Skoči na vsebino

Opisi in mnenja o TV serijah in nadaljevankah

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
885 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Za gledat lost je treba bit prav lost :laugh
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 055
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Hehe, ne, pravilno bi bilo: "Da nisi lost ko gledaš Lost, moraš vsak del gledat ful zbrano".
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

fastfury
fastfury

Petrol Head

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 501
  • Avtomobil: 320i e36

A je kdo gledal M.A.S.H.:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

A je kdo gledal M.A.S.H.:)

Objavljena slika

Seveda, ena boljših parodij, čeprav na trenutke bolj resnična kot humoristična.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Jst pa pocasi pocasi gledam vse sezone Seinfelda.

Jerry: What are you saying?
Elaine: I'm not saying anything.
Jerry: You're saying something.
Elaine: What could I be saying?
Jerry: Well you're not saying nothing so you must me saying something.
Elaine: If I were saying something, I would have said it.
Jerry: So why don't you say it?
Elaine: I said it.
Jerry: What did you say?
Elaine: Nothing.

ali

George Costanza: In high school it was always "Bonjour, le George", "How's it going le George?", "Hey, let's stuff le George in le locker".

:laugh

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Seinfeld je ful vredu ja :laugh Sem vedno gledal, ko je še bilo na Kanalu A.
Drugače je pa sedaj spet Prison Break aktualen, in mi je kar fajn za gledat. Gledal sem tudi zadnjo sezono Tretje izmene na POP TVju, ko se je ponavljala. Škoda da so jo nehali snemat, to je tudi bila res super nadaljevanka.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Tretja izmena je bla res zakon. Sicer se mi zdi da bi v zadnji sezoni lahko imeli gasilci, pa delno tudi reševalci, več zgodb, so se bolj na policijo skoncentrirali, pa dobro. Zadnji del mi je bil zeloooo všeč in zelo lep zaključek celotne sage. Všeč mi je bilo da so za vse like povedali kratko zgodbo, kakšno življenje so potem imeli. :ok

Seinfeld pa pri meni vzbuja zelo mešane občutke. Po eni strani ima kake dele ali odlomke zelo dobre, kak del je pa totalno mimo, nič dogajanja in slab humor. Tudi liki so taki da včasih se jim lahko blazno nasmejiš, včasih so pa tako zoprni da bi jih v žlici vode utopil.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Ducky
Ducky

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454
  • Avtomobil: Seat TDI :)

[quote name='Nixxon']Tretja izmena je bla res zakon. Sicer se mi zdi da bi v zadnji sezoni lahko imeli gasilci, pa delno tudi reševalci, več zgodb, so se bolj na policijo skoncentrirali, pa dobro. Zadnji del mi je bil zeloooo všeč in zelo lep zaključek celotne sage. Všeč mi je bilo da so za vse like povedali kratko zgodbo, kakšno življenje so potem imeli. :ok

x2:ok
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

Sem si vceraj pogledal se zadnje dele prve sezono nadaljevanke The Black Donnellys...Simpaticna nadaljevanka, ki se trenutno vrti tudi na PopTV od pon-srede!v sredo je bila S01E09 na poptv zadnja je pa S01E13 :ok
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jst sem pa ob pomankanju svojih priljublenih nadaljevank (Life, Californation in City homocide), ki so trenutno na odmoru do naslednjega začetka sezone, malce metal trnek in potegnil tudi nekaj zanimivega ven iz velike ameriške mlake novih nadaljevank. :laugh
Sliši na ime Cashmere Mafia. Ne, nč nasilja ... le kako lohk pomislite na to ob tako nedolžnem naslovu :eek :laugh :laugh :laugh
Gre za stil nadaljevanke kot so "Desperate Housewives" ali "Sex in the city".

Zgodba:
Cashmere Mafia follows the lives of four ambitious and sexy women, who've been longtime best friends since their days at business school, as they try to balance their glamorous and demanding careers with their complex personal lives by creating their own "boys' club" (The Cashmere Mafia) to protect each other and discuss their personal ups and downs as they try to have it all in New York City.

Trailer:

http://www.imdb.com/title/tt0938567/

Objavljena slika

Objavljena slika
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 799
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...a kdo gleda Terminator: The Sarah Connor Chronicles

@
Rottie koliko delov ima Cashmere Mafia

@
....katero serijo hočete,da vam dam na link:ok2

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...a kdo gleda Terminator: The Sarah Connor Chronicles

@Rottie koliko delov ima Cashmere Mafia

@
....katero serijo hočete,da vam dam na link:ok2

lp

joda

Zaenkrat ima 4 dele zunaj.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 799
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Zaenkrat ima 4 dele zunaj.

...aja pol je OK,ker 3 so na mojem linku:-D

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Sarah Connor chronicles so že na sporedu?

Kakšna je kaj serija?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Viper
Viper

Mr. Nordschleife

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 853
  • Avtomobil: ni BMW

Zadnjic je bila reklama za season premiere, ko so igrali polfinale NFL ... to je skor dva tedna nazaj. Tudi mene zanima, kaksna je serija. Bo treba pogledat mal.

@Nixxon: se strinjam z tretjo izmeno. Tudi meni je bila zelo dobra serija za pogledat. Pa ful mi je bila vsecna zadnja epizoda. Tak vredu zaklucek je biu. Sem jo pa iskal mal po p2p programih pa je kr tezko dobavljiva zadeva, pa sm obupal.

Glede Seinfelda - brez komentarja. Meni ne sede sploh.

Drugace pa imam na disku par teh serij, ki sem jih vecino ze pogledal zdej, pa so kr zanimive pa lahko priporocam. Od unih daljsih, resnejsih mam kompletno West Wing (Zahodno krilo), 7 sezon, cca 56GB. Men je bila blazno vsec in je res super zadeva. Ze v osnovi je ameriski politicni sistem neke vrste moj hobi, da se mal zanimam, kako sploh deluje pa to. Mi je kr zanimivo. Vsec mi je tudi Monk (5 sezon je zakljucenih, rola se 6. sezona), mam na disku cca 32GB, ko je mal za razmisljat serija, pa dobri igralci. Od unih krajsih za smejat se pa mam in priporocam kompletne 3rd Rock From The Sun (tretji kamen od sonca - za dol past, so zakljucena serija 6 sezon), Malcolm In The Middle (Glavca, 7 sezon koncana - odstekana familija, kjer majo otroci nore prebliske), Scrubs (mladi zdravniki, 7 sezona se tece - super zasedba, super mi je dr. Cox, dober humor, zadnje case gre mal dol kvaliteta, sam je se vedno OK), Spin City (6 sezon zakljucena, dobra serija za smeh, Michael J Fox je odlicen), Will and Grace (8 sezon, zakljucena - mal drugacen humor, gut zadeva), Dharma and Greg (5 sezon zakljucena, veliko humorja), ter That 70s Show (zakljucenih 8 sezon, zadnji dve je bolj tko tko, prvih 6 pa je dobrih) ... ma tega je ene 300GB ce ne se vec ... pa se une tekoce zadeve - razocarane gospodinje, le kdo jih ne pozna, pakiram skupaj tudi Yes Dear, ko je zakljucena, sem pogledu par epizod pa ni tok slabo, Lost sem zbrisal po prvi sezoni ker je krneki postala serija, pa stari Twin Peaks sem mal gledu, sam mi ni jasno, kako je bila to vcasih tako popularna zadeva ... sem nekje na pol pa je cist krneki ... Friendse sem si pa zapeku kompletne na CDje, valda. To smo ap verjetno vsi radi gledali.
Rear tyres are evil and deserve to be punished accordingly!
My life changed when Sabine took me for a ride in M5 Ring-Taxi. :eek
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

Lost is back :ok S04E01
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

A je kdo pogledu Entourage? Tisti ki niste priporočam je zelo dobra nadaljevanka, trenutno so 4 sezone... Pa tudi umes so zelo smešne fore.:)

A kdo ve a bo 5 sezona?

Še link:

http://www.watchtvsi...m/entourage.php
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Gledal včeraj prvi del letošnjega LOST ... ta nadaljevanka je res čist Lost ... kr neki ... pa sem že lani mislil, da je že tolk slaba, da bolj ne more več bit. :rolleyes
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Ja, jaz tudi mislim da je ta 4. sezona čisto nepotrebna. Ker se prav vidi, da nimajo več idej, in potem kar nekaj bluzijo. Nevem, mogoče je komu všeč taka zdolgočasena serija, pa da je vse pomešano, da komaj slediš o čem se gre... Meni ni.
Prikaži več možnosti

alesr
alesr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629

Ja, jaz tudi mislim da je ta 4. sezona čisto nepotrebna. Ker se prav vidi, da nimajo več idej, in potem kar nekaj bluzijo. Nevem, mogoče je komu všeč taka zdolgočasena serija, pa da je vse pomešano, da komaj slediš o čem se gre... Meni ni.

Zaradi velike gledanosti so iz treh sezon, ki so bile na začetku mišljene, serijo razteeeeegnili na 6 sezon !!!
Mogoče pa bojo zdaj, če jim pade gledanost skrajšali na 5 ;)
Prikaži več možnosti