Skoči na vsebino

Tepihi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
102 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 631
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Evo, točno to kar si opisal mam jest, gospa Molk je pa trdila da je tisto, kar mi je ona kazala, original za E36?!?

Tisto njeno je blo pa v bistvu kot nekakšen šrauf in matica, samo iz plastike (kvaliteta ni bla zelo prepričljiva). Ma klinc gleda, dons sm z avtom v LJ, pa bom šou še na AA, mogoče tm kej več vejo/imajo.

Drgač ma pa Molk samo neke "cenejše" tepihe za 15kSIT, dajo se pa tud dražji naročit :confused

ipsilon, tnx. :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 472
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Evo:
Tepihi so res identični originalnim. Perfektno ustrezajo. Cena je smešno nizka - 4885 SIT. Material je všečen, zadnja stran je bolj groba zoper zdrsovanje. Sicer pa nima kam zdrsovat, ker je narejen po merah in lepo "sede" na spodnji, tovarniški tepih.
"Vir": AvtoVid, Vojnik

Na hitro sem poslikal:
Objavljena slika Objavljena slika
Objavljena slika Objavljena slika

P.S.: na voljo je 7 različnih vzorcev z različnimi robovi. Razni odtenki črnih barv, s sivo in bež je kazalo slabo.

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

mustang
mustang

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 271
  • Avtomobil: V6...

Js to rabim za E34, najraje sive, lahko pa tudi črne!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Kaj lukenj za čepe pa nimajo sploh? Ker jest bi mel to kot edine tepihe v avtu.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 165
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Ko si ze glih cepke omenil... moj avto nima nobenih lukenj, kamor bi lahko zataknil te cepke :frown , kako je to mozno :confused Tepihe z luknjami ze imam, cepke tudi... :ok2
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ne vem, kar naredi zareze v tapete na tleh, pa take male luknje.

Kje si pa dubu oboje, pa za kolk? Men na voznikovi strani manjkajo čepki, Molk mi je pa ene čist drgačne kazal.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 165
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Hja, jaz sem tepihe imel ze noter, ko sem ga kupil (so pa velur in kot novi, ker je prejsnji lastnik imel cez ene cheap gumijaste :ok2 ). Cepki pa ne vem ce so pravi, so eni taki, ki imajo spodaj navoj in na vrhu tako "rinko"... ne vem, ce bom luknjal tapete... sounds barbarian :blackeye :ironija
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Da nadaljujem to temo...
Pred kratkim sem se zanima za nakup teh tepihov za E39 in nekako spregledal to temo. Potem me je Gerchy opomnil, da je on že pisal o tem. Poklical sem gospoda, ki ga je priporočil Gerchy vendar mi je rekel, da je gospod, ki jim tepihe dela na dopustu. Malo sem še pobrskal po netu in našel firmo Konstill iz Logatca. Ker je bila cena 4.500 SIT za komplet ugodna sem se odločil da jih pokličem. Direktor firme je bil zelo prijazen in mi razložil vse kaj imajo in kaj nimajo. Ker je moj avto v celoti črn, sem se odločil tudi za črne tepihe s črno obrobo. V proizvodni liniji imajo tudi druge barve od črne, sive do bež. Danes sem jih prejel po pošti in moram rečt da so zelo kvalitetni. Narejeni so po kopiji originala, tako da se maksimalno prilagajo tlem. Material izgleda kvaliteten. na spodnji strani je rahlo gumiran, tako da ne drsi po tleh.
Ko bom imel čas jih pa poslikam.

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

Žune
Žune

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 915
  • Avtomobil: E30 320i l.87 92kw/125km

Jure a majo tudi za E30, ker zadaj sploh nimam tepihov spredi mam pa od VW. :crazy
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

A majo lukne za pritrdit v poden al ne? Ker če majo svetlo sive in je tip iz Lahatca jih grem kupit. :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Isto mene zanima, mam dva na "lagerju"......
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Nevem kako je z zalogo. Če nimajo naredijo, pomoje da ni panike, glede lukenj pa jih naredijo. Jst jih nimam, ker sem mel prej v E36 originalne pa jih nisem niti enkrat pripel. Pač popraviš tepih če zleze naprej in to je to!
Najboljš bo da pokličete
www.konstill.si

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Jure, eno pitanje:
Te tepihe uporabljaš kot čisto "osnovne" tepihe (so čisto na tleh) ali pa jih imaš gor na originalne tepihe, ki so pritrjeni v tla?

Ker pri nas v Avtu imamo tepihe iz velurja (originalne), ki so pritrjeni v tla, ampak bi radi dali še ene gor (mislim, da je tako naredil tudi gerchy) zaradi zaščite spodnjih oz. originalnih.
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst nimam originalnih, zato te, ki sem jih sedaj kupil uporabljam kot osnovne, torej ni nič spodaj. Če bi imel originalne potem nebi dajal še enih noter, ker nevidim point-a. Ker so novi 45k SIT in mi je za tepih škoda dat tolk denarja sem kupil te. Prej v E36 sem imel originalne ampak niso bli vredi pol k.... Po 4 letih itak vse razpade al je original al pa ne.

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo še obljubljene slike

Objavljena slika

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

JM
JM

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 142
  • Avtomobil: BMW E91 318d 2012

Jo.

A ima kdo kaksno idejo, kje dobiti "tapisonizirane" tepihe za E39?
Hocem tocno taksne, kot so originalni (pricvrsceni z vijakci). Originalna ponudba zajema cel kup razlicnih - a so vsi gumijasti. Kot kaze, bo potrebna izdelava po meri .... Morda bi lahko klub imel kaksne, z bmwslo napisom? :-D

Enega izdelovalca sem sicer nasel, a se ni dokoncno, ali bo kaj iz tega. Ce bo potrebno vecje narocilo, lahko racunam na vas? :ok2

V Trzinu v Ljubljani je podjetje FE-GO, kjer izdelujejo avtomobilske tepihe. Imajo tipske ali pa ti naredijo po meri. Kvaliteta je zelo dobra ( imaš več vrst materialov ), imajo pa tudo plastične vijake za pritrditev. Se splača uprašat.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 472
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

... če bi kdo želel imeti gumijaste tepihe, sem zadnjič videl, da se dobijo identični originalnim za cca. 50% nižjo ceno. Proizvajalec je isti: Petex.
Če kdo potrebuje, lahko izvedemo group buy z morda še kakšnim popustom. (cena za komplet je okrog 40€)

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Glede na to, da je pri meni voznikov kar obrabljen, bi se morda celo odoločil za nakup. Sedaj imamMohildove tapicirane, in so super, ampak za deževne dni je bolje gumjasti "tepih".
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

... če bi kdo želel imeti gumijaste tepihe, sem zadnjič videl, da se dobijo identični originalnim za cca. 50% nižjo ceno. Proizvajalec je isti: Petex.
Če kdo potrebuje, lahko izvedemo group buy z morda še kakšnim popustom. (cena za komplet je okrog 40€)

Mene komot prišteješ zraven. :ok

LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Mene tudi štej zraven. Ti pa bo @bojek v soboto povedal, če 1 komplet za mene ali 2. :) You know why. :)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.