Skoči na vsebino

P: 2019 F31 320d touring M-sport

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
197 odgovorov v temi
Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 219
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Res ne razumem vztrajanja pri ceni, za katero vidis da avto ne gre. Avto je vec kot ocitno predrag. Ne glede na opremo, ki je lahko oh in sploh, je tokrat glavni kriterij za prodajo prevozeno stevilo kilometrov. Ce hoces prodat, bo treba ceno nastavit na 16k, pa se to bos tezko prodal. Sicer pa srecno…

Naj pove, koliko ponuja najboljši ponudnik, pa bomo hitro vedeli, kje smo.
Samo ta podatek vsi skrivajo kot kača noge. Tudi cifre za koliko je šel običajno nikoli ne izvemo.
Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 192
  • Avtomobil: VW Passat GTE

Jaz vsakemu privoscim, da dobi cimvec za svoje vozilo ob prodaji. Ampak ce zelis prodati, je treba pac bit realen in znizati ceno. Vcasih tudi bolece nizko. Ce pa zelis prodajati, potem pac vztrajas pri svoji zastavljeni ceni.

Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 229
  • Avtomobil: Bmw e90 325d, f31 320d

Problem je ker je večina internet lapačev oz kupcev. Tisti ki misli, da je pa avto vreden 10k pa dajte si malo oči operite pa poglejte kaj se prodaja za 10k. Avto pa žal ni vredn 10k.
Vidim, da bi bilo boljše da se tema zapre in avto pač ponujam naprej samo na avto.net, ker vas vse peča v onemoglost ker je visoka cena, moj je avto jaz postavljam ceno. Če pa pride resen kupec se pa lahko marsikaj dogovorim glede cene…

Lp Domen
Prikaži več možnosti

rok46
rok46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 607
  • Avtomobil: BMW

Sej noben ne pravi, da je vreden samo 10k. Sicer pa ne razumem v cemu je fora, ko pravis, da za resnega kupca se da marsikaj dogovorit. Ne bi rajsi ze v startu postavil dobro ceno in te mogoce celo kdo poklice in ne, da ze 1 leto prodajas avto? Mislim pa, da so ti tudi “kupci” dali jasno vedeti kaj si mislijo o ceni tvojega avtomobila…

Urejal rok46, 15.04.2024, 21:42.

podpis
Prikaži več možnosti
    • nejči, tomze in Vibo uporabnikom je všeč to sporočilo

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Sej noben ne pravi, da je vreden samo 10k. Sicer pa ne razumem v cemu je fora, ko pravis, da za resnega kupca se da marsikaj dogovorit. Ne bi rajsi ze v startu postavil dobro ceno in te mogoce celo kdo poklice in ne, da ze 1 leto prodajas avto? Mislim pa, da so ti tudi “kupci” dali jasno vedeti kaj si mislijo o ceni tvojega avtomobila…

Ni mi smiselno spuščat ceno, ker je vozilo mlad letnik z realniki km redno servisiro in zelo veliko opreme. To je moje mnenje, dokler bodo pfl 2013 letniki tudi po 13k, je moje vozilo vredno sigurno vec… Če pa komu ni všeč cena naj raje preskoči oglas in to je to. Kot drugo nerabim avta prodat nujno, ker služi svojemu namenu, načeloma če se proda bom iskal močnejše vozilo z manj km.

Lp Domen
Prikaži več možnosti
    • Wemar_e30 je všeč

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik

Problem je ker je večina internet lapačev oz kupcev. Tisti ki misli, da je pa avto vreden 10k pa dajte si malo oči operite pa poglejte kaj se prodaja za 10k. Avto pa žal ni vredn 10k.
Vidim, da bi bilo boljše da se tema zapre in avto pač ponujam naprej samo na avto.net, ker vas vse peča v onemoglost ker je visoka cena, moj je avto jaz postavljam ceno. Če pa pride resen kupec se pa lahko marsikaj dogovorim glede cene…
Lp Domen

Toliko, kolikor je internet lapačev kupcev, toliko je neresnih internet prodajalcev. Pač flikne par slikc in naredi oglas v 2 minutah na internetu in že lahko prodaja avto po nerazumni ceni.
Oboji so isti.
Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Toliko, kolikor je internet lapačev kupcev, toliko je neresnih internet prodajalcev. Pač flikne par slikc in naredi oglas v 2 minutah na internetu in že lahko prodaja avto po nerazumni ceni.
Oboji so isti.

Jaz nevidim težave v mojem oglasu… Vidim pa, da imaš težavo z mojim avtom oz. oglasom. Je na avto.net dovolj avtov po cenejši ceni in sigurn še boljših kot moj. Tkoda nevidim, da se spotikaš na moj oglas. Avtov je dovolj, srečno.
Lp Domen
Prikaži več možnosti
    • Wemar_e30 je všeč

Domen98
Domen98
  • Uporabnik
  • Sporočil: 856

Koliko pa ima avto sedaj kilometrov točno? 

Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Avto ima točno 197700 km.

Lp Domen

Prikaži več možnosti
    • Domen98 je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 50 544
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Nič takega za tak avto.....400-500k brez težav po moje ob rednem vzdrževanju. 

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 926
  • Avtomobil: avtomatik

Ni mi smiselno spuščat ceno, ker je vozilo mlad letnik z realniki km redno servisiro in zelo veliko opreme. To je moje mnenje, dokler bodo pfl 2013 letniki tudi po 13k, je moje vozilo vredno sigurno vec… Če pa komu ni všeč cena naj raje preskoči oglas in to je to. Kot drugo nerabim avta prodat nujno, ker služi svojemu namenu, načeloma če se proda bom iskal močnejše vozilo z manj km.

Lp Domen

Lahko se prodajajo po 13k, prodajo se pa ne po tolk. :ok2 Realno se tak avto proda za 9 ~ 10 k€ (brat prodal prejšnji teden, pa avto lepo naloadan z dodatno opremo, vključno z aktivnim tempomatom).  

LP A. 

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti
    • bendeho in blackberet uporabnikom je všeč to sporočilo

Domen98
Domen98
  • Uporabnik
  • Sporočil: 856

Nič takega za tak avto.....400-500k brez težav po moje ob rednem vzdrževanju. 

Ob rednem vzdrževanju in kot tukaj pol foruma pravi za ta motor je treba pri 250-300k km zamenjati, visokotlačno črpalko, šobe, ketno, turbina pa crkne nekje usput. Da avto dela do 500k km drži je pa treba do 500k km zamenjati ogromno stvari tudi dosti na podvozju. Med tem ko na npr Passat B7-B8 sem videl kilometražo 500k km, brez menjave črpalke in šob, ali pa vsaj ne že kar pri 250k km, Sej motor je agilen od 320d ampak je bmw kar slabo naredu da moreš vse to že zamenjati pri nizki kilometraži, pri tako dragem novem avtu....

Urejal Domen98, 16.04.2024, 08:03.

Prikaži več možnosti
    • kavelj22 je všeč

japanac
japanac
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 072
  • Avtomobil: BMW 320d (F31)

No, no, BMW je svetlobna leta pred VW-jem, od leta 2015 vozimo vzporedno f31 320d in VAG-e, trenutno Plusek 2.0 tdi ... letno se je do zadnjih let delala približno enaka kilometrina ... na bimmerju pri pfl preventivno verige na cca 220k (kar smo vedeli pred nakupom) in vodna črpalka 300k, ostalo redno vzdrževanje ... na trenutnem golf-u pa je pravkar "odletela" turbina, brez kakšnih znakov, kar naenkrat pri 180k ... sicer ni panike, bo narejen še velik servis in sčiščena dušilna loputa, ampak "folks wagen" je pač za od točke A do točke B ... ni ravno nek presežek ... so pa seveda tudi izjeme, moj passat 93 letnik 1.8 90 konjev je imel tudi 600k in 12 lastnikov pred menoj in je šel super ... samo tankaj in vozi ...
Prikaži več možnosti

wertu
wertu

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 772
  • Avtomobil: Bmw e90

No, no, BMW je svetlobna leta pred VW-jem, od leta 2015 vozimo vzporedno f31 320d in VAG-e, trenutno Plusek 2.0 tdi ... letno se je do zadnjih let delala približno enaka kilometrina ... na bimmerju pri pfl preventivno verige na cca 220k (kar smo vedeli pred nakupom) in vodna črpalka 300k, ostalo redno vzdrževanje ... na trenutnem golf-u pa je pravkar "odletela" turbina, brez kakšnih znakov, kar naenkrat pri 180k ... sicer ni panike, bo narejen še velik servis in sčiščena dušilna loputa, ampak "folks wagen" je pač za od točke A do točke B ... ni ravno nek presežek ... so pa seveda tudi izjeme, moj passat 93 letnik 1.8 90 konjev je imel tudi 600k in 12 lastnikov pred menoj in je šel super ... samo tankaj in vozi ...

Bmw 320d je tudi za od točke A do točke B, nwm kaj eni doživljate polek vožnje v obični trojki..
Prikaži več možnosti
    • blackberet, Domen98 in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz nevidim težave v mojem oglasu… Vidim pa, da imaš težavo z mojim avtom oz. oglasom. Je na avto.net dovolj avtov po cenejši ceni in sigurn še boljših kot moj. Tkoda nevidim, da se spotikaš na moj oglas. Avtov je dovolj, srečno.
Lp Domen

Brez zamere, ni to osebni napad nate, ampak razmišljam na splošno, kakšen trend prodaje je danes. Kot artikli v trgovini na policah. Če pride kdo mimo in kupi, OK, če ne, je pa tudi prav.

Dobro prodaj.
Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Brez zamere, ni to osebni napad nate, ampak razmišljam na splošno, kakšen trend prodaje je danes. Kot artikli v trgovini na policah. Če pride kdo mimo in kupi, OK, če ne, je pa tudi prav.

Dobro prodaj.

Nič ne zamerim, sem v takem položaju, da mi ni nujno danes ali jutri prodat avto. Ga lahko prodajam dalj časa. Nov avto se išče kljub temu, da tale ni prodan.

Prikaži več možnosti

korošc73
korošc73
  • Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: bmw 320d

Lepo zgleda, škoda da ni 330/335d

Če bi bil pa 330d bi pa blo škoda da ni limuzina itd itd
Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Če bi bil pa 330d bi pa blo škoda da ni limuzina itd itd

Pa škoda, da nima aktivnega tempomata. Ampak še vedno je 10-15% boljš opremljen kot pa ostali, ki se prodajajo na avto.net. Vedno se bo našla stvar, ki bo manjkala. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.