Skoči na vsebino

Napaka vključevanja DSC senzorjev

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
Lara070
Lara070
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3

Zdravo,

Imam BMW-ja serija 1, 2011 letnik. Lani se mi je naenkrat začel vključevati DSC. Lahko je bilo to že pri 20 km/h ali pa 70 km/h. Na suhi in ravni podlagi. Avto je začel zelo cukati med tem, kot da bi pumpala bremzo oziroma kot da bi se vključil zelo grob ABS. Po nekaj dnevih se mi je namesto občasnega utripanja luči za DSC, hkrati prižgala ta luč, luč za ABS in klicaj. Mehanik mi je za to menjal vse 4 senzorje. Sedaj se mi je to ponovno začelo dogajati in tudi vse luči so se mi spet prižgale. 

Se je komu že kaj podobnega zgodilo? Kaj storiti? Je lahko to povezano s slabim dovodom elektrike do ABS senzorjev? 

Hvala za kakršen koli nasvet.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 385
  • Avtomobil: Z4

Imel sem takšno težavo na E91 seriji 3-ke. Težava je bil senzor na enem izmed zadnjih koles.

Prikaži več možnosti

Lara070
Lara070
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3

Ker je manj kot 1 leto odkar so se menjali senzorji, me zanima, ali je še kakšna druga možnost? Tako hitro verjetno ne bi smel biti spet problem v senzorju, upam.

Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 210
  • Avtomobil: e46, g21, f39, S1000R

95 % so krivi ABS obročki. Ni draga zamenjava. Sem  imel isti problem na E90. Če ni kritično se jih da še malo "nastavit", drugače pa zamenjaš.

Urejal krtinovec, 11.06.2024, 19:59.

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti
    • boripi in Lara070 uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.