Skoči na vsebino

Par vtisov iz Niederlassunga Munchen Arena...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
26 odgovorov v temi
garfy
garfy

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 64

a mi lahko kdo razloži za kaj se gre v tej temi

a je to original bmw prodajalna rabljnih vozil kjer checkirajo vse avte in zato se jim splača zaupat

enga z4 sem vidu za 23000 in mekar mika

in kje je to , v vsakem večjem mestu al samo v enem mestu?

hvala
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

a je to original bmw prodajalna rabljnih vozil kjer checkirajo vse avte in zato se jim splača zaupat

hvala

V tej temi se gra za obisk enega od centrov testnih, razstavnih, t.i. jahreswagen ter premium avtomobilov. Tale konkretno je v Munchnu, ni pa edini, je pa največji. Ja, avto kupljen pri njih je res prava stvar, te pa to stane malce več jasno...
:ok
Če si videl Z4, nil ramišljat, razjeziti se, pa kupiti. :laugh
Ja, skoraj v vsakem večjem mestu. Sicer pa dobiš vse linke in podatke na www.bmw.de ter če vprašaš strica googla recimo "niederlassung+bonn" (ali tisto mesto ki te pač zanima) in sem prepričan da boš z zadetki zadovoljen. :)
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

hvala

V tej temi se gra za obisk enega od centrov testnih, razstavnih, t.i. jahreswagen ter premium avtomobilov. Tale konkretno je v Munchnu, ni pa edini, je pa največji. Ja, avto kupljen pri njih je res prava stvar, te pa to stane malce več jasno...
:ok
Če si videl Z4, nil ramišljat, razjeziti se, pa kupiti. :laugh
Ja, skoraj v vsakem večjem mestu. Sicer pa dobiš vse linke in podatke na www.bmw.de ter če vprašaš strica googla recimo "niederlassung+bonn" (ali tisto mesto ki te pač zanima) in sem prepričan da boš z zadetki zadovoljen. :)
LP
Austin

In kmalu skoraj pri vsakem BMW Dealer-ju v SLO :ok2 ..SOON :ok

LP,
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

me pa zanima Austin, če se splača it sem po E60 al jo raje tko po D iščem :confused ...če prav razumem se tukaj dobi tovarniška garancija ane :confused :blackeye

LP,
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

me pa zanima Austin, če se splača it sem po E60 al jo raje tko po D iščem :confused ...če prav razumem se tukaj dobi tovarniška garancija ane :confused :blackeye

LP,

Tovarniška garancija je nekaj povsem drugega kot garancija za rabljene avtomobile in tudi Niederlasung ne more dati drugega, kot garancijo za rabljene avtomobile. Pa tudi če je od BMW, to sploh ni bistveno.

V Evropi tudi drugače ne smeš prodajati avtomobilov brez garancije..., koliko tega se dejansko dogaja je druga stvar. Varnost nakupa pa je vsekakor višja, a temu primerno nižja premija za tveganje... Če hočeš kupiti poceni in dober avto Niederlasung ni pravo mesto. Tam lahko kupiš drag in dober avto... In vsaka cena, ki po enem letu ni vsaj 30% nižja od novega avta je pravzaprav visoka.. Tudi, če je avto kupljen na Niederlasungu.

:beer
Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

icek
icek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 232
  • Avtomobil: e 60 in e64

LP,

Tovarniška garancija je nekaj povsem drugega kot garancija za rabljene avtomobile in tudi Niederlasung ne more dati drugega, kot garancijo za rabljene avtomobile. Pa tudi če je od BMW, to sploh ni bistveno.

V Evropi tudi drugače ne smeš prodajati avtomobilov brez garancije..., koliko tega se dejansko dogaja je druga stvar. Varnost nakupa pa je vsekakor višja, a temu primerno nižja premija za tveganje... Če hočeš kupiti poceni in dober avto Niederlasung ni pravo mesto. Tam lahko kupiš drag in dober avto... In vsaka cena, ki po enem letu ni vsaj 30% nižja od novega avta je pravzaprav visoka.. Tudi, če je avto kupljen na Niederlasungu.

:beer

Se popolnoma strinjam, marsikje drugje se da dobit enak ali celo bollši avto za precej nižji ceno.Tudi do 20-30%. A vsake oči imajo svojega malarja!!
Prikaži več možnosti

robberrt
robberrt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 943
  • Avtomobil: BMW GXX 3xxi

niederlasung je za previdne nemce, pa za kakšne starejše ker te tam lepo sprejmejo, dobiš svojega prodajalca s katerim opraviš ogled vozila, če si potencialen kupec te peljejo na zajtrk ali kosilo v svojih prostorih, vozila so v piko spucana (obnovljena) - kot nova, in to daje ceno, drugače pa za večino nas ki gremo v tujino po avto zato da prišparamo in dobimo takega kot želimo je večina tam zbranih čist predraga...
330i - v sodelovanju z naravo
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.