdaj koli in milionarji imajo več milionov kot kdajkoli

Facebook nima nobene veze s svobodo govora. Je zgolj socialno omrezje.

Sploh ni vazno, a je izobrazba efektivna ali ne... dejstvo je, da do poljubne stopnje izobrazbe lahko prides na racun drzave, kaj bos pa z njo naredil, pa je tvoj problem:)

Tega vcasih ni bilo, si moral bit clan dolocene kaste, druzine itd. Danes imamo bolj enake moznosti kot kadarkoli prej (ne trudim, da je vse 100% pravicno).

Ce se bos primerjal z milionarji (oz., z drugimi) ne bos nikoli zadovoljen. Sicer si pa kot drzavljan Slovenije avtomatsko med 8% najbogatejsih ljudi na planetu:)
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 774
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Prvo resimo male tezave. Izborit si svobodo, kot je bilo pred trenutnim stanjem, brez da nas kot druzbo in posameznika nekdo posiljuje. Sele potem dalje. Aja, zamenjat "vodstvo" na vrhu, za voljo vsega kar so storil "dobrega" okoli aktualne problematike. Nuja!

Ukvarjat se je treba z aktualnimi problemi in jih ne potiskat v kot, ker slej kot prej pridejo odzadaj. Ce bi takoj na prva zapiranja reagirali s protesti tako kot zdaj, bi ze bili "svobodni".

Seveda ni nikoli prepozno. Jaz ne maram ekstremov na nobeni strani, ultra levi in ultra desni so isti k****. Zgodovina nas uci, samo se je treba poglobit.

In ravno tomoti so izraz danasnje druzbe, ki je kapitalisticna, globalisticna, anemicna na obcutke in verjame v svoj prav. Najhuje je to, da so brez kancka kriticnega razmisljanja. Ce bi taksni osebki hodili v vecini skozi zgodovino, bi ze zdavnja v okovih okoli rok in nog kopali v rudnikih.

Pa prosim ne iz tvojih ust omenjat Carl Sagana, clovek se v grobu vrti. Hvala.

Razen tega, je upanje za druzbo. Vidimo koliko je ljudi, ki se nocejo spremenit v en filmski scenarij, katere smo pred 15 timi, desetimi in parimi leti nazaj gledali in se cudili...wtf se je zgodilo da je do tega prislo?! Seveda, na filmu. Sedaj pa zivimo najvecji mindfuck movie ever :)

Mislim, da je tale kriza potegnila na plano najboljse in najslabse iz civilizacije. Vse je izplavalo na povrsje in gamad in zlato.

Isto ne bo vec nikoli, ker to je preslo vse do sedaj videne meje zdravega razuma od razpada Jugoslavije, ce se omejim na nase prostore. Se leta '90 (ko nekateri sodelujoci v burnih razpravah se v jajcu niso bili) si noben ni mislil da se bo zgodilo kar se je na nasih prostorih.

30 let pozneje, smo cela juga spet skupaj, pa di si zemo...narod ni vec glup.

Kot bi rekel Dandrough v enem svojih verzov: "Ker čupe pač ne dam za zastavo, zato ko boste strigli kar začnite dol pri vratu in odrežite mi glavo..."

Je upanje!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, mitja155, Milan P in 2 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75 839
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Facebook nima nobene veze s svobodo govora. Je zgolj socialno omrezje.

Motiš se, kolikor si dolg in širok. Tudi jaz sem na začetku preziral FB in sem se do njega obnašal posmehljivo, potem sem pa s časom spoznal da je v bistvu edino orodje za izražanje revnih. Ti ljudje nimajo ne znanja in ne možnosti da bi se izražali na drug način kakor s par besedami v objavi na FB, včasih celo samo s par črkami, kolikor spravijo skupaj. Ampak so tam in spremljajo dogajanje, čeprav si ga interpretirajo po svoje. In ker je FB (pa tudi druga socialna omrežja) tako razširjen, imajo ti ljudje moč. Desetletja smo poslušali posmehljive opazke o "facebook doktorjih", se delali norca iz objav tamkajšnjih sodelujočih in jih zasmehovali, zmerjali smo jih s "keyboard warriorji". No zdaj se je pokazalo da niso samo to, da ne živijo samo v virtualnem svetu, ampak znajo tudi stopit na ulico in se postavit zase. In so se, v tisočih, stotisočih, milijonih po celem svetu in prav socialna omrežja so jih združila.

Ni težko uganit kaj se pravkar dogaja ko so socialna omrežja ugasnjena, ne gre za nobeno vzdrževanje. To je laž. Gre za nameren izklop po naročilu "stricev iz ozadja", če imam prav se bojo družbena omrežja vrnila v precej spremenjeni obliki, uvedli bojo temeljito cenzuro in strogo prepoved kakršnih koli organizacij protestov ali poročanja o njih. Seveda upam da nimam pojma in da sem se zmotil, se pa na žalost glede teh stvari zelo redko zmotim.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • Borut30 je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 846
  • Avtomobil: hitro kolo

Idiocracy, družba ali bolje rečeno - vladavina idiotov.

Prišli smo do razpuščenosti, ki se v demokraciji in blagostanju slej kot prej zgodi. Družba, v kateri se 1 ali 5 % najglasnejših daje največ poudarka. Če bi bili najglasnejši recimo invalidi, zapostavljeni, revni, žrtve zlorab … nič ne rečem. Ampak ti sk navadno čisto tiho.

Tako pa je 5 % idiotov najglasnejših. Kaj govorijo? 100 % časa samo o sebi. Opozarjajo nase z raznoraznimi zahtevami, žugajo zaradi subjektivnega občutka pomanjkanja lastnih pravic, njihovo delovanje kaže, da so center svojega vesolja. Pri čemer jim objektivno nihče ni ne naredil niti jim noče nič žalega ali slabega. A vse to je onkraj dometa, prezahtevno za procesiranje “instant gratification” vajenih možganov.

Bistvo družbe je družbeni konsenz, ko tega enkrat več ni, lahko začnemo mahati v slovo demokraciji.

Družbena omrežja, ko sosedov jecljajoč lolek postane mnenjski voditelj določenega % ljudi in razpad resnega novinarstva, je vse del koščka mozaika, v katerem se trenutno nahajamo.

Kolikokrat v preteklih letih ste prižgali TV in poslušali 15-minutno nabijanje o Dončiču, groznemu, “nikoli videnemu” vremenskemu dogajanju in javljanju s kaotičnega dogajanja sredi poletne špice na meji? Vse stoji in oh-katastrofa, ljudje stopajo iz svojih avtomobilov, da pretegnejo noge.

Vse te namišljene katastrofe, stalen senzacionalizem in tendecioznost, banalizacija in reletivizacija popolnoma resnih tem nas vse bolj oddaljujejo od družbenega miru, za katerega so se naši predniki trdo borili.

Očitno je ljudem malo dolgčas, kar tako. Morda ne vidijo smisla v svoji eksistenci.

Ko se ljudje začnejo pritoževati samo zato, ker se lahko, je znak, da je vsega preveč in prelahko dosegljivo. In dogajanje se na takšni točki začne lomiti.
Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako pa je 5 % idiotov najglasnejših. Kaj govorijo? 100 % časa samo o sebi. Opozarjajo nase z raznoraznimi zahtevami, žugajo zaradi subjektivnega občutka pomanjkanja lastnih pravic, njihovo delovanje kaže, da so center svojega vesolja. Pri čemer jim objektivno nihče ni ne naredil niti jim noče nič žalega ali slabega. A vse to je onkraj dometa, prezahtevno za procesiranje “instant gratification” vajenih možganov.

Word.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75 839
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Idiocracy, družba ali bolje rečeno - vladavina idiotov.

Prišli smo do razpuščenosti, ki se v demokraciji in blagostanju slej kot prej zgodi. Družba, v kateri se 1 ali 5 % najglasnejših daje največ poudarka. Če bi bili najglasnejši recimo invalidi, zapostavljeni, revni, žrtve zlorab … nič ne rečem. Ampak ti sk navadno čisto tiho.

Bistvo družbe je družbeni konsenz, ko tega enkrat več ni, lahko začnemo mahati v slovo demokraciji.

Družbena omrežja, ko sosedov jecljajoč lolek postane mnenjski voditelj določenega % ljudi in razpad resnega novinarstva, je vse del koščka mozaika, v katerem se trenutno nahajamo.

Kolikokrat v preteklih letih ste prižgali TV in poslušali 15-minutno nabijanje o Dončiču, groznemu, “nikoli videnemu” vremenskemu dogajanju in javljanju s kaotičnega dogajanja sredi poletne špice na meji? Vse stoji in oh-katastrofa, ljudje stopajo iz svojih avtomobilov, da pretegnejo noge.

Vse te namišljene katastrofe, stalen senzacionalizem in tendecioznost, banalizacija in reletivizacija popolnoma resnih tem nas vse bolj oddaljujejo od družbenega miru, za katerega so se naši predniki trdo borili.

Očitno je ljudem malo dolgčas, kar tako. Morda ne vidijo smisla v svoji eksistenci.

Ko se ljudje začnejo pritoževati samo zato, ker se lahko, je znak, da je vsega preveč in prelahko dosegljivo. In dogajanje se na takšni točki začne lomiti.

Jaz bi se s tem načeloma strinjal, če se nebi izkazalo da je nekdo še večji idiot kot so posamezniki iz vrst ljudstva, to so svetovni voditelji. Pa ne mislim samo državnikov, pač pa tudi tiste nad njimi in okoli njih. Vse skupaj se je začelo s pojavom interneta in z njegovim razvojem, svet je nenadoma postal ena majhna globalna vas, kjer se vsak lahko vtakne v vsakega in ga žal lahko tudi kontrolira. "Usmerja", bi rekli svetovni voditelji, ki sami sebe nazivajo filantropi. O imenih ta moment nebi, dejstvo pa je da so ti ljudje tako bogati da jim nobena stvar ne predstavlja več dovolj velikega izziva, razen ena sama - zavladati svetu. Ker denar ljudi pokvari, so ti ljudje najbolj pokvarjeni od vseh na planetu Zemlja. 

Glede idiokracije se torej strinjam s tabo, ne strinjava se mogoče samo v tem, kdo ti idioti so. Da so problematični najbolj glasni posamezniki nebi rekel, jaz bi prej rekel da so največji problem tisti ki se jih sploh ne sliši, oziroma tisti ki se zelo redko pojavljajo v javnosti. Ljudje se delijo na ovce in na volkove, prvih je na svetu cca 95%, drugih pa cca 5%. Kdo je nevaren, volk ali ovca, sama presodi.

Aja pa še nekaj, demokracija je samo igra, je samo krinka za to, da ljudje verjamejo, da imajo dejansko oni vzvode oblasti v svojih rokah. V resnici je to laž oziroma iluzija, ničesar nimajo. Edina moč ki jo ima ljudstvo je moč združevanja v skupine, ki se zgrnejo na ulice in se uprejo oblasti. Kar se ravnokar dogaja. Tu se igra konča, zavese se odgrnejo in tisti ki vodi igro, bo kmalu pokazal svoj pravi obraz. Zapomni si, kaj sem rekel.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • Milan P in Compact-3 uporabnikom je všeč to sporočilo

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 846
  • Avtomobil: hitro kolo

Jerry, naredi en poskus v glavi.

Spomni se, s čim so se tvoji možgani zaposlovali pol leta nazaj, 2 leti nazaj, 5 let nazaj in 13 let nazaj. Hkrati apliciraj svoje zgornje besede in obenem spremembe, ki so se dogajale v družbi (politika, omrežja, tvoj status, prijatelji in vse, kar je bilo relevantno zate tedaj), pa premisli znova. Znaš priti do zanimivih ugotovitev.
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 437
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Izbral sem da bomo stopili skupaj ko bo hudo. Ne upam pa ugibati kako hudo bo takrat ko bomo stopili skupaj. Svet pa ne gre v napačno smer zaradi tistega 1% ampak zaradi vseh nas. To je prva točka do katere moramo pridt preden bo šlo na bolje.

Zadnjih nekaj objav le potrjuje tole misel. Krivi si vsi ostali. Samo jaz sem pa tisti ki mi je vse jasno.

Idiocracy film mi je dal mislit že 10let nazaj ko družba še ni bila tako daleč zavožena. Ustvarjalci tega filma so bili geniji. Ampak ker je komedija ga pač noben ne jemlje resno.

Vsi bi živeli lahkotno, imeli bi vse, naredili bi čim manj, za svoje dobro gremo preko trupel, ne upoštevamo mnenj ostalih, vidimo napake vseh ostalih a svojih ne, ne zaupamo stroki, ....

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 727
  • Avtomobil: Becikl

Zadnjih nekaj objav le potrjuje tole misel. Krivi si vsi ostali. Samo jaz sem pa tisti ki mi je vse jasno.
Idiocracy film mi je dal mislit že 10let nazaj ko družba še ni bila tako daleč zavožena. Ustvarjalci tega filma so bili geniji. Ampak ker je komedija ga pač noben ne jemlje resno.
Vsi bi živeli lahkotno, imeli bi vse, naredili bi čim manj, za svoje dobro gremo preko trupel, ne upoštevamo mnenj ostalih, vidimo napake vseh ostalih a svojih ne, ne zaupamo stroki, ....

Jah idiocracy je res preroski film...zalostno ko se zaves kam plujemo.

Ni bil tam predsednik drzave nek fuzbaler al neki...pri nas bo pa vez dva mandata saska lendero zdravstvena ministrica.

Jaz ne vidim spasa.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 825
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Motiš se, kolikor si dolg in širok. Tudi jaz sem na začetku preziral FB in sem se do njega obnašal posmehljivo, potem sem pa s časom spoznal da je v bistvu edino orodje za izražanje revnih. Ti ljudje nimajo ne znanja in ne možnosti da bi se izražali na drug način kakor s par besedami v objavi na FB, včasih celo samo s par črkami, kolikor spravijo skupaj. Ampak so tam in spremljajo dogajanje, čeprav si ga interpretirajo po svoje. In ker je FB (pa tudi druga socialna omrežja) tako razširjen, imajo ti ljudje moč. Desetletja smo poslušali posmehljive opazke o "facebook doktorjih", se delali norca iz objav tamkajšnjih sodelujočih in jih zasmehovali, zmerjali smo jih s "keyboard warriorji". No zdaj se je pokazalo da niso samo to, da ne živijo samo v virtualnem svetu, ampak znajo tudi stopit na ulico in se postavit zase. In so se, v tisočih, stotisočih, milijonih po celem svetu in prav socialna omrežja so jih združila.

Ni težko uganit kaj se pravkar dogaja ko so socialna omrežja ugasnjena, ne gre za nobeno vzdrževanje. To je laž. Gre za nameren izklop po naročilu "stricev iz ozadja", če imam prav se bojo družbena omrežja vrnila v precej spremenjeni obliki, uvedli bojo temeljito cenzuro in strogo prepoved kakršnih koli organizacij protestov ali poročanja o njih. Seveda upam da nimam pojma in da sem se zmotil, se pa na žalost glede teh stvari zelo redko zmotim.

Odlično napisano! Da še jaz pristavim lonček; moje mišljenje je, če je osebek vsaj malo razgledan in pozna dejstva, lahko zelo hitro tudi na družabnih omrežjih loči med "plevelom" in dejansko koristno informacijo. Lahko rečem, da je na družabnih omrežjih več kot polovica neresnih in nepreverjenih informacij, se pa najdejo izjemno zanimive, ki jih plasirajo navadni ljudje(ki nekaj vedo) in tisti, ki drugače ne "upajo ali ne smejo" zaradi poslovne etike. In to je bistvo vsega. Na nas pa je, da najdemo povezave med realnostjo in teorijo, ki ima pač smisel.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 825
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Jah idiocracy je res preroski film...zalostno ko se zaves kam plujemo.

Ni bil tam predsednik drzave nek fuzbaler al neki...pri nas bo pa vez dva mandata saska lendero zdravstvena ministrica.

Jaz ne vidim spasa.

Vsi na to Lendero skačete. Pa dobro ok, a Okorn je pa kej boljši? Človek je dobil pol milijona sredstev, da prek medijev plasira zgodbo, ki mu jo je napisal nekdo drug. Vidiš poanto obeh t.i. skrajnežev? Edina razlika je med njima, da Saška verjame v "sranje", pa to izraža kokr pa pač izraža. Ta drugi je pa plačan, da mora verjeti v nekaj, kar ne verjame pol ljudstva. Ni niti bistvo, da se omenja en ali drug...ljudje smo itak sprani iz strani medijev do konca. Ni več poti nazaj. Ti in tvoj primitivizem še 1000 let ne bo usahnil, pa lahko jutri vsa elita prizna, da je bil vse nateg. V obratni smeri bo malo težje, ker noben več ne more prepričati naroda, da je vse formalno pravilno in da je vse res, da nam servirajo prek medijev. Psihološka igra, lahko rečem kar film, ki mislim, da nima srečnega konca....

Urejal Borut30, 05.10.2021, 07:46.

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 043
  • Avtomobil: traktor

Pa saj je že desetletja jasno, da je sistem  ali bolje rečeno človek degeneriran do amena. Obnašamo se kot od namišljenega boga poslani, uničujemo svet, pobijamo druge vrste brez milosti in se čutimo še upravičene po vrh do tega. 

Psihopatski osebki vladajo svetu, ker jih motenost sili k temu, da kontrolirajo druge, seveda skozi oblast in denar. Večina, ki ni motena, pa seveda nima teh teženj in je v slabšem položaju potem, ker niso taki degeni, da bi radi sočloveka imeli v pesti.   Žal pa je veliko takih, ki bi radi imeli to, kar vidijo pri teh degenih in so reveži pripravljeni požreti marsikaj in poteptati sočloveka, da dobijo drobtinice (nekaterim, ki so dovolj psihopata, pa tudi uspe).

Kam pa to vodi, pa bog ve...če obstaja

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 248
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Jerry in Borut :ok

Splet, tehnologija, znanost itd je vse super, dokler se uporablja v dobre namene.
Marsikaj je lahko orodje, ali pa tudi orozje.
Zal, namesto da nam te stvari danes izboljsajo in olajsajo zivljenje, se uporabljajo proti navadnemu cloveku in prisel je cas ko mora narod stopit skupaj in rect ne represiji in diktatorstvu svetovne elite!
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 297

https://old.delo.si/...emokracije.html

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 396
  • Avtomobil: ni vec BMW

Šli samo v ku***.

Družinski prijatelji.. Imajo fitnes in športne dvorane v sklopu kompleksa je tudi lokal.

Imela je inšpekcijski nadzor, saj je bila podana prijava, da ne preverja PCT pogoja.

Torej, verjetno jo je prijavil eden izmed članov oziroma obiskovalcev. Človeška zloba ne pozna meja.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Boris-84 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.