Skoči na vsebino

2007 E91 320d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
V tej temi ni odgovorov
andro92
andro92
  • Uporabnik
  • Sporočil: 268
  • Avtomobil: E91 320d

Pozdravljeni,

Torej spet Bmw pri hiši :) 3 leta je minilo skoraj kar sem sem prodal 328ko vendar sedaj je razum moral prevzet čustva in sem se odločil za to 320ko. Avto sem kupil z zavedanjem koliko je star, koliko kilometrov ima. Vendar po pogovoru s prodajalcem in TIN-om nisem videl pretiranega razloga za skrb ker je bil primerno vzdrževan.

Na avtu imam zaenkrat v načrtu popravit le rjo na prtljažniku, precvikan kabel prtljažnega okna. Spolirat luči, nastaviti odbijač da nebo luftov. Potem pa ostalo spotoma počasi kar se bo.. 

Avto imam namen imeti vsaj 3-4 leta tako, da se ga bo kar se da dobro vzdrževalo.

Nekaj podatkov :

320d

Motor je še star model M47 tako da sem še bolj zadovoljen. Naj bi bil tudi čipiran na 200KM.

Ima 460k km kar se seveda pozna na zunanjosti. Znotraj je edino kar je načeto voznikov sedež opora ko se vstopa notri. Drugače pa lepo ohranjen za takšno kilometrino.

Zaenkrat občutki super po dolgem času spet držati volan nečesa kar ima dober odziv na cesti in volanom. 

Ter veelik plus alkantari ker po 2 urah voznje niti zašvical nisem, ker pri očetovem x3 z, navadnimi sedeži sem v roku 10min že vsaj malo moker po hrbtu.. 

Pripete slike za predogled

• received_402136718602473.jpeg
Prikaži več možnosti
    • arijan90, netgear in WhiteTiger uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.