Skoči na vsebino

Zahvale, pohvale, kritike ...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4784 odgovorov v temi
oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

meni tale nova oblika sicer ni všeč, ampak se ga bom moral navaditi. malo še imate popravkov, ampak zaupam v vas, da ga boste naredili najboljšega!
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

_MiD_
_MiD_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 924

zahvaljujem se uporabniku _MID_ za poslano "gajbo pive" katero mi je obljubil za protiuslugo ;) :beer (@_MID_ , sprazni si massagebox , ker ti ne morem poslati ps)

Hvala tudi tebi še enkrat.
Messagebox sem pa za prvo silo tudi spraznil.
Prikaži več možnosti

soulfly
soulfly

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 348
  • Avtomobil: BMW F11 520d

Men je pa kul tale nov izgled. :ok
In kar nekaj uporabnih dodatkov sem že opazil.
Prikaži več možnosti

primus
primus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: Šved:)

Čestitam za super opravljeno delo:) Je pa res, da bo treba nekaj časa, da se ga navadimo....
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

iskanje po seznamu uporabnikov je dosti bolj simpel - sam ureditev v mapi s PS je pa slabša
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Zahvaljujem se še tukaj BMWju Slovenija, cioe glavnemu zastopniku za njihovo prijaznost in hitrost s katero so mi zelo pomagali. Hvala !

LP
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 653
  • Avtomobil: F21

Zahvaljujem se Snogardu in MGju za njihovo pomoc pri izbiri pravega olja za mojga bimercka, za moj stil voznje.

Poleg neizmerne prijaznosti sta bla zelo postena da sta mi svetovala olje ki bi blo najboljse zame in moj stil voznje, ne pa olje ki jih lahko ona dva zrihtasta. :ok Poleg tega sta me poducila vec o oljih, zakaj je eno dobro in zakaj drugo prinasa slabosti itd itd.

Skratka, dve "oil wikipediji" (skori) samo zame.

Pohvale. :bow

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

zahvala gre tokrat klainu za pomoč pri nakupu žarnic za bc in uprašanju glede bcja.

Hvala

LP
Prikaži več možnosti

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 486
  • Avtomobil: nimam

:priklonni problema. BC pa spet kaže prav :)
:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 402
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Kot prvo gredo tudi moje čestitke Tomzlu,ki mislim, da se je glede na začetne težave in napake pri nastajanju novega foruma zelo potrudil,tako,da kapa dol
kot bi rekel Katanec.
Kot drugo gre mala kritika novim moderatorjem,ki v zanesenosti z novo funkcijo prehitro reagirajo na določene teme ali poste svetla izjema je Eddy,ampak se bodo že navadili,vsaj upam.

In kot treje,ko prebiran forum opažam,da bi si pohvalo zaslužil tudi uporabnik
Objavljena slika
saj berem,da je marsikateremu nabavil kakšen del za njegovega jeklenega konjička in bi zato izrazil priložnost,da se v imenu vseh tisti,ki jim gre zahvala težko z jezika zahvalim za pomoč,na žalost samo slikovno torto.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Črn BMW

Res je pa še mučhačo na mestu je.
Vlakci:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 536
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Hay!

Kot drugo gre mala kritika novim moderatorjem,ki v zanesenosti z novo funkcijo prehitro reagirajo na določene teme ali poste svetla izjema je Eddy,ampak se bodo že navadili,vsaj upam.

Kaj misliš pod prehitro reagirajo?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Podvprašanje: kolega Joda, kako pa veste, da "svetla izjema" Eddy ne postopa tako kot ostali? Torej, po določenem protokolu in moderatorskih pravilih?
Najprej ti ni bila všeč ekspeditivnost pri urejanju, brisanju, skratka ukrepanju, zdaj pa ti spet "nekaj" ni všeč?
Si lahko malce bolj konkreten ali se bomo igrali v megli? :confused
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Podvprašanje: kolega Joda, kako pa veste, da "svetla izjema" Eddy ne postopa tako kot ostali? Torej, po določenem protokolu in moderatorskih pravilih?
Najprej ti ni bila všeč ekspeditivnost pri urejanju, brisanju, skratka ukrepanju, zdaj pa ti spet "nekaj" ni všeč?
Si lahko malce bolj konkreten ali se bomo igrali v megli? :confused
LP
Austin

Odgovor:
Dokler hvališ je OK,ko pa poveš,kaj te moti pa takoj:damn :damn :damn :damn

@kolega Austin Powers ni potrebno,ker tudi jaz nisem bil do nikogar, da ste žaljivi saj sem to v Vašem odgovoru zaznal z pridihom kančka ironije.:cool

*Najprej Eddy-imun na razne provokacije in temo,če jo že izbriše ali premakne na TO PREJ OPOZORI in ko če že TO NA KONCU TUDI POVE.,hkrati pa je na to funkcijo ponosen,nekaj-poudarek je na NEKAJ-ali PAR ostalih pa na funkcijo gledajo,kot na oblast in moč,da lahko...

*Ostali jih ne poznam vseh ampak kot sem že napisal

Kot drugo gre MALA kritika novim moderatorjem,ki v zanesenosti z novo funkcijo prehitro reagirajo na določene teme ali poste

predvsem gre tukaj poudarek na brisanje postov,ki niso "tako" kritični, tistim,ki jih ne poznajo do "poznanih" uporabnikov pa mnogo manj EDDY pa ima ISTI kriterij DO VSEH ne glede na to ali jih pozna ali ne. Ne bom govoril o imenih,ker prvič to ni bil moj namen (to vam je lahko znano iz mojih bivših diskusij) niti se ne spomnim natačno kdo je moderator(vas je pač veliko) v tistih temah (tri - štiri),kjer sem to zasledil.

lp
joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 009
  • Avtomobil: BMW x

Verjetno sem jaz kaj kriv, čeprav razen bedarij nisem ničesar brisal brez opozorila ...

Ne se sekirat - itaq sem že BANNED ... :-D

.

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Verjetno sem jaz kaj kriv, čeprav razen bedarij nisem ničesar brisal brez opozorila ...

.

Hay!

Nisi TI,tebe bi se zapomnil...:-D :-D :-D

lp

joda

BDW in zakaj?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Dober štos :-D :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Hay!
Odgovor:
Dokler hvališ je OK,ko pa poveš,kaj te moti pa takoj:damn :damn :damn :damn

@kolega Austin Powers ni potrebno,ker tudi jaz nisem bil do nikogar, da ste žaljivi saj sem to v Vašem odgovoru zaznal z pridihom kančka ironije.:cool

*Najprej Eddy-imun na razne provokacije in temo,če jo že izbriše ali premakne na TO PREJ OPOZORI in ko če že TO NA KONCU TUDI POVE.,hkrati pa je na to funkcijo ponosen,nekaj-poudarek je na NEKAJ-ali PAR ostalih pa na funkcijo gledajo,kot na oblast in moč,da lahko...

*Ostali jih ne poznam vseh ampak kot sem že napisal

Kot drugo gre MALA kritika novim moderatorjem,ki v zanesenosti z novo funkcijo prehitro reagirajo na določene teme ali poste

predvsem gre tukaj poudarek na brisanje postov,ki niso "tako" kritični, tistim,ki jih ne poznajo do "poznanih" uporabnikov pa mnogo manj EDDY pa ima ISTI kriterij DO VSEH ne glede na to ali jih pozna ali ne. Ne bom govoril o imenih,ker prvič to ni bil moj namen (to vam je lahko znano iz mojih bivših diskusij) niti se ne spomnim natačno kdo je moderator(vas je pač veliko) v tistih temah (tri - štiri),kjer sem to zasledil.

lp
joda

Dajva še enkrat.

Torej - kritika gre VSEM novim moderatorjem, razen Eddyju.

Ne, nič ni narobe s kritiko - če je le ta utemeljena - tvoje pisanje je pa čista megla. Povej konkretno kdo kaj in kje te moti, in ne posplošuj, ker tako delaš krivico vsem ostalim ki v tvojo kritiko ne spadajo, ja? Če delaš krivico zgolj enemu, je že to preveč. Ker, kot praviš, niti ne poznaš vseh moderatorjev, si s svojim posploševanjem sigurno užalil vse tiste, ki vestno in dobro opravljajo svoje delo.

A to ni žalitev - s tvoje strani?

In kje si ti zaznal žalitev z moje strani?

Pa še enkrat - najprej vam (plural) ni bilo všeč, da se posti niso dovolj hitro urejali, zdaj se pa prehitro. No, vsem vsekakor ne moreš ustreči...nikoli.

LP
Austin

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Dajva še enkrat.

...Torej - kritika gre VSEM novim moderatorjem, razen Eddyju....

LP
Austin

...nekaj-poudarek je na NEKAJ-ali PAR ostalih pa na funkcijo gledajo,kot na oblast in moč,da lahko...

...predvsem gre tukaj poudarek na brisanje postov,ki niso "tako" kritični, tistim,ki jih ne poznajo do "poznanih" uporabnikov pa mnogo manj EDDY pa ima ISTI kriterij DO VSEH...
lp
joda

lp

joda

Par predstavlja dva subjekta,ki sta lahko žive ali nežive narave odvisno od konteksta uporabe.
Če npr.besedo par uporabimo v povezavi z ljudmni pomeni dva,dve, dveh ljudi

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Hay!

Kot prvo gredo tudi moje čestitke Tomzlu,ki mislim, da se je glede na začetne težave in napake pri nastajanju novega foruma zelo potrudil,tako,da kapa dol
kot bi rekel Katanec.

In kot treje,ko prebiran forum opažam,da bi si pohvalo zaslužil tudi uporabnik
Objavljena slika
saj berem,da je marsikateremu nabavil kakšen del za njegovega jeklenega konjička in bi zato izrazil priložnost,da se v imenu vseh tisti,ki jim gre zahvala težko z jezika zahvalim za pomoč,na žalost samo slikovno torto.

lp

joda

Bo ponoven citat originala dovolj?
LP
Austin

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.