Skoči na vsebino

A1 - Si.mobil

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
849 odgovorov v temi
Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Črn BMW

Več kot pet let sem bil zvest mobitelu, plačeval oderuško naročnino in drage klice( paket PROSTI ČAS) ampak vnovična podražitev naročnine iz 2700SIT na 3100SIT je bila kaplja čez rob+plačevanje impulzov 27sit v mobi. omrežju 40SIT v druga.
Odkar je možen prenos št. mi je 10K na mesec za tel. presedalo zato sem se odločil gremo na Simobil.
Orto smart paket, 6mesecev brez naročnine 5SIT v 040 omrežju 22 v druga+ poceni tel.Sploh ni za razmišljat. :cool
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Baggio
Baggio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: Españamobil

Več kot pet let sem bil zvest mobitelu, plačeval oderuško naročnino in drage klice( paket PROSTI ČAS) ampak vnovična podražitev naročnine iz 2700SIT na 3100SIT je bila kaplja čez rob+plačevanje impulzov 27sit v mobi. omrežju 40SIT v druga.
Odkar je možen prenos št. mi je 10K na mesec za tel. presedalo zato sem se odločil gremo na Simobil.
Orto smart paket, 6mesecev brez naročnine 5SIT v 040 omrežju 22 v druga+ poceni tel.Sploh ni za razmišljat. :cool

:ok
Objavljena slika

Chuck Norris can slam a revolving door.
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Jaz sem imel isti paket! Isto plačeval ko peder! Nič več tukaj je SI.Mobil

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Ostajam pri Mobitelu.

Govorim izključno in samo za moj primer:

Po kalkulatorju katerega link je dal @PaNterSan je uporaba mojega mobilnika oz. cena najugodnejša pri Mobitelu.

170min pogovorov in 20sms na mesec.
Pa še to je preveč(zame).

jst sem istega mnenja da mi je to najbol ugoden operater.....v tujini mam pa vodafone oz sedaj tim.

LP
Prikaži več možnosti

redox
redox

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 251
  • Avtomobil: AR 159 sport wagon

simobil je zakon! mobitelovci pa se kar tolažite :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

Timmy
Timmy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 225
  • Avtomobil: e36 325i

prou maš bom počas prešaltu na simobil
Prikaži več možnosti

Fizikalac
Fizikalac

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 212
  • Avtomobil: Francoska omleta in 4WD

seveda, tukaj ni faušije, vsakomur svoje.

Naj nekdo pobrska koliko je trenutno uporabnikov SIMOBILA in koliko MOBITELA?

A je MOBITEL padel že po milijon uporabnikov in je že simobil na 700.000 uporabnikih.
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa saj številke govorijo dejstva.
Meni osebno je bil v vseh pogledih prestop k simobilu neizbežen, ker me je paket PROSTI ČAS(mobitel) stal preveč.
Je pa odvisno seveda kakšen paket in pod kakšnimi pogoji vam je omogočen, študentski, penzion.....itd je lahko pri določenemu operaterju ugodnejši kot pri drugemu.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 041
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Meni osebno je bil v vseh pogledih prestop k simobilu neizbežen, ker me je paket PROSTI ČAS(mobitel) stal preveč.
Je pa odvisno seveda kakšen paket in pod kakšnimi pogoji vam je omogočen, študentski, penzion.....itd je lahko pri določenemu operaterju ugodnejši kot pri drugemu.

Če je problem naročnina, bi se lahko brez problema prestavil na Itak paket (če si star do vključno 30, kjer znaša naročnina 1435 SIT), če pa si starješi od 30, pa na Osnovni paket, ki stane 2135 SIT (+ - par 10 SIT).

LP
Dejan-V
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik

Če je problem naročnina, bi se lahko brez problema prestavil na Itak paket (če si star do vključno 30, kjer znaša naročnina 1435 SIT), če pa si starješi od 30, pa na Osnovni paket, ki stane 2135 SIT (+ - par 10 SIT).

LP
Dejan-V

Ni bila problem samo naročnina impulzi so predragi.
Zdaj plačujem 5SIT V 040 22SIT v druga omrežja.
V itak paketu so impulzi ob vikendi 1 cent v omrežju mobitela in 27 tolarjev med tednov v druga omrežja.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 385
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Simobil je v vsakem primeru cenejši od mobitela in to že od leta 2001 ko je pri simobilu ugledala luč sveta ponudba pomlad z naročnino 1000 Sit klici znotraj omrežja 5 sit in v druga mobilna 40 sit.
takrat sem celi familiji (pet telefonov - naročnin)zamenjal telefone,pakete in naročnine iz mobitela v simobil. velik del odločitve leži na tem, da sem takrat delal v firmi ki je bila tudi simobilov dealer tako, da sem lahko natančno preučil vse možnosti.
Z ponudbo pomlad je takrat simiobil naredil največji boom v svoji zgodovini takoj za reklamo ...Nina a mi daš mal mamo na telefon...
Tako je začel Si počasi pridobivati nove uporabnike ( večina je še vedno ostajala na mobitelu-z razlago saj imajo vsi ki jih poznam mobitel in bi bili klici iz simobila predragi.
Po petih letih pa se je situacija bistveno spremenila in sedaj ima simobil že zelo veliko ljudi in št. se bo še povečevala...mobitel pač ostaja pri svoji politiki visokih cen zaradi monopola naročnikov v podjetjih...dokler ti firma plačuje naročnino ali pa saj del stroškov in nov telefon vsako leto ali dve,bi bil neumen če bi si omislil še privat GSM pri drugem operaterju.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

no ja, mislim, da ima mobitel še dovolj adutov v rokavu, vendar dokler jim gre dobro, bojo služili, kaj pa drugega. :-D
ostaja dejstvo, da je mobitel še vedno naprednješi od simobila. tu se strinjam da cilja na podjetjain poslovneže. simobil je sevda dokazano cenejši, vendar me to zaenkrat š ene gane.. ko bo imel simobil umts in tako zmožnost pretoka podatkov, potem pa ja :)
glede cene. a ne obstaja enotni paket, kjer je mesečna naročnina 717 sit ter pogovori 32sit/min v vsa omrežja, tudi stacionarno..?
poleg tega, da vključuje tudi druge storitve.
skratka, vsakomur svoje. zaenkrat ostajam pri mobitelu. ne rečem pa, da morda ne grm nekoč k simobilu :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DAVlD
DAVlD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 714
  • Avtomobil: BMW 520d Touring

jaz sem meu pri mobitelu okol 15 ksit konstantno ze 4 mesec mam 5 ksit. s tem da se 2 mesca ne zracunavajo narocnine in tistega dodatka za cenejse klicanje v mobitel. po moje je si mobil ful lacen uporabnikov. sej mobitel ma itak svoje ime ampak s casoma bodo vsi spoznali da je pac stvar konkurence in bodo dojemali da je tm ceneje. tko je blo pr meni.
Prikaži več možnosti

zzigon
zzigon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 512

folk, simobil je bistveno cenejši (men se vsak mesec smeji, ko dobim račun domov), :ok
pomanjklivosti, ki jih morajo še urediti pa so:
-zaklepanje telefonov
-bistveno predrag prenos podatkov (10 krat dražji od mobitela, kar je nesprejemljivo)
-pogosto prezasedeno omrežje

to pa je tudi vse, kar mene moti...2 letna vezava, pa itak mora bit, da so lahko cene ugodne.

lp
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Evo, s punco sma presaltala na Simobil :)

Pa sma kr kupla nove "simobile": N E50 in N 6131 - super stvarce :ok2
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 258

Pr sibomilu prideš cenejš kot pa z mobitelom. Sploh pa če si dost po tujini. Pri mobitelu je drago ko žafran :crazy Klic iz belgije domov pride 466 SIT/min. Si.mobil ma pa pravega partnerja je pa enkt cenej. Tko da... :-D Zvest uporabnik že 6 let :metalc
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

imprezoo
imprezoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 076
  • Avtomobil: Bmw

Najboljši je pa paket business smart, cena klica znotraj poslovne skupine je 2 sit, u druga mobilna omrežja plus fiksna (stacionarna) omrežja pa je 20 sit na minuto in to 24ur/dan, s tem da več ko je naročnikov manjša je mesečena naročnina...naročnina se pa začne pri 2.600 s tem da lahko še uveljavljaš partner bonus -30% pri naročnini. Da pa bi bila strank res zadovolnja naročnino za eurocall plača simobil.
eurocall so pogovori v tujino...
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 060
  • Avtomobil: 530dTA, 540i ///M, 159 Ti

No, danes sem šel tudi jaz na Simobil. Vzel sem paket Orto u NULO, pa mam 1001 min znotraj Simobila na mesec zastonj in 1001 sms zastonj. Naročnina je 10 EUR, s tem, da sem si zrihtal 9 EUR kao nek Partner bonus al kaj je. Škoda edin, ker sem zamudil ene 3 dni, pa bi imel 9 mesecov brez naročnine :napaka. Prej sem imel klice v mobitelu 0,08763 € v druga pa 0,16274 € (moja puca, kar se mi bo zdaj ZEEELLLOOOO poznalo :-D) in SMS 0,08346 € , sedaj imam pa v Simobilu klice 0 EUR v Mobitel 0,10 € in SMS 0 EUR. S tem da je bila prej naročnina 6 EUR, zdaj pa je 9 EUR. :ok2

Meni se zdi, da se Mobitel prav premalo trudi za uporabnike, pa sem bil tam skoraj 7 let.

Aja pa skoraj sem pozabil :laugh Kupil sem tudi Nokia N95 8GB za 220€ in imam 24 mesecev garancije :ok2 Skratka ni, da ni :-D

Urejal Davidf1, 28.08.2008, 10:15.

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 298
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

V bistvu je edina zamera simobilu pokritost s signalom... :blackeye
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 060
  • Avtomobil: 530dTA, 540i ///M, 159 Ti

Ja sam men, kjer pač jaz hodim vedno lovi, tko da me ne briga to :ok2 Še pri punci mi Simobil lovi, Mobitel mi pa ni nič.

Urejal Davidf1, 28.08.2008, 10:35.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.