Skoči na vsebino

Študiranje v tujini

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
61 odgovorov v temi
antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 563
  • Avtomobil: star Bmw

Hay!  
... ja verjetno res nisem, jaz samo renoviram, prenavljam in vzdržujem že 25 let...in stanovanje je drugače moje, ampak nima veze...
1050€ je najemnina za študentsko sobo...

Hvala za pinudbo, ampak rabim točno tega ku sem ga prilepil, ker imamo že več let toaster iz iste serije...
lp
joda

Aja, se opravičujem sem narobe razumel tvoje jamranje s stroški.
Ti plačuješ najemnino za otroke. Strašno. Si kaj razmišljal, da bi se jim odpovedal.
Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 513
  • Avtomobil: E39 530dTA

Kot bi nekdo stokal, da placuje 4000 EUR za vrtec :napaka
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 32 944
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Kot bi nekdo stokal, da placuje 4000 EUR za vrtec :napaka

... če to leti name, malo razloži, ker trdim, da nihče pri nas ne plačuje toliko...in ne stokam, samo povem, da pač pri takih stroških ne gre...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Hay!

... če to leti name, malo razloži, ker trdim, da nihče pri nas ne plačuje toliko...in ne stokam, samo povem, da pač pri takih stroških ne gre...
lp
joda

Ja saj ne placujes na mesec 1050 EUR najemnine za studentsko sobo, ampak letno... to je point. Kot bi pac nekdo stokal, da placuje letno 4000 EUR vrtca za otroka pa vemo, da jih je ogromno :ok
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... mesečno + 300- 400€ stroškov za hrano ter ostalo...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 337

Verjetno hčerka london, zakaj je treba pisati v šifrah da je potem še cel kup nekih vprašanj.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Aha, torej 1500 EUR na mesec je hčerkina soba plus hrana.... Ufff dobr si, kje pa delaš?

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik

Aha, torej 1500 EUR na mesec je hčerkina soba plus hrana.... Ufff dobr si, kje pa delaš?

Poanta je, če imaš otroke, ne jamraš, da plačuješ nevemkaj za njihovo šolanje.
Otroci niso kar neka stvar, ampak joda to ne razume.
Če imaš otroke razumeš, drugače pač ne.
To ni pes ali avto.
Sploh nimam besede s katero bi opisal jodo. Samo pomislim lahko, ubogi njegovi otroci.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 161
  • Avtomobil: BMW

To ni pes ali avto.
Sploh nimam besede s katero bi opisal jodo. Samo pomislim lahko, ubogi njegovi otroci.

V Sloveniji, pod levico vidiš, da je vse možno, celo brezposelni si vse to, kar navajaš lahko privoščijo, pa naj še do reče, da se pri nas ne cedita samo med in mleko.......

Tudi meni veliko, ni jasno, samo ja ni moj probem . 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

To ni pes ali avto.

... stari ti si bolan, majke mi.
Upam, da nimaš otrok, ker bogi tisti, ki bi imeli takšnega očeta.

Nič ne jamram, samo odgovoril sem Matu, ki ves čas joka, da to kar kupim ali nabavim, da je srednji razred in zakaj otroku ne privoščim kaj boljšega itd.
Trenutno je prednost hčerino šolanje in so ostale postranske stvari manj pomembne, da bi se z njimi brez potrebe preseravali, ker gre denar za hci.
To je bil ves point, ker se mi neda ves čas poslušati jokanja in sem predvideval, da bo sedaj pač razumel.
Niti ni to tema, da bi o tem razpravljali tako ali drugače in se ne obremenjujte s tem.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in ily uporabnikom je všeč to sporočilo

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... stari ti si bolan, majke mi.
Upam, da nimaš otrok, ker bogi tisti, ki bi imeli takšnega očeta.

Nič ne jamram, samo odgovoril sem Matu, ki ves čas joka, da to kar kupim ali nabavim, da je srednji razred in zakaj otroku ne privoščim kaj boljšega itd.
Trenutno je prednost hčerino šolanje in so ostale postranske stvari manj pomembne, da bi se z njimi brez potrebe preseravali, ker gre denar za hci.
To je bil ves point, ker se mi neda ves čas poslušati jokanja in sem predvideval, da bo sedaj pač razumel.
Niti ni to tema, da bi o tem razpravljali tako ali drugače in se ne obremenjujte s tem.

lp

joda

Joda, tega, da je srednji razred, je veljalo za pralni stroj in nikjer ni bilo omembe ali asociacije na tvoje otroke, ali zakaj jim ne privoščiš boljše !

Preberi še 1 x , kje sem, kaj takega napisal vezano, na tvojo hči, ki je sam niti omenil nisem v teh postih. 

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... bilo jih je ene par direktno ali posredno, sem večino pozabil kje tega se trenutno spomnim...

https://www.bmwslo.c...75#entry3298223

... ampak kot pravi Nix, za to je druga tema...

lp

joda

Joda datum AVGUST !!!

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...samo še to, da ne smetamo teme.... ja avgust 2021....hči bo septembra diplomirala...potem pa še podioplomc....
...zato kupujemo stvari, ki si jih lahko privoščimo, tako, da ne trpi študij.... ne vem, a je tako težko to razumeti.... ker ne moremo kupiti miele stroja, ker to ne dopušča proračun pač kupimo aeg za 400€ ki tebe stane 750€ in enako je z ostalimi stvarmi že par let, posebej oa še zadnje 3 leta ko je v ospredju študij. Eni zapravljajo za nove avtomobile, elektroniko, mi pač za šolanje otrok.
Vsakemu svoje in prav je tako. Mi gre pa na falus, ko pišeš to kar sem ti citiral pa je še več tega.... več kot ti dopuščajo možnosti, pač ne moreš zapraviti....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in nixx uporabnikom je všeč to sporočilo

Jahreswagen
Jahreswagen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 28

Hay!

...samo še to, da ne smetamo teme.... ja avgust 2021....hči bo septembra diplomirala...potem pa še podioplomc....
...zato kupujemo stvari, ki si jih lahko privoščimo, tako, da ne trpi študij.... ne vem, a je tako težko to razumeti.... ker ne moremo kupiti miele stroja, ker to ne dopušča proračun pač kupimo aeg za 400€ ki tebe stane 750€ in enako je z ostalimi stvarmi že par let, posebej oa še zadnje 3 leta ko je v ospredju študij. Eni zapravljajo za nove avtomobile, elektroniko, mi pač za šolanje otrok.
Vsakemu svoje in prav je tako. Mi gre pa na falus, ko pišeš to kar sem ti citiral pa je še več tega.... več kot ti dopuščajo možnosti, pač ne moreš zapraviti....

lp

joda

Nevem, če si kje omenil, ampak a si tvoja hči ne sofinancira študija nič sama? Ker glede na zapise se mi zdi, da jo podpirate 100%. Jaz ne poznam nobenega, ki si ne bi že med študijem sam služil in financiral tako faks kot življenje, noben ni bil ujčkan in financiran 100% s strani staršev.

Prikaži več možnosti
    • MihaSpec je všeč

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: ///M235i

Verjetno stroške faksa pokrije on, kar si pa zasluži sama pa lahko zapravlja po svoje. 

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 137
  • Avtomobil: F10

Dej nehite težit, itak da otroku placas studij dokler ga ne zabluzi.Komu bos pa dal ce ne otroku?

Nazaj na temo, a upa kdo jutr popoldne v btc lj? Haha

Urejal Plavi, 24.11.2022, 22:04.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • _T_O_M_O_ je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

A pa res toliko date na ta black friday??
Sem sel za foro pogledat na spletno stran od firme, kjer nameravam vzeti odsesovalno napravo...
Cene so dvignili in potem "spustili", pa je sedaj ista ali pa še višja cena kot kaksen teden nazaj..

... da se uvodno dobiti kakšno stvar, vpra#anje je če ti je ta stvsr všeč in uporabna....

... večinoma se da dobiti ugodno oblačila in obhtev iz stare zaylige in programov, ter elektroniko, ki ni pfeveč zanimiva... ostalo pa kot praviš... dvignejo ceno in potem višji popust...

Evo banalen primer.... ene superge od TH ki so 120€ in so nov model in so in, so znižane samo na 95, veči o ostalega stsrega in nezanimivega pa 60%....a enake dobil na abaut joda za 59€ z vsemi popusti pred BF...

@Nixon a lakho prestaviš vse kar se tega tiče v lakšno no o temo o študiju v tujini al kaj takega...

Nevem, če si kje omenil, ampak a si tvoja hči ne sofinancira študija nič sama? Ker glede na zapise se mi zdi, da jo podpirate 100%. Jaz ne poznam nobenega, ki si ne bi že med študijem sam služil in financiral tako faks kot življenje, noben ni bil ujčkan in financiran 100% s strani staršev.

...vmes je bila zajebana zarota imenovana corona in hči ni tomotov fanatik.... samo za info... mo je prvič prišla v London in je bila Slo na črni listi jo je na letališču čakala črna limuzina z šoferjem da so jo pripeljali do campusa in je morala iti v svono sobo v katanteno za 14 dni.
Prevoz iz letalkšča do campusa pride v osnovi 10 funtov, ker pa je tedanja Slo politika vsakega štela da je okužen z corono ki je dvakrat kihnil je ta prevoz z limuzino stal 110 funtov in 180 funtov hrana v caranteni za 14 dni. Delo novopečeni študent ni mogel dobiti.
Če nix odore novo temo lahko tam več in bolj podrobno razloži če bo za to zanimanje...

Verjetno stroške faksa pokrije on, kar si pa zasluži sama pa lahko zapravlja po svoje.

mi krijemo stroške bivanja,prehrane, in ostalih potrebščin ter prevoza (vsakič ko je prilika LON-LJU in nazaj)
Strošek šolanja pa bo začela sama odplačevati ko se bo redno zaposila...

Dej nehite težit, itak da otroku placas studij dokler ga ne zabluzi.Komu bos pa dal ce ne otroku?
Nazaj na temo, a upa kdo jutr popoldne v btc lj? Haha

... verjamem, da ne bo zabluzila, ker to je bil tudi najin pogoj z ženo.... če greš to študirat, boš to tudi doštudirala, pika...

Jaz se upam jutri it v btc, ampak ne bom šel, ker tisto kar rabim imajo na Rudniku :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 879

Hay!

... da se uvodno dobiti kakšno stvar, vpra#anje je če ti je ta stvsr všeč in uporabna....
... večinoma se da dobiti ugodno oblačila in obhtev iz stare zaylige in programov, ter elektroniko, ki ni pfeveč zanimiva... ostalo pa kot praviš... dvignejo ceno in potem višji popust...
Evo banalen primer.... ene superge od TH ki so 120€ in so nov model in so in, so znižane samo na 95, veči o ostalega stsrega in nezanimivega pa 60%....a enake dobil na abaut joda za 59€ z vsemi popusti pred BF...
@Nixon a lakho prestaviš vse kar se tega tiče v lakšno no o temo o študiju v tujini al kaj takega...

...vmes je bila zajebana zarota imenovana corona in hči ni tomotov fanatik.... samo za info... mo je prvič prišla v London in je bila Slo na črni listi jo je na letališču čakala črna limuzina z šoferjem da so jo pripeljali do campusa in je morala iti v svono sobo v katanteno za 14 dni.
Prevoz iz letalkšča do campusa pride v osnovi 10 funtov, ker pa je tedanja Slo politika vsakega štela da je okužen z corono ki je dvakrat kihnil je ta prevoz z limuzino stal 110 funtov in 180 funtov hrana v caranteni za 14 dni. Delo novopečeni študent ni mogel dobiti.
Če nix odore novo temo lahko tam več in bolj podrobno razloži če bo za to zanimanje...

mi krijemo stroške bivanja,prehrane, in ostalih potrebščin ter prevoza (vsakič ko je prilika LON-LJU in nazaj)
Strošek šolanja pa bo začela sama odplačevati ko se bo redno zaposila...

... verjamem, da ne bo zabluzila, ker to je bil tudi najin pogoj z ženo.... če greš to študirat, boš to tudi doštudirala, pika...
Jaz se upam jutri it v btc, ampak ne bom šel, ker tisto kar rabim imajo na Rudniku :)
lp
joda

Joda, kaj študira hčerka?

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 63 295
  • Avtomobil: sivo povprečje

Tale tema je namenjena debatam o študiranju v tujini. Začne se na glup način ker je oddvojena od Black friday teme, sami ste si krivi. :-D

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Jerch_ je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik

Sočustvujem z brezposelno jodo, ker si ne more privoščit boljšega pom.stroja in še česa zaradi hčere, ki študira v Londonu.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.