Skoči na vsebino

A1 - Si.mobil

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
816 odgovorov v temi
Adi523i
Adi523i

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 674
  • Avtomobil: Bmw 3 GT

Pošleš VIKEND na 9443 in dobiš povratnico da imaš vklopljeno (seveda če imaš orto smart paket).

Drgač pa SIMOBIL zakon, z mobitela sem šel že 5 let nazaj.

Pa boljše in veliko cenejše telefone se dobi na simobilu. Na mobitelu imajo same neke cegle :laugh
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 767
  • Avtomobil: Assless beemer

Simobil res rox :metalc :metalc ,imam sicer ogromne račune,samo se pa pogovarjam 2xveč kot poprej ko sem bil mobitelovc...pa še številko sem obdržal :metalc :metalc
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

318iS
318iS

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 228
  • Avtomobil: E46 328 Ci

Že res da ima Mobitel več naročnikov ampak tu zgleda da smo Simobilovci v večini.Jaz sem tam že 5 let in mi ni žal.

Ce pa Janez se vedno dvomi da je simobil se vedno NAJCENEJSI naj vpise cifre sem (click).

Tu se lepo vidi razlika.Edino pri manjših zneskih je najcenejši Izimobil.
E46 328Ci
Prikaži več možnosti

deso
deso

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 335

Sam imam tudi simobil že nekaj več kot 2 leti in sem zelo zadovoljen. Na mobitel se več ne vrnem. Prav tako doma vsi uporabljajo simobil.
Objavljena slikawww.olje-dg.si Brezplačna dostava po Sloveniji
Originalni rezervni deli BMW www.olje-dg.si/bmw Ford www.olje-dg.si/ford
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

In kolk stane ta priklop "vikend"!? :confused

5sit!

LP:ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Sam imam tudi simobil že nekaj več kot 2 leti in sem zelo zadovoljen. Na mobitel se več ne vrnem. Prav tako doma vsi uporabljajo simobil.

In se doma kličete cenje kakor da bi imeli vsi Mobitel. Je tako?

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

beez
beez

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 191
  • Avtomobil: BMW 318i

simobil je zakooooon!

bil sm pr mobitelu 5 let, porabu gore denarja za par usranih smsjev, par usranih klicov..

zdej mam že 1 leto simobil, naročnina 600 sit, k sm uzeu v taki akciji, klici med nami 5 sit, vsi smsji 5 sit, da o TUJINI sploh ne govorim, ker je seveda ceneje, glede na to da je VODAFONE praktično v vsaki državi.. Iz grčije sm klicu za 40 sit na minuto, pr mobitelu je bilo to 120 sit, ahahah..
Potem pa še akcija, če si delal prek študentskega servisa, si dobil bonus pr simobilu, tko da mi vsak mesec odbijejo 1000sit, pou leta!)

Zdej pa še ta akcija! :-D :beer

Tko k sm šu na BMWja, negrem na nben drug avto več..
Tko sm šu na simobil, negrem nikamor drugam več..

Lp! :)
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

zarečenga kruha se največ poje :ok2
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 165
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Dokler ne bo na nasem koncu Simobil ustimal sprejema, bo mobitel edina opcija... :damn
Prikaži več možnosti

Fizikalac
Fizikalac

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 212
  • Avtomobil: Francoska omleta in 4WD

Bom pa takole reku. Na celjeskem oz. kar v celju na mobitel centru je stranka car. Se maš kam za vsedet, so prijazni, potrpežljivi, vse razložijo, so razgledani in imajo najnovejše mobilnike. Če ne živiš v prazgodovini bi lahko vedel, da vsi proizvajalci izdelujejo današnje telefone za UMTS omrežje, simobil pa nima kocesije za UMTS. O prednostih UMTS omrežja pa nebi. Naj se vsakdo pozanima. Osebno ne poznam skoraj nikogar, ki ima SImobil, poznam pa problem z slabim omrežjem na celjskem kar se tiče simobila, ko je nihalo da je joj. v celju majo pri simobilu eno žalost kar se tiče ponudbe telefonov, pa tudi drugje ni bolje.

No pozabil sem omenit, da ne klicarim v simobil omrežje, tja pošiljam le sms-e, ,ki so 10 sit med tednom, v navadno omrežje pa 28 sit klic. Večino pogovorov se opravi med vikendom, ker med tednom delamo, razbn če nis kakšen privatnik, pa še tam se uporablja staionarni razvezani siolov pristop, kar pomeni zastonj klicanje plus elektronska pošta. Ah, pa zaprisežen do znamke NOkia in 6680 simobil ni prodajal, ko sem kupoval, pa še kakšnega drugega modela tudi ne.

Če bo simobil imel zastonj klice, iz česa bo pa pokrival stroške. Ne vem.
Prikaži več možnosti

deso
deso

Licence To Sell

• Uporabnik

In se doma kličete cenje kakor da bi imeli vsi Mobitel. Je tako?

LP :ok

Točno tko :ok2
Pa še zdj vikende zastonj pogovori. Pa še sorodniki imajo vsi simobil tko da skoraj zastonj pogovori v kompletni družini s sorodniki vred :-D

LP
Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 182

Am, glede UMTS pa simobil... Kukr sm jst prebral, so lih oni dubl, ko se je šlo za to. Kak mesec nazaj.Ponudl so 1.55 miliard SIT. Mi pa ni jasn kdaj bojo začel s tem.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

deso
deso

Licence To Sell

• Uporabnik

Če bo simobil imel zastonj klice,

Jih ima že (ob vikendih) :ok
Prikaži več možnosti

gajo_g
gajo_g

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 720
  • Avtomobil: TOYOTA LANDCRUISER 4.2TDI

Bom pa takole reku. Na celjeskem oz. kar v celju na mobitel centru je stranka car. Se maš kam za vsedet, so prijazni, potrpežljivi, vse razložijo, so razgledani in imajo najnovejše mobilnike. Če ne živiš v prazgodovini bi lahko vedel, da vsi proizvajalci izdelujejo današnje telefone za UMTS omrežje, simobil pa nima kocesije za UMTS. O prednostih UMTS omrežja pa nebi. Naj se vsakdo pozanima. Osebno ne poznam skoraj nikogar, ki ima SImobil, poznam pa problem z slabim omrežjem na celjskem kar se tiče simobila, ko je nihalo da je joj. v celju majo pri simobilu eno žalost kar se tiče ponudbe telefonov, pa tudi drugje ni bolje.

No pozabil sem omenit, da ne klicarim v simobil omrežje, tja pošiljam le sms-e, ,ki so 10 sit med tednom, v navadno omrežje pa 28 sit klic. Večino pogovorov se opravi med vikendom, ker med tednom delamo, razbn če nis kakšen privatnik, pa še tam se uporablja staionarni razvezani siolov pristop, kar pomeni zastonj klicanje plus elektronska pošta. Ah, pa zaprisežen do znamke NOkia in 6680 simobil ni prodajal, ko sem kupoval, pa še kakšnega drugega modela tudi ne.

Če bo simobil imel zastonj klice, iz česa bo pa pokrival stroške. Ne vem.

simobil je pridobil lincenco za UMTS, povej mi pa a si ga ze kdaj uporabljal js še nikoli, da ti po pravici povem sploh nevem zakaj bi mi bil.
Tudi sam sem prestopil k simobilu. V moji firmi imamo vsi simobil z zaposlenimi se pa itak največ pogovarjam za 5 sit na min. Če pa že koga rabim pa ima mobitel pa tudi 22 sit ni pretirano drago.
Iz lastnih izkušenj govorim račun se mi je zmanjšal za cca 40% dokler bo tako bom tu če bo pa kaj cenejšega bom šel pa tja. :metalc :metalc
IF YOU DONT SEE WHO IS WEARING THE CROWN YOU MUST BEE BLIND !! BMW
Toyota LANDCRUISER HDJ100 4.2 TDI
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Zdaj naj pa še Petrol čez vikend zastonj gorivo deli, pa bom skoraj zastonj živel. :laugh
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 544
  • Avtomobil: Mašina

Ostajam pri Mobitelu.

Govorim izključno in samo za moj primer:

Po kalkulatorju katerega link je dal @PaNterSan je uporaba mojega mobilnika oz. cena najugodnejša pri Mobitelu.

170min pogovorov in 20sms na mesec.
Pa še to je preveč(zame).
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Če ne živiš v prazgodovini bi lahko vedel, da vsi proizvajalci izdelujejo današnje telefone za UMTS omrežje, simobil pa nima kocesije za UMTS. O prednostih UMTS omrežja pa nebi. Naj se vsakdo pozanima.

Kako je UMTS boljsi od navadnega omrezja, ce mobitel uporabljas 99% za klice?

Ni.

Videotelefonija je preseravanje, itaq pa folk vecinoma laze o tem kje se nahaja in bo trajal predno bo nekdo dejansko to zacel uporabljat na dnevni bazi.

Da ne omenjam POKRITOST UMTS signala in cene klica, ko bo UMTS izven "promocijskega obdobja".

Večino pogovorov se opravi med vikendom, ker med tednom delamo, razbn če nis kakšen privatnik, pa še tam se uporablja staionarni razvezani siolov pristop, kar pomeni zastonj klicanje plus elektronska pošta

Eh, ce rabis telefon za cez vikend si nabavi Mobi kartico pa je :laugh
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

Fizikalac
Fizikalac

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 212
  • Avtomobil: Francoska omleta in 4WD

Videotelefonija je bedarija, se strinjam, je pa lepo se pohvaliti jaz pa imam nekaj kar ti nimaš in seveda je popolnoma zastonj, TRENUTNO. Je pa hec, da ko pokličeš nekoga na videoklic, le ta ne izbere opcije pokaži sliko klicočega in se pogovarjaš enako kot pri navadnem klicu in seveda zastonj. TRENUTNO ŠE. In v svoji bazi imam veliko uporabnikov, ki posedujejo možnost videotelefonije ter se tako lepo pogovarjamo brezplačno.

Signal UMTS res varira, ampakk v centrih mest pa deluje popolnoma z občasnimi preskoki. Skratka na celjskem je funkcionalen. In v okolici.

Drugače, pa je ta opcija brezplačnega kot možnost pri mobitelu že več kot dve leti. Naj me kdo popravi.

Ne vem, Celje ostaja do nadaljnega mobitelova trdnjava za drugje me pa ne skrbi toliko, ker ne klicarim kam daleč, heck, še kam dlje ne potujem ker nimam potrebe.

Za kaj je poleg videotelefonije UMTS omrežje uporabno res ne bom povedal, ker berem da nekateri se ne zavedajo prednosti, ki jih ima proti GSM omrežju. Se je pa treba pozanimat ali pa bo pANTER razložil, ko je že tako proti UMTS-u.

Panter, upam da boš podal razlago razlikovanja med GSM in UMTS omrežjem, da bodo razsvetljeni.

Nasplošno pa je tukaj prišlo do kreganja, oziroma eni hvalijo Simobil kot nekaj najboljšega, Mobitel je pa grdi, grdi operater. Fuj z njim. Ja se strinjam. Popolnoma je zanič.

Bom reku še tole, če bi imel dve leti nazaj v ponudbi Simobil NOKIO 6680, ki je difinitivno telefon za imeti, ne pa neke jajce, bi morda celo prestopil k njim.
Prikaži več možnosti

zelez
zelez

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 582
  • Avtomobil: E90 320d

UMTS je OK, sploh zdaj ko je zastonj. Kar se tice mene osebno je najvecji minus povecana poraba baterije na telefonu pri vkljucenem UMTSu. Menda se to dogaja, ker je UMTS signal sibak na dolocenih podrocjih in se zato toliko bolj trosi baterija :confused Aja, sem pa iz Ljubljane.
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Drugače, pa je ta opcija brezplačnega kot možnost pri mobitelu že več kot dve leti. Naj me kdo popravi.

Ko alkoholik pride v bar, je prva runda on-the-house, ker barmen dobro ve, da bo se dosti zapravil :laugh
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.