Skoči na vsebino

Prenosni booster

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
9 odgovorov v temi
rx88
rx88
  • Uporabnik
  • Sporočil: 148
  • Avtomobil: M

Uporablja kdo kaj takšnega? Brat ima Noco, zadeva res dela ampak stane pa tud konkretno.. Zanima me kaj cenejšega, recimo tole?

https://www.banggood...ur_warehouse=CZ

Prikaži več možnosti

HiM
HiM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 693
  • Avtomobil: :(

Poglej na YT kanal Project Farm - best car jump starter. Primerjava večih mini jumpstarterjev, ravno tako so vse primerjave izvedene na visokem nivoju. (tudi drugih stvari)
Objavljena slika
Član KOS
Prikaži več možnosti
    • primitivnež in rx88 uporabnikom je všeč to sporočilo

rx88
rx88
  • Uporabnik

Sem pogledal.. Testira tisto kar se prodaja v USA, sem potem malo reviewe pogledal in se odločilnaročil sem tole, bomo videli kaj bo :)

https://www.banggood...ur_warehouse=CN

Prikaži več možnosti

HiM
HiM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 693
  • Avtomobil: :(

Sem pogledal.. Testira tisto kar se prodaja v USA, sem potem malo reviewe pogledal in se odločilnaročil sem tole, bomo videli kaj bo :)

https://www.banggood...ur_warehouse=CN

Ja to pa je na žalost res. Poročaj kako se obnese. So meli pa v lidlu tudi nekaj takšnega.. Kar pomeni garancijo:)
Objavljena slika
Član KOS
Prikaži več možnosti

rx88
rx88
  • Uporabnik

Kolikor mam izkušnje z lidlovo robo.. Crkne lih takrat ko rabiš :D takrat mi garancija nič ne nuca, sploh v primeru ko nemoreš vžgat avta.. sicer imam 5 metrske 500m2 vžigalne kable ampak s tistim okol letat ni tolk praktično kot z powerbankom.. 

Prikaži več možnosti

INVISIBLE
INVISIBLE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 962
  • Avtomobil: bmw šajtrga

Kolikor mam izkušnje z lidlovo robo.. Crkne lih takrat ko rabiš :D takrat mi garancija nič ne nuca, sploh v primeru ko nemoreš vžgat avta.. sicer imam 5 metrske 500m2 vžigalne kable ampak s tistim okol letat ni tolk praktično kot z powerbankom..

500m2? A jih z bagerjem okol voziš,hehe...drugač ma kolega klepar lidlovega že 2leti pa dela noro,lahek za v žep, sam imam fiamma z 230v inverterjem zravn pa ga treba mal mn k s šajtrgo peljat k tok težak,vžge pa vse, pa kakšen banner 12v je tud top za osebni program

Urejal INVISIBLE, 15.10.2021, 13:33.

I FEEL SLOVENIA vsak dan bolj ko se vozim po naših cestah in kupujem nove končnike,plačujem cestnine in vinjete:frown
Prikaži več možnosti

rx88
rx88
  • Uporabnik

Sorry ena nula preveč.. bodo kar 50mm2 :) sem imel booster z kompresorjem pa je po petih letih crknil, zato kupujem pack. glede na zmogljivost teh tamalih powerbankov ne vidim več smisla v kupovanju večjega boosterja..

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 730
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Pa kje in kdaj to vi uporabljate? To jst ne razumem. Razen če vas je pol švercarjev k avti stojijo in praznejo akumulator. Mogoče, čeprav dvomim, ste dobri po srcu in iščete ljudi ki so ostali s praznim akumulatorjem na parkirišču:))
Prikaži več možnosti

rx88
rx88
  • Uporabnik

Jaz uporabljam vedno in povsod pa nisem šverko.. Imamo cca 10 sluzbenih avtov, včasih kakšen ne vžge, ker kdo pozabi kaj izklopit, Svojih imam 5, včasih kakšen ne vžge, sploh če stoji dlje časa, tudi luči redno pozabljam izklapljat, npr. prejšnji teden sem v enem izmed avtomobilov pustil odprta vrata celo noč, je vse gorelo... A še naštevam? :D

Zadnjič sem vžgal na makitino 5Ah baterijo parkovni traktorček ker sem pozabil ugasnit luči :D 

Tudi na parkirišču sem že večkrat komu vžgal avto... Nisem švercer, ampak samo nadpovprečen uporabnik..

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 730
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

:)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.