Skoči na vsebino

Zaroka ali kako ste zaprosili za roko svojo lepšo polovico

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
96 odgovorov v temi
fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 607
  • Avtomobil: S60 2,4 185

Hja, kje so tisti cajti

Prvič sem jo videl na neki žurki v študentu - pošteno rečeno komaj sem jo videl, sem imel preveč dela z bivšo sošolko iz gimnazije

Drugič sem jo srečal koje šla na predavanje - zanimivo, na isti faks kot jaz

Seveda sem jo ogovoril in malo poklepatal z njo - pa všečna mi je bila

Naslednjič sem jo povabil k sebi na kavo in potem me ni 3 mesce pogledala.

Mi je rekla, da pozna razlog za povabilo na kavo - no potem je vseeno prišla na kavo

In tako sva začela hoditi in po 1/2 leta sva začela živeti skupaj

Vmes je bila še vojska in po vojski - surprise surprise - nosečnost

Takrat sva se prvič začela pogovarjati o poroki, da mojim in njenim staršem zaveževa gobčke

Poroka je bila formalnost - midva in priči, po tem smo šli na kosilo

Spremenilo se ni nič, po kosilu sva šla domov in naslednji dan v službo

Še vedno sva skupaj, bila bi tudi če ne bi bila uradno poročena.

No, če sem malo hudoben - z stališča nekaterih sploh nisva poročena

No, mojih 5 centov in čestitke moji Gorenjki, da me še vedno prenaša

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 77 804
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Mi je rekla, da pozna razlog za povabilo na kavo - no potem je vseeno prišla na kavo

In kaj je bil pravi razlog, je pogruntala da jo vabiš zato da ti pobriše prah in pomoje posodo?

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Jerry Jerry, nepoboljšljiv si

Moj cimer je bil absolvent, jaz pa sveže pečen bruc

Ko je njega obiskala punca, sem jaz imel kinopredstavo ali učenje v podmornici

Ko je cimer diplomiral sva z novim cimrom nadaljevala z dobro prakso

To je bilo znano, in zato ni takoj prišla na kofe - punca z načeli kot se reče

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 299
  • Avtomobil: Mnogokombi

Hja, kje so tisti cajti

Prvič sem jo videl na neki žurki v študentu - pošteno rečeno komaj sem jo videl, sem imel preveč dela z bivšo sošolko iz gimnazije

Drugič sem jo srečal koje šla na predavanje - zanimivo, na isti faks kot jaz

Seveda sem jo ogovoril in malo poklepatal z njo - pa všečna mi je bila

Naslednjič sem jo povabil k sebi na kavo in potem me ni 3 mesce pogledala.

In tako sva začela hoditi in po 1/2 leta sva začela živeti skupaj

Vmes je bila še vojska in po vojski - surprise surprise - nosečnost

Takrat sva se prvič začela pogovarjati o poroki, da mojim in njenim staršem zaveževa gobčke

Poroka je bila formalnost - midva in priči, po tem smo šli na kosilo

Spremenilo se ni nič, po kosilu sva šla domov in naslednji dan v službo

Še vedno sva skupaj, bila bi tudi če ne bi bila uradno poročena.

No, če sem malo hudoben - z stališča nekaterih sploh nisva poročena

No, mojih 5 centov in čestitke moji Gorenjki, da me še vedno prenaša

To je zame edina pametna poroka. Lepo low profile, ne pa nek pomp pa stres in dveletno planiranje. Jaz sem sicer na koruzi, ampak bom najbrž na tak način na upravni porihtal, to bo pa to. Za moje pojme poroka ne naredi zveze nič kaj bolj trdne, ni pa nič narobe če si poročen. Vsakemu svoje :)

Prikaži več možnosti

fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Res je - poročni list je samo papir, skupno življenje je pa druga zgodba za katero ne rabiš papirja

Jaz pojma nimam, kje ga hraniva

Mogoče pa mu je že potekla veljavnost :-D

Prikaži več možnosti
    • jonzi1488 je všeč

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 312
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

No, vsaj nisem edini. A si nor mal, pjan sm bil ko prasica pa mel v delu eno... ...pac eno, kaj jas vem, ne spomnim se tolk. Sedanja zena me je gledala s sosednje klopi, sta s sosolcem sale zbijala na moj racun. Dve uri kasneje me je sedanja tasca peljala do doma, vozit tak nisem bil sposoben.  :-D

Par let kasneje so koncno vsi okrog mene pozabili na ta incident.  :hihi

Urejal zok, 03.11.2021, 14:43.

Prikaži več možnosti
    • Compact-3 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 438
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

To je zame edina pametna poroka. Lepo low profile, ne pa nek pomp pa stres in dveletno planiranje. Jaz sem sicer na koruzi, ampak bom najbrž na tak način na upravni porihtal, to bo pa to. Za moje pojme poroka ne naredi zveze nič kaj bolj trdne, ni pa nič narobe če si poročen. Vsakemu svoje :)

Pri nama se je poročevalo vse okrog naju, kolegi ki so kasneje prišli skupaj kot midva, moja sestra, bratranci, sestrične,  ravno zaradi tega.. Jaz sem hotel max. 15-20 svatov, pač res ljudi okoli sebe s katerimi se družim, moja pa nekaj v stilu moje obilne Grške poroke. :ok Pa sva leta 2017 oba malo popustila in sva imela 105 svatov.  :napaka  :crazy  :jok  

Še zdaj ji pravim da je bil to kiks (velika poroka), pač ne počutiš se fajn ko je tak rompopom okoli tebe. Pa ne da imam kaj proti komu od žlahte, gre se zato da naj bi bil to tvoj najlepši dan, meni pa je bil muka. Najlepše je bilo v nedeljo naslednji dan, ko je bilo vse za nama.  :metalc

No, vsaj nisem edini. A si nor mal, pjan sm bil ko prasica pa mel v delu eno... ...pac eno, kaj jas vem, ne spomnim se tolk. Sedanja zena me je gledala s sosednje klopi, sta s sosolcem sale zbijala na moj racun. Dve uri kasneje me je sedanja tasca peljala do doma, vozit tak nisem bil sposoben.  :-D

Par let kasneje so koncno vsi okrog mene pozabili na ta incident.  :hihi

Midva sva bila skupaj pri birmi, moj boter takrat ni mogel pa sem šel v drugo župnijo k birmi ravno takrat ko je bil pri birmi moj bratranec. Moja žena pa je bila tudi ravno takrat pri birmi. Hčerka še zdaj misli da sva se tam spoznala, medtem ko gleda stare fotografije. 

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 555
  • Avtomobil: Ford S-Max

A ta prvi že? Slab si, slab :rofl

Men je moja skos nabijala, da je poroka brezveze, itd itd...pač njena starša nista bila poročena, sicer moja tudi nista, pa dobro :)  

Jaz pa sem pač vedno imel namen svojo nekoč zaprosit (malo sem že pregledal zaročitve na yt :) )...pa je takrat bila tako odločna s tem, da se ji poroka zdi bv, da me je minilo...sedaj po parih letih mi pa gnjavi, kaj čaakaaammm  :) :-D   :napaka

Haha pri meni pa kontra, moja skoz mela željo se poročit. Jaz sem mojo zaprosil po 5 letih najinega partnerstva v stari LJ, dobesedno 10 minut ni prišla k sebi, vsakič ko kaj hotla rečt, je spet padla v ihtenje, jok, smeh,...no ko je po ene 10 minutah prišla k sebi mi je nekaj govorila, ne spomnim se več kaj, pa sem ji samo rekel, vse ql sam ti prvo odgovori kva zdej, ja al ne. Sva se začela samo smejat in je rekla itak da ja. No, zaročena sva že 12 let in zadnjih nekaj let mi govori, da je to brezveze, samo nek papir od matičarja...v cerkvi se itak ne bi, ker nisva verna, pa še drugih ver sva. 

Kako jo zaprositi, raje premisli pri sebi kaj ima rada in kako bi to združil v neko idejo za zaprositev. Pusti yt in te stvari, ker najlepše je osebno.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 77 804
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

...ker nisva verna, pa še drugih ver sva. 

Wait... WHAT? xD

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • noucamp90, outsider in bmwatvfen uporabnikom je všeč to sporočilo

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: bmw

Ja no,enx se bova zenila,sam jst sm samo krscen,ostalih stvari nimam narejenih,tko da eno sredo cez par let,bo poroka,v soboto pa festa
Res se mi ne da dobro leto pripravlat ta veliko poroko,nimava te zelje
Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 489

Midva starše pa samo prijatle pa žurka do 7 zjutraj brez tet pa sticev pa babic pa…. Želja je bila da vsi pridejo brez otrok.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 438
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

Wait... WHAT? xD

Kaj glede vere? Ma jebiga meni to ni čudno, ma to je isto kot sta različno politično usmerjena.  :cool

Mi je pa v oči padla 12 letna zaroka, to pa je čudno.  :napaka

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 555
  • Avtomobil: Ford S-Max

Wait... WHAT? xD

Ok, bom drugače napisal, sva krščena vsak v drugi veri, a nisva verna, niti nisva nikoli obiskovala cerkve. Boljše?

Kaj glede vere? Ma jebiga meni to ni čudno, ma to je isto kot sta različno politično usmerjena.  :cool

Lej, zaročila sva se takrat, pa se do danes nisva poročila. V reali nikomur ne rečem, da imam zaročenko, niti da sem zaročen. Niti nisem nikoli tak razmišljal, le izrazil sem se tu tako. Nisem vedel, da ste tak občutljivi. :napaka

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 402
  • Avtomobil: Sort of a BMW

Najina poroka je tudi bila cel hec. Imela sva že enega otroka, živela sva skupaj in itak je bil namen se poročit. Ampak jaz nisem bil najbolj za "normalne" poroke, zato sva dalo poroko na strasnski tir. Potem pa smo eno poletje bili skupaj s kolegi na morju, daleč v dalmaciji, kjer je luft malo drugačen, pa rakija drugače butne in so naju začeli zajebavat, kaj če bi se kr na morju poročila. In sva bila za, ampak seveda brez papirologije in nekih časovnih rokov ne gre, pasuš in priči nista dovolj.

Tako, da je spet vse padlo v vodo, dokler naju ne kliče starejši domačin, ki je zbiral vse informacije, da se je frajer kar datumsko zmenil kdaj poroka bo, brez da bi naju kdo kaj vprašal (še dobro), vse je zmenjeno in da se kmalu vidimo. Itak šok, bil je že september... ja kaj... čez 14 dni nazaj na morje, :ok2  poroka bo v Skradinu, "uvoz" do slapov reke Krke. In res, spakiramo kufre, nobenemu razen prič nisva povedala,  gremo dva dni prej dol, vsaki dan pijanica, na dan poroke sem se zjutraj še potapljal z ročno baterijsko "podmornico", potem pa na čoln in proti Skradinu. 4 flaše šampanjca kasneje sva že bila poročena. Nikoli ne bom pozabil tega. Priporočam... Par slikic spodaj. Oblačenje na zibajočem čolnu, s kar nekaj šampanjca v želodcu, veselje, ko sem se oblekel, najina tamala s prstani in obvezne ostrige nazaj grede, za prvo poročno noč :laugh . Sicer drage, 10 € po komadu, ampak vredne vsakega eura. Prvič sem jih probal. Ko smo prišli nazaj do kraja kjer smo stanovali so nama pa domačini in sosedje pripravili pečenje (odojka in ovco) kar na plaži. Pa konc septembra je bilo odlično vreme, kot poleti. Res nepozaben dan. Aja, zaročil sem jo v avtu, pred matičnim uradom v kraju kjer živiva :-D

Seveda sva na ženino zahtevo imela še eno manjšo cerkveno poroko še doma s samo ožjimi družinskimi člani.

Pripete slike za predogled

• IMG_8783.JPG
  • IMG_8795.JPG
  • IMG_8800.JPG
  • IMG_8837.JPG
  • IMG_8838.JPG
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., _T_O_M_O_, tomze in 3 ostalim je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 62 904
  • Avtomobil: sivo povprečje

Ok, bom drugače napisal, sva krščena vsak v drugi veri, a nisva verna, niti nisva nikoli obiskovala cerkve. Boljše?

A je potem sploh pomembno a sta cerkveno poročena al ne? Midva z ženo sva oba krščena, ostalih stvari ne, pa se nisva cerkveno poročala, samo civil, ne vem zakaj bi se, a zato da naju ne bi une stare tercialke po zobeh vlačle, drugega razloga ne vidim.

Drgač neuradno se lahko tut samo en od zakoncev cerkveno poroči, drug je pa samo civilno. Cerkev je biznis tko kot vse ostalo, se prilagajajo "trgu".

Urejal Nixxon, 05.11.2021, 17:20.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 312
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Uf, ti bogca. Smo se meli kr pestro po poroki.  :-D

Pa da ne bo kdo mislu da je slo za gej dogodek - tale slika je pac bila najbolj izstopajoca, predmet debat se po nekaj letih..  :hihi

Pripete slike za predogled

• WP_20140629_006.jpg

Urejal zok, 05.11.2021, 17:53.

Prikaži več možnosti
    • Jerry in bmwatvfen uporabnikom je všeč to sporočilo

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 045
  • Avtomobil: LEPO

Popolnoma nepomembno...važno je, da vama špila.

Najina poroka je tudi bila cel hec. Imela sva že enega otroka, živela sva skupaj in itak je bil namen se poročit. Ampak jaz nisem bil najbolj za "normalne" poroke, zato sva dalo poroko na strasnski tir. Potem pa smo eno poletje bili skupaj s kolegi na morju, daleč v dalmaciji, kjer je luft malo drugačen, pa rakija drugače butne in so naju začeli zajebavat, kaj če bi se kr na morju poročila. In sva bila za, ampak seveda brez papirologije in nekih časovnih rokov ne gre, pasuš in priči nista dovolj.

Tako, da je spet vse padlo v vodo, dokler naju ne kliče starejši domačin, ki je zbiral vse informacije, da se je frajer kar datumsko zmenil kdaj poroka bo, brez da bi naju kdo kaj vprašal (še dobro), vse je zmenjeno in da se kmalu vidimo. Itak šok, bil je že september... ja kaj... čez 14 dni nazaj na morje, :ok2  poroka bo v Skradinu, "uvoz" do slapov reke Krke. In res, spakiramo kufre, nobenemu razen prič nisva povedala,  gremo dva dni prej dol, vsaki dan pijanica, na dan poroke sem se zjutraj še potapljal z ročno baterijsko "podmornico", potem pa na čoln in proti Skradinu. 4 flaše šampanjca kasneje sva že bila poročena. Nikoli ne bom pozabil tega. Priporočam... Par slikic spodaj. Oblačenje na zibajočem čolnu, s kar nekaj šampanjca v želodcu, veselje, ko sem se oblekel, najina tamala s prstani in obvezne ostrige nazaj grede, za prvo poročno noč :laugh . Sicer drage, 10 € po komadu, ampak vredne vsakega eura. Prvič sem jih probal. Ko smo prišli nazaj do kraja kjer smo stanovali so nama pa domačini in sosedje pripravili pečenje (odojka in ovco) kar na plaži. Pa konc septembra je bilo odlično vreme, kot poleti. Res nepozaben dan. Aja, zaročil sem jo v avtu, pred matičnim uradom v kraju kjer živiva :-D

Seveda sva na ženino zahtevo imela še eno manjšo cerkveno poroko še doma s samo ožjimi družinskimi člani.

V školjkah bi moral bit biser...na pa peška od limone.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

slonček_
slonček_
  • Izključen
  • Sporočil: 519
  • Avtomobil: Mardi Lampret intl.

po petih kozarcih je vsakemu dol viselo za te školjke in bisere..

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 045
  • Avtomobil: LEPO

Za 10€ po kosu ti pač ne bo dol viselo...

...edino če si slonček brez okusa.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 923
  • Avtomobil: kwatro, 911 Safari

Midva sva se na skrivaj, civilno na LJ gradu, vsak eno pričo, potem na pico in v hotel na Slovenski obali za vikend. Vse skupaj sva dala 300 eu in imava kovinske prstane za 10 eu. Nihče ni vedel razen prič, čez pol leta sva šele rekla prijateljem, družini itd niso mogl verjet, sva morala pokazati slike in ona osebno da ima nov priimek. 

Urejal voodoo child, 05.11.2021, 20:07.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.