Skoči na vsebino

MINI United 2007

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
103 odgovorov v temi
sasch
sasch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

Pa še moji sveži vtisi o United 2007:

Kot že Misano je bil tudi Zandvoort zelo dobro organiziran in izpeljan. Vse tri dni je bilo vzdušje zelo prijetno in pozitivno. Že na daleč se vidi, da MINI/BMW v celoten projekt vloži precej in vsaki malenkosti posveti pozornost (e.g. do detajlov izdelana celostna podoba).
Na srečo je tudi vreme (do nedelje) kar zdržalo (nevihtica v petek zvečer, nekaj kapljic v soboto). Je pa res, da je vseskozi prepih in tudi jaz se trenutno še vedno borim s prehladom/angino.

Žal tudi mi2 (spet) nisva imela sreče s Taxi ride. V soboto sva ob 8:59 opazovala šprint množice od vhoda do registracijskega šotora in kot sva ugotovila kasneje, so sobotne (jutranje) vožnje s profesionalnim dirkačem v dirkalnem MINIju dobili tisti, ki so pred (takrat še zaprtimi) vrati stali ob 8:30.

Od legend sem se rokoval z Gabe Bridgerjem/Motoringfile in spoznal gospo in gospoda iz Kalifornije, ki sta svojega MCS JCWja z letalom poslala na Nizozemsko, da se z njim udeležita United (ker bi - zaradi zamudne ureditve dokumentacije, ki jo za izvoz/uvoz potrebuje ameriški avto v EU – z ladjo trajalo predolgo).

Po masaži in striženju v nevihtnem nedeljskem dopoldnevu sva se odpravila proti Utrechtu in potem naprej do doline reke Mosel. V ponedeljek pa po dolini do Trierja, tako da sva bila v torek zgodaj zjutraj že doma (je treba šparat dopust).

Za naprej pravijo, da se bo ohranila bienalna frekvenca in dr. Segler je na odru oznanil, da bo United 2009 (najverjetneje) nekje v VB (med drugimi tudi zato, ker je takrat abraham obletnica).

Aja pa še to, za debelo šipo v temi (prekinjeni z fleši) so pokazali R56 Challange race car in Motoringfile danes poroča (http://motoringfile....lange-race-car/) da ga bo lahko (pri MINI dealerjih) kupil kdorkoli z dovolj cekinčki na svojem računu.

Kaj več pa mogoče, ko spravim fotke iz kartic na PC.

LP Saso

PS
BTW Fisher, (dolgoletna) spremljevalka ni soproga, ime ji je pa Špela.

PPS
Rdeč cooper z MS tablico??
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Se opravicujem glede soproge (saj ce si pozoren sem iz previdnosti dal ? tam). Imen pa po forumu (razen tistih, k so itak ze parkrat napisana) raje ne pisem, ker so nekateri obcutljivi na to.

Ja organizacija je bila super (mene je le zmotilo, da sem mel avto v PM v soboto) ostalo pa res ni kaj veliko dodati. Kako je bilo z voznjami, sta uspela naslednji dan pridet z isto kartico na progo al je veljala ena kartica samo za eno voznjo cel vikend?
Jaz sem mel eno nalepko v avto za nedeljo zjutraj (ze v soboto prijavil), pa me je Vladster ubil zvecer tko da je slo vse v franze. :laugh :crazy :-D

Pihalo pa je res. Sta bila v soboto zvecer tudi vidva na partyju? Tam je blo kr dost hladno , ce nisi bil pod sotorom. Mislim da me je ravno to zdelalo. Celo noc na takem. :crazy :-D

Torej ne bo spanija ampak VB. Huh to me pa mal "skrbi" zarad voznje po njihovi strani pa se dlje kot tokrat je :)
Kako je pa zdaj s temi dirkalniki, kako si sploh lahko prisel "noter". Si moral poznati prave ljudi in imeti dovolj $ ali je bil dovolj ze $ ali se kaj?
PS: Imel si prav glede kg. Je potem povedal po zvocniku, da tadobri dobivajo kile. Najboljsi je imel ce se prav spomnim celo +40 kg notr.

Ja bil je na parkiriscu rdec cooper z MS tablico. Srecal sem ga tudi nasproti, mahal trobil a ni stekal, ker sem se (spet) vozil brez prednje tablice in se je kr odpeljal, tako da kaj vec ti ne znam povedat. Imam pa sliko avta, jo bom ob priliki dal v album in sporocim.
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

vladster
vladster

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 270
  • Avtomobil: Volvo v50

Sej ni blo tako hudo, sem se peljal drugi dan v francijo cca 900 km. :laugh

lp
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

No marsikaj se da, samo....ma ravno prav je blo. :laugh
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti