Skoči na vsebino

Matej Brglez, Horjul

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
88 odgovorov v temi
Phil
Phil

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 183

Torej, včeri ms bil na tehničnem pa je vse blo kul, sam levi končnik morm zamenjat, sam se mi mudi, k bi rd dons to zamenju (k v nedeljo mi že poteče registracija), pa me zanima če mi lahko kdo da cifro od mehanika Mateja iz Brezovice, nujno rabim čim prej.

Pozna kdo še bmw mehanika ki v soboto dela?

Hvala vsem za pomoč
Prikaži več možnosti

kurdl2001
kurdl2001

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 379
  • Avtomobil: 2014 f11 525dt xdrive

A misliš Brgleza ?
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: 320i cabrio, 325i x2

Tja pa sigurno ne grem več pa če je edini mehanik v Evropi :damn
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 077
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

Ti že veš...
Prikaži več možnosti

NIK318i
NIK318i

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 91
  • Avtomobil: BMW E36 Compact 1998,

schumi zakaj pa? zanima me tvoja izkušnja
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Mene tudi.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 748
  • Avtomobil: Karjola

Mene tudi :-D .

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Jaz sem bil pri njemu in sem zadovoljen. Edino en jermen mi spet cvili, tako da bom avto peljal nazaj da ga malo zategne.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik

Ker je tip prevarant. Baje je dober mehanik, samo nažalost je še boljši lopov. Kake dve leti nazaj sem kupil avto od enega forumaša. Avto je bil parkiran pri tem mehaniku. Ko sem si avto ogledal sem se z lastnikom dogovoril za nakup. Mehanik mi je potem prijazno ponudil vleko in zvečer bi mi ga dostavili domov, kar se pa seveda ni zgodilo. Pripeljali so mi ga šele naslednji dan. Ko avto razložim in si ga začnem ogledovati, ugotovim da manjka LMM in nekaj drobnarij okoli motorja, pravtako je neznano kam iz prtljažnika izginilo rezervno kolo, dvigalka, orodje in celo akumulator. To je pa že rahlo preveč.
OK. Zadevo sem pač prebolel in na vse skupaj že skoraj pozabil, ko že spet naletim nanj... Me kliče en model če imam rezervar za e36. OK imam. Avto zapeljem v delavnico, ga dam na dvigalo in zadevo odmontiram. Pridejo eni modeli po ta rezervoar in ga kupijo. Vse ok. Čez dva dni me tip kliče da mu naj vrnem denar ker je rezervar zanič - ne dela pumpa, čeprav sem se s tem avtom še 2 dni prej veselo vozil, pumpa pa je bila menjana pred tremi meseci.
To seveda tipu razložim - on seveda besni kot ris - nakar mi pove da ima ta avto pri "pooblaščenemu BMW mehaniku" Mateju. Takrat mi pa poči film in valda sem hotu tega mojstra na telefon, ko se mu predstavim je tip začel jeclat da ga nisem zastopil niti besede, pol je nekaj razlagal da pumpa sicer dela sam ne dost dobro... uglavnem začel je nekaj mutit. Valda tip je zamenjal pumpo, da bi jo lahko še enkrat prodal. Vse lepo in prav samo enkrat vsak pade na limance.

Mi je prav žal, da sem ga spoznal v taki luči, ker je baje res dober mehanik, in močno upam da ga je do danes že srečala pamet. Škoda si je kvarit ime za nekaj €€€.
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 120
  • Avtomobil: BMW

A je ta Matej slucajno iz Blatne Brezovice pa delal je pri Molk Vrhnika?

Ker ta tip je mene tko nasral da sm si za zmeraj zapolnil.Pameten je k stomater servisira pa cist zanič.
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik

A je ta Matej slucajno iz Blatne Brezovice pa delal je pri Molk Vrhnika?

Ker ta tip je mene tko nasral da sm si za zmeraj zapolnil.Pameten je k stomater servisira pa cist zanič.

Ja ta bo, samo da tip zdaj dela na carmaxu.Kako servisira pa jaz nebi vedel.
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 748
  • Avtomobil: Karjola

Zanimivo, meni servisira BMW-je odkar jih imam in mi na kraj pameti ne pade da bi menjal za drugega serviserja. Korekten, odlično opravi delo, natančen, vse pregleda, predlaga kaj, kako, zakaj, in ob enem še cenovno ugoden, ne vem kako je z ostalimi, ampak osebno poznam vsaj še 10 ljudi ko so z njegovimi storitvami zadovoljni. Glede na čakalno dobo pa mu dela tudi ne manjka. Pa to, da se pri njem znajdejo avtomobili iz cele SLO (tudi MS, pa GO, ...), pa tudi nekaj iz tujine pove svoje.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

NIK318i
NIK318i

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 91
  • Avtomobil: BMW E36 Compact 1998,

Tako je. Jaz sem zelo zadovoljen z njegovimi storitvami in tudi oče pride iz Hrvaške bmweja servisirat k njemu. Poznamo ga že zelo dolgo in vedno je bil korekten in profesionalen. On je eden od razlogov zakaj se nam je bmw tako priljubil pri hiši. Poceni servis in profesionalen pristop kvalitetnega mehanika.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Mislim da je bil on prvi, ki mi je vse stare dele, kateri so bili zamenjani, tudi pokazal, ko je bil avto končan.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

TomazS
TomazS

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 683
  • Avtomobil: Audi A4 Avant 2.5 tdi V6

Jaz že od svojega prvega bmw-ja vozim k njemu in moram povedat, da sem zelo zadovoljen. Vzame si čas in opravi servis tako kot je treba. Vse zamenjane dele mi je pa prav tako vedno dal na vpogled. Zelo korekten in natančen.
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Same here. No, za zdej sm bil samo 1x ;)

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 077
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

Za VSAK servis se najde nekdo (in serviserja), ki je bil nezadovoljen. Se zgodi.
Če bi se meni zgodilo vse to kar praviš ti, Bi tudi jaz zamenjal mehanika in bi
tudi vsakomur odsvetoval obisk pri njem. Ker pa je pri meni vse pošteno naredil, servisira mi že tretji avto pa še od punce,... se ga bom držal kot
klopa:-D Pa ne sedaj to vzeti kot neko osebno navijanje, le kot izpostavljanje
dejstev. SCHUMI je izpostavil svoja, jaz (ter nekateri pred mano)
pa svoja.:ok
Prikaži več možnosti

mazi
mazi

Začetnik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 35
  • Avtomobil: BMW 320D letnik 2010

Jaz že od svojega prvega bmw-ja vozim k njemu in moram povedat, da sem zelo zadovoljen. Vzame si čas in opravi servis tako kot je treba. Vse zamenjane dele mi je pa prav tako vedno dal na vpogled. Zelo korekten in natančen.

Pod tole se lahko samo podpišem. Moje iskušnje o njem so pozitivne.:-D

Za VSAK servis se najde nekdo (in serviserja), ki je bil nezadovoljen. Se zgodi.:ok

Točno tako. Nekateri tudi raje vozijo na pooblaščene servise, kjer pravijo da imajo "garancijo" na opravljeno storitev.

Zanimivo, meni servisira BMW-je odkar jih imam in mi na kraj pameti ne pade da bi menjal za drugega serviserja. Korekten, odlično opravi delo, natančen, vse pregleda, predlaga kaj, kako, zakaj, in ob enem še cenovno ugoden, ne vem kako je z ostalimi, ampak osebno poznam vsaj še 10 ljudi ko so z njegovimi storitvami zadovoljni. Glede na čakalno dobo pa mu dela tudi ne manjka. Pa to, da se pri njem znajdejo avtomobili iz cele SLO (tudi MS, pa GO, ...), pa tudi nekaj iz tujine pove svoje.

Za kvalitetno storitev se splača tudi malo počakati ali pa prevoziti nekoliko več KM.:ok
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 693
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Jaz vse vozim k njemu :ok Vse dele vedno zlozi v prtljaznik pokaze pove zakaj je zamenjal in sele nato zavrze.

Moti me edino to da ima ponavadi zmer guzvo in traja predno pridem na vrsto :ok2

@Schumi : Pa ti ti ziher, da je on dele pobral z avta ker ponavadi to radi tisti delajo od katerih je vleka :blackeye
LP Pirc
Prikaži več možnosti

wehi
wehi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: /

Tudi jaz sem peljal k njemu, ker mi je avto cukal. Ne samo da mi je odpravil problem, ampak mi je odkril še nekaj napak, ki jih jaz sam ne bi nikoli opazil in mi je to tudi popravil, vse stare dele, pa tako kot je Pirc rekel, zložil v prtljažnik. Tako da po mojem mnenju je dec na mestu in ima odnos do avta in bom še vozil k njemu, če bo kaj za porihtat.:ok
Prikaži več možnosti