Skoči na vsebino

P: 4 GC, Komplet notranjost (SEDEŽI & TAPETE) F36 M sport

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 883
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

Prodam notranjo oblazinjenje BMW 4 grancoupe F36. Sedeži so usnjeni (dakota black), top opcija z memory in vsemi nastavitvami. So iz FL vozila, EU SPEC in LHD verzija! Sedeži nimajo gretja, so iz nekaramboliranega vozila, nič strgani, brez varnostnih sistemov (pašejo od navadnih iz f3x). Voznikov sedež ima znake uporabe, vendar je daleč od iztrošenega. Cena je nastavljena tako da so najcenejši v EU, govorim za komplet ki paše v vozila z volanom na LEVI strani.

Tule iz Allegra so najcenejši športni v usnju, naj še dodam da niso el nastavljivi in brez nastavljivega lumbarnega dela.. Poštnina iz PL stane če se znajdeš 300€...

sedezi.jpg

Še slike mojega kompleta oz. voznikovega sedeža, ja nisem bil jaz ta mesar ampak prejšnja lastnika.. No jaz sem zakompliciran, verjamem da sedež v resnici sploh ni slab. Ostale zadeve so take kot srednji-hrbtni del voznikovega sedeža.. Lepo ohranjeni. V kompletu so 4x tapete, 2x prednja sedeža, komplet zadnja klop z bočnimi blazinami.. Dobremu kupcu še dam po vrhu sredinsko konzolo z pomičnim naslonom za roko. 

20220925-175347.jpg

20220925-175336.jpg

CENA: 800€ In je zadnja ter mislim da korektna.  :ok

Kontakt na ZS.

Link iz Avtoneta: https://www.avto.net...ranjost M sport

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • Jerch_ in panki_86 uporabnikom je všeč to sporočilo

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 815
  • Avtomobil: e36 328i cabrio,e34 525i

..zelo fer cena...za ta denar ti danes tapetnik 2 sprednja sedeza preoblece v usnje...
Objavljena slikalep pozdrav iz Maribora!
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 883
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

Še vedno na voljo. Možna menjava za bukova drva.. Ne resno menjam za svašta, razen umetnin..  :ok  :napaka

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • asmircar1 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.