Skoči na vsebino

2004 E53 X 3.0d - "moj tank"

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik
  • Sporočil: 98
  • Avtomobil: x5 e53 3.0d

evo pa da končno tudi js postanem tut uradno bmwjaš in se mi sanje uresničjo (prvi avto bmw).

predstavljam moj "tenk" X5 e53 3.0d 218HP automatik v Black Sapphire Metallic barvi, prva registracija 1.2.2004 v DE, prva registracija v SLO pa 11.5.2006, avto bil od uvoza v SLO v družinski lasti, prevoženih ima trenutno 292k km.

od opreme se mi zdi da ima full polno opremo.

najprej prilagam slike iz oglasa:

IMG_0452.JPG  IMG_0465.JPG  IMG_0466.JPG  IMG_0467.JPG

ena iz ogleda:

397A4900-FA41-4984-B54E-A0F117A40670.JPG

pa ko je pršu domov:

IMG_0783.jpg  IMG_8591.JPG  IMG_8727.JPG  IMG_0810_Facetune_05-12-2021-10-29-04.jpg  6073E2AA-FF20-4953-9275-B213F452A899.JPG  IMG_1062.JPG  

smo tut mel mal fun time po snegu :-D :

IMG_1102.JPG  IMG_1105.jpg

vtisi po enem mescu so odlični, tok navdušen nad tem avtom da kr nemorem verjet, ni mi najmanj žau da sem se odloču za e53  :-D  v njemu se peleš kot predsednik, potegne več kot odlično, drži se ceste ko prliman, če pa hočš bo pa tut zaplesu :P poraba me tut kr preseneča glede na mašino kljub teški nogi se povprečna poraba drži med 9,5 in 11l na 100km (sem pričakoval več).

nad ozvočenjem sm tut ful presenečen v dobrem smislu.

ko sm ga dobil sem mogu menjat jermenico in jermene, grelne svečke in modul, olje v vtg, akumulator, levi senzor za zračne blazine zadi, menjava olja.

zdej v kratkem moram menjat termostat, ogledala, luči spolirat, par ličarskih malenkosti je za porihtat, ni pa rjav :D 

za kasneje mam v planu mu menjat zadnji ispušni lonc k sta ispuha trenutno "skrita" za odbijačem in mi to ni ušeč, kašn bull bar zmontirat, več bomo pa sproti vidl :-D

To je to zaenkrat

LP!

Urejal deedee38, 10.01.2022, 12:04.

:bmw Nije važno odakle je žena, važno da je auto iz njemačke  :bmw BMW je tako kot huda baba: Sem pa tja te malo jebe v glavo, da ne pozabiš kdo je glavni. Večino časa pa uživaš, da jo pritiskaš in se kažeš okoli z njo  :bmw

Prikaži več možnosti

fergazer
fergazer

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 225

Kul stroj, naj ti dobro služi  :ok

Prikaži več možnosti
    • deedee38 je všeč

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

ja res je kul stroj, pa kukr sm navdušen nad njemu mi bo kr doug služu :P hvala :D

:bmw Nije važno odakle je žena, važno da je auto iz njemačke  :bmw BMW je tako kot huda baba: Sem pa tja te malo jebe v glavo, da ne pozabiš kdo je glavni. Večino časa pa uživaš, da jo pritiskaš in se kažeš okoli z njo  :bmw

Prikaži več možnosti

fergazer
fergazer

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 225

Pozabil omenit... če še slučajno niso bili sčiščeni, bi res priporočal konkretno razmaščevanje vseh radiatorjev pred poletjem. Saj veš, težek črn tank z velikim motorjem in avtomatom, zadeva se pač rada greje in dobro hlajenje je tisto kar jo ohranja zdravo.

Prikaži več možnosti
    • deedee38 je všeč

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

hvala, bomo uredil :D

Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 594
  • Avtomobil: bmw e46 330cd

A v rezervni program še vedno meče ali ste porihtali?
Abs senzorje si ti menjal ali prejšnji ni lastnik?
Panorama že dela??

Sem bil tudi sam lastnik tega avtomobila, samo za kratek čas.

Urejal mare 330cd, 11.01.2022, 12:44.

Prikaži več možnosti

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

ne meče več nč v rezervni program, to porihtan, prejšn lasnik je reku d obnovu abs enoto... do šibedaha mi še ni ratal prit, bo pa tut to, počasi se daleč pride :P njegov lasnik sm od 5.11. pa ga počasa rihtam, najprej predn se začel pelat z njemu se porihtale nujne zadeve, zdej pa grem počas na ostalo...

Prikaži več možnosti
    • arijan90 je všeč

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik

No super.... 3 tablico imam še jaz če jo boš kaj rabil ti jo dam za pol cene haha
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 407
  • Avtomobil: LEPO

Orožni list imaš in dovoljenje za vožnjo?

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

E4A9AA44-E0E7-452C-96D6-0BB461C253FC.jpeg

Prikaži več možnosti

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

No super.... 3 tablico imam še jaz če jo boš kaj rabil ti jo dam za pol cene haha

zdravo majstr, se vid d nisi lih pri zdravi za si lastit avto, to pa zato ker si mi prodau avto z 3 gumam 285/45R19, ena pa 255/50R19

Lepe praznike še naprej ;) , Tin Didek

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 273
  • Avtomobil: star Bmw

Klasičen lastnik starega bmwja.
Najprej strašno navdušen-januar.
Febuarja marca in aprila začne ugotavljat napake, maja pa ko je treba kupovat dele,pa že ni več takega navdušenja.
Kakor obrneš, za tak avto, ki je po zahodnih standardih že davno za odpad ali odprodajo na balkan, rabiš za tak stroj letno od 5 do 10 jurjev za vzdrževanje in uporabo. To pa pomeni, da te pride mesečno od 500eur do jurja ali več. Razen če si sam svoj mehanik potem pride polovico te vsote.Pa smo spet pri plačah..
Prikaži več možnosti
    • _peters_ in BugsBunny uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 216
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

zdravo majstr, se vid d nisi lih pri zdravi za si lastit avto, to pa zato ker si mi prodau avto z 3 gumam 285/45R19, ena pa 255/50R19

Ti to resno, al? Ker ce resno, ne vem kako tega ze na ogledu nisi opazu :crazy

Sicer ti on avta ni prodal, je bil le en od lastnikov za kratek cas.

Prikaži več možnosti
    • BugsBunny je všeč

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 122

Haha, to z gumami je pa dobra fora :D Das gor eno gumo 3cm ozjo... Za prodajo bo dobr :)))
Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik

Lepe praznike še naprej ;) , Tin Didek

Majstr poslušaj me ti, nisem hotu v štartu napisat pa naj bo k si tok pamtn... Skratka avto sem meu 3 dni, pa mi je prejsni lastnik vrnu denar ker je imel avto tok skritih napak da boh pomagaj, ampak nima veze
Pri meni je imel vse gume enake, tko da nevem kaj je čaral potem ko sem mu ga vrnil, očitno si slep da nisi tega opazil ko si avto kupoval tako da ti ni za zamerit da si kupu krš pač... Da o prednjih lučeh politih z lakom ne omenjam, šibedah poliman z selotejpom, popraskan okol in okol, mah sej brezveze naštevat... Aja pa avta ti nism jaz prodal ok.
Prikaži več možnosti
    • BugsBunny je všeč

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

Ti to resno, al? Ker ce resno, ne vem kako tega ze na ogledu nisi opazu :crazy
Sicer ti on avta ni prodal, je bil le en od lastnikov za kratek cas.

pr ogledu nismo bli pozorni na to, pr nakupu me ni blo zravn ker sm biu v nemciji, in takoj po nakupu je brat nabavu se en komplet felg z zimskim gumam in zamenju, letne so ble do dans pr njemu u garaz, dans sou menjat, lepo presenecenje, a predvidevam da sm ga js lih od njega kupu k je on objavu v 10. mescu lani d ma probleme z failsafe programom, js sm ga pa novembra kupu, tak da vrjetn sm ga kr od njega uzeu…

Majstr poslušaj me ti, nisem hotu v štartu napisat pa naj bo k si tok pamtn... Skratka avto sem meu 3 dni, pa mi je prejsni lastnik vrnu denar ker je imel avto tok skritih napak da boh pomagaj, ampak nima veze
Pri meni je imel vse gume enake, tko da nevem kaj je čaral potem ko sem mu ga vrnil, očitno si slep da nisi tega opazil ko si avto kupoval tako da ti ni za zamerit da si kupu krš pač... Da o prednjih lučeh politih z lakom ne omenjam, šibedah poliman z selotejpom, popraskan okol in okol, mah sej brezveze naštevat... Aja pa avta ti nism jaz prodal ok.

dobr se opravicujem, sm mislu da si ti ta, glede na to da si ga meu, po uporabniskem kle gor sklepu, pa take… js sm tist failsafe zrihtu, bla jermenica, ostalo pocas rihtam, sam to z gumam mi pa res smesn…

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 453
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

pr ogledu nismo bli pozorni na to, pr nakupu me ni blo zravn ker sm biu v nemciji, in takoj po nakupu je brat nabavu se en komplet felg z zimskim gumam in zamenju, letne so ble do dans pr njemu u garaz, dans sou menjat, lepo presenecenje, a predvidevam da sm ga js lih od njega kupu k je on objavu v 10. mescu lani d ma probleme z failsafe programom, js sm ga pa novembra kupu, tak da vrjetn sm ga kr od njega uzeu…

dobr se opravicujem, sm mislu da si ti ta, glede na to da si ga meu, po uporabniskem kle gor sklepu, pa take… js sm tist failsafe zrihtu, bla jermenica, ostalo pocas rihtam, sam to z gumam mi pa res smesn…

Mogoče ste pa pri vulkanizerju kej zamešal. Si pograbu 3 svoje pa eno podobno zraven, ki je tam ležala....
Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik

Ta avto je vozila babica pa dedk od tega mulčka k si ga ti kupu od njega, vzdrzevali so ga bol tko tko, turbina je nova gor drgač... Sej počas ga zrihti pa bo.
Prikaži več možnosti

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

Mogoče ste pa pri vulkanizerju kej zamešal. Si pograbu 3 svoje pa eno podobno zraven, ki je tam ležala....

pr vulkanizerji ta avto se ni biu od kar je pr men, tk da tu ni lih mozn…

Ta avto je vozila babica pa dedk od tega mulčka k si ga ti kupu od njega, vzdrzevali so ga bol tko tko, turbina je nova gor drgač... Sej počas ga zrihti pa bo.

delam na tem, prvo bla jermenica, pol homo zglobi, zdej grejo pocas ostale stvari kjere niso vezane za pogon in masino :D

Prikaži več možnosti

deedee38
deedee38

E30 entuziast

• Uporabnik

prva okrogla od kar v moji lasti :P
032C51BF-1923-477D-B1FF-E220BE5E28AD.jpeg

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.