Skoči na vsebino

P: 2008 Lexus IS 220d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
29 odgovorov v temi
Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 229
  • Avtomobil: e39 520i

Ja, dejansko sem osebno čistil egr enkrat in kokr si rekel, dela je zelo malo je pa bil povsem zapacan, zato se je naredila kasneje tudi dekarbonizacija. No sej po tistem ko sem dpf dajal dol sem tudi izklopil egr tako, da teh problemov ne bi smelo več biti. 

Pač jaz sem ga kupil, ker trenutno delam ogromno kilometrov (13.000km v zadnjih 2,5 mesecih) ampak se bo očitno stvar zelo hitro spremenila in mi je škoda, da bi se z dizlom vozil 5 minut na dan. Če pa kupim spet po temu dizla bo to e39 525d ali pa 530d, ker že imam 530i in bi se sedaj rad še malo igral z tuningom starga dizla le za gušt :D

Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 053
  • Avtomobil: Bangle box

Ne trdim da je slab avto, dalec od tega. Tudi meni je vsec, pa na raznih testiranjih je pozel dobre ocene. Ampak pretiravanja v smislu drug svet so pac to kar so - pretirana. Glede sedezev v E90 - osnovni so res slabi, zato so pa sportni toliko boljsi in prilagodljivi, po vasih besedah drug svet napram sedezem iz Avensisa, ki so v osnovi drugace cisto spodobni. Kar se zvocne zatesnjenosti tice pa cisto verjamem, E90 pac ni tih avto, preverjeno.

:zmeden

db.png

Podatka za Lexusa 220d nimam. V tabeli je tako 2,5 bencinski 6 valjnik.

V primerjavo pa sem zanalašč dal še e60. BMW 3er 2008 dizel je torej tišja tudi od serije 5 istega letnika.

Urejal Bavarious, 01.12.2021, 10:30.

You move your heart with a BMW, not people.

- B. Pischetsrieder

Prikaži več možnosti
    • Boris-84 je všeč

acx
acx

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 301

Še kar nekaj časa boš užival, pri takšnem oglasu tudi tisti, ki je resen, ne bo poklical.

Kaj pa je narobe napisal?

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik

Ker imam opcijo, da nekaj zanimivega pripeljem domov spuščam ceno na 7500.

Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: F11 Msport

Ker imam opcijo, da nekaj zanimivega pripeljem domov spuščam ceno na 7500.

S temi avti je zal tako, da bos prej za taksen denar prodal zjahano e90 kot pa super primerek lexusa is dizela. Jaz sem isto imel 2008, is250 sport, dejansko veliko bolj iskanega bencinarja s sibedahom, navi itd, perla bela in ko sem ga pred tremi leti dal gor za 9000e ni bilo nobenega zanimanja za avto. Tako da ce zelis bawarca spusti ceno toliko, da se bo prodal in si kupi kar si zelis kupiti. Tisto razliko bos ze naredil not.
Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik

S temi avti je zal tako, da bos prej za taksen denar prodal zjahano e90 kot pa super primerek lexusa is dizela. Jaz sem isto imel 2008, is250 sport, dejansko veliko bolj iskanega bencinarja s sibedahom, navi itd, perla bela in ko sem ga pred tremi leti dal gor za 9000e ni bilo nobenega zanimanja za avto. Tako da ce zelis bawarca spusti ceno toliko, da se bo prodal in si kupi kar si zelis kupiti. Tisto razliko bos ze naredil not.

Ja to je res žal tako, da se teško proda. Le v primeru če pride kak ljubitelj kot nas je par takih lahko prodaš. Ampak lej trenutno ni taka nuja za kešom tako, da za bolano nizek denar ga ne dam. Okoli 7k je pa sigurno vreden, tako da sedaj folk ne more več komentirati, da imam bolano visoko ceno :D (ki je tudi bila) :D

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 547

Ja to je res žal tako, da se teško proda. Le v primeru če pride kak ljubitelj kot nas je par takih lahko prodaš. Ampak lej trenutno ni taka nuja za kešom tako, da za bolano nizek denar ga ne dam. Okoli 7k je pa sigurno vreden, tako da sedaj folk ne more več komentirati, da imam bolano visoko ceno :D (ki je tudi bila) :D

Avto je vreden mogoče tebi toliko kot si napisal.

Trg pravi drugače.

Lexus IS :: Avtonet ::

Novejši, manj kilometrov, cenejši.

Predvidevam da se za tega tudi ne tepejo...

Žal podcenjena znamka pri nas, ki pa ne bo nikoli doživela razcveta.

Posledica je praktično zanemarljiva ponudba rabljenih Lexus vozil na našem trgu.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti
    • Aldo je všeč

Aldo
Aldo
  • Uporabnik

Pa tudi z veliko manj opreme in jaz dam zimske in letne gume z original lexus platišči. Tega mi je pa zelo žal, da se tako dolgo prodaja, ker ni slab avto. 

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik

https://www.avto.net...isplay=Lexus IS

Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 000
  • Avtomobil: Saab, Honda, Ford

Avto je vreden mogoče tebi toliko kot si napisal.

Trg pravi drugače.

Lexus IS :: Avtonet ::

Novejši, manj kilometrov, cenejši.

Predvidevam da se za tega tudi ne tepejo...

Žal podcenjena znamka pri nas, ki pa ne bo nikoli doživela razcveta.

Posledica je praktično zanemarljiva ponudba rabljenih Lexus vozil na našem trgu.

Žal ni eden izmed nemške svete trojice in ne gre v promet...

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti
    • Aldo je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.