Skoči na vsebino

A1 - Si.mobil

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
850 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 468
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pri meni druge opcije ni, sam sem preveril delovanje A1 omrežja na naslovu s pomočjo HOT kartice in wifi modema, pa je bilo slabše, Telekom je rahlo boljši, je pa odvisno od zasedenosti bazne postaje, pa vremena, pa lune pa sonca pa kajjesvem kaj še.

Ostali mislim da neomejenega paketa nimajo.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 784
  • Avtomobil: v srcu e39

Pri kolegu imajo internet in tv na a1 preko 4G pa dela brez kakih pripomb
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 963
  • Avtomobil: --------:)

Se vedno si lahko znizate mesecno narocnino tako, da delite kodo PPM458R6D4 s prijateljem, ki se ni pri A1. Ko prijatelj unovci kodo, oba prejmeta 30 % popusta na mesecno narocnino za 2 leti. Obvescamo vas tudi, da so ponovno odprta prodajna mesta A1, in sicer od ponedeljka do petka med 9. in 17. uro ter v soboto med 9. in 12. uro. Obiscite nas na A1.si/pripeljite-prijatelja, v A1 virtualni trgovini na a1.si/liveshop ali poklicite na 040 40 40 45. A1

Ce rabi kdo.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 506
  • Avtomobil: Nemški

Kdaj bodo pa uporabniki A1 imeli 5G. Pri Telekomu komu lovi 5G?
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 417
  • Avtomobil: G20 M340i xDrive

Kdaj bodo pa uporabniki A1 imeli 5G. Pri Telekomu komu lovi 5G?

Naj bi imeli letos. Meni na Telekomu dela 5G tudi v kleti (Radizel, par km iz Maribora). Poln signal, max mi je speedtest pokazal 200/40, v Mariboru pa gre tudi preko 300Mbps. Trenutna slika od doma (v stanovanjskih prostorih):
B5568E85-9AE0-4CA3-A270-0997ECF5FD4D.png

Se mi zdi da je hitrost 5G odvisna tudi od vremena...

Urejal panki_86, 06.01.2021, 00:07.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

RapidWabbit
RapidWabbit

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 153
  • Avtomobil: Golf7

To kar ima trenutno Telekom, je le neka mini nadgradnja iz 4G (low band frequencies). Višje hitrosti za uporabnika, to je to.

Kmalu bo dražba frekvenc pri AKOSu. Mid and high band spectrum, to bo tisti pravi 5G. In kmalu po tem si lahko potem tudi pri drugih operaterjih prizadevamo za 5G.

Slovenija 5G frekvence dobiva predvidoma v letu 2021, saj AKOS večfrekvenčno dražbo frekvenc, med katerimi bodo take, ki se uporabljajo tudi za 5G omrežje, načrtuje za januar ali februar 2021.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in panki_86 uporabnikom je všeč to sporočilo

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 236

Malo me skrbi kaj bo res na voljo pri A1. Ze 3 leta govorijo, da bodo dodali VoLTE in VoWiFi. nekaj kar ima Telekom ze par let na voljo, pa se kar nic... samo prelagajo.

tudi hitrost na LTE je za 50% slabsa kot kaze, da bi morala bit, na grafu pokritosti.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Malo me skrbi kaj bo res na voljo pri A1. Ze 3 leta govorijo, da bodo dodali VoLTE in VoWiFi. nekaj kar ima Telekom ze par let na voljo, pa se kar nic... samo prelagajo.

tudi hitrost na LTE je za 50% slabsa kot kaze, da bi morala bit, na grafu pokritosti.

Zato sem pa šel iz A1 na Telekom. Čakal sem na eSIM od kar sem kupil iPhone XSa, pa so ga komaj lani uvedli. Skoraj 2 leti sem čakal. Rekli so da bo 5G na voljo letos, pa jim nisem verjel...

Se mi zdi, da je Simobil bil bolj napreden, kar se tiče teh funkcij. Na Simobilu/A1 sem bil s predplačniško kartico od leta 1998, od leta 2006 pa do konca novembra 2020 sem bil v naročniškem razmerju.

Prikaži več možnosti

j4n3k
j4n3k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 481
  • Avtomobil: Bmw e38 740i

Kaj vi ste res vsi taki heavy user-i, da vam je 5g taka nuja?
Prikaži več možnosti
    • skopusnik je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Kaj vi ste res vsi taki heavy user-i, da vam je 5g taka nuja?

Nuja ni, hočem pa biti naprej s časom ;) To sem tudi zmeraj bil. Ko je večina ljudi uporabljala preklopne telefone sem jaz imel pametni telefon (Nokio 3650), v 3G svet sem vstopil z Nokio 6630 (takrat, ko jo je Simobil imel v akciji, sem jo jaz že zdavnaj prodal)... Včasih sem menjaval high-end telefone na 3 mesece, zdaj sem se pa umiril, iPhona Xs sem imel malo več kot 2 leti  :laugh  Po dolgem času sem opazil kaj pomeni, da je baterija na telefonu že boga  :jok

Urejal panki_86, 07.01.2021, 00:52.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 963
  • Avtomobil: --------:)

Če želi kdo?

Ko se povezemo, se zgodijo dobre stvari! Povabite prijatelja na A1. Ko prijatelj z vaso kodo MGMJALJ773 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, vsak od vaju prejme do 100€ popusta za nakup izdelka v Nakupovalnici. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.