Skoči na vsebino

Logarska 14.10. ???

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
102 odgovorov v temi
sekundek
sekundek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39
  • Avtomobil: Mini Cooper

Lahko bi bil kdaj piknik na vzhodnem delu naše kure (ali je že bil saj sem sam bil le 2x ?)

Sam priznam, da ko sem iz MB zapustil kolono (WC) in jih moral dohiteti, vozil izven omejitev. Ampak po pameti. :ok Je pa res, da se ne morem pohvalit s presežkom konjske črede pod haubo. :metalc

Mi je pa se vedno uganka: "Zakaj točno je vožnja po odstavnem pasu na AC tko zanimiva?" Je blo treba mal prbremzat, ker je začel ful kamenje in smeti metat po avtu.
Prikaži več možnosti

marcipan1
marcipan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: Mini Cooper S KMT, Berlin

Ni problem tistih, ki radi hitreje vozijo če imajo določeni počasneži problem s tem, da ne znajo gledati v vzvratno ogledalo ter se po potrebi umaknit hitrejšim. Če bi vsak držal varnostno razdaljo v skladu s CPP nebi bilo nikoli problem za prehitevajoča vozila se vrinit v kolono.

Sej se zezaš, ne. Fak, pa ja res ne misliš, da je smisel vožnje gledat nazaj ?
Bi pa res rad vidu zadevo na pisti.
Se bomo zmenil 1x za vožnjo na čas z enim in istim avtom (ni nujno, da je Mini), vsak dva kroga, na pisti, ki je prej ni noben prevozil, brez predhodnega ogleda.
Če me od vaju kdo nabriše, vama plačam nove gume.
Če pa vaju jaz, vidva meni dvoje (ampak s SVOJIM denarjem) in še od takrat naprej vozita na Mini srečanjih zadnja v koloni, brez kakih vmesnih postankov, ter namesto kelnarjev pečeta drugo leto kostanj v logarski.
:metalc
Don`t worry, be Mini.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Marcipan: Jaz navijam zate, in seveda ze rihtam svinec za centriranje. :laugh

Zalostno da se fanta ne zavedata, da se na cesti ne more videti vozniskih sposobnosti.

Lahko se sicer kaze kdo je bolj .......................................a tako ali tako vec kot 80% znanja ne mores pokazat. A kaj jim ces. Mladi schumacherji z borovnickami v riti.

Big in Minicoo: Ne bom tak, da bom napisal tukaj kaj sta naredila na poti nazaj, sama dobro vesta. In big ni mi treba pojasnevati kako je bilo vse OK, ker tisti ki smo bili tam (tudi ti) vemo da ni bilo.

Zdaj vam pa zelim veselo pregovarjanje naprej.

LP
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Mislim res ste smešni- ne vem zakaj vi vidite v hitri vožnji neko dokazovanje? Meni se ni treba nikomur dokazovat in se tudi nikomur nisem dokazoval. Užival sem v vožnji z MINIjem in to je bistvo vsake vožnje z njim. Če nebi hotel uživanja ter hitre vožnje bi kupil BMW 120D ali Audija A3TDI in bi cruizal po cesti tko bom pa užival v hitri vožnji dokler bom mel MINIja!

Marcipan, lahko bi kaj razbral iz tistega kar si me zgoraj citiral- vsak dela kakor mu paše :ok Marci: eno je vožnja po cesti eno je pa vožnja po dirkališču. Kdor je hiter po dirkališču še zdaleč ne pomeni, da bo hiter po cesti ker je tam mnogo drugih faktorjev, ki sva jih z minicoojem v soboto dobro upoštevala, ker sva prišla domov tako kot vi s celimi avti in je tole vaše pljuvanje čisto brez veze :ok Ni bilo niti ene situacije, ko bi šlo na knap tko da že enkrat nehajte. Ali obratno gledano, kdor je hiter po cesti še ne pomeni da bo hiter po dirkališču. Sam sem se že večkrat dokazal, da sem hiter na mobikrogu kolkor mi je podhranjen Cooper z neprimernimi gumami dopuščal. Če si pa meril s tvojo stavo na vožnjo po drikališču z gokardom se pa spet vidi tvoje iskanje naših šibkih točk- če si leta dirkal je ja normalno, da nas bi moral pustit zadaj- samo nič ni sigurno tko da bi bil zanimiv izlet na dirkališče in taka primerjava. Lahko pa stavimo za liter borovničk in gajbo pira, gume si boš pa moral kar sam financirat :ok

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

MihaM
MihaM

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 139
  • Avtomobil: Mini Cooper S - JCW

Za vraga,... se vsi vrtite kot mačka okrog one kasche,...

Pa kaj za vraga je bilo ??? Povejte vsak svoje videnje (prehitevanja ?)
in naj FORUM sodi :-))

LP : Miha
Chili red JCW
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Miha nič ni bilo glih v tem je štos. :ok Se vam ne zdi da je blo dovolj o tem?

Raje končno slikce nalimajte. :ok2

Lp

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Miha nič ni bilo glih v tem je štos. Se vam ne zdi da je blo dovolj o tem?

Res je in prav imas.

"Nagradno vprasanje".

Kaj bi bilo, ce bi takrat, ko si prehiteval avto pred menoj skozi desen nepregleden ovinek po zunanji strani. Recimo nasproti bi vozil fiat uno z mamico in 4 malimi otrocicki.

Kaj bi bilo?

Ce si bil tako pijan, da se tega ne spomnis, ti povem da se stirje ocividci dobro spomnimo. Tako da bluzit da tega ni bilo ti ni treba. Se enkrat stirje trezno vemo da je bilo. Pa se vsi ostali ki si jih prehiteval in niso aktivni na forumu.

Ce si ze iskal...................naj zdaj forum presodi ali je to pametno ali ne.

PS: ni govora o hitri voznji ampak o tvojem prehitevanju skozi desen NEPREGLEDEN ovinek, ko si kazal minicoo ju da imas daljsega in ga lahko s cooperjem dohitevas.
Tako kot si to dokazoval po krasu BM3W ju in si se zabil v Zelvakov avto.

Je to dovolj?

PS2: Ne jemli teh zadev za slabo ampak prej za dobro. Smo bili vsi v tvojih letih in vemo kako je.

LP
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Se nočem kregat (čeprav se mi zdi, da je to neizogibno) ampak dostikrat je na takšnih cestah tako, da prvi še kolikor toliko varno prehiti tisti za njim pa že ne več. Je dovolj, da zmanjka en meter.

Lp
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Naj vzameta na znanje. Nas nic ne stane napisat, nju dveh pa nic prebrat.

And show must go.........by alma. :crazy :laugh :beer
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Fisher to kar si zdj tlele napisal je čista oslarija.

Kako si lahko dovoliš tako stvari obračat- kdaj sem se zaletel v želvakov avto iz razloga, ker sem lovil BM3W-ja z mojim ubogim cooperjem? Ma dej spelji se s takimi. Pa nisem se zaletel vanj temveč sem se naslonil na njegovo gumo pri obračanju avta na parkirišču- škode ni bilo nobene. To sta 2 veliki razliki.

Ovinek ni bil čisto nič nepregleden, ker je bila noč, cesta navzdol in se je iz brega navzdol jasno videlo še 2 ovinka naprej, da je cesta frej- tko da dovolj o teh oslarijah. O tem kdo je bil pijan pa raje drži jezik za zobmi ker je blo vse v mejah normale- sem pihal in ni bilo kazni izpit pa imam še vedno, kaj ni to čudno če sem bil na polno pijan tako kot ti Fisher in marsikdo drugi piše? Brigaj se raje zase in skrbi za svoje pretiravanje na cesti. Itak ste vsi ostali popolne zvezde, samo midva z minicoojem sva črne ovce :damn

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Vzames tako, kakor zelis vzeti.

LP
Prikaži več možnosti

donALESIO
donALESIO

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 145

Grem stavit da starejši gospod z zelenim Cooperjem dol poč polovico voznikov Cooperja S po tistih ovinkih do logarske, saj kokr sm spremljal vožnje. Dost žalostno :-D lp

Minicoo, zdaj če je to tisti gospod, ki je na tistem srečenju na češnjah, mislim da v ajdovščini, ko je bla cesta zaprta in smo morali obračat, takrat Ko si ti prvi obrnil avto na mestu, za tabo pa še on, da se je kadilo :) , pol verjamem ja da piči marsikerega S-a. Se še spomnim pogleda njegove žene oz. sopotnice, mu je ziher rekla: Ti si tak NOR :)
Prikaži več možnosti

sekundek
sekundek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39
  • Avtomobil: Mini Cooper

Ko si ti prvi obrnil avto na mestu, za tabo pa še on, da se je kadilo

Se mi je Mini kr zasmilu :frown
Prikaži več možnosti

marcipan1
marcipan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: Mini Cooper S KMT, Berlin

Big - to je moj zadnji komentar na to temo, ker nima smisla butat z glavo v steno. Če ne zastopiš, pol pač ne.

1. Nisem mel v mislih karta, ampak Hungaroring s Škodo Octavio RS. Tam še nisem bil oz. vozil, me pa moj distributer že nekaj časa vabi na svoje promocijske dni s kupci in bi najbrž bilo zanimivo, pa še koga bi lahko zraven vzel.

2. Oba z Minicoojem sta super fanta, sam na cesti sta ko kaka split personalitija - rade vole se z vama družim trdno na tleh, na cesti se vaju bom pa izogibal.

Zdej se pa PREDAM - če vse to jemlješ za zaje.banci.jo in ne za nasvet, ki temelji na marsikateri izkušnji kogarkoli, potem pa tut prou.
Samo upam, da te kakšna izkušnja ne bo izučila na precej bolj krut način.

P.S.: hitra ali nevarna vožnja - ti dve stvari sta popolnoma različni. Če jih ne ločiš, nisi zrel za vozniški izpit, kaj šele za vožnjo. In to s katerimkoli avtom. Upam le, da ti starši NIKOLI ne sofinancirajo nakupa Sa, vsaj dokler ne začneš razmišlat drugače. Poglej malo po forumu, kdo se s tabo strinja ?
Don`t worry, be Mini.
Prikaži več možnosti

sasch
sasch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

Tudi meni se je bila letošnja ponovitev Logarske všeč, za drugič bo pa zgleda treba povedat AA, da zbira lokacije kamor se da priti tudi z vlakom:

Kdo je je reku, da smo hitr vozil, midva sva vozila normalno za minija, drugi oz. večina jih pa je vozila kot da bi vozili Thalio. Ta večina naj naredi izlet z vlakom, vsi minije na vlak, poraba bo 0, pa bo žur.

Glede »normalne vožnje za minija« pa se moram pridružiti mnenju Fisherja in Marcipan1-a- Tudi po mojem mnenju je prehitevanje flange 30+ avtomobilov popolnoma neumestno in brezobrazno. Res na razumem čemu je to služilo in zakaj nista šla na pot recimo 5 minut pred nami (ali še bolje kako urco ali dve za organizirano kolono) in tako ne bi ogrožala večine (ki vozi v MINIje preoblečene Thalie). Cesta po kateri smo se vozili tudi pod razno ni primerna za zdravljenje neizživetih dirkaških ambicij (kar je BTW nedolgo tega (na tragičen) način občutil mladenič, ki je s svojim vozilom priletel na dvorišče ob cesti (s tem da je na »poti« prebil hišo v naselju Zgornji dol (nekaj km pred Gornjim Gradom)).
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 380
  • Avtomobil: mini cooper S

Sam ste pa res ko stari fotri, še slabš, pejte na inštrukcije gospodu z zelenim cooprom.

Pa kakšna hitra vožnja, to je bila tekoča vožnja, po tistih ovinkih se da še bolj tišat.
Pa take pišete, če bi ... bi..
Ja če bi smreka padla pred enga minija bi?????

Pa kdo je bil pijan??? Sej smo samo 24 borovničk spil pa 6l piva, tko da ne govort da smo bli pijani. :laugh

Sam še vedno vas pa ata dol poč. :-D
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 380
  • Avtomobil: mini cooper S

Kaj pa ko smo imeli izlet na Goriška brda, ko so vsi po avtocesti se prehiteval po levi in po desni tudi po odstavnem, pa je tud zelo nevarno, sam po avto cesti upate prehitevat, drugje pa ne, žalostno za voznike minija.

Dobr predlog kupte Thalijo, naredte srečanje, pa pelte v koloni BREZ prehitevanja in umirjeno.
p.s.-ustavte se na soku
Lep pozdrav :-D
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

desni tudi po odstavnem

Avtocesta iz Ajdovščine do N. Gorice nima odstavnega pasu. :laugh :ok2

Pa pocas lahko zakljucmo, mislim da je vsaka stran bistvo ze najmanj trikrat povedala.

Lep dan vsem, tahitrim in tistim s thaliami.

Ajd
Prikaži več možnosti

želvak
želvak

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 52
  • Avtomobil: MCS BRG

Marcipan!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaz bi šel z octavio dirkat po hungaroringu!!!!!!!!!!!!! A me vzameš sabo?! :beer
Želfmobil turbo
Prikaži več možnosti

MihaM
MihaM

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 139
  • Avtomobil: Mini Cooper S - JCW

Ja, khm,... nepregledno prehitevanje je res mim,... je pa res, da se iz različnih položajev to različno vidi,... (mislim - oni zadaj lahko vidi več in je tudi bolj pozoren, kot oni, ki ga prehiteva),... ampak nisem bil udeležen - so - NO COMMENT !

Me je pa (zelo prijetno) presenetilo, ker sem bil od Kamnika naprej zadnji v koloni (zajeb na pitstopu na črpalki) in je kolona šla do Črnivca kar zelo lepo tekoče :-)

Po Črnivcu pa nisem bil več zadnji ;-) torej NO COMMENT :-)

LP : Miha
Chili red JCW
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.