Skoči na vsebino

E30 cabrio registry

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
346 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 671
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Nekaj o avtu je bilo napisano že v drudih temah,mene pa zanima a si nova lastnica,ker se je avto letos(bolj na začetku leta) enkrat že prodajal.Pa takrat,ko je čakal na motor (in bil pri preoblačenju notranjosti-tudi meni je delal isti tapetnik) je bil lasnik moški.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 359
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Po čem pa sklepate da je zdaj lastnik ženska? :confused
Pa še zraven mehanične delavnice je slikan...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Po čem pa sklepate da je zdaj lastnik ženska? :confused
Pa še zraven mehanične delavnice je slikan...

http://forum.bmwslo....pic.php?t=23840 :ok2

lp

joda

P.S. razen če blefira?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 717
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Hmmm, ta je pa en lepših primerkov...

Ti pa mas okus :napaka
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Sem moral popraviti post (ne sme se govoriti da je kateri avto grd).
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 359
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Za moj okus mora bit E30 cabrio bolj ali manj stock MT1 oziroma MT2, če je faceliftan. Če bi pa šel v predelavo, potem pa vsekakor nekaj takšnega :mljask :
Objavljena slika
Zadeve se moraš lotit temeljito ali pa nič ker drugače nastane riž
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Za moj okus mora bit E30 cabrio bolj ali manj stock MT1 oziroma MT2, če je faceliftan. Če bi pa šel v predelavo, potem pa vsekakor nekaj takšnega :mljask :
Objavljena slika
Zadeve se moraš lotit temeljito ali pa nič ker drugače nastane riž

Ga kr s tankom povozim ce ga srecam kje :metalc
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Objavljena slika

Ta je pa moj.................

Evo tale avto sem imel danes moznost pogledat. Zadeva se prodaja .

Na kratko avto je srot od srota :blackeye ... mislim konc no :crazy

Bil je zgleda mocno razbit spredaj . Bila je menjana sprednja sipa , pri vpetju amortizerjev je bilo pacano . Sedeze imajo toliko lufta da so ubistvu gugalniki . Stevec je bil menjan 0z. je bil avto v osnovi 1.8i . Motor je 2.3i - tastar . vse je nahitro pobarvano in skupaj dano . preoblecen je zelo povrsno . Edina dobra stvar pri tem avtu je streha ki zgleda zelo vredu in vetrna mreza ostalo je polom ampak res polom ...

Tko da tist ki ga zanima nakup tega nej pripravi vsaj 3k € za popravilo drugace nej pa bezi stran od avta :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Fanatik V12 E31-32
Fanatik V12 E31-32

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 782
  • Avtomobil: GO DJ-V12

Zgleda da bo treba v tujino pa cabrio E30......
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Objavljena slika

Evo tale avto sem imel danes moznost pogleda. Zadeva se prodaja .

Bil je zgleda mocno razbit spredaj . Bila je menjana sprednja sipa , pri vpetju amortizerjev je bilo pacano . Sedeze imajo toliko lufta da so ubistvu gugalniki . Stevec je bil menjan 0z. je bil avto v osnovi 1.8i . Motor je 2.3i - tastar . vse je nahitro pobarvano in skupaj dano . preoblecen je zelo povrsno . Edina dobra stvar pri tem avtu je streha ki zgleda zelo vredu in vetrna mreza ostalo je polom ampak res polom ...

Tko da tist ki ga zanima nakup tega nej pripravi vsaj 3k € za popravilo drugace nej pa bezi stran od avta :ok

Hay!

Preoblečen je v redu,saj bil je pred dvemi leti (le material je napačen-na željo kupca),ker je preoblačil isti ki je delal streho,ostalo je pa skoraj vse res,pa še malo je treba dodati zraven :-D :-D :-D

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Objavljena slika

Evo tale avto sem imel danes moznost pogleda. Zadeva se prodaja .

Hay!

Preoblečen je v redu,saj bil je pred dvemi leti (le material je napačen-na željo kupca),ker je preoblačil isti ki je delal streho,ostalo je pa skoraj vse res,pa še malo je treba dodati zraven :-D :-D :-D

lp

joda

Hja ce je zate vredu preobleceno tako da odstopajo tapete . Vzorec sivov ni pravi itd. pol pa res nisi nek poznavalec :napaka

Streha ni delana ampak je kr narocena iz nemcije - tako da tist ki je reku da jo je naredil je posteno nategnil narocnika :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 841
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Če kdo po zna lastnika, bi ga prosil da ga vpraša če bi prodal windshott?
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Če kdo po zna lastnika, bi ga prosil da ga vpraša če bi prodal windshott?

Poklici na oglas na avto.net pa vprasaj . Mreza je vredna cca. 200€ vec ne - manjka tudi torbica od mreze :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 569
  • Avtomobil: cl

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Tale je pa sedaj zamenjal lastnika. Po novem bo lastnica. Papirji so urejeni, sicer je bilo prelite ogromno tinte na forumu o teh papirjih... povsem po nepotrebnem. Jerry se verjetno sladko smeji :)
Avto je povsem soliden in prav nič "individualen", skratka, vse na njem je tako, kot so si ga zamislili Bavarci, ko so ga postavili na cesto tam l.86. 320 motor, ima klimo, kar dosti opreme... S Pircem sva se dogovorila za pomoč pri strehi, ki jo je nujno treba zamenjati, pa še nekaj malenkosti bo za postoriti.
Avto ne bo nič nališpan, ker tako hoče lastnica.
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

[quote name='"gasparri"'][quote name='"Damjan-doc"']Objavljena slika
[quote]

Tale je pa sedaj zamenjal lastnika. Po novem bo lastnica. Papirji so urejeni, sicer je bilo prelite ogromno tinte na forumu o teh papirjih... povsem po nepotrebnem. Jerry se verjetno sladko smeji :)
Avto je povsem soliden in prav nič "individualen", skratka, vse na njem je tako, kot so si ga zamislili Bavarci, ko so ga postavili na cesto tam l.86. 320 motor, ima klimo, kar dosti opreme... S Pircem sva se dogovorila za pomoč pri strehi, ki jo je nujno treba zamenjati, pa še nekaj malenkosti bo za postoriti.
Avto ne bo nič nališpan, ker tako hoče lastnica.[/quote]

Pomojem ni vse tako roznato kot mislis :ok Sej bomo vidli ko se bos kej oglasil za streho pa ti prec povem :ok

Lahko ti pa ze prec povem da teli sedezi 99,9% niso bli originalno no3 :frown
LP Pirc
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, sej nisem napisal, da je kot nov...predvsem sem misli na dodano plastiko, ki je ta pač nima. Pleh je odličen, in tudi avto kat tak ni zjahan in potolčen...Seveda pa ne izključujem tudi kakšnih presenečenj, saj pri 20 let starem avtu ni mogoče tega spregledat. Kar pa se tiče papirjev pa brez skrbi... očitno dokumentacija in potrdilo narejeno na LPP nekatere ne prepriča...
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, sej nisem napisal, da je kot nov...predvsem sem misli na dodano plastiko, ki je ta pač nima. Pleh je odličen, in tudi avto kat tak ni zjahan in potolčen...Seveda pa ne izključujem tudi kakšnih presenečenj, saj pri 20 let starem avtu ni mogoče tega spregledat. Kar pa se tiče papirjev pa brez skrbi... očitno dokumentacija in potrdilo narejeno na LPP nekatere ne prepriča...

Zdej nevem kako je ker imas ti papirje v rokah . Ampak ko se je ta avto prodajal je imel v prodaji vpisana dva letnika tako da gre tukaj precej vrjetno za uvoz karoserije al kako drugo mucko :ok

Sej nisem rekel da je to kaj slabega ampak pac papriji na "normalen" nacin niso bli pridobljeni :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 116
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Meni zgledajo tisteli sedezi kot Recaroti, ki so se tudi vgrajevali tovarnisko... :ok
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni zgledajo tisteli sedezi kot Recaroti, ki so se tudi vgrajevali tovarnisko... :ok

Tisti recaroti so bili samo v M3 E30 in teli niso cisto nic podobni ...

Pa poglej tapeto pa sedeze pa ti ze to pove da te sedezi niso bili originalno no3 ali pa so bili preobleceni ...
LP Pirc
Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik

Če bi ga rihtal zase, bi me motilo marsikaj.... špera, podvozje, 2,5 motor, volan itd. , ker pa ga bo vozila mladenka, brez nekih posebnih, ljubiteljskih želja, naj v glavnem tak kot je tudi ostane... ker prav nič "zelo" ne moti na njem... :)
Prikaži več možnosti