Skoči na vsebino

Mali update ;)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
73 odgovorov v temi
gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

jao, šele zdej sem se spomnil, da bi moral poslati par fotk plazotu....ajme, upam, da ni zamere, popravljam napako:

Objavljena slika

Oracle, tvoje fotke so vedno fantastične. Ob priliki te mogoče pocukam za rokav in ti mojega Z-ja priporočim za model. :ok2
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

najlepša hvala za pohvalo. lahko se kdaj zmenimo, ni problema, najbolje, da me poklčeš na 031 599 680!

lp, MIha
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

miha super...hvala ti :ok

sam na dan slikanja na tej lokaciji je bil moj avtič nula napram tistem lepem ///M QP ane miha?..mene je tolk rajcu :ok2 ..pa kake rore je mel :eek
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

hehe, meni je blo blazno smešno, ko je meni postavil avto, potem pa laufou do Mqp in stal tam pol ure....njegova pa je že zmajala z glavo in rekla: jao, že tretjo noč zapored bo sanjal avte :rofl
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

hehe, meni je blo blazno smešno, ko je meni postavil avto, potem pa laufou do Mqp in stal tam pol ure....njegova pa je že zmajala z glavo in rekla: jao, že tretjo noč zapored bo sanjal avte :rofl

:laugh :beer
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 428
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

hehe, a je blo tej dami morda ime Karmen G.? V cca 8 letih se je na njej ziher marsikaj spremenilo, čeprav navade ima verjetno še iste ali dopolnjene? Če je, jo lepo pozdravi v mojem imenu, če me nista že kaj obirala :ok2 :-D

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

ni krize taucher..nema veze kdo je :ok2

Lepo bod pa se vidmo kej :beer
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

No tako......
Po nekaj preteklega časa bom naredu spet en majhen update :ok2
Tuki me boste zdej linčal vsi zapriseženci klasike (kamor sodim tud sam, ampak zarad cenovno ZELO ugodnega nakupa sem se za to tudi odločil )

zaenkrat je še v škatli v ponedeljek bo pa montirano in takrat se spet prikažem :laugh

Objavljena slika

Objavljena slika

Tehnične lastnosti:
preberite na škatli :ok2 :laugh

Lp,
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

A to boš v kuferraum montiral?
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

A to boš v kuferraum montiral?

a je to hec al si resno mislu :confused
Kokr sva z SLP-jem probavala (radio je itak radio) gre zlo lepo LCD nad sredinsko ventilacijo...sej morm rečt, da ne zgleda slabo...bomo vidl kako bo izpadl ko bo montiran, če pa ne bo všečno gre pa v prodajo :ok2

LP,
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

DDDDD je imel podoben screen v klasični enoti radia, in enako kot si omenil, je imel tudi on "potegnjen" LCD nad ventilacijo. Meni se ni zdelo napačno, celo nasprotno, njegov Z QP je bil tako naloadan z feršterkerijo, da je v prtljažniku zmanjkalo prostora za en set golf palic... :laugh
Še po stropu je bilo polno zvočnikov. Mam nekje še fotke tistega Zja, kam je pa šel, bo pa že sam povedal. Videl ga pa na cesti od najinega srečanja nisem več... :frown
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Ne ne za radio vem da ga boš montiral tja kamor paše sam LCD bi bil OK sam če bi bil tak ki se iz radia ven zapelje in odpre samo takrat ko je v uporabi... tole pa sem sicer bolj v šali napisal če boš montiral v kuferraum ker se mi zdi da nad srednje ventilacije tole ne bo glih dober zgledalo, sicer pa okusi so različni ampak v Z-jčku jaz nebi imel kaj takega nad armaturko...
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Ja, s placom v Zjih je kriza. :frown
Ampak, vsaj jaz osebno sredinske ventilacije sploh ne uporabljam, tako da me ne bi motilo, če bi imel tam screen...
Še najbolj pa se mi dopade varianta NAVIja v vzratnem ogledalu...sicer je svinjsko draga, ampak, prostorsko varčna...pa malokomu se sanja, da imaš tak cuker spravljen prav tam, tako da so klasični junkie tatiči takoj odpisani...
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

sej Levči jaz bi raje mel tistega ko se ven iz radia zapelje - se čist strinjam, sam tole kar vidš sem dobil za smešnih 250€ (OB TEJ PRILOŽNOSTI SE ZAHVALJUJEM slp-U :ok ) :ok2 ...
veš, da sem vzel brez da bi razmišlu :-D

sej pravim, bom zmontiral pol bom pa vidu :beer

LP,
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, s placom v Zjih je kriza. :frown
Ampak, vsaj jaz osebno sredinske ventilacije sploh ne uporabljam, tako da me ne bi motilo, če bi imel tam screen...
Še najbolj pa se mi dopade varianta NAVIja v vzratnem ogledalu...sicer je svinjsko draga, ampak, prostorsko varčna...pa malokomu se sanja, da imaš tak cuker spravljen prav tam, tako da so klasični junkie tatiči takoj odpisani...
LP
Austin

tastar, mel sem na izbiro: vzvratno ogledalo kot praviš (BTW: svinsko velika zadeva- sam za v tovornjak :laugh - zelo ugodno!!!!! ), LCD v ščiniku za sonce in za vgradit v vzglavnik - odpade...

vse je pa tako ugodno, da sam :eek ...

Lp,
Prikaži več možnosti

matz911
matz911

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 125
  • Avtomobil: Z3 roadster

super projekt. Pol pa še vzvatno kamero, da boste lahko na naslednji turi gledal mene pa Austina, kako cruzava za vami v klanec :)

alpa posnel kak drift, da se bova še midva mal naslajala, ko vas dohitiva :)
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

evo zadeva je zmontirana in vse deluje BP. nad sliko sem več navdušen, moram pa povedat, da tudi cel sistem deluje bolje :ok

izgled sam je bol tako tako, je pa kot vidim zlo zlo funkcionalno. LCD je zaenkrat postavlen tko kot je, bom pa cim prej probal dobit nekje kak nastavk, da mi bo šlo pred osrednjo ventilacijo, ker mi je tukaj dokaj moteč (mal mi tud zapira pogled v desni kot)

no zdej pa še slikce (pa ne preveč popluvat :-D ) :

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

PS: avto je usran še od SG...poglejte na vetrobransko steklo k mam cel britof mrčesa :ok2

LP.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Kaj si naredu iz lepe notranjosti klasičnega Z-ja...

Čimprej daj LCD nižje ker tam gor zgleda katastrofalno, saj ko bo pred ventilacijo bo verjetno kar OK zgledal sam zdejle je pa... ?
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

ja sej sem poudaru, da začasno, ker danes je vse bol tko na hiter, da sem vidu, če dela OK :ok2
LCD gre takoj nižje ko bom v naslednjih dneh pogruntu kako ga spustit - vsi predlogi so dobrodošli :ok

LP,
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Ja ja sej sem vidu da piše začasno...

Pa mogoče v živo zgleda drugače kot na sliki... mogoče boljše mogoče... no upam da ne še slabše...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.