Skoči na vsebino

Logarska 14.10. ???

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
102 odgovorov v temi
**mini cooper**
**mini cooper**

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: mini cooper

Grem stavit da starejši gospod z zelenim Cooperjem dol poč polovico voznikov Cooperja S po tistih ovinkih do logarske, saj kokr sm spremljal vožnje. Dost žalostno :-D lp

Minicoo, zdaj če je to tisti gospod, ki je na tistem srečenju na češnjah, mislim da v ajdovščini, ko je bla cesta zaprta in smo morali obračat, takrat Ko si ti prvi obrnil avto na mestu, za tabo pa še on, da se je kadilo :) , pol verjamem ja da piči marsikerega S-a. Se še spomnim pogleda njegove žene oz. sopotnice, mu je ziher rekla: Ti si tak NOR :)

Ma ja res je babi dediju rekla neki tazga. hehehe
Prikaži več možnosti

AUDI222
AUDI222

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24
  • Avtomobil: MESTNI AVTOBUS št.16

Zato so nas v avto šoli učil da je treba redno gledat v vzratno ogledalo. :-D , sej če nebi bilo prostora tudi jaz verjetno nebi šel prehitevat, če bi pa glih v tistem trenutku, ko sva bila vzporedno, zapeljel na levi pas, bi se pa uprašu zakaj voziš po levem pasu če ne prehitevaš, saj jaz tako mislim. :laugh
Fante brez panike, mini je narejen za take ovinke pa prehitevanje, vas bom jaz enkrat na polno peljal po Čelovški, al pa proti kranju ko ti pri 180 začne utripat DSC. :-D :-D , če pa še kašne borovničke prej padejo pa 200. :ok2 :ok
Lep dan.

Minicoo po Celovški takole peljat,ko je gužva.

Kdo ti je pa bil učitelj ?
Prikaži več možnosti

**mini cooper**
**mini cooper**

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: mini cooper

Minicoo po Celovški takole peljat,ko je gužva.

:ok2
ey ja zvečer pa res ni gužve tko da ga kumot pičiš kokr hočš, sam morš pazt da te tm pr ns ne ustavjo polcaji an... :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.