Skoči na vsebino

Logarska 14.10. ???

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
102 odgovorov v temi
Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Ce sm bil pa cist navdusen nad dosezkom :ok2
Lp

Veš Wolf, me je hči spraševala, zakaj nisi bil več časa s punco. Pa sem rekel, da sta prjatla samo. In potem me je vprašala, če se "prijatli in prijatelce tud lupčkajo na usta" in sem reku, da ja. Potem me je pa vprašala, "če se lupčkajo tud po celem telesu", pa nisem znal povedat. Kaj naj ji rečem ? Mislm, da si ji mal všeč. Ampak, da ga ne bi kaj sral !!! :damn

Ona je EDINA pratlca, s katero se lupckam usta, pa se to na njeno zeljo, oz. takrat ko je bol custvena (pa tos o taki lupki, k jih ti hcerki za lahko noc dajes) Vem, da ful sumljvo skupaj zgledva... sam poznava se ze 8 let in se nikol nisva presla meje ... in je verjketno tudi nikloi ne bova. (Fantje navlite). Hcerki pa kr povej da v postev pride sam se čelo, lička al pa dlan, telo je rezervirano za taprave fante.
Lp
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Ne vem iz katerega dela možganov si spet tole pobral, verjetno iz tistega odgovornega za domišljijo. No da bom pa še jaz do enake mere nesramen kot si ti bom pripomnil, da tvoja izjava ni korektna saj ima večina MINIjev s tvojimi jermenica blokado na 6900 tako, da 7000 obratov sploh ne vidijo

Iz tistega z dobrim spominom. Lahko bi ti spet prilimal izsek maila izpred priblizno enega leta, a bos potem spet 14 dni jokal kaksen nesramnez sem. :laugh
Mogoce pa imas ze malce prepite mozgancke in ti spomin ne dela vec, zato pa vsekakor nisem odgovoren jaz.

PS: Ce si ze natancen potem napisi 6950. :) Najbrz pa pri kaksni prvi zabije tudi cez, ce jo spustis do konca. Ali pa z zasaltanjem preides cez to mejo. vse se da, seveda je potrebno znati. :)

PS2: In ti si res preprican, da bi se pri 50rpm vec razletela? Svashta :crazy
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

donALESIO
donALESIO

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 145

:)
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 380
  • Avtomobil: mini cooper S

Kdo je je reku, da smo hitr vozil, midva sva vozila normalno za minija, drugi oz. večina jih pa je vozila kot da bi vozili Thalio. Naslednje srečanje pa bomo še mal pojačal. :-D Ta večina naj naredi izlet z vlakom, vsi minije na vlak, poraba bo 0, pa bo žur. :crazy

Ja dobri ovinki so bli, pa BOROVNIČKE tudi :ok2

LP
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Ona je EDINA pratlca, s katero se lupckam usta, pa se to na njeno zeljo, oz. takrat ko je bol custvena (pa tos o taki lupki, k jih ti hcerki za lahko noc dajes) Vem, da ful sumljvo skupaj zgledva... sam poznava se ze 8 let in se nikol nisva presla meje ... in je verjketno tudi nikloi ne bova. (Fantje navlite). Hcerki pa kr povej da v postev pride sam se čelo, lička al pa dlan, telo je rezervirano za taprave fante.
Lp

A lahko čisto iz firbca vprašam kako njeni tapravi fantje gledajo na tele vajine lupčke?
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Noce pa nobenmu nic slabga! Sam dajte bol u easy vse skup vzet, k vas je skoda!

Ajd
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Ona je EDINA pratlca, s katero se lupckam usta, pa se to na njeno zeljo, oz. takrat ko je bol custvena (pa tos o taki lupki, k jih ti hcerki za lahko noc dajes) Vem, da ful sumljvo skupaj zgledva... sam poznava se ze 8 let in se nikol nisva presla meje ...

ŠE! :)

Sam sem bil nekoč istega mnenja, pa ne za eno prjatlco.
Povsod se je drugače končalo. :crazy :crazy :crazy

Pravjo da z zensko ne mores bit prijatu dokler je ne polozis, mogoce je kaj na tem? :-D
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Lp

A lahko čisto iz firbca vprašam kako njeni tapravi fantje gledajo na tele vajine lupčke?

Jih ne, to se res malkrat dogaja.... ce je kdo od partnerjev zdraven pa sploh ne.
Zdej pa prosm, ce to zaklucmo.... :beer
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Kdaj bo kej slik??? :mljask

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

sekundek
sekundek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39
  • Avtomobil: Mini Cooper

:napaka ja tole divjanje ni glih primerno.
Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: VW Käfer

Po pamet!
Little Blue BOX
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Tko kot je že minicoo napisal je bla to avtu primerna tekoča vožnja na izi v mejah normale z velikimi rezervami. Divjanje zgleda čist drugač tko da si raj prihranite take komentarje kaj je primerno in kaj ne k počas ste že mal smešni s tem jokanjem. :ok We are just driving MINI how its right :metalc

Lp

Prikaži več možnosti

marcipan1
marcipan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: Mini Cooper S KMT, Berlin

Kot sem reku - reakcija pričakovana. Sam mene, pa moje znance, familijo, in vse ki jih poznam in pozdravljam vsakič, ko izberem glasbeno željo, puste na mir na cesti.
Na žalost je tko, kot pravijo nekatere bejbe - avto je za nekatere moške podaljšan tinkibinki. Samo škoda, da je že avto Mini....... :laugh
Don`t worry, be Mini.
Prikaži več možnosti

bbcooper
bbcooper

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19
  • Avtomobil: Mini Cooper S

Kdo je je reku, da smo hitr vozil, midva sva vozila normalno za minija, drugi oz. večina jih pa je vozila kot da bi vozili Thalio. Naslednje srečanje pa bomo še mal pojačal. :-D Ta večina naj naredi izlet z vlakom, vsi minije na vlak, poraba bo 0, pa bo žur. :crazy

Ja dobri ovinki so bli, pa BOROVNIČKE tudi :ok2

LP

Pa še en citat iz filma Bad Boys, ko se Mike in Marcus vozita v 911:

Mike Lowrey: It's $105,000 and this happens to be one of the fastest production cars on the planet. Zero to sixty in four seconds, sweetie. It's a limited edition.
Marcus Burnett: You damn right it's limited. No cup holder, no back seat. Just a shiny dick with two chairs in it. I guess we the balls just draggin' the fuck along.

Razumeš?
Prikaži več možnosti

Simon82
Simon82

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 194
  • Avtomobil: Cooper S JCW

Jaz se strinjam s tem da ste malo pretiravali. Ce vsi vozimo v koloni, ni treba it izivat sreco in si dokazovat eden drugemu da lahko vozite hitro. Ce smo v stirih al petih, in vsi enako hitro vozimo pol je to se vse vredu. Ampak it prehitevat 5 avtov v koloni in potem cakati pred ovinkom da eden vas bo spustil notri ni glih pametna poteza. Ce bi eden kot vi takrat predivjal v nasprotni strani, ne bi samo vam pa njemu naredili skodo, ampak tudi najbrz kaksnemu drugemu miniju, ki se je lepo v miru peljal.

Minicoo. Ko si mene prehitel sm glih mal ven stopil da bi pogledal kaksna je situacija odspredaj, in zadnji moment sm opazil, da ti prehitevas. Sel si pol metra od mene. Lahko bi sel dosti blize ce te nebi opazil.

K vsaki situaciji mora biti prilagojena voznja. Nazaj smo tudi mi divjali, ampak z ustrezno razdaljo med enim in drugim minijem. Ne pa pribita eden drugemu v rit in se urivala v kolone.

Upam, da neboste nic zamerili. To ni nic osebnega. Sam razumem Marcipana, ko bote imeli hcerko v avto, rata lahko hitro osebno, ko dva se norca delata okrog tebe.

Uglavnem, pametno naprej.

LP.
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik

Zato so nas v avto šoli učil da je treba redno gledat v vzratno ogledalo. :-D , sej če nebi bilo prostora tudi jaz verjetno nebi šel prehitevat, če bi pa glih v tistem trenutku, ko sva bila vzporedno, zapeljel na levi pas, bi se pa uprašu zakaj voziš po levem pasu če ne prehitevaš, saj jaz tako mislim. :laugh
Fante brez panike, mini je narejen za take ovinke pa prehitevanje, vas bom jaz enkrat na polno peljal po Čelovški, al pa proti kranju ko ti pri 180 začne utripat DSC. :-D :-D , če pa še kašne borovničke prej padejo pa 200. :ok2 :ok
Lep dan.
Prikaži več možnosti

Cooper
Cooper

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

Da se še jaz oglasim...

Vidim, da ste se vsi, ki ste prišli iz smeri LJ... , imeli prav pestro na poti do Logarske!

Ne bi komentiral določenih izjav na foromu, ampak bi samo dodal:

Vsak vozi po svojih zmožnostih in sposobnosth, ter odgovarja za svoje posledice.. res ni fer da največkrat nastradajo nedolžni ljudje... a kaj ko se lahko hitro znajdemo na "njihovem" mestu...

Strinjam se, da brezglavo divjanje ne pripelje dosti dlje kot do najbljižjega "jarka" ...

... A KONEC KONCEV BILO JE MINI SREČANJE...

Priznam : tudi sam nisem ravno vozil kot po jajcih :)

Sicer pa kako oz. kaj si nekdo interpretira kot divjanje...

Moram še vam povedat, da smo se tisti ki smo se pripeljali iz MB strani kar dobro zabavali z našimi MINI - ji
:metalc

MINI pozdrav VSEM :beer
...... Imam izpit za avto !!......
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Točno tako je, vsak vozi po svojih zmožnostih! Ni problem tistih, ki radi hitreje vozijo če imajo določeni počasneži problem s tem, da ne znajo gledati v vzvratno ogledalo ter se po potrebi umaknit hitrejšim. Če bi vsak držal varnostno razdaljo v skladu s CPP nebi bilo nikoli problem za prehitevajoča vozila se vrinit v kolono. Vaše pisanje je v zelo veliki meri čisto paničarjenje- če bi sedeli v določenih vozilih bi videli, da ni prišlo niti 1.krat do problematične situacije kjer bi postalo vsem vroče :ok Vedno je bilo dovolj prostora za vključit se nazaj v kolono itd., vsaj pri meni je bilo tako v drugih vozilih pa nisem sedel :ok Tudi vedno je gorel žmigovec ki je nakazoval da se bo šlo mimo in če nekdo ne zna tole opazovat ter vozi po sredini vozišča ter tistemu pred njim čisto za ritjo naj se raje sam malo zamisli nad svojim ravnanjem, ki ogroža v veliki meri tistega pred njim ker zadoščata le 2 spleta okoliščin- da pogleda za pol sekunde stran ter tisti pred njim na polno zabremza in že je velik pok :ok Počasna vožnja nekaterih in nepotrebno paničarjenje res nista v skladu z igrivim značajem MINIja.

100% sem pa prepričan, da je hitra vožnja s skoncentriranim voznikom za volanom mnogo manj nevarna ter ogrožajoča za druge kakor počasna vožnja v koloni nekomu za ritjo, kjer koncentracija pade, rataš zaspan ter izklopiš misli.

@Cooper
Zgleda da bomo drugič morali nekateri štartat iz mariborske strani da nas ne bodo spet tkole pljuvali :ok2

Lp

Prikaži več možnosti

Cooper
Cooper

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

VSI STE DOBRODOŠLI !!!
:beer
...... Imam izpit za avto !!......
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik

Grem stavit da starejši gospod z zelenim Cooperjem dol poč polovico voznikov Cooperja S po tistih ovinkih do logarske, saj kokr sm spremljal vožnje. Dost žalostno :-D lp
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.