Skoči na vsebino

Sprememba vodstva v BMW

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
37 odgovorov v temi
Iktd
Iktd
  • Uporabnik
  • Sporočil: 8

Katerim pa je?

Vsak ima svoje izkušnje, verjetno tudi kdo dobre z BMW. Moje so na žalost z njimi takšne, da cene imajo kot da bi vozil Porscheja, kvaliteto in storitve pa nekje na 60% "običajnih" znamk.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 544
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Vsak ima svoje izkušnje, verjetno tudi kdo dobre z BMW. Moje so na žalost z njimi takšne, da cene imajo kot da bi vozil Porscheja, kvaliteto in storitve pa nekje na 60% "običajnih" znamk.

Nekateri uporabniki pravijo, da tudi porsche ni nujno da je biser, kar se kvalitete tiče.
Baje je še najmanj težav z vozili tipa dacia in podobnimi, kje itak nima kaj dosti crkniti. Pa kdo ve, kateri podizvajalci delajo sestavne dele in polizdelke za premium vozila...? Zato pa je, kot je. Škoda...

Urejal Seby, 25.07.2019, 09:23.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 799
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Torej, s katerimi si bil zadovoljen?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 439
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Torej, s katerimi si bil zadovoljen?

Verjetno ne boš dobil odgovora.   :)

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Apogej
Apogej
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70
  • Avtomobil: enkrat en, drugič drug ~

Menjave gor ali dol, še noben direktor BMW-ja ni imel v svoji agendi kot prioriteto št.1, lovljenje tehnološkega zaostanka do Tesle. 

~~ Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. ~~

Prikaži več možnosti

Iktd
Iktd
  • Uporabnik

Nekateri uporabniki pravijo, da tudi porsche ni nujno da je biser, kar se kvalitete tiče.
Baje je še najmanj težav z vozili tipa dacia in podobnimi, kje itak nima kaj dosti crkniti. Pa kdo ve, kateri podizvajalci delajo sestavne dele in polizdelke za premium vozila...? Zato pa je, kot je. Škoda...

Kateri podizvajalci? V poslu je tako da je lahko isti podizvajalec, pa so standardi za enega naročnika takšni,

za drugega drugačni. Vse zavisi od cene.

"Torej, s katerimi si bil zadovoljen?"

Ne zdi se mi korektno omenjat drugih znamk na bmw forumu. Če bi jih omenil, bi pa kdo rekel,

da niso biser kvalitete. Vsak ima svoje izkušnje. Mene BMW ni prepričal, dolgo ga ne bom kupil, če sploh še kdaj in to je vse kar imam za povedat. Vsak naj sam proba in se sam prepriča. :)

Urejal Iktd, 25.07.2019, 10:18.

Prikaži več možnosti

ducy
ducy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 266
  • Avtomobil: F11

@Iktd
Mene pa zanima, kam si prešaltal, ker tud sam malo pogledujem kaj bi lahko našel kot menjavo za BMW v bližnji/srednji prihodosti.
Lahko na PM ;)

**BMW **the ultimate driving machine**
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik

@Iktd
Mene pa zanima, kam si prešaltal, ker tud sam malo pogledujem kaj bi lahko našel kot menjavo za BMW v bližnji/srednji prihodosti.
Lahko na PM ;)

Alfa. :-D

Prikaži več možnosti

Iktd
Iktd
  • Uporabnik

Alfe še nisem imel, ampak za Alfe nekateri pravijo, da se rade kvarijo.

Če imajo normalen odnos pri uveljavljanju 4 letne garancije in zadeve popravijo, se mi to sploh ne zdi velik problem, ker v vmesnem času

imaš nadomestno vozilo, strošek propravila je na njih, tako da stranka ni prikrajšana za nič.

Bolj se mi zdi problematično, da kupiš nov nemški avto, za katere pregovorno velja da so dobre kvalitete(kao nad vsemi), pa se ti potem kvari,

garancija in odnos pa slabši kot, da bi kupil pri kakšnem neslavnem prodajalcu z rabljenimi vozili. Problem ni da se avto kvari, ker to se lahko vsak, problem ki sem ga pri BMWju videl je način reševanja oziroma bolje rečeno nereševanja garancije. 

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri reševanju vpoklica za hladilnik egr sem imel dobro izkušnjo. Enkrat so me klicali da me čaka nadomestni avto in povedal da kosi prihajajo, potem so me klicali in mi rekli da naj ne se ne vozim z svojim avtom zaradi kilometrov da je lahko potem problem uveljavitve stroška, sploh ker sem imel nadomestno vozilo. Edino kar je, da se niso držali ure za oddajo avta, te stvari me zelo motijo. So zamujal cca urco in pol, kljub temu da so rekli da gre prvi v delavnico ker sem ga dan prej pripeljal.

Drugače pa različne izkušnje pri serviserjih.

Prikaži več možnosti

Iktd
Iktd
  • Uporabnik

Pri reševanju vpoklica za hladilnik egr sem imel dobro izkušnjo. Enkrat so me klicali da me čaka nadomestni avto in povedal da kosi prihajajo, potem so me klicali in mi rekli da naj ne se ne vozim z svojim avtom zaradi kilometrov da je lahko potem problem uveljavitve stroška, sploh ker sem imel nadomestno vozilo. Edino kar je, da se niso držali ure za oddajo avta, te stvari me zelo motijo. So zamujal cca urco in pol, kljub temu da so rekli da gre prvi v delavnico ker sem ga dan prej pripeljal.

Drugače pa različne izkušnje pri serviserjih.

Čakat ni prijetno, je bolj odraz slabega planiranja, organizacije... ampak so vsaj rešili/popravili. Bolj je problem, ko greš za iste stvari večkrat na diagnostiko in nočejo popravit.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Katere stvari pa?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Iktd
Iktd
  • Uporabnik

Tako manjše kot večje. Ne bom šel v detajle, ampak vsaj štiri.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Mhm.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 211
  • Avtomobil: BMW

Tako manjše kot večje. Ne bom šel v detajle, ampak vsaj štiri.

Ali povej vse ali pa utihni!

Tole neko nakladanje polovičnih informacij je nesmiselno!

Prikaži več možnosti
    • MiranK je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 401

A tole ni nihče opazil pri nas?

Klima je očitno slaba.....

http://pozareport.si...izgubila-otroka

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti
    • bmw e39 523 je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Brala, ja ...  :crazy

Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 125
  • Avtomobil: B8

Sam folk se pa tut pusti ustrahovat vsakemu kretenu...tragedija za druzino, ampak ce je mama tako svoh, da jo iz tira vrze en balkanski sef, potem si ne upam predstavljat pravih problemov pri njih doma...

Jebat se enostavno ne smes pustit nikomur, niti za ceno sluzbe ne. Kaj je sploh sluzba? Ce si sposoben, menjas delodajalce kot gate in vsakic nadgrajujes.

Prikaži več možnosti
    • Apogej je všeč