Skoči na vsebino

Brisalci za E39

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
79 odgovorov v temi
Rudi
Rudi

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 300
  • Avtomobil: F11 525xd, K1200S

Bosch je odlična izbira, enkrat sem jih probal, in bom ostal pri tej znamki. Pred tedni sem jih menjal, cene pa se žal ne spomnim več. Niso pa bile prav poceni.

Bosch nikoli več ne dam na svoj avto... :damn

Kupil Bosch ravno po predlogu te teme, 1 teden ok takoj za tem so začeli puščati črte, ko pa je še mraz prišel do začel poskakovat. Tud tri mesece niso bili gor in so moral dol z avta ker so bili neuporabni.

Valeo, ki so bili prej gor so zdržali 1,5 let :ok Narejenih pa je bilo 30.000km.
Zdej sem kupil original z možnostjo, da naslednjič zamenjam samo gumico. Zaenkrat je OK = 3 mesece
Lep pozdrav

Rudi
Prikaži več možnosti
    • djcrni je všeč

mr.b
mr.b

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 220
  • Avtomobil: bmw

Katera firma pa dela original brisalce?
Prikaži več možnosti

-MaTeJ-
-MaTeJ-

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 800
  • Avtomobil: BMW no more

Tudi jst sem se malo zajebal z boschi... iščem eno alternativo
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

djcrni
djcrni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 740
  • Avtomobil: 323ci

Bosch nikoli več ne dam na svoj avto... :damn

Kupil Bosch ravno po predlogu te teme, 1 teden ok takoj za tem so začeli puščati črte, ko pa je še mraz prišel do začel poskakovat. Tud tri mesece niso bili gor in so moral dol z avta ker so bili neuporabni.

Valeo, ki so bili prej gor so zdržali 1,5 let :ok Narejenih pa je bilo 30.000km.
Zdej sem kupil original z možnostjo, da naslednjič zamenjam samo gumico. Zaenkrat je OK = 3 mesece

:-D Sorry za slab nasvet, ni bil nameren. Do sedaj sem kupil 5 kompletov brislcev Bosch, za Polo, Audi A4, BMW e39, R Trafic in R 5. Z vsemi sem bil prezadovoljen, razen s temi, ki jih imam na svojem BMW-ju. Zakaj? Edina logična razlaga, ki mi pade na pamet, je ta, da so brisalci stali v skladišču zelo dolgo časa in je s tem gumica že zelo otrdela. Če se ne motim, ti brisalci pašejo samo na BMW in verjetno jih ne prodajo toliko ter jim zato ostaja zaloga v skladišču. Druge razlage nimam. Z brisalci sem bil zadovoljen samo kaka 2 meseca, potem vedno manj in zdaj je že čas, da jih spet zamenjan. Katere bom kupil? Jah, Bosch. :-D Ne, ne vem še, morda bom šel tudi jaz na original.
Ravno včeraj sem si sposodil našega nekdanjega Trafica, kateremu sem privoščil Bosch brisalce pred letom in pol. Še vedno super brišejo in so popolnoma neslišni, tudi ko brišejo povsem suho steklo. Še starejše ima kolega, ki je od mene kupil Audija, še vedno namontirane, in mu ne delajo težav, prav tako na R5, resda so ti še skoraj novi, delajo neslišno in brišejo super. To je vsa resnica.
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 269
  • Avtomobil: Polo GTI; e61 525DT

Tudi najboljši brisalci se s časom postarajo,guma otrdi....Pridvidevam da si kupil glanc nove stare brisalce. Tko je če se nabavlja na zalogo. Ravno tako ti lahko vulkanizer proda novo gumo, DOT pa 0403..... Primer pač...

Urejal tratnika, 21.04.2009, 17:23.

Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Moj nasvet je, da kupujte brisalce vedno po zimskem času. Torej konec marca.

In seveda original brisalce 50 eur in če dobiš 10% popusta potem je to super. BMW OEM jamči 100% delovanje brisalcev le 12 mesecev. Star podatek. Če že niso zmanjšali dobo :hihi

P.s pa ne pozabit na vzdrževanje brisalcev ko perete avto. Mnogi pustijo da tečejo razni razmaščevalci in močni avto šamponi po njih in na koncu jih niti ne obrišejo.

LP :ok
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 304
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

Vsi 3 brisalci malo cez 80€, original. Pomoje najboljsa opcija, ker res dolgo drzijo.
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 269
  • Avtomobil: Polo GTI; e61 525DT

80€ za tri gumice....:confused :fight :fight :fight :fight
Sprednji za 25€ mi delajo odlično
Prikaži več možnosti

Bubrek
Bubrek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 732
  • Avtomobil: very dobar e39dT

Ma jst kr original kupujem ker se mi ne da pravih dimenzij iskati (pa tudi vem jih ne) :-D
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

80€ za tri gumice....:confused :fight :fight :fight :fight
Sprednji za 25€ mi delajo odlično

Dajte se ljudje že nehat bati originalnih brisalcev, ker delajo kot je treba in pri ceni 45 evrov niso nič dražji od Boschevih :blabla (čeprav je tudi na originalnih sramežljivo naprintan Boschev znak - pa to še ne pomeni, da so vsaki Boschevi enaki prvi vgradnji...:blabla)

Torej, in prosim, enkrat za vse večne čase: 80 € stanjo 3 metlice brisalcev (gumice skupaj z novim kovinskim ohišjem in spojlerjem za prednji levi brisalec)! Ja? :blabla
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

saymon
saymon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 693

Jaz sem kupil pred 2 tednoma Champion brisalce za mojo E39 in sem zelo zadovoljen.
Do zdaj sem za moje avte kupoval vedno Valeo in sem tudi bil zadovoljen. Tak kot je že nekdo napisal, glejte da vam ne bodo prodali 3 leta stare brisalce :) in bo po moje vse kul. Redno negovanje brisalcev, torej da jih obrišeš po pranju avtomobila pa zelo pripomore k njihovi življenjski dobi.

lp, saymon

Urejal saymon, 24.04.2009, 00:14.

Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 409
  • Avtomobil: E39-525i & VAG

Skoraj 1 leto imam Valeo in še vedno brišejo odlično. Edino cena se mi je takrat zdela malo "v višavah".
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

Ima kdo izkušnje z brisalci K-Star Aerotwin?

http://www.ue-trgovina.si/uetrgovina
:bmw
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 409
  • Avtomobil: E39-525i & VAG

Ima kdo izkušnje z brisalci K-Star Aerotwin?

http://www.ue-trgovina.si/uetrgovina

Dvomim da to paše na e39. Jaz takrat nisem mogel dati gor nič drugega kot original.
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

Dvomim da to paše na e39. Jaz takrat nisem mogel dati gor nič drugega kot original.

Iščem za en drug avto, ampak nisem hotel odpirati nove teme :) Za E39 pa tudi jaz nisem dobil drugega kot original, ko sem iskal :ok
:bmw
Prikaži več možnosti

Big_Al
Big_Al

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 216
  • Avtomobil: E39 523i LPG

Sem pred cca letom kupil pregrešno drage Valeo in so že od poletja fuč. Kaj se samo meni zdi, da brisalci zdržijo v tej oh in ah moderni dobi samo četrt tega kaj so pred 10-15 imi leti?

Nabavil na ebay-u ALERO FLEX za E39 za 21EUR+poštnina. Za drugega bi bila poštnina gratis ampak sem vzel zaenkrat par. Delajo OK tudi pri višjih hitrostih in po dveh tednih uporabe sem zadovoljen, čeprav mi pred sovoznikom spodaj ostane kak centimeter nepobrisanega med obema brisalcema. Se ne spomnim točno, ampak mislim, da prej tega ni bilo.

http://www.ebay.de/s...w=Aero Flex e39

http://www.e39-forum...577&sid=&page=1
Prikaži več možnosti

Hebel
Hebel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 117
  • Avtomobil: BMW & KTM

Sam sem vzel Bosch Twin oznake 539. Cena 40 +/- par €. Brišejo 'na suho' - brez črt, tiho, tudi nad 150km/h brez preskakovanja.

Zadovoljen.

lp
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
Charles Bukowski
Prikaži več možnosti

Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

Sam sem vzel Bosch Twin oznake 539. Cena 40 +/- par €. Brišejo 'na suho' - brez črt, tiho, tudi nad 150km/h brez preskakovanja.

Zadovoljen.

lp

Saj za ceno originala pa že morajo dobro brisat :-D

Jaz sem lani dal mislim da 16€ za original gumice na servisu, res da traja kakih 5minut dlje da to namestiš nazaj ampak, zakaj bi kupoval komplet nove brisalce, če ni treba :ok2
Prikaži več možnosti

Hebel
Hebel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 117
  • Avtomobil: BMW & KTM

Sem tudi sam razmišljal v tej smeri, da bi menjal samo gumice, pa sta bile tudi metlice že slabe, okrušena barva, malo rjave, pa je šlo komplet.

lp
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
Charles Bukowski
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 623
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Sem imel original gumice in so brisale nekaj let lepo tiho, brez preskakovanja, lani sem kupil bosch pa je že sranje preskakujejo in puščajo črte. Tako, da ko bo pomlad spet po nove gumeci na servis zgleda da je to najbolj ziher:)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.