Skoči na vsebino

Z/ cabrio tura slo ll. del 26.8.06

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
72 odgovorov v temi
icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 232
  • Avtomobil: e 60 in e64

Kot ste verjetno tudi smi poslušali vremensko napoved nam naši vremenarji napovedujejo slovo poletja. :frown Vsled tega predlagam da v soboto 26.8.06 nadaljujemo tam kjer smo danes ostali . :metalc pri dobri družbi lepih avtomobilih, zabavni vožnji, prijetnih spremljevalkah :-D . GOZDI a bo kaka nova :ladysman itd... predlagam sledeči vozni red: zbor 8-9ih Sl. bistrica parkirišče SPAR ob avtocesti.(iz smeri lj. prvi izvoz) ob 9h odhod vsmeri Poljčane-Boč-Rogatec-Majšperk-Ptuj-Ormož-Ljutomer-Gr. Radgona(-Cmurek-Trate- Šentilj)-Lenart - Maribor - Hoče- Pohorje- Sl. Bistrica. (vse soliden asfalt - prijetna vožnja - vzponi spusti ravnice skratka prijetno)!!!! :ok Vse ostalo sproti po dogovoru z vsemi udeleženci. :blabla Naj vas pride čim več, več nas bo bolj nam bo luštno. :beer
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 491
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Hehem, icek a ti mešaš gozdi in taucher? :napaka res da z4 sm druga barva :drink :beer

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

:napaka 6 pravih imen si zapomnit uskladit z nick-i 3 :bmw uskladit z pravimi lastniki dodat prave sprmljevalke :confused Preveč za mojo staro betico. Se moramo še parkrat dobit da jaz to poperdalčkam.
Prikaži več možnosti

gita
gita

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: ff st

Kot ste verjetno tudi smi poslušali vremensko napoved nam naši vremenarji napovedujejo slovo poletja. :frown Vsled tega predlagam da v soboto 26.8.06 nadaljujemo tam kjer smo danes ostali . :metalc pri dobri družbi lepih avtomobilih, zabavni vožnji, prijetnih spremljevalkah :-D . GOZDI a bo kaka nova :ladysman itd...

:eek :masa :blabla :laugh :evil

men are from earth. women are from earth. deal with it.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

You go girl. :laugh
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

... naši vremenarji napovedujejo slovo poletja. :frown Vsled tega predlagam da v soboto 26.8.06 nadaljujemo tam kjer smo danes ostali :beer.....

Upam da tole ni mišljeno kot zaključna ture sezone, ker je zaključna tura predvidena malo kasneje in sicer v septembru...
organizacija ture ... se ve...
Kaj več pa ne bom tuki gor pisal, lahko pa se vam pridružim na tejle Icekovi štejerski turi pa vam zadevo pobližje predstavim ob :drink :beer :ok
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

bravo levči. a si nabavo že kak nov "vater v laseh". Kdo vse gre? A ostane torkova ekipa nespremenjena? kdo se nam bo še pridružu??
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

:napaka 6 pravih imen si zapomnit uskladit z nick-i 3 :bmw uskladit z pravimi lastniki dodat prave sprmljevalke :confused Preveč za mojo staro betico. Se moramo še parkrat dobit da jaz to poperdalčkam.

Sm mal mlajši pa mi to dejansko še vedno ni uspelo da bi si zapomnil imena, face takoj, z imeni pa je križ, tako da ni panike, ko mama ravno z taucherjem oba z4-ko. :laugh
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik

Icek, se javljam za 26.8.2006, že pišem na koledar, da ne pozabim. :ok
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Mi2 tudi prideva...
Jaz sem razumel, da bi že to soboto to naredili, zato nisem takoj rekel da, zdaj pa vidim, da je to naslednjo... :metalc :ok2
Superca!
No, zdaj pa še kakšni novi člani Z odprave!
Matz, Tzuli, Grega?
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

sta me razrajcala z temi vajinimi 4-kami da mi kar spat ne da. sedaj ko mi je taucher še svoja posodil za ta kratek krog pa sem tako čisto proč. Pa saj imam doma zaveznika. Za ta malo sedaj samo 4ka še nekaj velja. Ne pozab na soboto. napoved za naš konec je sonce in +30
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 491
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Ja kar se tiče naslednje sobote še javim, ker bom bom videl kako bom fraj oz. kako bom imel dopust, pa morje pa finance :-D drugače pa me lahko štejete zdraven, sopotnico pa bom "izbral" pri zadnji večerji.... :ok2 :ok

@ icek: kje pa je najbližja pot iz Nm do Sl. Bisstrice oz do tam kjer je zbirno mesto?

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

@Taucher :kje pa je najbližja pot iz Nm do Sl. Bisstrice oz do tam kjer je zbirno mesto?

Najbližja ni najhitrejša...

1. najhitrejša varjanta: NM-Trebnje ...AC mimo LJ smer MB skozi tunele pod Trojanami mimo CE in še preko dveh tunelov na prvi izvoz Sl.Bistrica...

2. najbližja varjanta: NM -Šmarješke Toplice-Mokronog-Krmelj-Šentjanž-Radeče-Zidani Most-Celje in potem po AC smer MB na prvi izvoz Sl.Bistrica

:ok
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Mislim da mu je boljša varianta NM- Brežice- Bizeljsko- Podplat - Poljčane - Sl.Bistrica: Brežice-Sl.Bistrica = 82 km NM- Brežice pa ne vem. Cesta čez bizeljsko je razširjena in popravljena in ni dost prometa tako da je kar prijetna vožnja. Obstaj še krajša povezava preko Brestanice ,senovega ,mali kamen ,veliki kamen ,podsreda, mestinje, pečica,poljčane.... res super cesta sploh za Z-ja ampak če je ne poznaš zlahka zaideš. Skratka dobra ura vožnje. V soboto ko je bil zbor v Trebnjem, Poljčane-Trebnje = 1.15H. Brez dirkanja
Prikaži več možnosti

gita
gita

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: ff st

jaz sem tudi najprje mislila, da govorimo o tej soboti (19.8.), glede na to, da vseskozi ponavljajo, da bo samo še ta vikend lepo vreme.

no, mogoče se pa motijo ;)

men are from earth. women are from earth. deal with it.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

dolgoročna vremenska na netu kaže za soboto 26.8. severovzhodna slovenija 25-30 stopinj in delno sončno. upajmo da se ne motijo.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

dolgoročna vremenska na netu kaže za soboto 26.8. severovzhodna slovenija 25-30 stopinj in delno sončno. upajmo da se ne motijo.

Po moje je Icek vreme naroču... in so mu poslali račun in ga je že nakazal...tako da bo takšno kot je treba... :ok
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik

jaz sem tudi najprje mislila, da govorimo o tej soboti (19.8.), glede na to, da vseskozi ponavljajo, da bo samo še ta vikend lepo vreme.

no, mogoče se pa motijo ;)

Ja itak da se. :)
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Po moje je Icek vreme naroču... in so mu poslali račun in ga je že nakazal...tako da bo takšno kot je treba... :ok

Rezervacija vremena potrjena!!!
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik

Rezervacija vremena potrjena!!!

Odlično :ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.