Skoči na vsebino

Predstavimo se

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
404 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 823
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Končno tut jaz tuki :-D
Star 27, ponosni lastnik tretjega BMW-ja :blabla ,(prejšnja 318 i l.93, 320 D 2000), sedaj pa 325 is coupe, v Litiji se navdušil še dodatno nad predelavami tko da gre naslednji teden malce v razširitev,mal večja kolesa,f50 pokrov motorja itd,.....

Stari pa ne tazga pokrova tlačit notr, dej raje dva izhoda nared, pomoje bi una bula na havbi mal čudn zgledala. Moje mnenje. Ampak usnje maš pa noro lep. :ok

Pa sound k sem se za tabo pelou. :mljask Se mojga avta sploh nč ni slišal, k da bi na štrom vleku :laugh

se opravičujem ker pozabil ime od lastnika 318 i k smo se dobil pred kolosejem, ...

Ccc, Niko je moje ime :ok2 (sej mi je že velik ljudi reklo da si me težko zapomni ime).
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Iztok G.
Iztok G.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 698
  • Avtomobil: BMW isetta M-technick II

No še jaz...

Star 22let, absolvent računalništva (no v bistvu se bom prostovoljno ponovno vpisal v zadnji letnik, da mam še naslednji dve leti status študenta in ne samo eno :laugh )

/spremenjeno/

Avto? VW beetle l.2003 highline. Sem full zadovoljen z njim, vsi se obračajo za njim, podobno se mi je le enkrat godilo, ko sem vozil Porša. Sedaj pa se mi vedno to dogaja. Ja čeprav ni BMW sem zadovoljen in nakup BMWja prestavil za nedoločen čas...
Prikaži več možnosti

UM.design
UM.design

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 294
  • Avtomobil: Audi & BMW

No še jaz...

Star 22let, absolvent računalništva (no v bistvu se bom prostovoljno ponovno vpisal v zadnji letnik, da mam še naslednji dve leti status študenta in ne samo eno :laugh )

Avto? :jok Moja šibka točka... Seat Cordoba :barf ... BMW??? Objavljena slika Edini BMW je tisti ki ga vidim ko me prehiti ali pa se mi nasproti pripelje...
Jah, ko bom kje v službi, se bomo pa pogovarjali o BMWju... Do takrat pa le sanjarjenje...

zanimanje?
BMW :ok2

Last but not the least, I hope...

Uroš, 26 let. Zaposlen kot vodja informatike & distribucije v podjetju, ki se ukvarja z informatiko ter biroopremo....ter zadnje 4 leta z specialnim programom (orozje, sredstva za odkrivanje eksploziva, IR/termo sistemi,....malo morje tega...). Poleg tega se ukvarjam (zadnje case vecinoma s tem) z web designom izdelavo web aplikacij itd....

Ljubljancan, zadnje 4 leta sicer zivim v Vrzdencu (pri Vrhniki).

Avto BMW E39 540iA, pred tem 5 let Opel Vectra 2.5V6 CDX (kupil pol leta staro)....

Lp,
UM
Prikaži več možnosti

bmw M3 cabrio
bmw M3 cabrio

Addicted to M POWER

• Uporabnik
  • Sporočil: 596
  • Avtomobil: 1Xbmw 2xmercedes-benz

Sem star 22 let,študent prava,moj avto bmw m5 in bmw m3 cabrio.Pred tem sem imel 330ci letnik 2001(kupil novega) pred tem pa 320i letnik 2001 (kupil tudi novega,imel sem ga samo 4 mesece).
Prikaži več možnosti

Drifter
Drifter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 347
  • Avtomobil: tri superce pa sixpack :)

No se ti opravičujem...nisem vedel da imaš firmo, sem mislil da jih je kar oče kupil...Shame on me :blush :fight ...Sicer pa imaš super okus...

Da ne bom off-topic...
Sem 21 letni izredni :damn študent varstvoslovja, BMW-ja ŠE nimam, upam pa, da bo čimprej pri bajti...delam na tem :ok2
V BMW-je sem pa zaljubljen že od malega, ko sem se naslanjal ob pogledu na prospekte od E30...
Mogoče še moj naj BMW vseh časov...huh, sej bi se težko odloču...M3...vsak posebej :-D in 850 Csi...

LP, drifter
971779.png Understeer is when the driver is scared! Oversteer is when the passengers are scared!
Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: 320i cabrio, 325i x2

:crazy :crazy Joj pozabu sm se predstavit.

Ma sej se sploh nebom ker nimam več BMW-ja. :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok :jok

LP Schumi
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 704
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Sem Tilen , prihajam iz Zaloga . Star sem 19 let , Zankrat se v sr. soli(4. letnik) , ker sem pogrnu 3. letnik :jok . Pravkar sem dobil svoj prvi avto ... da BMW :ok slika je na levi strani (avantar)

LP Vsem

Tilen Pirc
Prikaži več možnosti

Iztok G.
Iztok G.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 698
  • Avtomobil: BMW isetta M-technick II

Pri meni je prišlo do spremembe avta, na prejšni strani sem svoj post z opisom spremenil... :metalc
Prikaži več možnosti

MCabrio
MCabrio

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 109
  • Avtomobil: M3 cabrio

Če ste se vsi predstavl se morm pa jest tud :)
Rok Osenar iz Kamnika 25let vozim M3 Cabrio E36! LP vsem :)
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Moje ime je Alen in sem alkoholik :drunk

(vsi skupaj: Zdravo Alen :laugh )

Sem poklicni Celjan trenutno zivec v Ljubljani. Prezivljam se s hrano, ki mi jo omogocajo razne racunalniske firme. Drugace sem ABS fak. za elektrotehniko.
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

Pugi
Pugi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3
  • Avtomobil: P307XSi

Dan js sm Pugi in vozm vse kar vi sovražte. FWD francoski avto.

In opravičujem se enemu 320, k je zadnjič skozi tohinjsko dolino ostal zadaj.:jok Tud bmw s serijskim vzmetenjem ne pride daleč po ovinkih...:nana

NE ME TEPST! :damn
Prikaži več možnosti

propeler
propeler

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 301

Sem ljubitelj vozil,trenutno pristal na znamki BMW.Moj vozni park si lahko preberete spodaj,en je na sliki pri avatarju.Sem uvozen Prekmurec v Ljubljani in ne trpim normalnih avtomobilov (individualist) in vsa vozila ki mi pridejo pod roke ponavadi predelam v skrajnosti.
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

:wave2
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Urko
Urko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 027
  • Avtomobil: E30 325 iAT, R 1100 GS

Halo, tukej Uroš. Zadnjič se je Pugi hvalil, da je z FWD francoskim avtom skozi Tuhinjsko pustil zadej enga 320.
Ta 320 je bil moj in jest sem bil za volanom. Pugi pravi, da BMW z serijskim vzmetenjem ne pride daleč po ovinkih. Ha ha, očitno ne ve, kakšen terenec zgleda E30 z orig. vzmetenjem in da moj čist lepo nizko sedi na H&R vzmeteh, ki v kombinaciji z novimi amortizerji in 205/15 gumami naredijo čisto spodoben avto. Sploh pa se je po ovinkih navzgor na prelaz lepo za menoj peljal, na drugi strani, po klancu navzdol, pa me je prehitel. Huda znanost. Klanec se izteče v desno-levo kombinacijo z prelomom asfalta in tam je njegovega Scenica dci pošteno zvilo in odneslo na sredino nasprotnega pasu. V bistvu mi je bilo zanimivo, ker je bil eden redkih, ki me je v zadnjem letu prehitel skozi Tuhinj, kjer se peljem vsaj dvakrat na teden. Zato sem se spustil za njim, sam ko je brzinomer na ravnici proti Šmartnemu prišel na 160, sem videl, da je Pugi prava faca in dal nogo iz gasa. Jest mam namreč svoje principe in sicer, da na lokalnih cestah ne vozim več kot 120. Je dovolj, ker nevarnost v obliki traktoristov, kolesarjev, domačih in divjih živali preži za vsakim grmom in nekje mora bit meja.
Sploh pa skozi naselje. Ejga Pugi, me prav zanima s kakšno hitrostjo si takrat priletel mimo šole v Šmartnem? Verjeno je bilo dovolj, da bi ostal nekaj časa brez izpita. Sorry, jest izpit nujno rabim, drugač lohk v firmi kr knjigo dvignem in grem na sončno. Če bi pa kakega šolarčka zbil, pa itak veš, da bi poj še cel življenje mogu delat, da bi odplačal miljonsko odškodnino + razmišljat o tem v arestu.

Rezime: ne mislt, da vsak avto, ki ga prehitiš, dirka s tabo, včasih samo malo potipamo, kulk je pameti in si hitro mislimo svoje.

LP Uroš
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 823
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Vsi komentarji glede teme Predstavimo se so sedaj v temi Komentarji na temo predstavimo se TUKAJ.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Gambit
Gambit

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 258

Daaaan. :wave2

Jst sm pa Matjaž, bolan za avtomobili prib. 3 leta, rosno mlad, in prednakupom svojega prvega BMWja.Ce bo slo vse po sreci, bo naslednji teden moj...E30 316i seveda.Za E30 me je vecinoma navdusu kar lepo avto sam (neminljiva oblika, pa zadnje case mojemu zepu sprejemljiva cena hehe), in pa punkfan & jure24 s tega foruma.Sicer sem forum spremljal bolj neredno ze kako leto, zdej sem se pa prijavu, da se jst kako bedarijo napisem :crazy .No, poleg BMWja se navdusujem tut nad japonskimi avtomobili, ampak ker je pogoj RWD, ni od posevnookih nic mojemu zepu primernega.Naceloma se rad obrnem za postylanim avtom, ampak mam precej stroge kriterije kaj je lepo in kaj ne.No evo, to sem jst.

Aja, se ena slika, da boste vedl, koga tepst, k vam bom klobasal po forumu hehehehe :damn :grin :wink :

Objavljena slika

:eek2 :eek2 :eek2
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 736
  • Avtomobil: Assless beemer

Dobro jutro,
mal zamujam stem postom amak je tok stvari tle gor da nevem kje zacet brat.
drgač pa mi je ime Edo prhajam iz dravelj, star sem 20 let,delam v Toyota centru kot mehanik za pripravo novih vozil.Do sedaj je bila v voznem parku ze ena renaultova petka,pa toyota carina 2.0gli,pa Honda Civic VTI (pogresam jo!!!!),,zdej pa vozim zaenkrat Opel Corso 1.4sport.
Naslednjio avtek pa bo (ce bo $ ) E36 325i coupe predvidoma zacetkom drugega leta!!!
:-D
tako pa smo se predstavili......LP EDO
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

BMWbabe
BMWbabe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: e36 318 is

tete in strici, helou! :wave
tko lepo ste napisal, da moram se jst neki.

sem preprosto, (danes še) 21-letno dekletce, ki od casa do casa naokrog fura bratovega bemveja. ce vas se kaj zanima, vprasajte!
Prikaži več možnosti

clarion
clarion

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 736

Pozdrav vsem!

No da še js mal predstavim svoj avto:
Od danes naprej ga vozim in morm rečt da je vožnja prekrasna!!!
(Svoje slike pa ne znam dat gor, mogoče ker ve?)
Objavljena slika
Robbert teb tut želim srečno vožnjo.

Cia!_
Prikaži več možnosti

stieber
stieber

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 136

Evo mene!!! :wave

Nekateri me že poznajo, ime mi je pa Aleš!
Prikaži več možnosti