Skoči na vsebino

Nakup Z4

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
119 odgovorov v temi
Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Se mi je kar zdelo, da si šel tega gledat... :laugh
LP
Austin

Ne nisem šel gledat ker upoštevam tvoj nasvet, bom še počakal kakšno leto :besen da bo cena nižja ker je škoda 10M ali več dati za avto ki ni namenjen za vsakdanjo vožnjo :crazy
OK če denar leti sam na kup pol ni problem... drugače pa je treba malo bolj racionalno ravnat z :eur
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Se mi je kar zdelo, da si šel tega gledat... :laugh
LP
Austin

Ne nisem šel gledat ker upoštevam tvoj nasvet, bom še počakal kakšno leto :besen da bo cena nižja ker je škoda 10M ali več dati za avto ki ni namenjen za vsakdanjo vožnjo :crazy
OK če denar leti sam na kup pol ni problem... drugače pa je treba malo bolj racionalno ravnat z :eur

Aja...sem te potem narobe razumel takrat na Rudniku. :napaka
Sem mislil, da si GA šel pogledat, in ne DA JE na netu.
Ma ni panike.
Ti me kar lepo poslušaj še kako leto, potem ti bom dal pa en top gear za pogledat, pa prijatelja bom s sabo na kavo pripeljal, pa bomo rekli kakšno na temo PBS vs- ? :laugh
LP
Austin
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

... pa bomo rekli kakšno na temo PBS vs- ? :laugh
LP
Austin

PBS vs Z4M si verjetno mislu... to sem že vidu in vem da so rekli da je Z4M much better... sam mi je PBS bolj všeč :mljask
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

... pa bomo rekli kakšno na temo PBS vs- ? :laugh
LP
Austin

PBS vs Z4M si verjetno mislu... to sem že vidu in vem da so rekli da je Z4M much better... sam mi je PBS bolj všeč :mljask

Moram reči, tako kot sem ti že velikokrat, da bi se med PBS in Z4MR ter med PC in Z4MQP zelo težko odločil...ker so mi vsi tako faking impresivni, da bi najraje kar vse štiri...še dobro, da teh težav, realno gledano, najbrž nikoli ne bom imel. :-D
Upam pa, da enkrat zarohniva kot v TopGearu, ti v PBS jaz pa v ZMR po dolinicah Dolomitov... :ok2
Come on, POWER! Hamster and Jeremy mode on... :laugh
LP
Austin
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

:ok :3gears :mznak :fotograf
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

En plus, ki govori v prid PBSu, vsaj z moje strani, pa je predvsem total control avtomobila...baje je tako nevtralen, da je že dolgočasen...idealen cruiser torej... :ok2
LP
Austin
Prikaži več možnosti

Bel
Bel

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 71
  • Avtomobil: Bmw z4 3.0 individual

Objavljena slika
Objavljena slika

tale je dobr, sam opreme je bl mal

Dejte mal limat ksne dobre :)

Al se splača individual kupvt, al je ful cena napihnena
Zakon
Prikaži več možnosti

Bel
Bel

Novinec

• Uporabnik

Pa kaj je Open air paket?
Zakon
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Objavljena slika
Objavljena slika

tale je dobr, sam opreme je bl mal

Dejte mal limat ksne dobre :)

Al se splača individual kupvt, al je ful cena napihnena

:eek :eek :eek

Stari, če imaš cvenkule beži ponj... :mljask

Fak je hud. Ja valda da je individual vedno dražji...sam imaš pa ekskluziven car, ki ga enakega skorajda sigurno ni...
Tale je pa samo za posvojit, faking awesome. :metalc

:mljask

LP
Austin
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 426
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

meni osebno tale les noter izgleda zlo grdo, sicer pa vsak ma svoj okus..in pa felge style 32 (ali so to kake druge gor-z slike težko opaziti), mu tudi ne pristojijo najbolje...Edino kar mi je všeč so bele crom luči z smerokazi :ok Pojdi raje kupit tistega "rumenega" iz Nemčije :eek2

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

meni osebno tale les noter izgleda zlo grdo, sicer pa vsak ma svoj okus..in pa felge style 32 (ali so to kake druge gor-z slike težko opaziti), mu tudi ne pristojijo najbolje...Edino kar mi je všeč so bele crom luči z smerokazi :ok Pojdi raje kupit tistega "rumenega" iz Nemčije :eek2

Tudi meni tale les ne zgleda ravno dober... glede platišč pa ni gor style 32 se na sliki prav dobro vidi da so gor 135-ke :ok
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Tudi meni tale les ne zgleda ravno dober... glede platišč pa ni gor style 32 se na sliki prav dobro vidi da so gor 135-ke :ok

Ah...če ga je prilepil, mu je že padel v oči? In če mu je padel v oči, mu je najbrž všeč. Meni je. Sicer to ne šteje, pa vseeno.
Tale boat like les, pa kombinacija ledra in zunanje barve mi je zelo všeč. :mljask Pershing.press :laugh
Res pa je, da bi zamenjal feltne. :-D 135tke so postale že čisto preveč plebejske...
LP
Austin
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Res pa je, da bi zamenjal feltne. :-D 135tke so postale že čisto preveč plebejske...
LP
Austin

Ja ja saj vem styling 107 ali drugače povedano Gozdi style felge :ok
Prikaži več možnosti

Bel
Bel

Novinec

• Uporabnik

Ja mislm da se bom kr za tega odloču. mejhn spremembe, ker do zdej sm vozu srebrnga bmwja in je tko vsakdanji. Tole temno modra barva z to nekako takim u izi rumenim ledrom in tem lesom z rumenimi lisami mi je res :ok :ok :ok

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

kak se vam zdijo feltne

pa oprema:
EUR 29.850

Daten:
Gebrauchtfahrzeug, 63.500 km
170 kW (231 PS), Benzin, Schaltgetriebe,
Erstzulassung: 08/04,
Klimaautomatik, nachtblau-metallic, 2/3 Türen

Besonderheiten:
ABS, Stabilitätskontrolle, Zentralverriegelung, el. Wegfahrsperre, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, Sitzheizung, el. Fensterheber, Xenonscheinwerfer , Garantie

Beschreibung:
Polster: Individual Leder Walknappa - erweiterte Lederausstattung Champagner; Regensensor und autom. Fahrlicht. ;Sport- Lederlenkrad; Außenspiegelpaket; Chrome Line Interieur anthrazit; Windschutz; Verdeckbetätigung vollautomatisch; Radio BMW Business CD; HiFi Lautsprechersystem; M Sportfahrwerk; M Sportsitze für Fahrer und Beifahrer; BMW Individual Komposition I; CD- Spieler; Open Air Paket; Scheinwerfer- Waschanlage; Hardtop- Vorbereitung; Individual Edelholz Mahagoni Maritim; Bordcomputer; Dynamische Stabilitäts Control; EUROPlus Garantie; Überollschutz; Einstiegsleisten mit BMW Individual Schriftzug; Blinkleuchte weiß; Außenspiegelpaket Chrome- Line Interieur Hardtop- Vorbereitung Windschutz Verdeckbetätigung vollautomat. Individual EdelholzausführungMahagoni Sitzheizung für Fahrer und Beifahrer Scheinwerfer- Waschanlage Regensensor mit Fahrlichtautomatik Xenon- Licht Klimaautomatik Radio BMW Business CD HiFi Lautsprechersystem Indi
Zakon
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

No, 135-tke fletne se men zdijo čist fletne.
No čez moje jih seveda ni, da ne bo pomote. :-D

Glede gornjega bolida pa men nekako ne gre tistle les na armaturi, mi deluje tko retro, v Z3 bi bolj posal.

@Bel, ti kr v akcijo, pa preveč zbirčen po moje niti ni za bit in iskat enega optimuma, ker boš v vsakem primeru užival. Sam da se ti strojček dopade, se razjeziš in evo ti ga na, že je pred hišo :laugh
Prikaži več možnosti

gozdi
gozdi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: BMW Z4, 2.5i

Ja mislm da se bom kr za tega odloču. mejhn spremembe, ker do zdej sm vozu srebrnga bmwja in je tko vsakdanji. Tole temno modra barva z to nekako takim u izi rumenim ledrom in tem lesom z rumenimi lisami mi je res :ok :ok :ok

Objavljena slika

tuki mas prov en individual dimnik gor. Se mi prov dopade. :ok
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Jaz tudi navijam za tole barko... :metalc :mljask
C'mon, power!!! Razjezi se! :laugh
LP
Austin
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Objavljena slika

:besen razjezi se in ga kupi , meni se te felge na Z4 dopadejo sploh na črnem :ok
seveda pa tudi na temnomodrem pašejo v nulo :besen
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 426
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

ja sej sem vedu da bom narobe napisal, :blabla style 135 so felge (dobro videti) pa sem napisal style 32, ker se vedno imma zelj ojih imeti na E46 :-D 18"..Drugače pa na Z4 poizkusi z stylom 101 ali 125 in 133, pa tudi tale "rozeta" preko izpuščnih cevi je malce "bedna" :)

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

Bel
Bel

Novinec

• Uporabnik

mam en problem, bolj ko se trudm razumet kaj piše za opremo bolj mi gre slabo. Nemško znam slabo, saj kar sm povezan z DE je BMW :) :confused

a bi mi en k zna prevedel tole opremo če ni pretezko
gun dobi za pivo

Ja tale Z4 je tak angleški style, brez vseh dodatnih mask, brez vseh gumbov in ekranov, samo volan ter menjalnik in 3.0 in uživancija :)

Al tale les zgleda v real ful grdo, a ste zato tok proti (eni)
k sprebrne armaturke se hmav naveličaš., tole bi pa lahko gledov in gledov :)
Zakon
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.