Skoči na vsebino

Ruska invazija na Ukrajino (2022)

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4257 odgovorov v temi
tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 127
  • Avtomobil: bmw

Madona ze dolgo ni bilo nbenga holivud igralca v ukrajini,naslednji bo pomoje tom cruise al pa cardi b,mogoce pa celo tomo ter damikos
Prikaži več možnosti

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 477
  • Avtomobil: BMW F11 520d

.

Urejal Fort, Včeraj, 11:32.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 618

Haha pa to je priceless...

MatXXL še vedno govori, da je JNA napadla Slovenijo, čeprav se je umikala iz nje z minimalnim odporom, ker prioritete so bile na jugu... Slovenija če je al pa ne... Njim ni bila pomembna... 

Zagrizeni Janšisti še vedno ne prebolijo poraza in nesposobnosti njihovega malika/idola, ki ni sposoben niti pošte dvignit kaj šele kaj drugega.... 

Ma putin je zakon.

Priceless. 

Je gornji zapis resen? Bom vzel, da je.

JLA je zelo jasno vojaško izvedla "specialne vojaške ukrepe" in dobila nalog zasesti meje. Nato so bi morali zasesti strateške točke... TO je poizkušala zadržati vojsko v vojašnicah. Nekje so to uspeli izvesti in tam je bila vojna bolj akademskega značaja. Nekje je JLA uspela priti iz vojašnic. Tam je prišlo do resnih spopadov...

Mislim, prav p*rkamizerja ... a sedaj smo še na to temo izgubili spomin?

Dokler ne boš prebral (ker očitno se tega obdobja ne spominjaš) kakšnega resnega povzetka, ti naj bo moj gornji tekst kot "šnelkurz" tega dogajanja!

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 577
  • Avtomobil: .... + RT

Lahko donirate za ....

https://teronlyfans.com/english/

kam smo prišli

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti
    • Compact-3 je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 077
  • Avtomobil: F11 530d

Kot 10 letni mulček je ´91 streljal s fračo ...

Sedaj pa se ta SLO oligarh joka, ker mu Rusi ugašajo posel v UKR in zapirajo headquarter ...

Za nameček pa mu nova vlada obeta obdavčitev stanovanj in blokov po Izoli in LJ ... in na koncu mu še kradejo štrom po garažah za EV ... ni mu lahko ...

In tako dobiš širšo perspektivo njegovih argumentov.

Prmejduš pa sej je dobr tipčk, da ga ni že fršlok... Kolko enih skrbi si človk nakoplje. Blagor nam enim, ko smo sirotinje in nimamo nič, pa se nam fuka za cel svet... 

<p><p>e46 318i, e60 520i, e46 325Ci Cabrio, e92 325Ci, S60 D5, 2004 RX-8 R, A6 3.0TDI, e46 330CiA, Suzuki Jimny, e46 323Ci, e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8, F11 530d...no comment

Vaša ideja, naš iziv...https://kristeh.si/ :)

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 513
  • Avtomobil: BMW

Kot 10 letni mulček je ´91 streljal s fračo ...

Sedaj pa se ta SLO oligarh joka, ker mu Rusi ugašajo posel v UKR in zapirajo headquarter ...

Za nameček pa mu nova vlada obeta obdavčitev stanovanj in blokov po Izoli in LJ ... in na koncu mu še kradejo štrom po garažah za EV ... ni mu lahko ...

In tako dobiš širšo perspektivo njegovih argumentov.

Iztok, res si malo bogi. 

Leta 91, sem bil star 21 let in sem se veselo bojeval in med vojno, kamor nisem bil vpoklican sem se pa ponudul, pa so rekli, za zdaj ne rabimo, če bomo, javimo, zato sem v podjetju, kjer sem delal, (trgovski potnik) zagotavljal oskrbo slovenskega naroda z hrano.

Oligarh, tebi se malo meša, nikoli nisem imel nobenega posla z državo, niti posloval z nobeno državno firmo, niti nikoli dobil nobene subvencije za podjetje, razen ono za Covid, kar so vsem dali, pa še tam samo za maske in popolnoma nič drugega, tudi sofinansiranja plač NE. 

Tako, da glede tega povsem utihni, kar sem naredil sem večinoma naredil sam z štartom v družinskem podjetju, ki je tudi štartalo iz NULE . 

Obdavčitev stanovanj pozdravljam, saj so že sedaj noro obdavčena, NUSZ in Davek na premoženje, tako, da, kaj novega ne bo, naj pa , kar nabijejo davek, bodo pač najemnine šle gor, pa dobro je to tudi, ker bo Golobček prej odletel z eno veliko brco v rit, ker mene to ne prizadene, slišim, pa od Golobastih volivcev, kako se razburjajo, mi gre prav na smeh. 

Z štromom za EV nimam problema sem samo predstavnik enega bloka in take stvari, pač moraš urejati. 

Glede ostalega v Ukrajini pa ne skrbi, smo dobili vse, do zadnjega računa, kar je bilo odprto, ko je začela vojna , plačano, seveda z velikimi napori,  sedaj se pa vse dela samo na avanse, tako, da naj te ne skrbi, preživeli bomo, pa se zmanjšali ali reorganizirali po potrebi. 

Iztok, čudim, se, kako si tako zelo zagrenjen v življenju, včasih si bil veliko manj, pa celo življenje si bil delaven, sedaj na stara leta si se pa povsem preorientiral. 

Dvomim, da je za vse tvoje boje za invalidnino , kriv tebi neljubi politik, kako bo pa pod Golobom, boš, pa kmalu spoznal. 

Njegovega finančnega ministra poznam, in mi je smešno, kaj je on zagovarjal na kavah, še par mesecev nazaj in, kaj razlaga sedaj, (včeraj) , res, samo, da se čudiš in izbuljiš oči. 

Ta človek ni bil nikoli Golobov, ne od strank, ki so šle z golobom, morda kUČANOV klan, prisklednikov.   Torej Golob je zgleda povsem v "PI.." , da noter vleče kadre, ki niso JJ jevi, pa so na vzven recimo neopredeljeni , očitno nobeden vasj malo pameten , ne želi skočiti v Golobov golaž, ki se že ohlaja. 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 32 091
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... da te potolažim, jaz pa VEM kakšen je JJ in je še slabši od tistega ksr govorim na forumu že xy let...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 175
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Vseen je kdo je, ker vse kar se dela pride ukaz direkt iz beog..khm bruslja.
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 273
  • Avtomobil: BMW x

Si morda pozabil, kako je spremenil pogled celotne EU na migrante iz Sirije in od dol, po njegovi razlagi vsem ostalim državnikom EU, so ti strašno spremenili svoje mnenje , kaj in kako z migranti.

Ja, zelo so ga spoštovali v EU ... a nisu ga dirali niti štapičem ... :rofl

https://twitter.com/...150467164901378

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 618

Se še kdo danes počuti podobno kot je bilo v Jugi cca 1982-87? Inflacija, iz Bruslja diktirajo, kako moramo delovati, za avto si čakal pol leta ali več,  težko je bilo priti do goriva, pomankanje delovne sile (in podobno “uvažamo”), …

Deja vu …

Svoj pogled (ne po sistemu strici so nam povedali) naj podajo tisti, ki so obe obdobji doživel z vsaj delno funkcionalnostjo..

Urejal RobertH, Včeraj, 17:39.

Prikaži več možnosti
    • 525iX in sash uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... moje mnenje je, da je v obdobju ki ga navajaš bilo mnogo bolje kot danes... keta 82 sem se vpusal v 1.ketbik srednje, keta 87 pa sem prišel jeseni iz služenja v JNA in šel oktobra na fax....ni bilo da bi občutil kakšno krizo in vsega je bilo dovolj, da ne govorim o filingu in odnosih med ljudmi...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 273
  • Avtomobil: BMW x

Se še kdo danes počuti podobno kot je bilo v Jugi cca 1982-87? Inflacija, iz Bruslja diktirajo, kako moramo delovati, za avto si čakal pol leta ali več,  težko je bilo priti do gorivo, pomankanje delovne sile (in podobno “uvažamo”), …

Deja vu …

Svoj pogled (ne po sistemu strici so nam povedali) naj podajo tisti, ki so obe obdobji doživel z vsaj delno funkcionalnostjo..

Robert, mi smo imeli takrat generalko in smo navajeni, ker smo se znali prilagoditi,

sedaj pa bo pol milenijcev najbrž kar pobralo ... :-D

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • gusti4u je všeč

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 175
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

According to Erdogan, Sweden has already extradited to Turkey several Kurds associated with the PKK and who lived in Sweden. Sweden has not yet officially confirmed this fact.

Turkey is demanding that Sweden and Finland extradite 73 people who will be convicted in Turkey for links to the PKK and Gülen's organization. If Erdogan does not exaggerate, then de facto we have a situation where "democratic states" hand over their residents to be punished by an "autocratic state", while the United States positions the current conflict as a "battle of democracy against autocracy." It's a strange fight.

:)
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 405
  • Avtomobil: Ni €€€

Ja, pred 30 leti ste bli tud mlajši 30 let. Zdej se na hitr obrneš,pa ti kolk vn skoči. :-D
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 845
  • Avtomobil: Becikl

svedska lasyltne drzavljane predaja? si siguren?

ali so drzavljani turcije?

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 127
  • Avtomobil: bmw

https://www.24ur.com...cega-kavca.html

Haaaaahahahahaha pa to je cirkus
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 581
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Hay!
... moje mnenje je, da je v obdobju ki ga navajaš bilo mnogo bolje kot danes... keta 82 sem se vpusal v 1.ketbik srednje, keta 87 pa sem prišel jeseni iz služenja v JNA in šel oktobra na fax....ni bilo da bi občutil kakšno krizo in vsega je bilo dovolj, da ne govorim o filingu in odnosih med ljudmi...
lp
joda

Torej lahko sklepamo, da so takrat faksi imeli ohlapne vpisne pogoje... S takim pisanjem bi te morali v prvem tednu osnovne poslat nazaj v vrtec....

Poslji joda5 na 1919, da zberemo za tablico, že če je domnevni telefon kamen spotike ..
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...vsi papirji so se takrat izpolnjevali ročno in tisti ki danes uporabljajo pri pisanju autocorrect takrat sigurno nebi bili sprejeti...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • DomenG je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.