Skoči na vsebino

Včlanitev - članarina

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
100 odgovorov v temi
Herkules
Herkules

Kung Fu Panda

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 274
  • Avtomobil: BMW 325I e36,318i e36

Aktivnosti je po pravici povedano preveč, udeležba pa skoraj povsod slaba. Ravno zaradi števila vseh srečanj.

Sicer je tole bolj za drugo temo ampak če sva že zajadrala pa naj do konca :) Sicer nevem če je bil predlog podan že lani ma občnem zboru ali je bila debata samo med dolenci ampak nekako najbolje bi bilo in vodstvo bi se razbremenilo, če bi vsaka "sekcija" organizirala en dogodek ki bi bil podprt iz strani kluba.

Recimo pimorci panoramsko +piknik, dolenci silvestrovanje, posavci občni zbor...itd.

Za primer sem dal stvari ki so se že izvajale in bi lahko postale tradicionalne.

To je pa super ideja Andrej:ok
Kot Herkules zaklučujem tuki 15.8.2011 , potem imam nick Kung Fu Panda.:ok
Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 994
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Ja, ideja ni slaba in na nek način je bilo to že izvedeno (parkrat so primorci organizirali klubski event, enkrat gorenjci,...). Se bo treba malo dogovorit v tej smeri, za vse forumaše.

Kolikor vem je Primož v našem imenu že 2x "fehtal" podporo kluba pri izvedbi silvestrovanja. Itak se pri denarju vse začne in konča samo če bi za člane klub pristavil zraven kakšnih 5-10€ bi se verjetno tudi še kdo opogumil in prišel. In odziv bi bil kaj večji če bi bili člani povabljeni v imenu kluba in ne da je to pač samo še en od mnogih dogodkov in srečanj ki se dogajajo res vsakodnevno.

Nikogar ne obtožujem da se ne bo tole narobe zastopilo. Treba je zadeve samo dorečt ali ja ali ne ker volja ljudi je samo smo raztrešeni po celi sloveniji. Pač se reče na leto je 3,4,5... dogodkov pod okriljem BMW kluba. Javite se kdo in kaj bi oragnizirali, se izbere dogodke in se določi kaj kdo naredi in kakšna je pomoč kluba :ok :ok

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Senker1987
Senker1987

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 76
  • Avtomobil: E46 318d 2003

Ka že lahko jaz dobim kak odgovor ali pa vsaj obesek za ključe za 35€ čene mi pa prosim eure vrnite

EDIT: brisano in vrnjeno.

Urejal Nixxon, 02.06.2011, 10:14.

Prikaži več možnosti

Optimus Prime
Optimus Prime

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 254
  • Avtomobil: 1er - German Styling

Kam je pa izginil post forumaša, kateri je opisal problem z klubom ?

S tem da mu ni noben odgovoril že 1 mesec na vprašanje ?

Čist iz firbca me zanima ;)
:bmw The Car, The Legend :bmw
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 443
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Odgovorjeno mu je bilo par dni zatem po PS, odgovora pa tu res nisem pisal. Sem se pa ravno spravil post odbrisat in dodat ta komentar. :ok2
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Optimus Prime
Optimus Prime

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 254
  • Avtomobil: 1er - German Styling

No sam da ste srečno rešili zaplet :ok
:bmw The Car, The Legend :bmw
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 858
  • Avtomobil: cavallino rampante

Pozdrav

Opravičujem se, če boste to razumeli kot kritiko, vendar je le moje osebno razmišljanje.
Nekaj časa nazaj sem se pogovarjala z enim članom kluba, ki je že v klubu od ustanovitve. Njegov pogled in vizija o kluba me je pritegnila o razmišljanju o včlanitvi v klub, kar sem bila do sedaj proti, še posebno ker prijatelji, ki so včlanjeni niso rekli nobene pozitivne stvari kot je to da so plačali članarino darilnih paketov niso dobili, ni nobenega srečanja pod okriljem kluba, ni letnega zbora članov,….
Na strani o klubu, kjer je prijavnica za včlanitev imate napisan znesek članarine in ta je na eni strani 35,00€ na drugi strani 30,00€ kateri je pravi?
V kolikšnem času od plačila pošljete darilni paket?
Če ne želim darilnega paketa kakšna je članarina, ker pri samo podaljšanju imate napisano 20,00€. Je potem tudi 20,00€ brez darilnega paketa?
Imate tudi obvezen klik, da se strinjam z pogoji. Kakšni so ti pogoji, je to statut društva, če je to to, mi lahko posredujete link, da si ga preberem (ker žal ga nisem nikjer dobila).

Zanima me koliko je sploh članov v društvu in če tudi imajo v bodoče namen organizirati kakšna srečanja oziroma, kot sem zasledila meddržavna srečanja?

Mogoče so za vas vsa vprašanja »butaste« narave. Če se odločiš biti član društva je res, da je prostovoljna odločitev. Vendar če plačaš članarino 35,00€ ali kolikor že je, lahko vsaj vprašaš še nekaj pojasnil. Drži?
Prikaži več možnosti
    • uursi in Bavarian Murder Weapon uporabnikom je všeč to sporočilo

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ti povej prijateljem da naj preberejo pošto ki jo dobijo na dom. Ne pa samo vzamejo ven kartico in ostalo stran vržejo. :ok Tam je vedno napisano kaj in kako glede prevzema ali pošiljanja artiklov. Je pa to napisano (bolj na kratko) tudi na spletnih straneh. In tisti ki je prebral me je tudi kontaktiral da sva uredila da je zadevo dobil, tako ali drugače (pošta, osebni prevzem, prevzem preko kakega kolega, na srečanja na katera sem hodil,...).

Letni zbori so, z izjemo letošnjega, ki bo po vsej verjetnosti jeseni, vedno bili, je pa res da večina ljudi nikoli ne pride. Nekateri so bili v okviru srečanj, nekateri posebej. Vedno pa so bili člani obveščeni.

Cena na online prijavnici je napačna in jo bomo popravili. Cena 20€ je podaljšanje članarine za obstoječe člane, ne vključuje pa artiklov. Za nove člane obstaja samo opcija za 35€, ne vem pa kaj ti na stavku "Če ste že član oz. članica Avto kluba BMW Slovenija in želite samo podaljšati svoje članstvo, imate na izbiro podaljšanje članstva brez darilnega paketa (20 EUR) ali z darilnim paketom (35 EUR). " glede članarine za 20€ ni jasno. :confused Če artiklov ne želiš jih lahko podariš kakemu prijatelju. :ok2 A si sploh prebrala spletne strani kluba?

Čas od plačila do prejema je lahko zelo različen. Odvisen je od tega kako hitro dobim podatke o plačilu (periodično mi jih pošlje blagajnik), od moje zasedenosti, od tega ali je artikel na zalogi ali ne,... Se je že zgodilo da je kdo dlje časa čakal na artikel/izkaznico.

Pogoji so statut, ja in ga imamo, če nikjer drugje, na sedežu kluba. Online verzije trenutno ni (jo bom pa probal dat gor). Moram rečt da še noben ni tega vprašal, jaz pa se tudi nisem spomnil da linka ni.

Meddržavnih srečanj klub zaenkrat še ni organiziral ker je za to potrebna ogromna organizacija, pri kateri člani (pa tudi nečlani), glede na zainteresiranost na ostalih področjih, niso pripravljeni pomagat, sam se pa niti v sanjah ne mislim tega lotit (že za oba Mobikrog eventa, katera sta mislim da pred tvojim časom tu gor, bi se ga pa potemtakem moral spomnit tvoj kolega ki je v klubu že od štarta je bila organizacija ogromna, večina na plečih mene ter Atteye). Srečanj v okviru kluba letos res še ni bilo, lani pa je bil obisk zelo nizek (razlog neznan). Priznam da sem kriv sam, oziroma tisti ki v klubu sploh kaj migamo, ker pač ne zorganiziramo vsega. Poleg tega je letos ogromno srečanj ljubiteljev in se že termin težko najde. In roko na srce, mene organizacija počasi mineva. Skoraj noben noče pomagat, vsi bi prišli, se imeli fajn in potem šli, ter se pritoževali nad stvarmi ki niso štimale. Poleg tega je služba postala bolj obsežna, sedaj imam družino,...

Tako da je to krivo tako za upad srečanj kot posledično tudi upad članov. Trenutne številke (najbrž je v rangu 50+-) ti ne vem povedat (se spreminja), se je pa znižala. Zdej, a samo zaradi moje "odsotnosti" ali tudi kaj zaradi krize, pa ne vem povedat.

Urejal Nixxon, 06.07.2011, 13:14.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Aja, kako bo s srečanji za letos ne vem, zelo sigurno bomo naredili en klasičen piknik in v okviru njega tudi najbrž občni zbor. Za kaj več težko garantiram.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik

@Nixxon
najprej hvala za odgovore.
Sem si prebrala spletno stran. Zato sem postavila ta vprašanja. Če je ne bi prebrala ne bi vedela tega napisati.
Potem pomeni, da ko se prvič včlaniš imaš le možnost 35,00€.
Kaj mi lahko posreduješ tudi pogoje oziroma statut.

Hvala.

Urejal suzy.quattro, 06.07.2011, 13:56.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ja, za prvič edino 35.

Za statut mi boš morala dat malo časa, nimam online verzije, moram zatežit drugim. :ok Ga pa dobiš.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik

ok, razumem.
Pričakujem statut, potem se odločim.
Upam, da boš to uredil čimprej.
Lahko ga tudi skeniraš in mi pošlješ.
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, za prvič edino 35.

Za statut mi boš morala dat malo časa, nimam online verzije, moram zatežit drugim. :ok Ga pa dobiš.

Pozdrav
kako napreduje z statutom?
Je že pripravljen?
Ga mi lahko pošlješ oziroma daš na stran, da ga lahko vidimo?

Hvala
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Bo v roku parih dni. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik

Pričakujem!:ok
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik

Upam, da ste uredili statut?
kaj je mogoče ga dobiti?:ok
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Dobim ga predvidoma jutri (upam da res). Oprosti za pozen odgovor, sem se po N letih odločil stare grehe začet pucat in ni bilo časa.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Upam, da ste uredili statut?
kaj je mogoče ga dobiti?:ok

Si ga dobila v 3 mesecih?

Jaz sem ravno danes razmisljal "kaj pa če bi se vclanil v klub",ampak ko mal prebriram mnenja drugih, vidim da zares samo nakažeš € , od tega nimas pa nič ( pusti darilni paket ki ga itak placas ) .

Se motim? So kaksne organizirane zadeve? Ker drugače res ne vem zakaj nakazovati € na nek TRR ...
Prikaži več možnosti

suzy.quattro
suzy.quattro

BMW fanatik

• Uporabnik

Si ga dobila v 3 mesecih?

Jaz sem ravno danes razmisljal "kaj pa če bi se vclanil v klub",ampak ko mal prebriram mnenja drugih, vidim da zares samo nakažeš € , od tega nimas pa nič ( pusti darilni paket ki ga itak placas ) .

Se motim? So kaksne organizirane zadeve? Ker drugače res ne vem zakaj nakazovati € na nek TRR ...

Pozdrav
bom odgovorila na vprašanje tako kot stvari "stojijo" na internetu kot sem gledala sedaj, pred pisanjem odgovora še ni.
Vendar Nixxon mi je danes napisal, da naj mu posredujem email, da lahko pošlje statut.
No, potrebovali so xxxx dni, upoštevati moraš, da do sedaj ga niti ni bilo, samo, če noben ne vpraša.

Kar se pa tiče organizacije in kaj "dobiš v zameno" je pa to zgolj tvoja odločitev ali se včlaniš ali pa ne.

Edina stvar, ki pa tudi mene zanima je zakaj nekateri, ki niso plačali članarine za leto 2011 imajo še vedno zdraven imena, da so člani kluba?

lp
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ravno o tem zadnjem smo se s Tomzlom menili teden dni nazaj, da bomo uredili. Kot vse ostalo pa nam je to dodatna neprofitna dejavnost in kot taka žrtev bolj pomembnih stvari v življenju. Zato traja malo dlje.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti