Skoči na vsebino

Lia Thomas in transspolne ženske v ženskih športih

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
167 odgovorov v temi
dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 567

Najhujši primer tega je Fallon Fox. Trans, male-to-female, MMA fajter. Ki je povedu da je trans ženska šele po dveh pro MMA fajtih v katerih je dobesedno nabiu obe ženski ko psa (TKO in KO, oba v prvi rundi).

Neki je plavat, dvigovat uteži, kolesarit - neki pa bit pro MMA fajter. Za bruhat :crazy
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 657

Ne vem če jih. Da razširimo. Kako to, da gredo lahko Ukrajinke iz Ukrajine? Zakaj tu ni kvot? Zakaj ni tu očeta, ki bi spremljal otroke… in se seveda mati borila za slavo Ukrajini?

Jaz imam odgovore, a ti ne gredo skupaj s feministično filizofijo… 

Na osnovno vprašanje… športi naj bodo skupni, brez delitve na spol! Seveda pa podpiramo udeležbo žensk v športih… jasno, enaki, enakopravni,…!

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in komandantmark uporabnikom je všeč to sporočilo

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 44 498
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Ne vem če jih. Da razširimo. Kako to, da gredo lahko Ukrajinke iz Ukrajine? Zakaj tu ni kvot? Zakaj ni tu očeta, ki bi spremljal otroke… in se seveda mati borila za slavo Ukrajini?

Jaz imam odgovore, a ti ne gredo skupaj s feministično filizofijo… 

Na osnovno vprašanje… športi naj bodo skupni, brez delitve na spol! Seveda pa podpiramo udeležbo žensk v športih… jasno, enaki, enakopravni,…!

Točno tako. Ženske v vojsko, železarne, rudnike,......zakaj pa ne. Zakaj moški ob ločitvi potegne takratko in izgubi vse, pa še mora plačevati preživnino? Dejmo to izenačit. Mater mi kar dvigne pritisk. Enakopravnost bi rade......ajde, se gremo enakopravnost, pa bomo videli, koliko časa bodo ženske zdržale. Bogo nohtki, pa maskare,.......lepe in manipulativne a ne? Za bruhat.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Milan P uporabnikom je všeč to sporočilo

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 704
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Za normalne je ta debata nepotrebna. Spol je določen ob rojstvu. Vse ostalo je motnja v glavi.
Moški se ne more počutiti kot ženska, ker nikoli ni bil in zato sploh ne ve, kako to počutje izgleda. In obratno, velja za ženske, ki mislijo, da so moški. To, da so moškemu všeč ženske obleke in tiči, še ne pomeni, da je moški ženska.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, bmw330cd, Milan P in 7 ostalim je všeč

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 186
  • Avtomobil: F31

Ne vem če misliš resno, ampak kot primer: čas za kvalifikacijo na olimpijske igre za moške: 10.05 sekund (100m) SVETOVNI rekord za ženske na 100m: 10.49s.

Prevod: NAJBOLJŠA ženska na svetu, se ne bi niti kvalificirala na olimpijske igre za moške.

Ja sej en 150cm visok moški se tud nebi, pa nimamo zato midget kategorije... tist ko hitrej zlaufa je champion... to je sam dobro za evolucijo, če želimo kdaj res doseči enakost spolov

Prikaži več možnosti

tipmisle
tipmisle

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 538
  • Avtomobil: Korejc

Kategorije bi morale biti dodatno se dve nove, transgender male to female in female to male.

Naj tekmujejo med seboj enaki. Torej v kategoriji nekoc moski sedaj zenska naj tekmujejo samo tisti ki so bili nekoc moski in so postali zenske in seveda obratno. Le tako je lahko tekmovanje posteno.

Haha kolega, se ne zavedaš kolk si ozad z vsem dogajanjem (brez zamere, jaz sem tudi), zdaj imajo že 58 spolov (v tem času ko pišem tale komentar se je sigurno že kdo kakšnega novega spomnu, https://abcnews.go.c...cebook-users). 

V Kaliforniji bi bil verjetno označen za rednecka :D

Vse v eno kategorijo, dovolit uporabo dopinga in steroidov pa naj naredijo mega šov kjer se pokažejo sposobnosti človeškega telesa, itak smo vsi enaki, ane?

From A to BMW.

Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 182

Sicer link ne dela(mi ne odpre), se pa ne bi cudil in se kar strinjam, da nisem v koraku z dogajanjem na tej sceni :)
Prikaži več možnosti

tipmisle
tipmisle

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 538
  • Avtomobil: Korejc

Sicer link ne dela(mi ne odpre), se pa ne bi cudil in se kar strinjam, da nisem v koraku z dogajanjem na tej sceni :)

Se opravičujem, ponesreč sem še nekaj prilepil zraven https://abcnews.go.c...-facebook-users :)

From A to BMW.

Prikaži več možnosti

milane46
milane46

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 119
  • Avtomobil: E90 325i ‘06

Kaj pa če sem moški, ki se identificira kot ženska? S kom tekmujem?
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 942
  • Avtomobil: F22 M240ix

Kaj pa če sem moški, ki se identificira kot ženska? S kom tekmujem?

Saj Lia Thomas je praktično to, ker nima niti dokončane operacije oz. po domače ima še vedno luleka.

Poznam drugače trans osebo, in prave trans osebe, po hormonski terapiji in operaciji ne boš ločil od biološke ženske na zunaj.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 977

Odprta debata :)

drugi nastop

https://youtu.be/8_2lYJQztRI?t=2264

Urejal Srebro, 20.03.2022, 00:54.

Permaculture thinking is “revolution disguised as gardening.”Nature is free shit, mulch shit.•*•Stop humanity*•* Crime Pays But Botany Doesn't

If you look the right way, you can see that the world is a garden.     SoiL LIFE matters    

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 784
  • Avtomobil: 3er

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 318

Ne smemo bit jezni na Lio Thomas ker je tako dobra v ženskem športu. It takes some balls to be this good.

Prikaži več možnosti
    • filipo, etore, krtinovec in 6 ostalim je všeč

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 836
  • Avtomobil: F31 320d

Saj Lia Thomas je praktično to, ker nima niti dokončane operacije oz. po domače ima še vedno luleka.

Poznam drugače trans osebo, in prave trans osebe, po hormonski terapiji in operaciji ne boš ločil od biološke ženske na zunaj.

Tudi če opraviš hormonsko terapijo, imaš še vedno predispozicije, ki ti dajejo bistveno prednost pred biološko žensko.

V fazi pubertete ima moški zaradi testosterona bistveno večjo mišično maso, in ta prednost ostane tudi po hormonski terapiji.

Podobno je z dopingom, raziskave kažejo, da se je telo tudi po prenehanju uporabe dopinga, sposobno "postaviti" na višji nivo še nekaj let po tem, kot pa če dopinga nikoli ne bi uporabljali.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 922
  • Avtomobil: Bmw

Moje mnenje...
Ni posteno, ampak bolano. Saj zato pa gre civilizacija v cugrunt. Namesto da bi te lgbwtf ljudi poslali tja kjer bi jim pomagali (umobolnice), jih se hvalijo in kujejo v zvezde.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • Kaspar, Milan P, Martini Racing in 4 ostalim je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 880
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Ne boš ločil? Dlani, čeljust, rame, vrat pogledaš in takoj vidiš da je bil dec. Namesto da bi take ljudi zdravili v psihiatričnih bolnišnicah se jim plačuje hormonske terapije in operacije :) samo enen izmed razlogov zakaj mi gredo vsak dan bolj na živce neoliberalne pičke levičarske z njihovimi spoli in trans ljudmi in nevem kake kozlarije. Sam sem se dostikrat zajebaval da bom spizdil živet v gozd ma glede na to kam gre ta družba postaja to vedno bolj privlačna ideja.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in jonzi1488 uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Ne boš ločil? Dlani, čeljust, rame, vrat pogledaš in takoj vidiš da je bil dec. Namesto da bi take ljudi zdravili v psihiatričnih bolnišnicah se jim plačuje hormonske terapije in operacije :) samo enen izmed razlogov zakaj mi gredo vsak dan bolj na živce neoliberalne pičke levičarske z njihovimi spoli in trans ljudmi in nevem kake kozlarije. Sam sem se dostikrat zajebaval da bom spizdil živet v gozd ma glede na to kam gre ta družba postaja to vedno bolj privlačna ideja.

Mislim, pač osebno absolutno ne razumem(odločitve) takih ljudi, ampak mi je vseeno, dokler delajo to sami sebi, ko pride pa do primerkov kot je Lia Thomas/Laurel Hubbard, je pa malo too much.

Drugače ti garantiram, da ne bi ločil (če bi bila oblečena), ker trans osebe so ponavadi že prej bolj "feminine", in ne zgledajo kot nabildan moški z širokimi rameni. Zato sta pa tedve absurd, ker je čisti moški, samo obrite noge in roke ima.

Urejal Maticb, 20.03.2022, 11:45.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 704
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Dandanes se lahko hitro zgodi, da na zmenku nehote zagrabiš za kakšnega tiča. Tako da, mladi, previdnost ne bo odveč.
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik

Dandanes se lahko hitro zgodi, da na zmenku nehote zagrabiš za kakšnega tiča. Tako da, mladi, previdnost ne bo odveč.

To pa moraš bit psihični bolnik, da greš kot trans na zmenek in ne poveš na nekje 1-3 zmenku oz. takoj :D

Urejal Maticb, 20.03.2022, 12:51.

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 186
  • Avtomobil: F31

new normal  :evillaugh

Pripete slike za predogled

• first-date-1988-2015-2018-romance-is-not-dead-34288998.png

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.