Skoči na vsebino

Darilo za njo

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
115 odgovorov v temi
Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 956
  • Avtomobil: creative technologie

Če ne zna lih Top kuhat, ji kupš tečaj kuhanja...naj se še mal zamisli ko se bo razvajala.

Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 125
  • Avtomobil: e60, Yamaha Kodiak 450

Lisca spodnje perilo.
Pa še v spalnici prav pride ;)

Bravo!! Zj si prvi, k se to spomnnu. Bom tut to :laugh na skrivaj pogledu številko in kupu kšn rdeč komplet, k je lih božič na vidiku :laugh
Prikaži več možnosti

fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 527
  • Avtomobil: S60 2,4 185

Za nakit in parfum lahko uprašm prodajalko za nasvet, sam tko me zanima kva vi dajtete .. za mikser loh tut uprašam, sam jz bi neki bl romantičnga k miksr :laugh

Vprašat prodajalko za nasvet je dvorezen meč

Ko sem jaz lani za rojstni dan kupoval, so me zanimali parfumi. Prodajalka me je direkt vprašala - za ženo ali ljubico.

Malo sem bil šokiran, pa mi je takoj povedala da za ljubice se več zapravi - kupuje se dražje zadeve.

Dobra prodajalka, ni kaj :)

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

bmwe4621
bmwe4621
  • Uporabnik
  • Sporočil: 85

Vprašat prodajalko za nasvet je dvorezen meč

Ko sem jaz lani za rojstni dan kupoval, so me zanimali parfumi. Prodajalka me je direkt vprašala - za ženo ali ljubico.

Malo sem bil šokiran, pa mi je takoj povedala da za ljubice se več zapravi - kupuje se dražje zadeve.

Dobra prodajalka, ni kaj :)

Zgleda razume marketing... zlo mal folka razume da so to čist različni trgi :)

Urejal bmwe4621, 29.11.2021, 15:53.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 659
  • Avtomobil: OOOO

@Jerch to imaš vse prav, novosti so vedno dobrodošle. Ampak če bi dobro probral uvodni komentar, je avtor napisal, da v preteklih 4 letih ji "nikoli ni kupil neki", karkoli že to pomeni, sedaj bi se pa izprsil in nima pojma kaj kupit. Malo drugače od tebe, ki veš kako in kaj, ampak se ne braniš nove ideje. Dopuščam možnost, da si avtorja narobe predstavljam. Vseeno bi lahko podal malo več podatkov o osebi, kateri se išče darilo, kot pa le to, da jo pozna 4 leta, do zdaj ni kupil nič posebnega in pravkar je rodila ...

ok. samo sej ves kako je to? mam kolega, ki je zeni kupil sanjsko kuhinjo, ker rada kuha in je bil potem 4 leta "suh". Kuhinja je stala vec kot vsa zgoraj nasteta darila, od marsikoga avto tukaj in pac, ce mora majstor ze 4 leta odplacevati kredit se verjetno tukaj po forumu ne bo hvalil kaj je naredil :)   ampak poustimo to deabto.. vprasanje je, ce ma kdo kaksno specialno idejo. prav bi prisla tudi meni, ki dobro poznam svojo zensko in katero rad obdarujem. brez zamere, vsako dobro idejo bom tudi pohvalil ;)

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 514
  • Avtomobil: F30 335i F15 X5 30D

So tudi hobiji in zanimanja, za katere nimaš osebi kaj kupit...

Ti sploh nimas tezav. Za bozicka ji kupi ps5 se 1 dodatn daljinec in eno streljacino
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 381
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ti sploh nimas tezav. Za bozicka ji kupi ps5 se 1 dodatn daljinec in eno streljacino

Nisem imel nje v mislih, sem samo na široko razmišljal :ok2

Prikaži več možnosti

bmwatvfen
bmwatvfen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 125
  • Avtomobil: e60, Yamaha Kodiak 450

Kva b dou da bi moja igrala playstation :laugh
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 928
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Bravo!! Zj si prvi, k se to spomnnu. Bom tut to :laugh na skrivaj pogledu številko in kupu kšn rdeč komplet, k je lih božič na vidiku :laugh

Glede na to, da je pred nedavnim rodila in še veselo doji, na kako sexy perilo pozabi, se ji bo postava še precej spremenila v naslednjih mesecih...

Na podlagi izkušenj z dvema otrokoma, bi ti svetoval, da ji privoščiš malce oddiha in miru, ker ga pri takem tempu - dojenje in previjanje po urniku vmes pa skrb za dom sigurno potrebuje.

Če se hočeš izkazati jo za nekaj ur odpelji od monotonega vsakdanjika. Za pomoč prosi katero od Babič, ki bo prevzela nego otroka, vidva pa se posvetite vama kot nekoč.

LP Tristan01
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 000
  • Avtomobil: Saab, Honda, Ford

Hay!

... nimaš kaj falit :)

https://www.gucci.co...3AaAuucEALw_wcB

lp

joda

Da eno od teh pederuš kupim moji mi jo vrže v nos sigurno :laugh

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

bmwe4621
bmwe4621
  • Uporabnik

Arnold Schwarzenegger & Lucille Ball "Happy Anniversary and Goodbye" 1974 - YouTube

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 954
  • Avtomobil: hitro kolo

Hondo Grom!!
Prikaži več možnosti

bmwe4621
bmwe4621
  • Uporabnik

Hondo Grom!!

Ja sej ravno sem razmišljal o kakem budgetu govorimo sploh, ker čez "avto" ga ni.. To bo odmeval še 20let.. po "vas" :D

Jst sam za eno darilo vem (da sem si zapomnu), da ga je en kupu ženski in to sicer za avto, ker so bile kolegice od te ženske tok nakurjene, da so raztroble k branjevke...

oz (svojmu) tipu dale tisto "game on".. "X je pa ženi avto kupu!?" tisto "your move" :D Pa sploh ne vem ker avto je bil niti ne vem če sploh nov... ampak "avto".. kot pojem... "je avto kupu" :D vem da drago sigurn ni blo k vem za kero family gre in niso razmetaval na tem področju, čeprav ja, slovenci so bli vseen :D

Zdej avto je širok pojem.. dons te fancy torbice stanejo k avto npr... Če sem še kaj v koraku so sedaj IN samo ene torbice, če ne si pač klošar... in sicer LV torbice :D In ja me zanima če je ena na 100 original k jih vidm po mestu... 

Aja pa v primerjavi s kakim "furniture shopping" avto morda ni tok slaba/draga izbira, sploh k ga dajo na 10let tud vs. pohištvo.. :D

Men so sicer ogabne, po moje bi bilo psa sram, če bi jih mel za (njegov) drek pobirat.. ampak ker je BRAND pa znane osebnosti so jo nosile, so babe vse proud s tistimi (večinoma) fake torbicami :D Če kle ne vidiš power of brand/marketing pol ga ni nikjer :D

Kater je njen sanjski avto, je moje vprašanje za avtorja... Še tok večjo srečo ma(š), če je kak rabljen :D Mislim če smo že na avto/bmw forumu pa to in ne na... Sam sumim da ni kaka BMW fanica, sploh kakih old(er)?:D oz kak MINI ipd. ker sedaj je tok mlada še, da bi ji pasal.. Men je funny AF k si ženske nad "X" let kupijo in to cabrio aka "X" is the new "20" pa to:D But thats just me :D

Se prav moj predlog je, da ji kupš neki iz BMW family.. kok staro pa a je to BMW1 al MINI pa up to you :D Pa kupiš za 10let vnaprej pa vse obletnice:D

Grupno darilo za 10let, za vse obletnice, RDje, everything.. zna bit na konc celo ekonomično ;) sploh če dodaš "aneks", da bo vsa menjava pohištva (kuhna, zofa) oz štemanje bajte itd... počakala/o dokler se avto ne odplača.. pol si pa še prihranu morda ;D

PS true story še en.. kak power ma avto v naših krajih, za une k še niste slišal :D 

Poznam enga k se je baba dejansko skor ločila, pri večih otrokih.. k je mela mid-life krizo.. in je tip šel EXTRA mile.. praktično je skoraj dal ledvico, da ji je kupu NEW avto.. njen sanji brand/model.. in ja.. še dons sta skup... ;) Dobr verjetn je pomagal da pol k je popustu efekt avta.. je bila že čez drugi al tretji zdi sam to naj pa vsak sam presodi :D

Urejal bmwe4621, 30.11.2021, 02:00.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 893
  • Avtomobil: R6 topless

Ne da se mi vsega brat...bom le dal predlog.

Moja rada kdaj pa kdaj da nakit nase (ne vsakodnevno, ker ji služba tega ne dopušča), načeloma, ko je fraj pa kam gre.
Iz tega razloga sem ji za obletnico dal naredit custom made dizajn zapestnice, prstana ter uhanov iz srebra (ji je ljubše kakor zlato).

Zakaj sem se spomnil tega? Ker vem kaj ji je všeč in, da ji bo to pričaralo nasmeh na usta.
Torej, ti najbolj poznaš kaj ji je všeč in kaj ne tako, da mi ti damo pinterje ti pa gas v pravo smer.

P.S. Tudi večerja je bila, da ne bo kdo mislil, da za želodček nismo poskrbel :ok2

Urejal Sorgo, 30.11.2021, 02:07.

Prikaži več možnosti
    • bmwatvfen je všeč

yeo
yeo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 22

Jaz sem ji ponavadi za bozicka nov telefon kupil. Lani pa 3GT in je cisto navdusena.
Prikaži več možnosti

bmwe4621
bmwe4621
  • Uporabnik

Jaz sem ji ponavadi za bozicka nov telefon kupil. Lani pa 3GT in je cisto navdusena.

BMW 3 GT (Gran Turismo) si ji kupu? Sam da prav razumem 3GT in da ni kaj drugega...

Urejal bmwe4621, 30.11.2021, 09:33.

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 459
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Lush 3 ji kupi. Jaz sem svoji kupil to za rojstni dan in jo mam zdej na telefonu poleg garažnih vrat. 

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

krneki328
krneki328

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 749

Nimas kej flit...loh pa tud sam "idrijske cipke" :)

3668043_2_o.jpg
Prikaži več možnosti
    • bmwe4621 in bmwatvfen uporabnikom je všeč to sporočilo

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 054

BMW 3 GT (Gran Turismo) si ji kupu? Sam da prav razumem 3GT in da ni kaj drugega...

Lahko da je porsche gt3 :beer

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 954
  • Avtomobil: hitro kolo

Samo res, ena konkretna torbica je toliko, kot kak novi motor ali rabljen avto.

Glede darila je ful odvisno od želja ženske in budgeta. Če meni kdo kupi torbico … nimam z njo kaj. Vse torbice sem prodala za dober keš, prav tako vse cote, ki so bile kaj vredne. Pa tudi ves brandiran nakit (frey wille, mcqueen). Ni mi žal. Sem pa omaro zafilala z drugimi stvarmi. :P
Prikaži več možnosti
    • Nos in bmwe4621 uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.