Skoči na vsebino

Matej Brglez, Horjul

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
88 odgovorov v temi
Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 534
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Verjamem, kar si napisal in, da ni bilo mišljeno tako, kot se je prebralo :).

Morda je za tole debato kriv Veseli December. Dajmo, užijmo ga :ok2.
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

Veseli december :drink :beer :litrca

W: Ko prideš kaj v naš konec se javi :ok :beer

Lp, zigi :cool

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 703
  • Avtomobil: R4,R6,V8

A ga gremo obiskat?

@Pero : Glede na to, da se ze en cas poznava in sem sam redna stranka pri omenjenemu servserju in tudi sam ves kaksne zahteve imam. Lahko tud recem, da je odnos ze bolj na prijateljskem kot poslovnem nivoju Tale izjava ni glih na mestu ...

Osebno sem bil nategnjen ze na dosti servisih in sem se na koncu znasel pri njemu in je golo dejstvo, da ne grem vec nikamor drugam ...

Glede na to, da nimam dlake na jeziku bi se vrjetno oglasil eden prvih ko bi oz. ce bi bilo kaj narobe ...
LP Pirc
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 602
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

@Pero : Glede na to, da se ze en cas poznava in sem sam redna stranka pri omenjenemu servserju in tudi sam ves kaksne zahteve imam. Lahko tud recem, da je odnos ze bolj na prijateljskem kot poslovnem nivoju Tale izjava ni glih na mestu ...

Osebno sem bil nategnjen ze na dosti servisih in sem se na koncu znasel pri njemu in je golo dejstvo, da ne grem vec nikamor drugam ...

Glede na to, da nimam dlake na jeziku bi se vrjetno oglasil eden prvih ko bi oz. ce bi bilo kaj narobe ...

...malo OT....a je bil moder karavan,ki so mu menjali motor potem tvoj (z napisom x
xenon kit)

lp

joda

Urejal joda, 26.12.2008, 23:56.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tosi
Tosi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 239

Če misliš 5- ico, E34 ni bil njegov!
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 703
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Hay!

...malo OT....a je bil moder karavan,ki so mu menjali motor potem tvoj (z napisom x
xenon kit)

lp

joda

Nop ... ce bom jaz zase kupil E36 mi bo prej en orng tezek cegu na glavo padel :ok2 :laugh :laugh :laugh

Avto je od kolega (@Bizdam) :ok

V kolikor pa mislis E30ko pa je od drugega kolega (@dexxxtech mislim da ma nick na forumu) ...

So se kr razpasle tele nalepke :)

Urejal Pirc, 27.12.2008, 00:05.

LP Pirc
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Nop ... ce bom jaz zase kupil E36 mi bo prej en orng tezek cegu na glavo padel :ok2 :laugh :laugh :laugh

:confused...modri karavan E30...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

V kolikor pa mislis E30ko pa je od drugega kolega (@dexxxtech mislim da ma nick na forumu) ...

Tale moder e36 karavan z nalepko pa vsak dan vidim pred šihtom :)
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 758
  • Avtomobil: Karjola

No, ker je glih govora o mojem avtu in kot berem spet vsi več vejo kot jaz sam lahko povem, da se na mojem avtu ni menjal motor. Če bi se, bi šel noter vsaj ta švoh 2.5 motor (x23i).:ok2

Delalo se je na motorju, ker je začel ropotat ojnični ležaj in sem pač rekel Mateju naj odpre zadevo in zamenja vse ojnične ležaje ter če je še kaj uničeno. Ker je dec na mestu mi je zadevo uštimal v dveh nočeh mimo čakalne vrste ki jo ima. Spotoma smo zamenjali še amortizerje plus vse kar pač k tej menjavi paše, pa en nosilec motorja, nosilca menjalnika ter montirali nove prednje luči. Za vse skupaj mi je postavil smešno ceno, me je pa presenetlo da so ojnični ležaji tolk pocen. :ok

Toliko o tem kaj vse nastane iz rekla kazala in enako si mislim o problemu ki ga je izpostavil uporabnik Schumi. Je treba slišati obe plati preden se pametuje. :blabla

@Kosec, a delava v isti firmi al kaj?:eek

A ja, pa nalepka je pač gor k je Pirc fejst dec, pa k za to tud kej da za protiuslugo za razliko od nekaterih k sam otresajo pol pa nč od nobenga.:ok

Pa da ne bo kakih nepotrebnih zamir, k nimam proti nobenmu nč, sam me pa motijo pametovanja in nabijanja v prazno brez dejstev.

Pejmo raj jutr na drift v Logatec pa na kak kuhan vin k bo mraz k svina.:3gears :drink :ok2

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

No jst vozim svoj avto in k schumiju in k mateju .. in moram povedat da sem zalo tečna in sitna stranka kadar je moj avto pod vprašanjem. Ali vse ali nič. In moram povedati da sta oba zelo zelo dobra mojstra .. to pa kar sta ona dva imela med seboj pa njuna stvar ..

Ja jutri bo pa minus tolku pa veter pihu .. fajn se oblečte! Mene bo pa itak moja BMW ///Motorsport bunda grela :cool :drink :ok2
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

No, ker je glih govora o mojem avtu in kot berem spet vsi več vejo kot jaz sam lahko povem, da se na mojem avtu ni menjal motor. Če bi se, bi šel noter vsaj ta švoh 2.5 motor (x23i).:ok2

Delalo se je na motorju, ker je začel ropotat ojnični ležaj in sem pač rekel Mateju naj odpre zadevo in zamenja vse ojnične ležaje ter če je še kaj uničeno. Ker je dec na mestu mi je zadevo uštimal v dveh nočeh mimo čakalne vrste ki jo ima. Spotoma smo zamenjali še amortizerje plus vse kar pač k tej menjavi paše, pa en nosilec motorja, nosilca menjalnika ter montirali nove prednje luči. Za vse skupaj mi je postavil smešno ceno, me je pa presenetlo da so ojnični ležaji tolk pocen. :ok

Toliko o tem kaj vse nastane iz rekla kazala in enako si mislim o problemu ki ga je izpostavil uporabnik Schumi. Je treba slišati obe plati preden se pametuje. :blabla

@Kosec, a delava v isti firmi al kaj?:eek

A ja, pa nalepka je pač gor k je Pirc fejst dec, pa k za to tud kej da za protiuslugo za razliko od nekaterih k sam otresajo pol pa nč od nobenga.:ok

Pa da ne bo kakih nepotrebnih zamir, k nimam proti nobenmu nč, sam me pa motijo pametovanja in nabijanja v prazno brez dejstev.

Pejmo raj jutr na drift v Logatec pa na kak kuhan vin k bo mraz k svina.:3gears :drink :ok2

....ker iz prebranega se da videti,da leti nekaj name.....sem napisal določene stavke.....pa mene moti predvsem to,da nekateri še vedno ne znajo brati:blackeye :fight :fight :ok2

Hay!

...malo OT....a je bil moder karavan,ki so mu menjali motor potem tvoj
xenon kit)

lp

joda
(z napisom x

Avto je od kolega (@Bizdam)
:ok

...tekst dodan po moji objavi

Hay!

:confused...modri karavan E30...

lp

joda

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

bizdam: delam v osmem nadstropju... Če misliva istega E36 karavana s Pirčevo nalepko na zadnjem odbijaču :beer
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik

Joda, ne leti nate osebno ampak na vse ki razpredajo o tujih avtomobilih o katerih nimajo pojma.
Vem da si ti pisal o E30, Pirc pa je omenil mojega.
Znam brat, nč bat.

Iz napisanega bo nekdo ko se bo moj avto prodajal hitro pride do ideje da se je na mojem avtu menjal motor in da ima vsaj 2 miljona km-jev. Iz tega razloga sem se oglasil.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik

bizdam: delam v osmem nadstropju... Če misliva istega E36 karavana s Pirčevo nalepko na zadnjem odbijaču :beer

Sj ne vem kaj je tam :blush, menda ex Transmission? Če ima ta karavan PO registracijo, potem je to moja kosilka.
If yes, pol delaš z Marinškom (sosed od moje), pa z Jurjevcem (sošolc z vegove)?
Jest sm pa iz pritličja (ex ZVE, sedaj DEN).
Lepo da se spoznamo tuki gor. Mamo tolk dobro vodstvo da ni sposobno predstavit zaposlene v firmi med sabo.
Drgač smo pa čist off a ne.

V glavnem Matej je eden boljših in bolj poštenih serviserjev v SLO.
Nova delavnica bo pa tud super duper ko bo povsem končana.
Pa še to, on ni original Horjulc, je priseljen in je tam bolj malo časa.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Joda, ne leti nate osebno ampak na vse ki razpredajo o tujih avtomobilih o katerih nimajo pojma.
Vem da si ti pisal o E30, Pirc pa je omenil mojega.
Znam brat, nč bat.

Iz napisanega bo nekdo ko se bo moj avto prodajal hitro pride do ideje da se je na mojem avtu menjal motor in da ima vsaj 2 miljona km-jev. Iz tega razloga sem se oglasil.

:ok

...sicer pa ko avto prodajaš ga preko oglasnika,ker tisti,ki so na netu so skoraj vsi ali podrtije ali jih pa skur*amo,ker mislimo da so,prav zaradi prej napisanega:ok2

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 534
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Ima kakšno telefonsko? Na katerem naslovu je po novem?

V avtotrgovini v Logatcu sem pred meseci tako mimogrede naključnega kupca vprašal, če ve za kakšnega dobrega mehanika, pa mi je dal telefonsko številko

041 679 882 in rekel da je mehaniku ime Matej. Ni vedel priimka.

Je to št. mojstra Mateja Brgleza iz Horjula (prej iz Blatne Brezovice?) ??

Urejal Warden, 29.12.2008, 20:02.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

ROMAN
ROMAN

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 80
  • Avtomobil: BMW X3 2.0d

Številka drži in je iz Horjula.

Lp
Roman
Prikaži več možnosti

SID
SID

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 94
  • Avtomobil: E36 Coupé

Tja pa sigurno ne grem več pa če je edini mehanik v Evropi :damn

Tudi jaz ne več!

Sem hodil kar nekaj let tja, na koncu pa sem se opekel.
Prikaži več možnosti
    • luni je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Tudi jaz ne več!

Sem hodil kar nekaj let tja, na koncu pa sem se opekel.

...in kako hudo je bilo?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

No, če slučajno koga zanima .. g. Matej je trenutno na bolniški .. in bo še kakšnih 10 dni, tako da čez približno 10 dni bo spet aktiven :ok
Prikaži več možnosti