Skoči na vsebino

Mački na pohodu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
112 odgovorov v temi
IztokFranko
IztokFranko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 138
  • Avtomobil: Elan Jester

ok, če streljamo na njih lahk zadanemo avto, to potem ne gre, pa še humano ni...

potem lahko z vodo polijemo tudi ne gre. ker potem ko zaštartajo s kremplji podrgnejo avto..

moja ideja in sosedje bodo fauš

skopajte kanal okol avtomobila, širok cca pol metra in vodo notri, potem pa dvižni most da avtona otoček zapeljetae. :)

malo dela treba vložt sam se splača potrudit, tedaj bo BMW zgledal kot graščina obdana z jarkom,

ah ti lepi srednjeveški časi :ok
:)
Lep pozdrav, IztokFranko
Prikaži več možnosti

BMWBewk
BMWBewk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 355
  • Avtomobil: E39

Em tut jest mam ta probelem de mački po havbi skačejo!No nš oča je mu pa problem učash k je vozu še E21-ko de se mu je zmeri en pes na šihtu olajšal na vedno isto mesto na avtu(mislm de na predn odbijač desno).No in potem sta z stricom naštimala ke eno home made električno zadevco de je cucka stresl k je ke scav :laugh .Ene parkrat je seveda zgrešiv,ko je pa enkrat zadev ga pa ni blo več!
Prikaži več možnosti

Tomaz40
Tomaz40

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851

Jest imam ta problem ko grem na obisk k boljši polovici. Trenutno sem na taktiki, da avto parkiram tako, da vidim havbo iz okna hiše. Vsake pol ure grem pogledat in če je slučajno gor, vzamem pisker vode, grem počasi do njega, ga lepo in vljudno nagovorim če bi se blagovolil odstranit iz avta in ko skoči na tla, dobi tistil liter ali dva vode za vrat. :-D

Mačku ni nič hudega, lastniki niso jezni (pa tudi če bi bili) avto pa bo kmalu (vsaj upam) varen.

Bom pa probal kako deluje poper.

Še to: Glede (ne)škodljivosti mačkov na avtu. Mojemu bodočemu tastu je en maček v kakem letu spraskal celoten avto okoli in okoli: Blatniki, celoten stebriček A, odbijača, ker si je gor brusil kremplje. Avto je že zamenjal ampak bom vseeno poizkusil dobit slike da boste videli kaj lahko naredi maček.
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 477
  • Avtomobil: avto

Em tut jest mam ta probelem de mački po havbi skačejo!No nš oča je mu pa problem učash k je vozu še E21-ko de se mu je zmeri en pes na šihtu olajšal na vedno isto mesto na avtu(mislm de na predn odbijač desno).No in potem sta z stricom naštimala ke eno home made električno zadevco de je cucka stresl k je ke scav :laugh .Ene parkrat je seveda zgrešiv,ko je pa enkrat zadev ga pa ni blo več!

Tole bi tudi jaz rabil!!! Probaj dobiti načrt za to zadevo. Ker je tukaj dosti ljudi, ki imajo težavo z mački in ostalimi "hišnimi" ljubčki, bi se ta stvar tudi dobro prodajala. :-D :-D
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 273
  • Avtomobil: BMW x

@BMWBewk, če prav razumem tvoj opis je tistega psa elektrika ubila? :confused

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik

Šit, spet imam "tačke" po haubi :damn :damn . Hitro, a so se že pojavile kakšne nove rešitve.
Sicer pa imamo eno mačko manj v ulici, upam. Zadnjič je eno povozila svakinja :metalc . Samo očitno ni bila ta, ki mi hodi na haubo :frown .
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 740
  • Avtomobil: Črn BMW

Šit, spet imam "tačke" po haubi :damn :damn . Hitro, a so se že pojavile kakšne nove rešitve.
Sicer pa imamo eno mačko manj v ulici, upam. Zadnjič je eno povozila svakinja :metalc . Samo očitno ni bila ta, ki mi hodi na haubo :frown .

Ti človek resno rabiš pomoč.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tomaz40
Tomaz40

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851

A si že probal s poprom, kot so nekateri že predlagal?
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

@car_freak, a ko ti bo kamenček padel na avto, boš potem celo življenje sovražil kamne in jih preganjal?

Mimogrede, če ne bi bilo mačk, bi ti miši zgrizle vse kable na avtu... :-D Bodi hvaležen muckom, pa hrano jim daj vsake toliko...moral se boš sprijazniti - problem je bolj v tvoji glavi, kot pa v realnosti.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja očitno tukaj ljudje nimate smisla za humor. Imam rad živali, samo mačk pa res ne prenesem, tako, da Damjan-doc ne mi govort, da rabim pomoč.
Ni pa to še edina stvar zaradi česa ne maram mačk, ponoči se mi derejo pod oknom. Imam dva majhna otroka (en je še dojenček) in očitno tukaj ne veste kako je to, če moraš sredi noči vstajat in uspavati otroka, ki joka.

Prosim za zaklep teme.
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

...
Ni pa to še edina stvar zaradi česa ne maram mačk, ponoči se mi derejo pod oknom. Imam dva majhna otroka (en je še dojenček) in očitno tukaj ne veste kako je to, če moraš sredi noči vstajat in uspavati otroka, ki joka.

To pa poznam ... povrhu vsega se mački največkrat derejo in tulijo tako kot, da je pod oknom obupno kričeč trpeč dojenček ... na kaj vse starši dojenčka takrat pomislijo res ni treba razlagat. :besen in se res ne čudim kakšni njihovi reakciji proti mačkom v stilu :gun

Prikaži več možnosti

BMWBewk
BMWBewk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 355
  • Avtomobil: E39

Ne ne ni ga ubila sam lekcijo mu je dala :-D

E30 316f/2, E36 318is coupe, E46 323ci, E39 528iA, E36 320Ci...E39 525dT

Prikaži več možnosti

David
David

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 156
  • Avtomobil: e39 touring, R1150R, E91

mačke majo itak 9 življenj tko da ... sploh pa mačke hodjo po avtih pozimi, ker jim je pač na topli havbi topleje.. nevem kaj delaš s havbo, a mleko polivaš gor?

:-D sej bo ..so tut hujše stvari v življenju
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

Sicer sam nimam teh problemov, ker je avto v garaži :) Pomoje bi bilo najbolje avto redno polirati, ker se potem vse manj pozna na laku (zaščitni sloj), pa tudi čudno se mi zdi, da se sploh kaj več kot kakšni odtisi od tačk poznajo :confused A res spraska haubo? Drugače pa kakšen električni odganjalec, tak, ki oddaja kakšne frekvence, ki muckom niso všeč in ne bodo hodili blizu :ok
:bmw
Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 314
  • Avtomobil: X4-Vespa-Cannondale

@car_freak, a ko ti bo kamenček padel na avto, boš potem celo življenje sovražil kamne in jih preganjal?

Mimogrede, če ne bi bilo mačk, bi ti miši zgrizle vse kable na avtu... :-D Bodi hvaležen muckom, pa hrano jim daj vsake toliko...moral se boš sprijazniti - problem je bolj v tvoji glavi, kot pa v realnosti.

Moji sosedje imajo vsak poleg svojih salonskih mačk doma (dva soseda po dve mački)na našem dvorišču še 6 mačk,ki so jih zavrgli!

VSE,KI STE TAKŠNI LJUBUTELJI mačk,PROSIM,ČE SE MI OGLASITE,si boste za DOMOV lahko izbrali to koristno žival.
Lepo vas prosim,kar nekaj nas je ,ki imamo problem z mački in bi ga radi na miren in civilizacijski način rešil in mi ne NAKLADAT O KORISTNOSTI pa ne vem še o čem!
Mimogrede obveščam ,da sta dve bolni,saj jima odpada dlaka,če bi nam lahko te odpeljali najprej,saj se bojimo da bosta prej prišli v stik z enim od naših otrok .ki so vsi mlajši od dveh let!

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik

Moji sosedje imajo vsak poleg svojih salonskih mačk doma (dva soseda po dve mački)na našem dvorišču še 6 mačk,ki so jih zavrgli!

VSE,KI STE TAKŠNI LJUBUTELJI mačk,PROSIM,ČE SE MI OGLASITE,si boste za DOMOV lahko izbrali to koristno žival.
Lepo vas prosim,kar nekaj nas je ,ki imamo problem z mački in bi ga radi na miren in civilizacijski način rešil in mi ne NAKLADAT O KORISTNOSTI pa ne vem še o čem!
Mimogrede obveščam ,da sta dve bolni,saj jima odpada dlaka,če bi nam lahko te odpeljali najprej,saj se bojimo da bosta prej prišli v stik z enim od naših otrok .ki so vsi mlajši od dveh let!

Koristne so kolikor so pač koristne, da so pa bolane gre pa zahvala predvsem lastniku(tebi) ali komur koli že, mačko je treba vsako leto cepiti proti kar precejšnemu št. nalezljivih bolezni, takrat ne bo bojazni za prenos na tvoje otroke.
Kot sem že dejal, da kakorkoli, kjerkoli izvem, da je kdo na kakršne koli načine mučil mačke, ga LASTNO prijavim DPMŽ-ju in pa policiji.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 314
  • Avtomobil: X4-Vespa-Cannondale

Glede mučenja sva skupaj!
Problem pri nas je v ljudeh,v lastnikih teh mačk.Po enega ali dva so si vzeli domov,ko mu je pa zavržena skotila štiri nove mucke,pa naenkrat noče imeti NIČ z nobenim mačkom na dvorišču.
In ko operem avto ,mi mucek prej ko v eni uri leži na haubi ali strehi poln peska.
Ker nas je kar nekaj z istim problemom in nismo sovražniki živali ,prosimo za humano rešitev problema!
Za lastnike pa :boks :gun :batine

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik

Odpeljite jih v zavetišče, Gmajnice pri Brezovici.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik

Odpeljite jih v zavetišče, Gmajnice pri Brezovici.

In s seboj nesite obilico potrpljenja ... predvsem živcev.

Ko sem zadnjič šel tja iskat psa, sem moral izpolnit več formularjev in se podpisat večkrat kot takrat, ko sem kupil novega bimerja :napaka

Ni čudno, da ljudje živali še vedno zapuščajo-odmetavajo daleč od doma ...

BTW, tudi policija se s tem ne ukvarja praktično nič ... :blackeye

Pred dnevi sem klical 113 zaradi potepuškega in napadalnega psa (možna steklina), ki se je začel potikat v bližini mojega doma. Dobil sem odgovor z vprašanjem: "KAJ PA NAJ JAZ STORIM ???" ... WTF :eek
... in potem naj še kdo nasprotuje mnenju o predvsem inkasantsko dobičkonosnem delu policije na tistih, ki so ID tablico avta že tako drago plačali ... ko pa gre za napad na občanovo zdravje ali celo življenje pa tak odgovor. :damn

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.