Skoči na vsebino

Sitar, 25% popusta, BlaBlaBlaBla

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
miha
miha

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 209
  • Avtomobil: 2003 e46 318i

Ravno danes sem sel kupovat k Sitarju v Kamnik letne gume za punco! Vse lepo in prav!
Pridem k Sitarju, mu recem da bi rad 4 gume 195/50-15 SP Sport 01, kolk je cena in kolk imam popusta s clansko kartico BMW Slovenija! Nekej casa tuhta, gleda v knjigo in rece 20%! :damn :damn Jest sm mislu da se mi bo snel pa da bom prodajalca zagrabu za kravatlc pa ga vn nesu! Sem reku to je sigurno pomota in da imamo clani BMW Kluba Slovenije 25% popusta pri nakupu pnevmatik in ALU platisc! Prodajalec me zbegano pogleda, pobrska po knjigi in rece da imamo clani BMW Kluba 25% popusta na storitve, ne pa na pnevmatike in ALU platisca! :damn :damn
Najvecja fora je pa v tem, da je moja punca prejsnji dan klicala k Sitarju, mu povedala da kupuje gume Dunlop SP Sport 01, dimenzije 195/50-15 in da jo pac zanima okvirna cena! Prodajalec ji je rekel dobesedno, citiram: " Gume hmhmh Dunlop SP Sport 01 195/50-15, hmhmhm sam mejckn, kater hitrostni razred pa? A bo do 210 km/h dovolj?", punca mu pove da cez glavo, saj ima Puntka, on pa naprej, citiram:" Ja te gume pridejo 16.800 Sit in na gotovino damo se 20% popusta".

Mislm, sploh mu ni nihce omenil za popust, pa ga je majstr kr sam ponudu 20%, ravno tolk kot ga imamo clani Avto Kluba BMW Slovenija! In to ni prvic, da se mi je zgodilo da mi je pri Sitarju ponudil ravno toliko popusta, kot ga imam s clansko izkaznico! Mislim da je sedaj cas in da je dovolj dokazov da se stvar malo razcisti!

Aja, citiral sem ga vsaj pomoje cist tocno, slisal sem ga pa, ker je imela punca priklopljen zvocnik pri telefonu in sem tako lahko vse slisou!

Mislm, pokvarjen dan cist! Pa ne gre se za tistih 5% popusta, ampak za princip!!!!!!!

:damn :damn :damn :damn :damn :damn :damn

Pa itak smo gorenjci se mal bl na dnar usekan! :-D
If Nismo stands for Nissan Motorsports, what's short for Honda Motorsports?? HOMO?
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

... saj ima Puntka...

Miha brez zamere ampak kaj ma Puntek skupnega z Avto klubom BMW Slovenija??

Prosim da se držite popustov samo za avtomobile BMW in ne nabavljate kar za vse povprek! Jst sem do sedaj imel še vedno 25% popusta.

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 962
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Jaz sem bil pri Sitarju pred kakšnim mesecem in sem ga vprašal za letne gume, ker jih bom moral nabaviti in mi je povedal ceno in pa da imam na gotovino 25% popusta, rekel pa mi je da imamo člani sam 20% na gume in feltne na delo pa 25%.
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 692

Tomaz, je torej popust 25% za gotovino plus 20% za klub ali je samo na izbiro?

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

miha
miha

BMW fanatik

• Uporabnik

Jao, kako pa je on vedu da kupujem za Puntka??
Pa sploh to ni vazn zdej!
Enkrat prej sem bil pri njem, pa sem se zanimal za 17" feltne pa gume 9000 225/45-17, pa mu sploh nisem omenil da sem iz klube pa mi je butnu 25% popusta! Ko sem mu rekel da sem iz kluba, in da imam 25% popusta na clansko kartico, pa se mi je nasmejal in rekel:"Ja in?"

Mislm,............ :damn :damn :damn :damn :damn :damn
If Nismo stands for Nissan Motorsports, what's short for Honda Motorsports?? HOMO?
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 915
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Ma Sitar ima v vskaem primeru zasoljene cene ... Je ogromno ostalih dobaviteljev, ki imajo nizje cene kljub klubskemu/gotovinskemu popoustu ... :-D

cana.png

Prikaži več možnosti

miha
miha

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobro kr se Dunlopk tice je sorezmerno ugodno, ce se prej zanimas pri kakih drugih vulkanizrjih! Se cenej te pride ce ti jih kdo pripelje iz AUT ali D! Montaza pa pride 6.000 sit minus obljublenih 25% :damn kar je sevedno zasoljeno u nulo ja se strinjam! V Kranju mi jih mehanik zmontira, scentrira, vse komplet za 2.000! Kam jih bom torej peljal se ve!
Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 962
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Tomaz, je torej popust 25% za gotovino plus 20% za klub ali je samo na izbiro?

Meni je rekel da če jih kar vzamem mi jih da 25% ceneje, za klub mi je pa rekel da imamo 20% popusta to je bilo mislim da Januarja, tak da tistih 25% je bilo takrat zdaj pa nevem če še ima 25%.
Popust je pa sam eden ne oba torej takrat 25%, če jih vzameš pa preko kluba pa sam 20%, tak je meni takrat razlagal.
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 377
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

:laugh kul, ce si clan, ti namesto 25%, da 20% popusta... :ironija

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

Milan_48
Milan_48

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 558
  • Avtomobil: Avto

Jest kupujem gume tle: http://www.vulkanize...enik/c15950.htm
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 377
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Pametno... je pa na onem koncu se vulkanizerstvo Lasic, pa imajo podobne (precej nizje od drugih) cene, kot Furlan... :ok
www.vulkanizerstvo-lasic.si

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Toko, včeraj sem že po e-mailu zahteval obrazložitev od podjetja Sitar kaj se dogaja. Ko dobim odgovor vam ga posredujem.

Upam, da čim prej zadevo uredimo!

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

BarT
BarT

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11
  • Avtomobil: Pa sihurno da se vozim

Res zanimivo da imajo ostali vulkanizeri cenejše pnevmatike kot generalni uvoznik.
Sem bi pri Furlanu v Dobovi pa sem zadovoljen s storitvami, pa že 12% popusta na gotovino dajo.
Sem ravno prejšnji petek preobul mojih par konjev v Dunlop Sport SP 01, pa moram rect da sem kar zadovoljen v deževnih voznih razmerah. Suhega vremena pa še na žalost ni bilo.

-------------------
216i AT & OCTAVIA combi

Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 692

V dogovoru s Sitarjem so od 1.4.2004 v veljavi novi popusti. Več o popustih si preberite na http://forum.bmwslo....pic.php?p=35788

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.