Skoči na vsebino

Mački na pohodu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
112 odgovorov v temi
plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

jaz bi ti predlagal pregrinjalo...vsaj za silo, da ti ne spraskajo avto, ker zame je že en ris več kot preveč....s pištolami in raznimi sredstvi pa raje ne poskušaj... :ok2

aja pa tist prah k je blo govora o njem...pomoje je pa še najboljša varijanta, če res dela... :laugh

LP, :beer
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

wrc
wrc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: X-a

Skoraj vsak dan,če imam čas operem avto.Zjutraj,ko pa grem v službo pa vidim na mojem BMW-ju stopinje od mačke :damn :damn seveda popizdim pa še mačke nimam....
Dr.DREJAR
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Prava reč, tistih par odtisov na avtu. Meni ga maček potaca vsakič ko ga operem! Sprehodi se po celem avtu, čez šipo, in pusti tak "individual" vzorček. Nisem ga pa nikoli preganjal niti ošteval, in ni mi pustil niti praskice!

Ni treba živali brcati in pobijati zaradi enega kupa pleha!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 172

Moj predlog...preizkušen in mirodajen.Kot že vemo se mačka boji vode. Napravi si šlauf s šprico(poštolo na koncu) in čakaj da se mačka mirno uleže na tvoj avto.Nato pa sproži curek vode proti njej.Moraš jo pa presenetit.In tista nikol več ne bo prišla na avto.Strah pred vodo :ok2
Prikaži več možnosti

wrc
wrc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: X-a

Ni treba živali brcati in pobijati zaradi enega kupa pleha![/quote]

To se strinjam in tudi nikoli nisem udaril bilokatere živali,vendar me razjezi.
Dr.DREJAR
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Naslednji, ki bo butnil moj avto na parkplacu, mu bom odsekal nogo.

Če se res tako bojite za svoje avtomobile se najde kaka ljudska rešitev ne pa mučenje.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 477
  • Avtomobil: avto

Moj predlog...preizkušen in mirodajen.Kot že vemo se mačka boji vode. Napravi si šlauf s šprico(poštolo na koncu) in čakaj da se mačka mirno uleže na tvoj avto.Nato pa sproži curek vode proti njej.Moraš jo pa presenetit.In tista nikol več ne bo prišla na avto.Strah pred vodo :ok2

Hvala za koristne nasvete, sam se mi zdi, da je tale od MIHOLD še najboljši. Saj sosed ne bo imel nič proti, če bo maček moker. :-D
Garažo res imam, vendar je rob previsok za moje M podvozje in "zaruži", pa še garaža je bolj kratka :jok .
Zaenkrat imam v garaži parkirane otroške vozičke :) . In preklete mačke mi notri pridejo, kaj jaz vem kako :crazy in mi potem spijo v otroških vozičkih, da bi jih sesekljal, pa potem v flajš mašino dal in pašteto za pse naredil, mislim 3 much... :damn :damn :damn :damn
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 158
  • Avtomobil: 330i,s1000xr

:crazy

A moram spet jest najti resitev.Macka ko zalotis na avtu
ga polijes z vodo pa se nebo nikol vec vrnu k hisi,
kaj sele na avto,preverjeno.(Najbolsa voda je Zala,za macka mislim,isto preverjeno)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 273
  • Avtomobil: BMW x

Predlog :-D za bolj tehnične tipe: vzameš senzor gibanja za alarme, 12v usmernik in elektro-ventil vode iz starega pralnega stroja. Vse skupaj zmontiraš ob avto tako, da senzor gibanja zazna premike na havbi in vklopi elektro-ventil na katerega seveda pripelješ vodo po plastični cevi iz bližnje pipe.

Strošek mačjega tuša in avtomatskega pranja havbe = cca. 10k sit in uro do dve dela. :ok2

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 477
  • Avtomobil: avto

Predlog :-D za bolj tehnične tipe: vzameš senzor gibanja za alarme, 12v usmernik in elektro-ventil vode iz starega pralnega stroja. Vse skupaj zmontiraš ob avto tako, da senzor gibanja zazna premike na havbi in vklopi elektro-ventil na katerega seveda pripelješ vodo po plastični cevi iz bližnje pipe.

Strošek mačjega tuša in avtomatskega pranja havbe = cca. 10k sit in uro do dve dela. :ok2

To je to!!! :-D Nisem tolk tehnični tip, tako da kdor mi to zmontira, dobi za :beer . Ne, dobi za gajbo piva ali tekočino po izbiri :laugh
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

_MiD_
_MiD_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 925

A nebi macek, ko bi "zastartal" uporabil kremplje :zmeden
Prikaži več možnosti

cameron
cameron

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 197
  • Avtomobil: lep

Projektna šefica,
a lahko bolj natančno napišeš za kakšen prašek gre!? Hvala.
My mechanic told me, "I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder."
Prikaži več možnosti

Stinger
Stinger

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 155
  • Avtomobil: e46 coupé

Tudi mene zanimajo bolj natančni podatki o prahu in tistemu zvočnemu oddajniku. Vodo imam, ampak nimam časa za opazovanje mačk lastnikov idiotov.
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 740
  • Avtomobil: Črn BMW

nimam časa za opazovanje mačk lastnikov idiotov.

:crazy :napaka
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

LP

Grožnje gor in grožnje dol, ne pomaga ne prš z vodo ali kakšno streljanj ipd. ampak, se da kupiti prašek - škropivo, s katerim poškropiš avto oz podvozje avta in kolesa ter robove branikov.!!!

Škropivo katero lahko dobiš kjer koli v semenarni ali kakšni prodajalni z škropivi,povedati je samo potrebno in opisati sledeč problem pa je to to in ti sami vedo najbolj svetovat!!!

Ko si to mešanico narediš je brezbarvo oz. kot malo bolj klorirana voda iz pipe!! Tako da se posledica ne vidi!! Za mačke pa je baje strašanskega obupnega vonja in ne grejo več blizu, drugače pa človek tega vonja ne zazna!! :ok

Sam sem pred leti naredil isto, pa se mi od takrat ni spravil noben maček več gor. Ali pa so mačke dandanes prelene, da bi lezle na avte in poležavajo kar na asvaltu. :ok2

LP

Darko B.
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

Stinger
Stinger

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 155
  • Avtomobil: e46 coupé

Hvala za nasvet, glavno da ne škodi mačjemu zdravju. Za lastnika bi pa res rabil kakšen močan strup. Živčni če je možno.
Prikaži več možnosti

ToTALLy_SeXy
ToTALLy_SeXy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 700
  • Avtomobil: Audi A8

Projektna šefica,
a lahko bolj natančno napišeš za kakšen prašek gre!? Hvala.

Lahko. Torej..gre za neko holadnsko revijo Bakker. Oče je tam naročil neke rožice in je zraven gratis dobil še to zadevo. Odganja pse in mačke, ima dolgotrajen učinek in ne škoduje ljudem. Če koga zanimajo točni podtaki kje se to lahko dobi oz. naroči naj me kontaktira na PS.
Obstaja še: Odganjalnik mravelj, krtov in voluharejv.
LP
Prikaži več možnosti

rogerg
rogerg

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: MB CLK, Volvo V70 D5, MGF

Ce isces za odganjanje mackov, dobis v skoraj vsaki trgovini za zivali. Dobis lahko v spreju, ki ima zelo mocan vonj po limoni in odganja tako pse kot macke ! Sam sem ga kupil pred 4 leti, ko sem si umislil vovkca, da ne bi vse cevlje in copate raztrgal in je delovalo, sedaj pa ga uporabljam za odisavljanje sten v garazi, da mi macki ne hodijo na avto spat !

Ni pa skodljiv za zdravje psov in mackov, le odganja jih vonj !

Ce ze hodijo naj vsaj spostujejo lastnino, ne pa da vso popraskajo :laugh
Prikaži več možnosti

Damac
Damac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 229
  • Avtomobil: bmw

Zanimo je to branje, ste mogoče pomislili, da vržeš kar bombo na haubo pa rešite kar dve zadevi naenkrat, avto in mačka :napaka

No zdaj pa malo resnosti
Sam sem imel enake težave in po nasvetu sosede lepo uporabil poper v prahu z njim posul avto in okoli njega in je bilo na lep način vse urejeno.
Bi pa opozoril res to, da ob vsakem podenju muce z vozila bodo ostali res risi v laku, če pa muca prostovoljno in počasi zapusti pločevino teh risov ne bo, kremplji pač, tako, da priganjanje z vodo ipd. ne bo obrodilo sadov zlasti na grd način ne.
Torej poper ali kako drugo sredstvo v prahu za odganjanje na lep, miren in kulturen način bo prava izbira :ok2
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 308
  • Avtomobil: 525tds Touring

Alo!

Ma "muceki" so se meni zamerili ko so se en spravili na moj avto (sicer Opel Kadett ampak vseeno) igrat ko smo ga pripeljali sveže pobarvanega domov.

Enkrat pač ni uspel skočiti na okno v vratih pa je pustil lepe praske na njih, drugič se je zdrsal po haubi dol, ta tretji greh je pa da ko sem odprl vrata da sem prišel na dvorišče je skurblal na strehi ter preko zadnje haube odkopal dol iz avta :damn :damn :damn

Jaz sem pa lahko samo vprašal mojstra kolko mi da popusta na ponovno barvanje avta saj je bil avto pripeljan direkt iz komore...

Ko sem uspel sestaviti M5 ki je temno sive barve so se pa prasci spravljali z blatnimi tacami sedet na prednjo haubo :frown

Od takrat: maček - sovražnik!

LP, BB

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.