Skoči na vsebino

A1 - Si.mobil

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
849 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Simobil je pri nas imel tako močen signal da v italji ti ni lovilo druzga kot simobil. Italjani so popizditis nrdili in zatežili na mrtvo, potem pa še dodali vsaj 5 repetitorjev! Sedaj simobil že nekaj časa v italji lovi majn kot italjanska omrežja ma prej je blo prav hard, so mi vsi frendi v italji težili kako lahko ki tazga se dogaja :crazy in so imeli prav!
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 655
  • Avtomobil: --------:)

Hay!

Simobil je v vsakem primeru cenejši od mobitela in to že od leta 2001 ko je pri simobilu ugledala luč sveta ponudba pomlad z naročnino 1000 Sit klici znotraj omrežja 5 sit in v druga mobilna 40 sit.
takrat sem celi familiji (pet telefonov - naročnin)zamenjal telefone,pakete in naročnine iz mobitela v simobil. velik del odločitve leži na tem, da sem takrat delal v firmi ki je bila tudi simobilov dealer tako, da sem lahko natančno preučil vse možnosti.
Z ponudbo pomlad je takrat simiobil naredil največji boom v svoji zgodovini takoj za reklamo ...Nina a mi daš mal mamo na telefon...
Tako je začel Si počasi pridobivati nove uporabnike ( večina je še vedno ostajala na mobitelu-z razlago saj imajo vsi ki jih poznam mobitel in bi bili klici iz simobila predragi.
Po petih letih pa se je situacija bistveno spremenila in sedaj ima simobil že zelo veliko ljudi in št. se bo še povečevala...mobitel pač ostaja pri svoji politiki visokih cen zaradi monopola naročnikov v podjetjih...dokler ti firma plačuje naročnino ali pa saj del stroškov in nov telefon vsako leto ali dve,bi bil neumen če bi si omislil še privat GSM pri drugem operaterju.

lp

joda

Jaz še imam danes paket pomlad:ok
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

slolucky
slolucky

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 147
  • Avtomobil: 320 XD

Simobil je pri nas imel tako močen signal da v italji ti ni lovilo druzga kot simobil. Italjani so popizditis nrdili in zatežili na mrtvo, potem pa še dodali vsaj 5 repetitorjev! Sedaj simobil že nekaj časa v italji lovi majn kot italjanska omrežja ma prej je blo prav hard, so mi vsi frendi v italji težili kako lahko ki tazga se dogaja :crazy in so imeli prav!

Da te popravim, fora ni v moči signala ampak kako so imeli simobilovci obrnjene antene se pravi v tem primeri Italiji, in pa repetitorji so čisto druga stvar :napakato kar si pa ti verjetno mislil so pa bazne postaje...:ok
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Ja, v italiji že lovi, v sloveniji pa nič!

Odkar mam simobil, sem vedno brez dobrega signala.

Pač živim v rovtah, ampak z mobitelom je bil signal odličen.
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Da te popravim, fora ni v moči signala ampak kako so imeli simobilovci obrnjene antene se pravi v tem primeri Italiji, in pa repetitorji so čisto druga stvar :napakato kar si pa ti verjetno mislil so pa bazne postaje...:ok

Pa tako :ok v glavnem 15km stran od gorice in več tam do 30 ma ne me uzet preveč za besedo ker sem opazu v vlaku, je frendu super lovilo. V slo pa precej slabše :crazy
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 349
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Ja sam men, kjer pač jaz hodim vedno lovi, tko da me ne briga to :ok2 Še pri punci mi Simobil lovi, Mobitel mi pa ni nič.

Sicer kar tezko verjamem tole, ampak ok... :-D

V glavnem, jaz sem ze par let nazaj hotel prestopiti na SM, ampak, ko sem videl, kaksna zalost je v pokritosti signala izven vecjih mest, me je pa vse minilo... recimo v nasi firmi ima mobitel signal skoraj na maksimumu, medtem, ko uporabniki simobila letajo do oken, da se lahko zgovarjajo... in ce imas se recimo kaki samsung mobilnik, potem si pa sploh v riti... tudi mi ni jasno, kaj simobilovci smatrajo pod 99.6% pokritostjo s signalom?? :blackeye

Torej, kaj ti nuca cenejsa ponudba, ce je pa stvar omejeno uporabna? :-D

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 164
  • Avtomobil: E39 530dTA, E39 540i ///M

Tisto mi kar 100% verjam, ker je res. Drugače sem pa zdaj že kr po veliko mestih probal Simobil in lahko rečem, da lovi čisto odlično, pa imam sedaj oba telefona Mobitel in Simobil.
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 847
  • Avtomobil: F31

Ne vem zakaj ne bilo možno da SiMobil nekje lovi dobro Mobitel pa nima signala? Ta teorija ne bi veljala le pri absolutni pokritosti Mobitela, kar pa seveda niti slučajno ni res.

Meni osebno SiMobil lovi signal bolje na območjih kjer se največ zadržujem, kar je bil tudi razlog za menjavo (poleg nižjih cen). Pri nekom drugem je situacija obratna, dobro pri vsem je pa to, da vsak lahko izbira. Ne vem zakaj bi morali tu izgubljat toliko besed?
:bmw MACHT FREI
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

pri meni je tudi bojši signal od simobila kot od mobitela...
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 349
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

V bistvu je meni vseeno, ali je signala do fula, ali pa samo pol... vazno, da se lahko zgovarjam... :ok2

Ima pa mobitel precej bolj "fino" razporejen signal in so redki predeli, kjer je totalni mrk s signalom, medtem, ko je simobil vcasih ze prav absurden v nihanju signala... in za poljansko dolino to ze velja... na zalost... ker je cenovno simobil precej bolj ugoden... in zelo ocitno je, da je pokritost taka kot je... kake hude spremembe ne bo vec... :damn :jok

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 557
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Jaz še imam danes paket pomlad:ok

:napaka :napaka :napaka ....ampak resno:ok....poglej po koliko ti obračunavajo klice,ker so pred leti spremenili iz 5 Sit na 10 Sit ampak še vedno z sekundnim obračunavanjem.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 653
  • Avtomobil: F21

Simobil je v redu, ce si v mestu, ko si pa tako kot jaz ali pehtren ko sva v rovtah je pa problem. Jst imam 10km zracne linije do Italije in se vsake tolko zgodi, da po tem, ko me nekdo poklice, opazim, da sem govoril na italijanski vodafone. Aja, "vodafone IT" lovi s polnim signalom. :crazy

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Si pa naštimaj telefon na ročno nastavljanje omrežja, potem ti ne bo preklapljal na Italijane...
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik

A mislis, da nisem se prisel do tega v vseh teh letih? :)
Ni v tem point. Kaj cez 10 let ko bo tehnologija ze tko izpopolnjena bos moral imet v LJ tudi na rocno, da ne bo preklapljalo na Avstrijo in podobno?

Prikaži več možnosti

mateyo
mateyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 394
  • Avtomobil: BMW E92

A mislis, da nisem se prisel do tega v vseh teh letih? :)
Ni v tem point. Kaj cez 10 let ko bo tehnologija ze tko izpopolnjena bos moral imet v LJ tudi na rocno, da ne bo preklapljalo na Avstrijo in podobno?

Vsak operater ima celično pokrito omrežje tko da če se celici med vodafoneIT in simobilom slučajno prekrivata pač tko. In v prihodnosi bodo pokritos izboljšali še tam kjer to manjka. Pa ne piš takih bedarij, da bodo v prihodnosti prekrivanje celic v notranjosti države, saj ni v interesu da italjansko omrežje lovi v sloveniji :ok2
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik

I was just trying to make a point...

Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Mobitel ni nič drugega kot mali butast računalnik. Dela točno to kar se mu reče in pri tem ne more vedet kaj se nam uporabnikom plete po beticah.

Tko da bo še kar nekaj časa tako, kar je tudi prav...
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 553
  • Avtomobil: Ni €€€

Hmmm,bom kar sem not ustrelil vprasanje.Rabim veze na Si.mobil-u.Vec na PM.Stvar ni nujna,bi bilo pa prirocno,ce bi bil kontakt hiter in diskreten.:-D
Ni 090.:-D
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa te nove ponudbe pri SI.Mobilu? Je kdo že naročnik?

EnaZame
DveZame
PetZame?
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 655
  • Avtomobil: --------:)

Kaj pa te nove ponudbe pri SI.Mobilu? Je kdo že naročnik?

EnaZame
DveZame
PetZame?

Misliš tri zame:-D
Jaz mam tri zame,kaj naj rečem.Cool zadeva,ker imam samo kolege(99%) z 040.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.