Skoči na vsebino

Poceni in dober BMW servis?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 187
  • Avtomobil: E46, E34

Za menjavo te puše ne rabi biti specializiran za BMW. To ti naredi vsak popoldanc. Kolk sem se nazadnje menil je menjava ta velike puše pri popoldancu 40EUR za delo.
Prikaži več možnosti

davidr
davidr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 300

Js pa iščem enega mojstra za bmw da mi menja pri e46 puše zadnjega vpetja, lahk samo tavlko pušo ko je hin, najboljše pa vse skup ko je že razdrto. Nikjer ne najdem enega majstra da mi to zrhita. Če pozna kdo koga k rihta te puše prosim napište.

VARGALANT d.o.o., Vrhnika
Prikaži več možnosti

Aljaz1234
Aljaz1234

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 796
  • Avtomobil: e46

Za menjavo te puše ne rabi biti specializiran za BMW. To ti naredi vsak popoldanc. Kolk sem se nazadnje menil je menjava ta velike puše pri popoldancu 40EUR za delo.

kje mojster? povej mi naslov da se zmenim, ker mi eden mehanik niti za 100 eur ni hotu menjat te puše, bil je pa tu iz foruma. za 40 eur svaka čast kdor gre pou auta uzadi razkopat.

Urejal Aljaz1234, 14.01.2016, 16:46.

Bayerische motoren werke AG :ok
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 187
  • Avtomobil: E46, E34

kje mojster? povej mi naslov da se zmenim, ker mi eden mehanik niti za 100 eur ni hotu menjat te puše, bil je pa tu iz foruma. za 40 eur svaka čast kdor gre pou auta uzadi razkopat.

Daleč od tega da moraš pol avta zadaj razkopat. Da menjaš to pušo pa res ni nek poseg. Potrebno je edino da sta dva mehanika na razpolago, ker eden bo zelo težko vijačil vijake od diff-a in ga še zraven gor držal ;)
Prikaži več možnosti