Skoči na vsebino

Matej Brglez, Horjul

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
88 odgovorov v temi
M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

;585574']Tudi jaz sem peljal k njemu, ker mi je avto cukal. Ne samo da mi je odpravil problem, ampak mi je odkril še nekaj napak, ki jih jaz sam ne bi nikoli opazil in mi je to tudi popravil, vse stare dele, pa tako kot je Pirc rekel, zložil v prtljažnik. Tako da po mojem mnenju je dec na mestu in ima odnos do avta in bom še vozil k njemu, če bo kaj za porihtat.:ok

A si prepričan, da so ti stari deli tvoji?? Morda pa kakšen tvoj del ni bil zanič, pa ga je on dol vzel, tebi novega gor oz. rabljenga, pa ti ga je zaračunu, on pa svojega pokvarjenega dal tebi v tvoj prtljažnik???? Se pravi, da si kupil svoj del, ki je izpraven na tvojem avtomobilu, on se je pa rešil malo škart robe iz skladišča :frown

To je lahko sumljivo :confused :confused
Prikaži več možnosti

TomazS
TomazS

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 683
  • Avtomobil: Audi A4 Avant 2.5 tdi V6

A si prepričan, da so ti stari deli tvoji?? Morda pa kakšen tvoj del ni bil zanič, pa ga je on dol vzel, tebi novega gor oz. rabljenga, pa ti ga je zaračunu, on pa svojega pokvarjenega dal tebi v tvoj prtljažnik???? Se pravi, da si kupil svoj del, ki je izpraven na tvojem avtomobilu, on se je pa rešil malo škart robe iz skladišča :frown

To je lahko sumljivo :confused :confused

A imaš take izkušnje z njim? Jaz sem velikokrat pri njemu (pa ne zaradi servisa) in velikokrat vidim kaj zamenja in s čim zamenja.
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Ne, nimam izkušenj z njem, samo sumljivo se mi zdi to, da zamenja del/e, brez da bi te kaj vprašal ipd.
To se mi je zgodilo samo enkrat nekje drugje in nikoli več. Sploh pa imam najraje, če kdo kaj dela okoli mojega avta, da sem jaz zraven, tako vse vidim in nima kaj zmutiti.
Prikaži več možnosti

wehi
wehi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: /

Saj ni menjal delov brez da bi me vrašal. Menjal je tisto kar sem mu rekel, za ostalo je pa povedal kaj bi bilo dobro zamenjat in sva se zmenila da še to tudi zamenja.
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 764
  • Avtomobil: Karjola

Mislim da ima preveč zadovoljnih in stalnih strank da bi si s takimi neumnostmi (vračanje delov ki niso bili zamenjani) blatil ime.
Kolikor ga poznam (že 12 let) si upam trditi da tega nikoli nebi naredil.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

Včeraj sem bil pri njemu .. mehanik 1A o tem ni debate :ok
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 583
  • Avtomobil: F11

O sami strokovnosti ne bi rad izgubljal besed, samo zna nepoznavalce, kar hitro nategnit. ;)
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 055
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Temo sem preimenoval, da ga ne bo kdo zastonj iskal po Blatni Brezovici, ker se je preselil.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

TomazS
TomazS

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 683
  • Avtomobil: Audi A4 Avant 2.5 tdi V6

Pa ravno sem hotel na to opozorit. Hvala Niko!
Prikaži več možnosti

mazi
mazi

Začetnik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 35
  • Avtomobil: BMW 320D letnik 2010

Kapo dol v kakšni delavnici bo sedaj popravljal naše stroje.
Prikaži več možnosti

cassanova
cassanova

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3
  • Avtomobil: F36 + E90

Tut jst pa fotr vozva že 10let k Mateju, naprej na Blatno brezovco zdj pa na Horjul in sva supr zadovoljna. On je res doktor za BMWje!
Prikaži več možnosti

izzyd
izzyd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: RR

Tut jst pa fotr vozva že 10let k Mateju, naprej na Blatno brezovco zdj pa na Horjul in sva supr zadovoljna. On je res doktor za BMWje!

Da ti že 10let voziš, malo dvomim:laugh
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 740
  • Avtomobil: Assless beemer

Matej je res uredu dec, voljan pomagati pri kakršnem koli problemu, nebi sicer javno zakaj se je šlo, a mi je naredil ogromno uslugo, za kar sem mu večno hvaležen:ok
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 535
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Matej je res uredu dec, voljan pomagati pri kakršnem koli problemu, nebi sicer javno zakaj se je šlo, a mi je naredil ogromno uslugo, za kar sem mu večno hvaležen:ok

Ima kakšno telefonsko? Na katerem naslovu je po novem?
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Ker je tip prevarant. Baje je dober mehanik, samo nažalost je še boljši lopov. Kake dve leti nazaj sem kupil avto od enega forumaša. Avto je bil parkiran pri tem mehaniku. Ko sem si avto ogledal sem se z lastnikom dogovoril za nakup. Mehanik mi je potem prijazno ponudil vleko in zvečer bi mi ga dostavili domov, kar se pa seveda ni zgodilo. Pripeljali so mi ga šele naslednji dan. Ko avto razložim in si ga začnem ogledovati, ugotovim da manjka LMM in nekaj drobnarij okoli motorja, pravtako je neznano kam iz prtljažnika izginilo rezervno kolo, dvigalka, orodje in celo akumulator. To je pa že rahlo preveč.
OK. Zadevo sem pač prebolel in na vse skupaj že skoraj pozabil, ko že spet naletim nanj... Me kliče en model če imam rezervar za e36. OK imam. Avto zapeljem v delavnico, ga dam na dvigalo in zadevo odmontiram. Pridejo eni modeli po ta rezervoar in ga kupijo. Vse ok. Čez dva dni me tip kliče da mu naj vrnem denar ker je rezervar zanič - ne dela pumpa, čeprav sem se s tem avtom še 2 dni prej veselo vozil, pumpa pa je bila menjana pred tremi meseci.
To seveda tipu razložim - on seveda besni kot ris - nakar mi pove da ima ta avto pri "pooblaščenemu BMW mehaniku" Mateju. Takrat mi pa poči film in valda sem hotu tega mojstra na telefon, ko se mu predstavim je tip začel jeclat da ga nisem zastopil niti besede, pol je nekaj razlagal da pumpa sicer dela sam ne dost dobro... uglavnem začel je nekaj mutit. Valda tip je zamenjal pumpo, da bi jo lahko še enkrat prodal. Vse lepo in prav samo enkrat vsak pade na limance.

Mi je prav žal, da sem ga spoznal v taki luči, ker je baje res dober mehanik, in močno upam da ga je do danes že srečala pamet. Škoda si je kvarit ime za nekaj €€€.

A ga gremo obiskat?
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

A ga gremo obiskat?

Tole je pa veliko in nizko poleno!

Pero, kakšna je tvoja izkušnja z njegovim delom?

Urejal Warden, 25.12.2008, 23:57.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

hmmmmm......direktno z matejem nimam nobenih, ker sem bil že opozorjen na njegove veščine.
Pri meni gre bolj zato, da natega ne sme iti v pozabo.

matej gor ali dol...............ljudi se enostavno ne nateguje in pika. V horjulu je še en tak s katerim sem opravil na hitro. Fantje so povezani.
Ni prav, da nekdo od forumašev enostavno "preboli" natego. Potem pa ima še težave zaradi rezervoarja zaradi nekega mateja. To se morjo taki ljudje naučit kot je matej, pa je lahko v redu ali ne. Me ne zanima v tem primeru.
ne moreš svoj biznis gradit na nategovanju, da jih ene 30 nategneš pol si pa kr naenkrat v redu. to ne gre.
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 849
  • Avtomobil: 535 PS

hmmmmm......direktno z matejem nimam nobenih, ker sem bil že opozorjen na njegove veščine.

matej gor ali dol...............ljudi se enostavno ne nateguje in pika. V horjulu je še en tak s katerim sem opravil na hitro. Fantje so povezani.
Ni prav, da nekdo od forumašev enostavno "preboli" natego. Potem pa ima še težave zaradi rezervoarja zaradi nekega mateja. To se morjo taki ljudje naučit kot je matej, pa je lahko v redu ali ne. Me ne zanima v tem primeru.
ne moreš svoj biznis gradit na nategovanju, da jih ene 30 nategneš pol si pa kr naenkrat v redu. to ne gre.

:ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Citiraš post #9, kjer smo bili "opozorjeni".
In v njem druge pozivaš k skupinskemu obisku, čeprav sam iti tja nisi imel in nimaš namena.
Kakšen namen pa naj bi imel tak "obisk"?
Ali si želiš tolpo. Ali boš kolovodja.
Ne želi si, da na koncu ostaneš sam, čeprav se žal izkaže, da je taka običajna "praksa".
Upam, da veš o čem govorim.

In želim ti, da bi shajal brez nepotrebnega žaljenja drugih. Je na koncu breme manjše.

In ne me prosim podcenjevat z osveževanjem spomina, saj sem pismen.
In ne bodi trobilo drugih izkušenj in drugih ljudi. Piši o svojih. Bolečih in dobrih.

:offtopic

Urejal Warden, 26.12.2008, 01:03.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Warden vem kaj mi hočeš napisati.

Ne ne želim si tolpe (ti časi verjamem, da so dolgo mimo)
Niti sem kolovodja. Sam res da nimam izkušenj z Matejem in jih tudi ne mislim imeti, saj je dosti drugih mehanikov, ki so mi bližje kot nekdo v Horjulu.
Sem pa nekaj časa živel v Horjulu in verjemi mi, da sem videl marsikaj.

Bi bilo pa zanimivo vedeti, kaj bi človek povedal, ko bi ga pač povprašal, zakaj je to naredil nekomu drugemu. Kaj je bila motivacija? Se mi zdi to dejanje zelo podlo. In zakaj bi ga človek potem pustil na miru.

In nisem mislil na nekakšen pretepaški pohod, ker to nisem imel v mislih.
Je pa res, ko preberem kaj takega zelo čustveno reagiram.
Izhaja pa iz natege, ki se mi je zgodila prav v tem kraju, le pri drugem mehaniku.
Prikaži več možnosti