Skoči na vsebino

Z/ cabrio tura slo ll. del 26.8.06

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
72 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 428
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Ja pri nas tudi seka sedaj 23°C, tako da sem že spakiral stvari, če bo vreme v soboto prvo tour-a, zvečer pa potem na morje, saj Umag vabi in prikolica tudi :ok2 :ok :drink :beer :metalc

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Petek 25.8.2006 v noči je bila huda nevihta, vendar sedaj so ceste že suhe, sonce se prebuja in kaže 17°C...Torej fantje gremo ali ne?

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Dragi soborci in soborke v Zedsterjih...
Žal naju jutri ne bo, imava pa precej tehten razlog za izostanek. :frown
Želim vam, da vam vreme služi, dobra družba je pa tako ali tako recept za čudovit dan. :ok
Pa previdno in neprehitro, ja? :ok
Se vidimo na septembrski! :)

LP
Mi2

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 232
  • Avtomobil: e 60 in e64

Škoda!!!!!! Vaju bomo pogrešali. Se vidimo na naslednji turi. Mi ostali gremo a ne!!! Velenje a prideš?? Austina in njegove boljše polovice ni . Saj ga boš ti nadomestil: a ne?!"!!
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

Iz prebranega sklepam da za jutri tura velja, kljub vremenu (http://www.arso.gov....oved_slika.html)
No, pa sej za prekmurski del kaže najbolj obetavno.

Grem hitro mal :bmw stuširat
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Iz prebranega sklepam da za jutri tura velja, kljub vremenu (http://www.arso.gov....oved_slika.html)
No, pa sej za prekmurski del kaže najbolj obetavno.

Grem hitro mal :bmw stuširat

Kaj pa je narobe z vremenom, saj ga je Icek naročil in bo tam in samo tam kjer poteka tura brez padavin povsod drugod bo deževalo, torej če se hočete voziti brez strehe morate na Icekovo turo...
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 443
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

:damn a zdaj bom moral pa še Z forum brat. Bi se v "topless" skupini boljše počutil kot zraven E39 :napaka , samo sem se že gerchyju najavil.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

:damn a zdaj bom moral pa še Z forum brat. Bi se v "topless" skupini boljše počutil kot zraven E39 :napaka , samo sem se že gerchyju najavil.

Pa kaj je z Z forumom narobe... nam piha nad glavo... in se imamo lepo!

Samo tvoj cabrio sem pa danes videl tam blizu SG... tam kjer Fiate prodajajo ko sem se službeno po koroški vozil, pa še en E36 cabrio je bil zraven.
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 443
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Res si me videl tam :)

Z Z forumom ni nič narobe, samo so mi ti turi čisto ušli, da bi pa cel bmwslo spremljal je pa malo preveč. Drugače pa Z = zakon :metalc
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Tura definitivno je. pa tud vreme bo za silo. upajmo na najboljše. Kdo zdaj pride? Gozdi, Taucher, Plazo, Levči, in moja malenkost. Kar dovolj za eno spodobno turo. Če bo pa še kak več pa nič za to.
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Tura definitivno je. pa tud vreme bo za silo. upajmo na najboljše. Kdo zdaj pride? Gozdi, Taucher, Plazo, Levči, in moja malenkost. Kar dovolj za eno spodobno turo. Če bo pa še kak več pa nič za to.

Ja Levči je še pod mogoče... pustite se presenetit... Če bom prišel bom že ob pol desetih tam!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

jaz in gozdi odrineva iz zagorja ob 9.00 tako da moram sedaj samo se avto oprat :ok2

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Tura izvrstno uspela smo se lepo peljali malo dirkali malo driftali dobro :beer pili, obilno jedli(na koncu) skratka SUPER! :cool Austin , Levči škoda da nista mogla prit! Pa drugič ane??!! PLAZO??????? Se je zgubil na poti na štajersko ali se že kopa v Vrsarju?? (po radiu so rekli da tam sneži) :-D Prišel je en nov Z-ejek pa nas je moral po eni tretjini poti zapustiti žal(Nujen klic od doma :frown ) Dečko ima namontirane 19ke(zadaj 265/25/19 spredaj 235/ /19)!!!!!! strašno dobro izgleda sam kako se pa pelje pa nevem??(levči- tvoj komentar???) Tako smo pač nadeljevali sami 3je!!! 1x3+2x4 :confused . Hvala vsem sotrpinom za udeležbo in dobro družbo upam da ste bili zadovoljni. bom še poizkusil kdaj kaj organizirat. Vaja dela mojstra. Slike bosta prispevala Taucher in Gozdi saj moje znanje računalništva tega več ne prenese.Hm mogoče mi bo pa tamala hčerka to nardila??!! Sicer pa moram priznati da smo pogrešali uradnega fotografa(austin). LP do 16.9.
ICEK
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Opa...je novi Z3 srebrn z MB tablo?
Lepo da ste uživali, zdaj pa vsi k lobiranju za širok obisk Levčijeve ture... :)
LP
Austin

Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Z 3 MB table "optik look" fenomenalno!!!!! Tvoja barva ,krom paket, dvobarvno usne rdeče črno, 19ke, skratka lep!! Bojo še ostali in fotke povedali. Tud vse ostalo super samo tebe smo pogrešali.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Z 3 MB table "optik look" fenomenalno!!!!! Tvoja barva ,krom paket, dvobarvno usne rdeče črno, 19ke, skratka lep!! Bojo še ostali in fotke povedali. Tud vse ostalo super samo tebe smo pogrešali.

Vem kateri. Je bil na Mobikrogu. :ok
Hja, danes resnično ni šlo. Saj bomo kmalu spet vsi na kupu. :ok2
LP
Austin

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

jaz se pardoniran ker sem zahinavu sam včer me je alkohol podrl in sem se zbudu šele ob 12:30 ravno prav da sem ujel F1 :ok2 :crazy

še enkrat, pardon!!! :ok

upam, da ste uživali in imeli vsaj en fotič, da ste kej zabeležl... :beer
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Imamo nekaj fotk bosta gozdi in tacher dala gor. Uživali ni kaj vreme ravno pravšnje družba še boljša- vse super. Sedaj pa od 15.9. od 8h zjutraj naprej abstinenca :beer - stop :drink cola ,da ne bo zopet kakih "izgovorov"( pa saj se tud meni zgodi ha ha ) :blabla
LP icek
A levči še živi?? nič ne piše danes!?
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

A levči še živi?? nič ne piše danes!?

Evo že piše... Vidim da ste se imeli fajn... dežja očitno niste srečali, verjetno zato ker je bilo vreme pravočasno naročeno...

Prišel je en nov Z-ejek Dečko ima namontirane 19ke(zadaj 265/25/19 spredaj 235/ /19)!!!!!! strašno dobro izgleda sam kako se pa pelje pa nevem??(levči- tvoj komentar???)

Rečem lahko samo ... za parkirat in gledat...za po cesti vozit sicer tudi je ampak po SLO cestah ne...
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

Hvala Icek za organizacijo ture II slo Z ture. Bilo je prav fino, vreme si prov ugodno naročil. Družba je bla super, skoda za Z3 19'', da je mogu po urci že letel nazaj in ni prevozil vsega, lahko mu je res žal. :ok2

Nekatere stalne "stranke" smo kr malo pogrešali, no pa sej kmalu j že prilika da se izkažejo. :cool

Nekaj slikic za občutek kako je kaj blo lahko vidite na: http://gozdi.moj-alb.../album/4642475/

Nekaj jih pa se taucher dodal.

Lp vsem do naslednje ture. :ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.