Skoči na vsebino

Zaroka ali kako ste zaprosili za roko svojo lepšo polovico

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
127 odgovorov v temi
bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 146
  • Avtomobil: e60, Yamaha Kodiak 450

Midva sva se na skrivaj, civilno na LJ gradu, vsak eno pričo, potem na pico in v hotel na Slovenski obali za vikend. Vse skupaj sva dala 300 eu in imava kovinske prstane za 10 eu. Nihče ni vedel razen prič, čez pol leta sva šele rekla prijateljem, družini itd niso mogl verjet, sva morala pokazati slike in ona osebno da ima nov priimek.

Vsak po svoje, sam familiji je pomoj fajn povedt, ipak so starši. Znajo bit užaljeni pol :confused
Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 132
  • Avtomobil: VW Mutivan

Mal so bili v šoku, mal užaljeni, ampak ker sva oba bolj samosvoja (drugačna) ,so pričakovali da bo nekaj nenavadnega ne tradicionalnega. Sedaj je že 10 let nazaj in samo lep spomin, nihče ni užaljen. Vsi mladi ki to berete . če se boste sekirali za mnenje drugih si boste omejili oz zajebali življenje, brez veze,  vsi riknemo in vse je hitro še prehitro pozabljeno. Še včeraj sem imel 17 danes imam pa že 37 let.

Prikaži več možnosti
    • Svetnik, TribesMan, Cotax in 2 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78 456
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Ok, bom drugače napisal, sva krščena vsak v drugi veri, a nisva verna, niti nisva nikoli obiskovala cerkve. Boljše?

Se mi je zdelo da je nekaj takega, si pa tako napisal da je za crknit smešno, vsaj meni... upam da ne zameriš, ker sem se malo pohecal :D

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 622
  • Avtomobil: Ford S-Max

Se mi je zdelo da je nekaj takega, si pa tako napisal da je za crknit smešno, vsaj meni... upam da ne zameriš, ker sem se malo pohecal :D

Eh ni ne zamere itak. Saj tudi jaz tebi marsikdaj kako napišem pa si tak da se znaš pohecat, vrnit ali pa lepo ignorirat, ne pa skakat v luft kot marsikdo drug. 

A je potem sploh pomembno a sta cerkveno poročena al ne? Midva z ženo sva oba krščena, ostalih stvari ne, pa se nisva cerkveno poročala, samo civil, ne vem zakaj bi se, a zato da naju ne bi une stare tercialke po zobeh vlačle, drugega razloga ne vidim.

Drgač neuradno se lahko tut samo en od zakoncev cerkveno poroči, drug je pa samo civilno. Cerkev je biznis tko kot vse ostalo, se prilagajajo "trgu".

Nama itak ne, samo če bi poslušala druge, pa itak da se moraš oboje. :D   

Sva se takrat sicer pozanimala za vsak primer, moja (krščanska) cerkev je rekla, da mora še ona vse zakramente naredit, če se želiva poročit. Njena (pravoslavna) pa da ne rabim nič, da naju poroči brez problema. 

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78 456
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Eh ni ne zamere itak. Saj tudi jaz tebi marsikdaj kako napišem pa si tak da se znaš pohecat, vrnit ali pa lepo ignorirat, ne pa skakat v luft kot marsikdo drug. 

Ma ne ne, saj tudi jaz skačem če mi kdo reče kar mi ni prav, včasih prav konkretno popizdim  :damn  :fight Razlika je samo v tem da jaz tega nikomur ne zamerim, lahko se na forumu skregamo kolikor hočemo, pa gremo čez 5 minut zaradi mene brez problema skupaj na kofe tudi z največjimi "sovražniki", še celo fajn mi je z njimi v živo podebatirat  :ok2  :beer

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti
    • Mr.Fritz je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 63 346
  • Avtomobil: sivo povprečje

To je pa res, Jerry, v tem sta si pa z Rottijem podobna (k je že tema o zakoncih). :rofl :P 

Sva se takrat sicer pozanimala za vsak primer, moja (krščanska) cerkev je rekla, da mora še ona vse zakramente naredit, če se želiva poročit. Njena (pravoslavna) pa da ne rabim nič, da naju poroči brez problema. 

Haha, konkurenca dela svoje. More bang for your buck. :ok2 

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 431
  • Avtomobil: Alfa GTV Delta TT

Grossglockner Hochalpenstrasse, kot pravi petrolhead :-)

Prikaži več možnosti
    • sssimon je všeč

bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik

Midva sva se na skrivaj, civilno na LJ gradu, vsak eno pričo, potem na pico in v hotel na Slovenski obali za vikend. Vse skupaj sva dala 300 eu in imava kovinske prstane za 10 eu. Nihče ni vedel razen prič, čez pol leta sva šele rekla prijateljem, družini itd niso mogl verjet, sva morala pokazati slike in ona osebno da ima nov priimek. 

a so še ok?  :ok2

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 132
  • Avtomobil: VW Mutivan

So ok, moj je v predalu ga ne nosim, ona pa nonstop, začuda ji je še prav meni ni, so pa rostfrei če te skrbi kvaliteta kovine.

Prikaži več možnosti
    • bmwatvfen je všeč

bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik

So ok, moj je v predalu ga ne nosim, ona pa nonstop, začuda ji je še prav meni ni, so pa rostfrei če te skrbi kvaliteta kovine.

SUPER :)  

Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 514

Jaz sem mojo letos avgusta zaprosil, na dan ko sva bla deseto leto skupej...mava pa že dva otroka...že več let je jasno izrazila željo, da bi se poročila, a vseeno kar ni mogla verjet, ko sem ji rekel. Datum sva postavila 9.10, in kolegi niso mogli verjet kako smo tako hitro izpeljali (jasno je ona imela že vse izdelano v glavi). Bila je prava ohcet, parton pri meni in pri njej, šel sem jo iskat, vaščani me preizkusili in dobili "odkupnino". Nisva verna, zato smo naredili glavni obred v naravi, ob Soči (res sama sreča za vreme), nato pa še v gostilno, večerja in fešta, v glavnem žlahta in najožji prijatelji, dobih 40 ljudi  :ok

Edino kar bi vsakemu svetoval, poroči se preden maš otroke, vseeno odpade ena skrb  :-D

Prikaži več možnosti
    • MG, tomze in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik

Jaz sem mojo letos avgusta zaprosil, na dan ko sva bla deseto leto skupej...mava pa že dva otroka...že več let je jasno izrazila željo, da bi se poročila, a vseeno kar ni mogla verjet, ko sem ji rekel. Datum sva postavila 9.10, in kolegi niso mogli verjet kako smo tako hitro izpeljali (jasno je ona imela že vse izdelano v glavi). Bila je prava ohcet, parton pri meni in pri njej, šel sem jo iskat, vaščani me preizkusili in dobili "odkupnino". Nisva verna, zato smo naredili glavni obred v naravi, ob Soči (res sama sreča za vreme), nato pa še v gostilno, večerja in fešta, v glavnem žlahta in najožji prijatelji, dobih 40 ljudi  :ok

Edino kar bi vsakemu svetoval, poroči se preden maš otroke, vseeno odpade ena skrb  :-D

iskrene čestitke  :ok  men moja nč ne omen, sam se mi tut zdi nekak bl, da moški sam poda pobudo za to zto upam d uspe enkt v roku dveh let :ok2

Prikaži več možnosti

bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik

31070B25-46FD-44E1-9326-E67109F4AC9C.jpeg
Prikaži več možnosti

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 991
  • Avtomobil: FiST

A bi vam blo čudno da ste povableni na fantovščino, na poroko pa ne?

En kolega se ženi v kratkem, pa med temi ki smo dobli od priče povabila za fantovščino nas je večina povabljenih na poroko ene par pa ne. Pa to smo družba ki se od srednje šole dalje druži in smo se zadnjič na pijači menli in je blo mal... ne znam se izrazit pač mal neprijetno. Pa to bo orng ohcet, ne samo v ožjem krogu. Sploh mene je presenetlo ker sem vedno mislu da so na fantovščini samo svatje.

Bolj izkušeni, kako mnenje? :laugh

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 817
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

En kolega se ženi v kratkem, pa med temi ki smo dobli od priče povabila za fantovščino nas je večina povabljenih na poroko ene par pa ne. Pa to smo družba ki se od srednje šole dalje druži in smo se zadnjič na pijači menli in je blo mal... ne znam se izrazit pač mal neprijetno. Pa to bo orng ohcet, ne samo v ožjem krogu. Sploh mene je presenetlo ker sem vedno mislu da so na fantovščini samo svatje.

Opcija 1:
Če je poroka in je širši krog povabljencev potem se povabi VSE kateri so tudi na fantovščini/dekliščini.

Opcija 2:

Lahko je želja mladoporočencev da bo poroka v ožjem krogu pa se potem na fantovščini/dekliščini oz. v takem primeru se naredi kar skupna predporočna zabava(kakšna koča)  v širšem krogu kjer se povabi  praktično vse.

Opcij je veliko, v tvojem primeru bi pa kar vprašal ženina,če sta si blizu ali gre za napako ali je to namensko. Lahko da je napaka ker gre za tako veliko število ljudi pa še ve ne,da je kdo izpadel.

Urejal blackberet, 18.09.2022, 18:54.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • dnjehen je všeč

japanac
japanac
  • Uporabnik
  • Sporočil: 438
  • Avtomobil: BMW 320d (F31)

Enostavno nekateri niste "po volji" nevesti oz. Vaše partnerke, žene niso po volji nevesti.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, eleksis in andro92 uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 817
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Enostavno nekateri niste "po volji" nevesti oz. Vaše partnerke, žene niso po volji nevesti.

copat-copacop-panda.jpg

49603328-violent-young-wife-beating-her-

Urejal blackberet, 18.09.2022, 18:59.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Nixxon, nexus, anita_a in 2 ostalim je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 098
  • Avtomobil: BMW

Si vprašal kolega v čemu je stvar?

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 309
  • Avtomobil: creative technologie

Ponavad se na fantovšno vabi mal bolj na širok k pa na poroko. Marsikdaj se na fantonščino povab še kdo sam od sebe :-D.

Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 968
  • Avtomobil: E36 323i, T5 Multivan

Ponavad se na fantovšno vabi mal bolj na širok k pa na poroko. Marsikdaj se na fantonščino povab še kdo sam od sebe :-D.

Tocno tako. Na fantovscini je dostikrat celo “open invitation”. Za poroko si pa dostikrat omejen s kapacitetami in je nekje treba “rezat”. Ponavadi izberes plac ki priblizno dovoljuje okvirno kapaciteto (kar je kar tezko). Potem ves koliko jih lahko povabis.
Od te cifre odstejes “nujne” (zlahta/ozja zlahta). Od kar ostane, pa je dogovor med zeninom in nevesto. Ali vsak pol svojih kolegov ali kako drugace.
Je pa to tricky. 80 folka imad takoj.
Midva sva bila v zadnjih 4 letih na 11 porokah svata. Torej 22 folka je ze ce samo tem vrneva vabilo.
Prikaži več možnosti
    • dnjehen je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.