Skoči na vsebino

2016 F36 440i xD "by Gregas"

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
259 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 897
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

Vidi se ga če sije direktno sonce nanj, pri meni v bmw 7 je lepo vidno, ampak samo ko je obsijano z soncem.

Tudi na klavirju se les vidi, če le ni Yamaha ali kaj nižjega cenovnega razreda. Steinway & Sons ima to lepo vidno, še najbolj pa Fazioli, da o bosendorferjevih niti ne govorimo.

Evo, tako dolgo ste pisali o tem da je meni tudi danes padlo v oči ko je na letvice direkt posijalo sonce..

Spodaj okoli klimatronika je navadna črna sijajna plastika, razlika kot noč in dan.. Dokler na zadevi direkt sije sonce seveda.. 

20221124-114342.jpg

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in panki_86 uporabnikom je všeč to sporočilo

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 857

ta k****** piano plastika in les je men mimo, grdo k se vse poznajo prsti in praske, da čim dlje tem bolje, da ga ne vidim pred očmi  :)  

Urejal Taucher, 24.11.2022, 13:03.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber; cars engine: D4, R4, R6, B6, AD and in the end USA V8

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 861
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Lep! Tesko je it na kaj drugega po tem stroju, razen na M divizijo ;)

Tam pa imas spet, slabsi DD.

Jaz razmisljam da dam na mojem mperformance karbon letvice noter, ker imam tudi te piano black pa mi niso nekaj...sicer je dober kontrast, ker imam oyster biege notranjost al kak se ji rece.

Urejal MajoR, 24.11.2022, 13:20.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 462
  • Avtomobil: Suši

Evo, tako dolgo ste pisali o tem da je meni tudi danes padlo v oči ko je na letvice direkt posijalo sonce..

Spodaj okoli klimatronika je navadna črna sijajna plastika, razlika kot noč in dan.. Dokler na zadevi direkt sije sonce seveda.. 

20221124-114342.jpg

To je slovenski produkt. Ne pluvati v lastno skledo :-D

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 692
  • Avtomobil: BMW

Marsikatera kombinacija je z Piano Lesom zelo lepa - recimo tale : Mercedes-Benz AMG S 65 Coupe/Swarovski/Burm.High-End/Night V. as Sports Car/Coupe in Prag (mobile.de)

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 038
  • Avtomobil: G20 M340i xDrive

Marsikatera kombinacija je z Piano Lesom zelo lepa - recimo tale : Mercedes-Benz AMG S 65 Coupe/Swarovski/Burm.High-End/Night V. as Sports Car/Coupe in Prag (mobile.de)

Lepo je ko je še novo, brez xxxx prask in čisto.
Jaz sem ga z veseljem vrgel ven iz avta ;)
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 951
  • Avtomobil: OOOO

v 4ki in nasploh avtih z B58 ali S58 pase karbon.. Pri avtih z 2t bruto teze pa les, ker pac ob nezanimivi voznjo lahko potem gledas pod pravim kotom sonce, da ti poboza SLO izdelek romanticno duso :)    hec hec.. sej je lep les, samo ga res ne povezujem s sportnostjo. Vsekakor pa ga odlicno povezujem z eleganco in prefinjenostjo S coupe ;)

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 897
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

Lep! Tesko je it na kaj drugega po tem stroju, razen na M divizijo ;)

Tam pa imas spet, slabsi DD.

Jaz razmisljam da dam na mojem mperformance karbon letvice noter, ker imam tudi te piano black pa mi niso nekaj...sicer je dober kontrast, ker imam oyster biege notranjost al kak se ji rece.

Si prepričan da je pravi M slabši DD? Poglej samo novega m3/m4, da se dobit x drive, menjalnik je zdaj klasičen avtomat, da se ga dobit z radarskim tempomatom.. Edino vlečne kljuke se mi zdi da ne moreš dobit, to je kar škoda sploh pri touringu.. Pa ne zdaj da bi vlačil z njim 3 tonski gliser, prtljažnik za kolesa npr..  

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 692
  • Avtomobil: BMW

v 4ki in nasploh avtih z B58 ali S58 pase karbon.. Pri avtih z 2t bruto teze pa les, ker pac ob nezanimivi voznjo lahko potem gledas pod pravim kotom sonce, da ti poboza SLO izdelek romanticno duso :)    hec hec.. sej je lep les, samo ga res ne povezujem s sportnostjo. Vsekakor pa ga odlicno povezujem z eleganco in prefinjenostjo S coupe ;)

Jaz imam v M-u piano les. In prav dobro izgleda. Karbona je dovolj na strehi. :) Da bi imel še noter, no way.

če imaš priliko pooguglaj wooden parts for fiat brava. :)

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz imam v M-u piano les. In prav dobro izgleda. Karbona je dovolj na strehi. :) Da bi imel še noter, no way.

če imaš priliko pooguglaj wooden parts for fiat brava. :)

Ja to je ubijalska kombinacija :)
Mi je bilo dovolj v F22 videt les na sicer krasne krem svetlo bez sedeze s komplet M opremo, da mi je jasno da obstajajo posebni kupci hehehe..
Pozitivno je da se letvice enako lahko tam odstranijo kot gate ;)
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 829

Men je recimo v M6 tako bedna kombinacija (crno usnje, karbon, crn strop). V x6 mi je veliko boljsa :)

Pripete slike za predogled

• D3F8CA5D-9D40-436C-90E2-82E592A42A24.jpeg
  • C6D956D0-2A4F-4132-B68B-E093CAD4AD16.jpeg
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 056
  • Avtomobil: ///M235i

Čeprav sem velik ljubitelj črne barve, mi iskreno paše, da imam v F22 svetle letvice, ne črne. Karbona se sicer ne bi branil, ampak imam občutek, da bi bilo vse skupaj preveč monotono.

Svetlejši sedeži bi pa na estoril blue tudi pasali pomoje...  :-D

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Men je recimo v M6 tako bedna kombinacija (crno usnje, karbon, crn strop). V x6 mi je veliko boljsa :)

samo ni kriv karbon. krivi so crni sedezi, crn strop..
enako je pri meni;
BABF74EE-3EC1-40FC-A638-30D66B3A89FA.jpeg

Urejal Jerch_, 25.11.2022, 10:07.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 201
  • Avtomobil: F11 530d

A to maš na X6 tiste reliefne letvice?

1964 Ford mustang 289 V8, 2010 F11 530d

Vaša ideja, naš iziv...https://kristeh.si/ :)

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

tocno take sem imel na F22 s emi zdi. Spodaj je mogoce res les, ampak zgornja reliefna plast je pa grozno umetna na dotik in pogled. Meni osebno zgleda to kot 15 let nazaj fake folija od karbona :)

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 63 337
  • Avtomobil: sivo povprečje

Pri BMWju je spodaj vedno les, nato je zadeva laminirana. Folije so rezervirane za razne francoze in japonce nižjega razreda.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 147
  • Avtomobil: 330 xi

To se strinjam , da je samo fake karbon slabši od piano letvic. To je samo za pocen francoze prebavljivo , da dajejo to v avte višjega razreda je sramotno.
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 201
  • Avtomobil: F11 530d

Si prepričan da je pravi M slabši DD? Poglej samo novega m3/m4, da se dobit x drive, menjalnik je zdaj klasičen avtomat, da se ga dobit z radarskim tempomatom.. Edino vlečne kljuke se mi zdi da ne moreš dobit, to je kar škoda sploh pri touringu.. Pa ne zdaj da bi vlačil z njim 3 tonski gliser, prtljažnik za kolesa npr..  

@Donki Konga vprašaj kaj je boljš za vsak dan.....

Meni osebno je M3 šel po 6-7 mesecih DD tolk na kurac, da sem se raje s fotrovo škodo al pa corso okol vozu...

3  leta nazaj ko sem ga kupil, sem od 3.12.2019 do 2.6.2020 naredil tolko KM, kot sem jih ponavadi naredil v 1 letu....

In ne v tem obdobju ni bilo nekih hudih stroškov z avtom razen obnove aktuatorjev za katere sem že ob nakupu vedel, da so vprašanje časa....

Enostavno sem se ga naveličal... od neudobja (kljub EDC) do ropotanja, monotone črne notranjosti, ročni šalter (ki je sicer fejst v takem avtu ampak spet jaz nisem hodil dirkat z njim... bi zato raje mel avtomat)... kar za BZ gas šlatat nonstop pa tud rata otročje in čist nezanimivo...

Kar se mene tiče bi raje imel 340i za DD kot pa M3...

Ne vem... nažreš se ga prehitro..... Za gas nažigat kar naprej pa tud rata dolgčas... S tem, da je 340I daleč od počasnega avta... 

Vse pa odvisno od človeka... jaz se že po defoltu naveličam vsake stvari dokaj hitro... Ker sem pač tak blesav stalno nezadovoljen človek-.... 

1964 Ford mustang 289 V8, 2010 F11 530d

Vaša ideja, naš iziv...https://kristeh.si/ :)

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 829

Jup
Drgac tko bom reku F serija k ma dvosklopcni menjalnik in zadnji pogon pac meni osebno ne odgovarja za dailya, ker sem vsak dan po 4h v avtu in ko si enkrat tako veliko v avtu imas rad tiho, sprosceno, varno voznjo in tukaj mi je x6 res vsec :) v hladnem vremenu in dezju mors bit pri M6 skos pripravljen da ce bo treba da “ulovis” avto. Na x6 pa sam gas bremza nerabis nic misliti (seveda voznja primerna razmera na cesti).

Pravtako sem pa z M6 stalno prehiter in pri mojih km skora vsak dan na bencinski + na M6 k si na 1/3 tanka si ze zivcen in gres tankat… z M6 sem v zadnjem mescu naredu lihk 1000km…
Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri BMWju je spodaj vedno les, nato je zadeva laminirana. Folije so rezervirane za razne francoze in japonce nižjega razreda.

ja ja.. jasno. to da je bil les spodaj tudi pri F22 sem ze enkrat diskutiral v eni temi. Zalostno je samo, da je tista plast, ki pride cez plus tekstura tako nagravzno debelo prozorna, da pokvari celoten vtis. in na koncu vse skupaj zgleda, kot da je fejk.

temen les, samo lakiran je pa lepa stvar v elegantnem avtu ala 5ica/7ica. res da pride do izraza sele ko posije sonce pod dolocenim kotom, ampak izgled je meni fantasticen. pac v primernem avtu. in seveda ne s crnimi sedezi :)

Jup
Drgac tko bom reku F serija k ma dvosklopcni menjalnik in zadnji pogon pac meni osebno ne odgovarja za dailya, ker sem vsak dan po 4h v avtu in ko si enkrat tako veliko v avtu imas rad tiho, sprosceno, varno voznjo in tukaj mi je x6 res vsec :) v hladnem vremenu in dezju mors bit pri M6 skos pripravljen da ce bo treba da “ulovis” avto. Na x6 pa sam gas bremza nerabis nic misliti (seveda voznja primerna razmera na cesti).

Pravtako sem pa z M6 stalno prehiter in pri mojih km skora vsak dan na bencinski + na M6 k si na 1/3 tanka si ze zivcen in gres tankat… z M6 sem v zadnjem mescu naredu lihk 1000km…

zato pa je idealno met 2 avta. ti si nasel svojo kombinacijo jst bi pa M340i/S5/C43 menjal izkljucno za udobnega potovalnika (limo) in nekaj lahkega z 6cyl in kvackalico. Dokler pa to naredim ne bi vozil za dailya M divizijo, RS ali 63AMG. Tudi ce bi bil pripravljen sprejet strosek, bi me bolela glava od nabijanja in glasnosti na vsaki daljsi poti, kjer bi kot cepec vozil v koloni :)

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.