Skoči na vsebino

MINI United 2007

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
103 odgovorov v temi
BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Teaser:
http://www.miniunite...ed/en/index.jsp
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Tokrat pa mormo it obvezno gor v mal večjem številu. Mogoče kdo ve kje bo letos in kdaj bo?

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Our sources are telling us that MINI United 2007 will take place in and around the Zandvoort Race Track in the Netherlands from June 22nd through June 24th 2007. Look for MINI to feature the 2008 JCW MCS at the event much like they featured the JCW GP in 2005.

http://www.circuit-zandvoort.nl/
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole bo pa prava avantura do gor pridt- se bo splačal najet šleparja pa da damo gor 10 MINIjev in se zbudimo v Zandvoortu :ok2 Nazaj grede pa še planiramo postanek na Nürburgringu in odpeljemo par krogov na najbolj znamenitem dirkališču :mljask

Lp

Prikaži več možnosti

sasch
sasch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

Lani septembra so na enem izmed švicarskih forumov podali (kao uradno) sporočilo MINI Schweiz:

http://www.mini-powe...55&postcount=10

Za (ta pravo) potrditev pa bo torej izgleda treba počakati do konca meseca.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Tole bo pa prava avantura do gor pridt- se bo splačal najet šleparja pa da damo gor 10 MINIjev in se zbudimo v Zandvoortu :ok2 Nazaj grede pa še planiramo postanek na Nürburgringu in odpeljemo par krogov na najbolj znamenitem dirkališču :mljask

Lp

Ce razmisljas o tej moznosti ,potem je najbrz cenejsi vlak?

Ce bo to tisti datum drzal, ki sem ga zasledil na enem tujem forumu bom ponovno spet pusnil. :/

Bomo vidli....je..stanje:)
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: VW Käfer

Mene tudi mika. Samo do tega je še kr neki časa.
Little Blue BOX
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Glede vlaka bi se mogli pozanimat, do konca nemčije bi se moglo kaj najt drugač pa ostaja možnost s šleperjem- Simon je enkrat razlagal da se pokrijejo stroški ob 6 vozilih s tem, da te šlepar pripelje do vrat :laugh

Lp

P.S.: Sam datum so pa res izbrali totalno bedn: 22-24.6. upam, da ne bo takrat še kakšnih izpitov :damn

Lp

Prikaži več možnosti

MihaM
MihaM

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 139
  • Avtomobil: Mini Cooper S - JCW

Hej Team:

Ne vem kaj ga lomite z vlakom/šleperjem,...

V Zantvoord-u (tudi tam) sva bila predzadnji dan najinega poročnega potovanja,... in prevozila Zantvoord-Munchen v cca. 12 urah (1000km+) (z Citroen AMI-jem !!!) Max. speed 110 km/h - prehitevajo te vsi tovornjaki,...
0-100km/h cca. 2 minuti,...

Z MINI-jem po moje, prideš tja v tem času+/-,... ni pa preveč ovinkov ;-)

LP: Miha
Chili red JCW
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Okoli 1300km je v eno smer, se pravi 2600km s tem da bomo v Zandvoortu naredili še najmanj 100km ter če se ustavimo na Nürburgringu dodatnih 200 je vse skupaj 2900km in če računamo porabo samo 10 litrov kar je malo za MINIje to nanese 290 litrov bencina, cena super98 bencina je trenutno v Nemčiji okoli 1,3€ za liter kar nanese za 377€ stroškov samo z bencinom. :ok Pri tej vsoti bi se splačalo razmislit o kaki alternativni opciji, med drugim tudi zaradi 2900km, ki niso mačji kašelj. Moj rekord v MINIju je pri ca. 1000km v enem dnevu in morm rečt, da sem bil naslednji dan kljub spanju v lastni pojstelji totalno polomljen.

Lp

Prikaži več možnosti

marcipan1
marcipan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: Mini Cooper S KMT, Berlin

Meni se tudi ne zdi bohvekaj te razdalja. Sicer sem v enem dnevu že naredil 1300 km (Lj-Budimpešta-Banska Bystrica-Bratislava-Lj) in počutil sem se, kot da sem se ponovno rodil. :-D
Don`t worry, be Mini.
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Meni se tudi ne zdi bohvekaj te razdalja. Sicer sem v enem dnevu že naredil 1300 km (Lj-Budimpešta-Banska Bystrica-Bratislava-Lj) in počutil sem se, kot da sem se ponovno rodil. :-D

Ja, prblizno tok polomlen kuker dojencek k se more skoz tisto lukno vn prebit. :ok2
Drugače pa avtoceste so ok, sam po stari cesti skos od Škofljice pa do Ljutomera k sm vozu dobi dve uri pa pol sm bil pa vedno polomlen.
LP
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Enosmerna karta na spalnem avtovlaku za en avto in dve osebi iz Beljaka do Dusseldorfa (še cca 250km do cilja) pride cirka 250€ tako da ta opcija verjetno odpade.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Moznosti je nesteto, vsak posameznik pa bo izbral naugodnejso zase.

Ne vem zakaj toliko kompliciranja?

LP
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Fisher ne gre za kompliciranje, gre za to, da se najde kakšno ugodno opcijo, ki bo interesantna za čim več ljudi :ok Sicer bo najugodnejša opcija po vsej verjetnosti po 4 minijaše v en avto vendar bo malček problem s prtljago.

Lp

Prikaži več možnosti

Simon82
Simon82

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 194
  • Avtomobil: Cooper S JCW

LP vsem! Prvo delo srecno in zdravo v novem letu, in cim manj karambolov :laugh

Kar se tice prevozov, meni ni toliko panike dat za bencin, kot je imet na avtu v enem vikendu 3000 kilometrov vec. Pomoje ce so cene podobne, se splaca dat avto na kamion, ce pa pride ful drago, pol pa gremo po dva v avtih in se stroski takoj za pol znizajo. Naceloma sm za, bo sigurno fajn avantura, ki se jo splaca posnet s kamero. Ponavadi izlete ki delamo s prijatelji jih vedno snemamo in jih potem jaz opredelim in dam na DVD. Tako da bi bil pripravljen tudi v tem primeru tole narest. Je pa datum se dalec, in nevem ali bom uspel iti zdraven.

LP.
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Da me ne bo kdo narobe zastopil- glede bencina tud meni nebi blo panike in je bil ta primer iz moje strani izbran samo zaradi tega, ker je največji strošek in najhitreje za prikazat, samo je problem, ker je še dodatno vsaj enkrat toliko stroškov (cestnine, vstopnice za dogodek, nočitev, hrana&pijača, itd) med drugim tudi 3000km na avtu več in je za razmislit o kaki alternativi.

Simon- ti si enkrat govoril o tisti varjanti s šleperjem- maš mogoče še kaj bolj natančno v glavi?

Glede filma in komentiranja celotne zadeve je pa seveda odlična ideja- upajmo, da bomo našli čas in se udeležili te mega zadeve v čim večjem številu.

Lp

Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest lahk ze zdej z gotovostjo zatrdim, da ce bo ta stvar junija mene sigurno ne bo, ker se bom takrat ucil za izpite.
Lp
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Fisher ne gre za kompliciranje, gre za to, da se najde kakšno ugodno opcijo, ki bo interesantna za čim več ljudi :ok Sicer bo najugodnejša opcija po vsej verjetnosti po 4 minijaše v en avto vendar bo malček problem s prtljago.

Lp

Zadnjic enkrat si trdil, da je mini dovolj velik avto za take podvige. Zdaj pa ne vem? :-D :laugh

Jah najugodnejsa. Verjetno vsi ne bodo tlacili avtov na tvoj kamion kaj pravis? Vsaj name lahko kar pozabis. :)
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik

Lp

Zadnjic enkrat si trdil, da je mini dovolj velik avto za take podvige. Zdaj pa ne vem? :-D :laugh

Jah najugodnejsa. Verjetno vsi ne bodo tlacili avtov na tvoj kamion kaj pravis? Vsaj name lahko kar pozabis. :)

Ambrož, boš šel z merco pa se boš peljaj kot GOSPOD (pa še RWD je)? :ok2
LP
Prikaži več možnosti