Skoči na vsebino

Radio v E30

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
112 odgovorov v temi
kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 583
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Tule se vidi kako zgleda, ampak nisem mel vstavljene ploščice, le ta pa gleda od roba okvirne plastike, le še dobrih 2-3mm.
Stvar okusa, mene ne moti četudi zgleda malo ven, ampak je zato vse drugo na radiu super. :)

Hay!

Sorry ker smetam temo ampak tako lep avto si ne zasluži teh tepihov-po meri narejeni so 6k in pa raztrganih sedežev.

lp

joda

Pozabil si še omenit rjo,to pa je tud vse kar je na mojem avtu še za porihtat. Drugače pa ti ni treba sklepat po tem malenkost natrganem sedežu, da slabo skrbim za moj avto. :ok

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Joda ti isces tak radio kot ga ima Monaco sedaj notri...? Ali sem malenkost falil :)
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 185
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Ne,ne mal si falil.Jaz sem za Becker.

lp

joda

Maš PS
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Črn BMW

A ni Brighton enak kot Essen, le da ima grši display.

kroskris: sem že tudi gledal, rdeča osvetlitev je še kar kul, samo v armaturki izgleda malo čudno, ker tako "sili ven". Sploh pri meni, ko imam svetlo ozadje... Bi bil pa vseeno vesel če nalepiš kako fotografijo, narejeno recimo z sopotnikovega sedeža (codrivers viewpoint)

AC SCHNITZER: za znamko mi je popolnoma vseeno, samo da je dovolj dober radio z kulturnim izgledom. Napiši model pa bom preveril, čeprav bi raje nekaj črnega (ali pa lesenega :-D ).

Daj notri Nakamichija
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 853
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Jst tud iščem nekaj za e30.

Me tud mika nakamichi vendar cenovno mi ne paše :ok2

Kolk pa sploh so kej začetne cene mičijev?
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 520
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Damjan-doc: in kje ga dobim z mp3ji za 30k sit?
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 177
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

@ Monaco: jaz sem namontiral kenwooda W707 (ja vem, modre tipke, in ja vem, alu dodatki, ampak je zal edini popolnoma raven radio na trgu :frown )

Objavljena slika

V igri je bil se bronx, ki bi me prisel malce drazje (za tega sem dal 52 jurjev, bronx 60 jurjev), ampak sem imel sanso zadevo vidit in sprobat v E36 in ni to to (gleda malce ven, vrtljivi gumb je obupno gladek, luft na obeh straneh, kot, da je radio premajhen) + se to, da je radio prava vaba za potencialne ravbarje, ploscice se mi pa ne da dol dajat (skoz lastnik MASK radia = lenuh.press :-D ). Kenwood se lepo obrne okrog pa je mir :ok2
Prikaži več možnosti

wrc
wrc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: X-a

Jaz imam tistega JVC-ja kupil sem ga pred 14 dnevi,zanj sem dal 24.000 sit za takšen denar vredi špila :ok2
Dr.DREJAR
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz imam tistega JVC-ja kupil sem ga pred 14 dnevi,zanj sem dal 24.000 sit za takšen denar vredi špila :ok2

Naredi prosim kakšno sliko iz sovoznikove strani, kako izgleda v avtu. Pa mogoče še eno v mraku, ko se osvetlitev vidi.
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Črn BMW

Damjan-doc: in kje ga dobim z mp3ji za 30k sit?

Somewhere over the raibow oz. nikjer.
Ne vem kaj potem kompliciraš. če imaš budged do 30K, kupi pajonirja z rdečo osvetljavo ali pa audiovoxa pa bo mir.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

wrc
wrc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: X-a

http://gregorbmw3.moj-album.com/
Če želiš kakšno novejšo,pa lahko še slikam :ok
Dr.DREJAR
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Osvetlitev je kul, rad bi pa še eno bolj svetlo s strani, da vidim koliko pride ven.

Damjan-doc: Ja, odločil sem se, da za radio dam okrog 30k, kar mislim da je cena o kateri razmišlja tudi večina voznikov E30. In ker je zadeva aktualna, tu premlevamo o tem kaj bi lepo pasalo noter :ok2
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 902
  • Avtomobil: 218d AT, M2

mi na firmi prodajamo ene radije, ko majo mp3, pa spominske kartice use pa usb kluče berejo, sm so neke neznane firme matrix se mi zdi, je pa zloo kvalitetn, kr ga mamo mi tut u vw lupotu z bose sound sistemom(8 zvočnikov), pa smo zlooo zadovolni.Mamo pa zj akcijsko ceno 19.900sit.sicr si pa tk blizu dravograda doma tko da mogoč itaq veš kje mamo poslovno zgradbo aa inženiring :ok2
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Poznam AA inziniring - je v isti stavbi kot moj (bivsi) zobozdravnik :-D

Samo si me pa nasmejal s tvojim postom. Ce bi bil vsaj matrix, bi bil kar ok ;) Daj nalepi se kako slikico :)
Prikaži več možnosti

jole
jole

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 57

V tem rangu prevladuje Pioneer, nimas kej :ok2 ma ogromno funkcij, drugace pa poglej za kaksnim rabljenim Clarionom ali Alpine, samo tam se igračke zacnejo pri 100k+.

Lp,jole
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Pioneer je grd ko hudič, zato iščemo alternative :)
Prikaži več možnosti

jole
jole

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 57

Zame je radio samo Alpine ali Clarion :ok2 sej pa men tut Pioneer ni lepotec,ampak ti je dokazano da do 50k ni boljsega radija(nazalost).
Drugace pa BP naj bi veljal za ok radio,je pa najboljsi glede radijskega sprejemnika.

Definitivno ti NE priporocam kaksem matrix, soundwox,sony,panasonic,kenwood, ali kaj podobnega

Lp,jole
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa mogoče KENWOOD KDC-MP6090R, ki ima mask sistem?
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobil sem še zanimivo ponudbo za BLAUPUNKT DAYTONA MP53
Objavljena slika
Je to dobra zadeva? Vem da je malo starejši, toda če igra tako kot je treba, me to sploh ne moti. Izgled je soliden in tipke so rdeče.

Na bolhi je pa en ALPINE cde9843R za 33.000sit. Kakšno osvetlitev ima ta zadeva? Kako pa je drugače, a je vreden kaj ali je spet tako kot z najcenejšimi modeli ostalih znamk?
Prikaži več možnosti

krofl
krofl

Junior

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 350
  • Avtomobil: E90, E30 335i

Dobil sem še zanimivo ponudbo za BLAUPUNKT DAYTONA MP53
Objavljena slika
Je to dobra zadeva? Vem da je malo starejši, toda če igra tako kot je treba, me to sploh ne moti. Izgled je soliden in tipke so rdeče.

Na bolhi je pa en ALPINE cde9843R za 33.000sit. Kakšno osvetlitev ima ta zadeva? Kako pa je drugače, a je vreden kaj ali je spet tako kot z najcenejšimi modeli ostalih znamk?

Tega Blaupunkta ima kolega in je zelo zadovoljen. Primerja ga z Pioneer 5 serijo...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.