Skoči na vsebino

Z/ cabrio tura slo ll. del 26.8.06

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
72 odgovorov v temi
icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 232
  • Avtomobil: e 60 in e64

Upam da tole ni mišljeno kot zaključna ture sezone, ker je zaključna tura predvidena malo kasneje in sicer v septembru...
organizacija ture ... se ve...
Kaj več pa ne bom tuki gor pisal, lahko pa se vam pridružim na tejle Icekovi štejerski turi pa vam zadevo pobližje predstavim ob :drink :beer :ok[/quote]
kako je stvojo udeležbo. imaš kje rezerviran kak sedež kot kopilot ali si že nabavil kaj?? imam eno kandidatko :dama ki se nam morda pridruži :bmw Z3 kot je bil tvoj. več bom zvedel v ponedeljek.
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

nekaj sem storil napak. ni ratalo to kar sem hotel. bom probal znova
evo popravljeno počasi bom pogruntal tega compa. sicer pa to niso stvari za nas :deda
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 426
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Ola, a je mozno da je odhod v soboto ob 10 uri, namesto ob 9.00?

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Zakaj pa ne!!!! Prestavimo na 10h. Se vsi strinjate???? Koliko vem smo samo trije sigurni do zdaj. Na žalost ampak to je to! 3je Zeji iz moje okolice se še odločajo pa ni nič še sigurnega.. TOREJ 10.ooh odhod!!! Jaz bom že prej tam če bi kdo ki se ni javil prej prišel.
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

po moje je 10:00 boljš predvsem za nas ko nismo čist blizu doma, da se še prfuramo
pa še neugodnega vremena z jutranjo meglo ne bomo niti pomotoma imeli. :ok
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

a Zjčka s trdim..ups s trdo streho tud sprejmete :confused :ok2
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Hehe, to pa zate ne vem, vsako ta "drugo" bi že sprejeli, vsakega pa res ne (joke) :-D

p.s. tokrat organizira icek, tako da njega vprašaj-kontaktiraj, drugače pa mislim da je vsakdo dobrodošel, le da nas ni preveč (k pol nismo taka mala družinica-problem parking, problem mize skupi dajat, čakanje na semaforjih, itd...) :drink

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Kako bi lahko zavrnili brata z trdo streho?? Vabljen in dobrodošel!!!
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

kako je stvojo udeležbo. imaš kje rezerviran kak sedež kot kopilot ali si že nabavil kaj?? imam eno kandidatko :dama ki se nam morda pridruži :bmw Z3 kot je bil tvoj. več bom zvedel v ponedeljek.

Ja nisem kupil nič na novo ker če bi potem bi edino 987, vendar pa se mi je :goodidea da 10+M za avto ki bi ga uporabljal le toliko kot sem Z-ja to je 2-3000 km/leto je to čisto brezveze. Mogoče bi se vam pridružil kot uradni snemalec če me kdo vzame zraven mogoče tale tvoja nova Z3 kandidatka :dama ...

Drugače pa nameravam za zaključno turo v septembru kar rentat neki za čez weekend (najverjetneje rdeče vozilo z F1 prestavami :burnout -saj bi ga že zdaj pa je treba na Dunaj po avto...)
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Bom se potrudil da ti najdemo kak sedež. Če ima kdo kak sedež naj se javi, jaz pa že iščem druge opcije.
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

no super, pol lahko še mene zraven štejete, da pridem 90% razen, če bom slučajno slučajno šel v petek na morje :ok

LP,
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

V petek in soboto ter nedeljo bo garantirano na morju dež, burja bo pihala pa tud snežilo bo ponekod pa hud mraz bo.!!!!! bolje ti bo da se nam priključiš!!!
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

V petek in soboto ter nedeljo bo garantirano na morju dež, burja bo pihala pa tud snežilo bo ponekod pa hud mraz bo.!!!!! bolje ti bo da se nam priključiš!!!

ja sej maš kar prav..itak bom ene 2 tedna pol še potegnu tko da se mi res ne mudi :laugh

se pravi Taucher a greva skupi do zbora ?? :ok
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

@ plazo: ne vem še ali bom šel ali ne, v primeru da grem, pa bom že v petek v zasavju, tko da štartava z gozdi-jem od tam okoli 9 ure zjutraj...

Prikaži več možnosti

gita
gita

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: ff st

ne veš, če boš šel? kako pa to?

men are from earth. women are from earth. deal with it.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Pišuka, kaj zdej vreme bo ali ne bo? eni pravjo tko drugi drugače, po pa naj bo človek pameten :-D javim kako in kaj, jutri sem pa itak v zagorju... :posvet

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Pišuka, kaj zdej vreme bo ali ne bo? eni pravjo tko drugi drugače, po pa naj bo človek pameten :-D javim kako in kaj, jutri sem pa itak v zagorju... :posvet

Zgleda da ne bo ravno najboljše- oblačno in okoli 22 tu in tam kaka ploha. Precej podobno današnjemu dnevu le kako stopinjo hladneje bo. jaz sem za to da gremo. Morda se nam pridruži še ena Mazda x 5 iz Velenja.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Zgleda da ne bo ravno najboljše- oblačno in okoli 22 tu in tam kaka ploha. Precej podobno današnjemu dnevu le kako stopinjo hladneje bo. jaz sem za to da gremo. Morda se nam pridruži še ena Mazda x 5 iz Velenja.

Wildcat?
Dela na Mazdi?
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Wildcat?
Dela na Mazdi?
LP
Austin

Ja. In vsi ga poznate in če bo prišel mislim da boste vsi zadovoljni. Dober prijatel še boljši človek ,pa srce mu bije beloplavo. Ej ti tam v Velenju boš prišel ne!!!!! Sicer pa kaj sprašujem? Bo!! Ker je naš!!
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

danes sm se smukal po ljubljani in skoz nabijalo sonce na trenutke kr preveč, samo okol 18:00 mala plohica v trbovljah, ni omembe vredno.

če bo tako pol :ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.