Skoči na vsebino

Zahvale, pohvale, kritike ...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4784 odgovorov v temi
Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 110
  • Avtomobil: Zaplinjevalec plebejcev!

Mah kaj se obremenjuješ s tem, to je samo virtuala :-D

[z glasom Foghorn-a Leghorn-a] Basic boilerplate psychology: No life! :ok2

-------------------

Ampak takole se marsikdaj sprašujem, kaj je pravzaprav ta ali oni pisal po PS-ih, kadar potem pride do take reakcije ob samo najmanjšem sumu, da jih je morda prebrala še kakšna 3. oseba...
Sam sem namreč že nekajkrat izvedel, kakšne komentarji so padali na moj račun, za kar pa nisem potreboval nikakršnih pooblastil ali se celo posluževal kakšnih haak posegov. Posredi je bilo le to, da prejemniki niso bili preveč navdušeni nad komentarji oz. njihovimi avtorjem. In so mi enostavno povedali. :laugh
Aah, and now I feel like an old lady going to a church. Again... :laugh

Urejal Zlobny, 30.08.2010, 02:32.

Bili smo mi vojvode i Karantanija... i ona sranja! I pradavni vanzemaljci!

Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

In kakšno temo bi si takšna polpismena raja želela na avtomobilskem forumu?

Moj občutek mi pravi, da si poletel nekam v višave in se imaš za nadčloveka, kar milo rečeno nisi. vedno bolj dokazuješ, stric, ki misli, da je pri 46-ih odkril vse elektornske patente in verjetno pomagal, da imamo danes internet in windowse. malce se spusti na zemljo in ne misli, da si najpametnejše bitje v osončju. Z svojim odnosom pa dokazuješ, da bi bil počasi čas, da prenehaš opravljati funkcijo moderatorja.

Pogrešal te ne bo nihče. vesel bo pa marsikdo, ker si vse prevečkrat privoščiš takšne izpade, kot si ga danes napisal, da smo nepismena raja.

tvoj rdeč karton niti malo ne vpliva, da sm zdajle zlil sod gnoja na tvoj aroganten odnos. Admini bmw foruma pa itak vedno pravijo, da so vsi moderatorji cukrčki, ki odlično opravljajo svoje delo.

Pojem dobrega moderatorja so @nixxon @criptus @falco in @Xonline ... ostali ste podn kot naša skorumpirana vlada.

Zdej mi pa nafilite lizike.
Morš vedet kje so meje, da te Newton ne zjebe :-D.
Prikaži več možnosti
    • B_M_W_M_3 in Kassari uporabnikom je všeč to sporočilo

solo
solo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: e39

@Kingkong...tnx :ok

lp solo
[URL="http://avtomoto-freaks.com/index.php"][/URL]
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen

Hvala @Galona za današnji klic, faca :-D

Kaj čmo. Če je pa tko prikupen. A je lastnik tudi ? Škoda, da ni lastnica :ok2
Prikaži več možnosti

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik

And the cycle is complete (pa smo spet tam)!

Forum ni več to kar je bil...

:konj
every couple years or so,
when the sun don't shine
and the moon don't glow
and the grass don't gro-o-w...

Urejal Zlobny, 30.08.2010, 12:59.

Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 875
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Zahvala gre @Bizdamu & @Dexxxtechu za pomoc pri razdiranju Prinza :ok
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 440
  • Avtomobil: BMW x

Moj občutek mi pravi, da si poletel nekam v višave in se imaš za nadčloveka, kar milo rečeno nisi. vedno bolj dokazuješ, stric, ki misli, da je pri 46-ih odkril vse elektornske patente in verjetno pomagal, da imamo danes internet in windowse. malce se spusti na zemljo in ne misli, da si najpametnejše bitje v osončju. Z svojim odnosom pa dokazuješ, da bi bil počasi čas, da prenehaš opravljati funkcijo moderatorja.

Pogrešal te ne bo nihče. vesel bo pa marsikdo, ker si vse prevečkrat privoščiš takšne izpade, kot si ga danes napisal, da smo nepismena raja.

tvoj rdeč karton niti malo ne vpliva, da sm zdajle zlil sod gnoja na tvoj aroganten odnos. Admini bmw foruma pa itak vedno pravijo, da so vsi moderatorji cukrčki, ki odlično opravljajo svoje delo.

Pojem dobrega moderatorja so @nixxon @criptus @falco in @Xonline ... ostali ste podn kot naša skorumpirana vlada.

Zdej mi pa nafilite lizike.

Pa si ti sploh prebral kako je napisano vprašanje katerega odgovor si citiral - je to zate pismeno :confused

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 444
  • Avtomobil: avtomatik

:zmeden :zmeden

:nono :nono
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen

Pa si ti sploh prebral kako je napisano vprašanje katerega odgovor si citiral - je to zate pismeno :confused

Jups :napaka :napaka :crazy :crazy :crazy :crazy :crazy :napaka :napaka :napaka :fight :fight :fight :fight :fight :fight

Jaz sem za ubit. Naj mi nekdo iz osebja da ban za kakšnih 14 dni. ne bom nič jezen.

Pa se opravičujem za post.
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 499
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Jups :napaka :napaka :crazy :crazy :crazy :crazy :crazy :napaka :napaka :napaka :fight :fight :fight :fight :fight :fight

Jaz sem za ubit. Naj mi nekdo iz osebja da ban za kakšnih 14 dni. ne bom nič jezen.

Pa se opravičujem za post.

Če človek prizna napako in se povrh opraviči, je to vrlina in takih bi mogli imeti čim več okoli sebe (pa na forumu tudi).:ok

Samo ko prebereš določene poste posebej če so v kaki resni temi in debati, ti je muka od prebiranja (ali poskušanja prebiranja). Malo samokontrole nam nebi škodilo :ok2 :-D
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. in KINGKONG uporabnikom je všeč to sporočilo

KINGKONG
KINGKONG

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 485
  • Avtomobil: en kup skretov :)

@Kingkong...tnx :ok

lp solo

:ok2
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 729
  • Avtomobil: Ni €€€

Dost tega podjebavanja. V končni fazi,ob kozarcu piva smo vsi prijatelji. Če smo lahko v živo na pijači,se dejmo še tako na forumu obnašat. Res smo mal preteral z vsem,blo je fajn,užival sem in upam,da v kratkem to ponovimo. Konec,basta. Če ima kdo proti komu,naj to rihta preko ZS in to je to. :ok
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

And the cycle is complete (pa smo spet tam)!

Forum ni več to kar je bil...

:konj
every couple years or so,
when the sun don't shine
and the moon don't glow
and the grass don't gro-o-w...

Nismo nismo, čakamo še na tožbo. :rofl
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 440
  • Avtomobil: BMW x

Oh ja ... kako ste nekateri napeti in depresivni že če en sam dan malo pada dež ...

... potem pa še tečni policaji na cesti, zlobni modi na forumu, tečen šef v službi, doma :jezna ... kako sploh preživite? :-D

@Galona, samo 14 dni? Zadnjič si zaprosil za cel mesec ... ti bom izpolnil željo ob naslednji taki priliki, danes nisem pri volji :ok2

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

DREAMONE
DREAMONE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 741
  • Avtomobil: inflatable boat

Jaz nič več ne zastopim, a gre una moja tema z babami komu posebi v nos, ker kr izginjajo posti:confused
Prikaži več možnosti
    • KINGKONG je všeč

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Globalni moderator
  • Sporočil: 3 356

Jaz nič več ne zastopim, a gre una moja tema z babami komu posebi v nos, ker kr izginjajo posti:confused

Tema sicer ni tvoja, ker jo nisi odprl ti, res pa, da si postal v njej glavni igralec, tako da lahko rečemo, da si jo posvojil.

Poglej DREAMONE, piše v pravilniku in tudi na forumu je bilo že večkrat omenjeno, da kakršnakoli vprašanja o moderatorskih aktivnosti naslavljaš preko PS na kakega od moderatorjev ali na admina. Ti pa vztrajno zahtevaš zagovarjanje moderatorjev, kdo, kdaj, zakaj ti je izbrisal ... Sem že povedal, da je včasih nemogoče izbrisati zgolj en post, ampak potegne to za sabo segment le-teh. Si predstavljaš, da bi za vsak editiran post vsakemu uporabniku potem bilo na dolgo in široko potrebno pisati obrazložitve?
Konkretno v tisti temi dvomim, da sem kaj izbrisal osebno jaz, ti jo pa sedaj osebno zaklepam.

Smo na BMWslo forumu (saj veš BMW kot Bayerische Motoren Werke) in tu ni potrebno, da ima vsaka zvrst 'beyb' svojo temo.

Dokler sta Ferrari in in Porsche lahko v istem podforumu, so tudi ženske lahko v isti temi.
Obstaja že tema http://forum.bmwslo....ead.php?t=19564.
Najdite tu soglasje, kompromis in bodite strpni do okusov drugih.

PS: Forum mogoče res ni več tak, kot je bil, a kdo pravi, da zadeva ni reverzibilna?

There is no adrenaline without gasoline. 

Prikaži več možnosti
    • R.M je všeč

DREAMONE
DREAMONE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 741
  • Avtomobil: inflatable boat

Tema sicer ni tvoja, ker jo nisi odprl ti, res pa, da si postal v njej glavni igralec, tako da lahko rečemo, da si jo posvojil.

Poglej DREAMONE, piše v pravilniku in tudi na forumu je bilo že večkrat omenjeno, da kakršnakoli vprašanja o moderatorskih aktivnosti naslavljaš preko PS na kakega od moderatorjev ali na admina. Ti pa vztrajno zahtevaš zagovarjanje moderatorjev, kdo, kdaj, zakaj ti je izbrisal ... Sem že povedal, da je včasih nemogoče izbrisati zgolj en post, ampak potegne to za sabo segment le-teh. Si predstavljaš, da bi za vsak editiran post vsakemu uporabniku potem bilo na dolgo in široko potrebno pisati obrazložitve?
Konkretno v tisti temi dvomim, da sem kaj izbrisal osebno jaz, ti jo pa sedaj osebno zaklepam.

Smo na BMWslo forumu (saj veš BMW kot Bayerische Motoren Werke) in tu ni potrebno, da ima vsaka zvrst 'beyb' svojo temo.

Dokler sta Ferrari in in Porsche lahko v istem podforumu, so tudi ženske lahko v isti temi.
Obstaja že tema http://forum.bmwslo....ead.php?t=19564.
Najdite tu soglasje, kompromis in bodite strpni do okusov drugih.

PS: Forum mogoče res ni več tak, kot je bil, a kdo pravi, da zadeva ni reverzibilna?

Poglej @panda, temo ni noben odprl na novo ampak jo je mislim da @nixxon, ker nisem smel svojih slik z ženskami lepit tja v tvoj link. Torej kaj sem jaz zdej kriv:confused :crazy :blackeye

Ps: Če si jo zaklenil, bom sedaj lepil tja kamor si rekel da že obstaja tema, bi bilo fajn da moderatorji kšno rečete tudi med sabo da se ve kako pa kaj.

Urejal DREAMONE, 30.08.2010, 20:37.

Prikaži več možnosti
    • Panda je všeč

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik

Tista "izjava" je pravzaprav naslov te teme: http://forum.bmwslo....ead.php?t=45419 zaradi nekaterih podobnosti z dogodki v zadnjem času (fight teh powah! Remember @uiks! Thou shall not ban my brother's keeper... etc. :laugh).

Urejal Zlobny, 30.08.2010, 21:01.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Panda a resno misliš, da je forum tak kot je, le zaradi uporabnikov, in kako bi ti to potem "reverzibilal" ?
V katero leto?
2003, ko Pande še ni bilo in je bilo nekaj 10 uporabnikov?

Dej no pliiiiiiiiiiiiz

Aja pa glede na zbrisan post..........še vedno se nisste zmenile, se pravi ste vroči vsi :-D :-D :-D
Well.....as far as i am concerned..........have fun :-D
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

anzhe
anzhe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 177
  • Avtomobil: E-64 FejsLep

Mogoče pa je mislil reverzijo v neko drugo dimenzijo introneta in postavil navidezno participativno vodstvo. :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.