Skoči na vsebino

Tepihi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
102 odgovorov v temi
gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 394
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Jo.

A ima kdo kaksno idejo, kje dobiti "tapisonizirane" tepihe za E39?
Hocem tocno taksne, kot so originalni (pricvrsceni z vijakci). Originalna ponudba zajema cel kup razlicnih - a so vsi gumijasti. Kot kaze, bo potrebna izdelava po meri .... Morda bi lahko klub imel kaksne, z bmwslo napisom? :-D

Enega izdelovalca sem sicer nasel, a se ni dokoncno, ali bo kaj iz tega. Ce bo potrebno vecje narocilo, lahko racunam na vas? :ok2

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti
    • BMW M in tonibmwkp uporabnikom je všeč to sporočilo

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jest bi tud za svojga take z zatiči kupil, ker mam zdej ene gumijaste dveh različnih dizajnov (če ne 3h).

Mogoče svetlejše sive, za E36 limo. Ker mi gre na živce, če se mi tepihi pomikajo pod pedala, bom enkrat še nesrečo zarad tega povzroču.

Count me in! :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Jo.

A ima kdo kaksno idejo, kje dobiti "tapisonizirane" tepihe za E39?
Hocem tocno taksne, kot so originalni (pricvrsceni z vijakci). Originalna ponudba zajema cel kup razlicnih - a so vsi gumijasti. Kot kaze, bo potrebna izdelava po meri .... Morda bi lahko klub imel kaksne, z bmwslo napisom? :-D

Enega izdelovalca sem sicer nasel, a se ni dokoncno, ali bo kaj iz tega. Ce bo potrebno vecje narocilo, lahko racunam na vas? :ok2

Hočeš rečt, da AA ne more dobavt originalnih velur tepihov? Kaj pa je s starimi narobe? Bi moral bit originalni še v redu, saj je avto še čist nov...

Drugače ti pa vedno ostane še domača improvizacija. Sam izrežeš, daš zarobit, plastične čepke pa s starih pobereš al pa na AA kupiš.
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

Spirit
Spirit

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 228
  • Avtomobil: ni Avto ampak samo avto

Gerchy, ce bos narocal in bos kej vedel za ceno, mi prosim povej, ker ce bo cena normalna, bom mogoce tut jst kej vzel (rabm samo sprednje)
Objavljena slika
Moj bivši: BMW E39 523i - 1996, Calypsorot Metallic
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Gerchy, ce bos narocal in bos kej vedel za ceno, mi prosim povej, ker ce bo cena normalna, bom mogoce tut jst kej vzel (rabm samo sprednje)

Hej, pa ta modri človek sm jst. :-D :laugh :ok :ok :ok

Mimogrede, a maš ti avto parkiran zraven neke trgovine s tekstilom??
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator

BM3W ... starih je skoda, pa ne mislim vsakic, ko ga odtresem (tepih namrec), odvijat tista 2 vijaka ...

Sicer pa sem nasel proizvajalca. Podjetje AMO iz Kopra dela tepihe iz velurja, vecinoma za podjetja, katerim potem vsije logotip. Tepihe sem si ogledal pri AvtoCelju, za toyoto yaris. Ko sem jih postavil "ob bok" originalnim, je razlika minimalna. Temno sivi, obrobljeni, z impregnirano zascito pod pedalmi. Cena na servisu je 7000, v Kopru pa 5000 (akcija - prej so bili 6000). To je proti ceni gumijastim (11.000), malo. Barva je temno siva, obrobe pa so za odtenek svetlejse, kar se lepo poda prakticno vsakrsni notranjosti ...

Mislim, da jih bom kar narocal. :-D

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

A za serijo 7 ima tudi? Saj veš kakšne barve.

pa ne mislim vsakic, ko ga odtresem (tepih namrec), odvijat tista 2 vijaka ...

Vprašaj, če ti lahko naredi na ježka. V tiste luknje se namreč lahko pritrdi plastične ježke. (močno drži, lažje jih je odstranit pa še lepše zgleda)
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

pa ne mislim vsakic, ko ga odtresem (tepih namrec)

:laugh :laugh :laugh :-D :ok :ok
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator

Luknje so "zasedene" (mater, kake asociacije :-D ), ker so pritrjeni tovarniski tepihi. Jaz zelim dodatne, moznost pricvrstitve z jezki pa se vedno ostane, lahko tudi "na roko" ... :ok2

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 460
  • Avtomobil: E30 325i, ///M3 E36, ST

matr berem tole pa zmeri bl greste v skrajnost.... :-D
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Spirit
Spirit

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Gerchy: a to je cena 5jurjev za komplet (4x)? a ajo kje na netu slike, da bi videl kako to izgleda...govoris kot da si ze videl, zato me zanima ce imas slike.

BM3W: jes, dad vud bi mi! :) Seveda ce misls na trgovino s teskstilom v Šenčurju....ni naša, prostor samo v najem oddajamo.
Namest da me vsi sprasujete ce sm to jst ta iz Šenčurja, se rajs kdaj ustavte da gremo skp na pir...pa se ostale gorence povabmo....in ostale ce bojo prsli :) Ampak ne pojdimo se bolj v skrajnost :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Luknje so "zasedene" (mater, kake asociacije :-D ), ker so pritrjeni tovarniski tepihi. Jaz zelim dodatne, moznost pricvrstitve z jezki pa se vedno ostane, lahko tudi "na roko" ... :ok2

Asociacije so res fenomenalne!!! :ok2 :ok2 :ok2 :ok2
Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

Gerchy, a potem boš imel v avtu dvojne tepihe? Ne razumem zakaj :confused
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

BM3W ... starih je skoda, pa ne mislim vsakic, ko ga odtresem (tepih namrec), odvijat tista 2 vijaka ...

Sicer pa sem nasel proizvajalca. Podjetje AMO iz Kopra dela tepihe iz velurja, vecinoma za podjetja, katerim potem vsije logotip. Tepihe sem si ogledal pri AvtoCelju, za toyoto yaris. Ko sem jih postavil "ob bok" originalnim, je razlika minimalna. Temno sivi, obrobljeni, z impregnirano zascito pod pedalmi. Cena na servisu je 7000, v Kopru pa 5000 (akcija - prej so bili 6000). To je proti ceni gumijastim (11.000), malo. Barva je temno siva, obrobe pa so za odtenek svetlejse, kar se lepo poda prakticno vsakrsni notranjosti ...

Mislim, da jih bom kar narocal. :-D

Pa to so narejeni prov za vsak model oz. znamko posebej, mislim, pašejo 100%?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Namest da me vsi sprasujete ce sm to jst ta iz Šenčurja, se rajs kdaj ustavte da gremo skp na pir...pa se ostale gorence povabmo....in ostale ce bojo prsli :) Ampak ne pojdimo se bolj v skrajnost :)

Saj zadnjič sm te hotu poklicat, samo nimam tvoje številke. Sicer sm pa večkrat na vašem koncu. Se bomo že enkrat dobil.. :ok
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator

Ja, dvojne, na nek nacin. Lahko bi uporabljal serijske, ampak ker se v notranjosti konzumira ogromno peska, bi bilo vsakic potrebno snet vijake. Plus, ob slabem vremenu bi se dokaj hitro umazali, torej bi bilo potrebno globinsko ciscenje.
Tile imajo ojacano tekstilno oblogo pod pedalmi, so malce bolj grobi in enostavnejsi za ciscenje. Ce pa pasejo 100% - bomo pa videli. Toyotini so bili povsem enaki, manjkal je en manjsi "izsek", ki najbrz ne bi bil problematicen. Vazno je predvsem, da je lepo speljan okrog pedala za gas (specifika) in opore za levo nogo.

Dvakrat - ziher :)

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Spirit
Spirit

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Gerchy: a potem tej tepihi ki si jih gledal, naj bi skorej čist pasali notr v E39? Sporoci ko bos dobil, pa malo poslikej... sej ne zahtevam velik od tebe :)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Tile imajo ojacano tekstilno oblogo pod pedalmi, so malce bolj grobi in enostavnejsi za ciscenje. Ce pa pasejo 100% - bomo pa videli. Toyotini so bili povsem enaki, manjkal je en manjsi "izsek", ki najbrz ne bi bil problematicen. Vazno je predvsem, da je lepo speljan okrog pedala za gas (specifika) in opore za levo nogo.

Dvakrat - ziher :)

Sej to, glih okrog pedala more it. Če so v redu, da na mojga pašejo jih zihr vzamem.

A jih boš šou dol iskat al kako?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator

Ne, kar po posti ... :laugh

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Mene tudi zanima, če točno in lepo pašejo v E39, ker jaz imam trenutno:
spodaj tepihe iz velurja, gor na njih pa gumijaste neoriginalne, ker mi je škoda avta, ker včasih se pa zgodi, da enostavno moraš stopiti kam v blato. Pa tile gumijasti niso ravno lepega izgleda, čistit jih je zeloooo težko, pa ne pašejo ravno vredu! :jok

gerchy, bi te prosil, da jih malce poslikaš, ko jih dobiš. Sem zainteresiran! :ok :)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.