Skoči na vsebino

Mački na pohodu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
112 odgovorov v temi
Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 273
  • Avtomobil: BMW x

Mi smo lase od frizerja včasih uporabljali na vrtu ograjenem z 1,5m žično ograjo, ker to za divjad - srne, ni bil problem.

Pa las nismo posipali kar po vrtninah, ampak smo dali lase v bombažne vrečke na vrhu delno pokrite s polivinilom zaradi dežja (da je ven prišel le vonj) in jih obesili po vogalih - je bilo zelo učinkovito vsako sezono ...

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

mic70
mic70

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 568
  • Avtomobil: BMW E39

20220522_195604.jpg 20220522_195752.jpg ]
..napad nadležnežev..zgoraj pa polno dlak.
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 161
  • Avtomobil: Saab, Honda, Ford

Pri meni so se mački sami eliminirali.

Trije končali pod gumami avta na cesti, eden pod tavelko balo sena pri sosedu, peti je pod traktorjem zaključil kariero, šesti je poginil in sedmi je ostal pri sosedu raje.

Načeloma nimam problemov z mački. So pa nadležni, ko imajo že dva dni ponoči orgije.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

bendeho
bendeho

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 661

namesto da bi zbirali znamke in pokemon karte, so sosedje po ulici navalili na mačke, moj nadstrešek in avto parkiran pod njim pa je redna tarča, kako jih odgnati, kadar grem mimo kak muc prileti ali odleti od nekje. streho, havbo mi bodo skrempali, žverce majhne
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 293
  • Avtomobil: e61 525dT

Probaj z zgoraj omenjenim gedget-om na solarne celice...
Prikaži več možnosti

pharaon
pharaon

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: F34

Jaz sem z vezicami pri motorju obesil tole:

https://www.conrad.s...ni-1-kos-710012

Parkrat sem našel kakšne koščke hrane (koruza, ipd..) okoli motorja, pa upam da jih bo to pregnalo, počakati moram do jeseni, saj se takrat začnejo "izdelave ozimnice".

Prikaži več možnosti

Primzi
Primzi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 192
  • Avtomobil: F31 LCI 320i

Za mačke in podobne z vohom odlično opremljene živali se dokaj hitro znebiš, če enostavno en teden avtomobil vztrajno popopraš vsakič, ko ga parkiraš!

Nebo je črno, Zemlja je modra. (Jurij Gagarin)
1322238_5.png

Prikaži več možnosti

Shallowfish
Shallowfish

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 115
  • Avtomobil: F11 535d

Folk vozi 20 let stare rjaste kante pa se pizdijo za mikro praske in pikice blata od mačjih tac. Kam gre ta država  :)

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

Folk vozi 20 let stare rjaste kante pa se pizdijo za mikro praske in pikice blata od mačjih tac. Kam gre ta država  :)

Enim pa je denar očitno mamici iz denarnice padel pa se s tem ne ubadajao... Maš vsegamogočega ljudi. 

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 293
  • Avtomobil: e61 525dT

Mene jezi škoda ki jo povzročajo pod pokrovom motorja .... kakšne praskice :crazy

Naslov teme bi spremenil v "zverinice na pohodu"

Urejal tratnika, 01.07.2022, 13:01.

Prikaži več možnosti

Shallowfish
Shallowfish

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 115
  • Avtomobil: F11 535d

Mene jezi škoda ki jo povzročajo pod pokrovom motorja .... kakšne praskice :crazy

Naslov teme bi spremenil v "zverinice na pohodu"

No ajde, to pa razumem... Tud mene bi pizdilo, če bi mogu konstantno menjat razne cevke pa gumice pod havbo. Za praske na plehu se pa ne sekiram pa tud ne gnjavim naše in sosedovih mačk, če slučajno lezejo gor

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 077
  • Avtomobil: F11 530d

Primeš za kožo na tilniku (kjer mamice mucke držijo mladiče ko jih prenašajo). Iz meni neznanega razloga mačka otrpne ko jo tam primeš... in potunkaš glavo tja kamor ne sme hodit in s cajtng papirjem zrolanim ene dvakrat al pa trikrat čez guzico.... Se tisti stvari za vedno izogne pol na par metrov... Pa tebe tudi, ko te zagleda :) 

<p><p>e46 318i, e60 520i, e46 325Ci Cabrio, e92 325Ci, S60 D5, 2004 RX-8 R, A6 3.0TDI, e46 330CiA, Suzuki Jimny, e46 323Ci, e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8, F11 530d...no comment

Vaša ideja, naš iziv...https://kristeh.si/ :)

Prikaži več možnosti
    • Xandrej je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 080

Primeš za kožo na tilniku (kjer mamice mucke držijo mladiče ko jih prenašajo). Iz meni neznanega razloga mačka otrpne ko jo tam primeš... in potunkaš glavo tja kamor ne sme hodit in s cajtng papirjem zrolanim ene dvakrat al pa trikrat čez guzico.... Se tisti stvari za vedno izogne pol na par metrov... Pa tebe tudi, ko te zagleda :)

Tole ne drži. Sem videl mačko, ko se je ponečedila poleg vhoda med cvetlice. Sem jo isti dan ujel in ji glavo potunkal v njen drek. Še vedno pride vsak dan, edino serje zdaj očitno drugje. Počasi jih bom polovil v kletko in odpeljal.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.