Skoči na vsebino

Jerry-jevi nekdanji avtomobili in nekaj zanimivih slik

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
113 odgovorov v temi
Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

LP

Pa kaj jaz sploh delam na BMW forumu=????????? :napaka
Ko pa so nekateri carji med št. posedovanja BMW-jev, drugi pa samo z več 10 letno željo po tem. :ok2 :damn :ok2

LP

D.
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Eno vprašanje vsem!

Ali imam prav da so na šestici e24 felge RONDELL typ 58 18col gor?

Drugače pa je to zelo hud vozn park. Kaj takega! :cool

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 808

Eno vprašanje vsem!

Ali imam prav da so na šestici e24 felge RONDELL typ 58 18col gor?

Ja. :)
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 097
  • Avtomobil: F31

Objavljena slika

kje je pa ta končala? :eek
Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 652
  • Avtomobil: VW

Objavljena slika

Dream car...ko sem bil še v vrtcu, sem imel tole zverino na daljinca-seveda s kablom :laugh .
Prikaži več možnosti

sharkEr
sharkEr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 975
  • Avtomobil: Ape 50

Sami old school stroji,ni kaj :clap
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Sami stroji :bow
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pehtren, kaj maš to zaeno teksturo v podpisu? Kak photoshop efekt?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

Ja. En kolega mi je naredil, jaz sem mu samo idejo dal. Pa sam sem angel eyes dodal. :)
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Dej ga vpraši kako je naredil, pliz. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

B.Rakun
B.Rakun

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 481
  • Avtomobil: X5

Vprašanje za Jerrya: prelepa, prečudovita in prelestna bordo rdeča s krem ledrom 750-ka je stalno naprodaj. Trenutni lastnik jo prodaja za 3.500 €. Zdaj me pa zanima, kaj vse je na avtu za porihtat, da bi bila zadeva v solidnem stanju (beri: da avto spraviš v stanje, da delaš le še redne servise, tu in tam popraviš kakšno malenkost, tankaš in voziš brez skrbi). Ker spomnim se, da je Jerry pisal o tem, da je ni in ni mogel do konca porihtat...

Je realno pričakovat, da konkretno kračico kupiš za 3.500 €, daš še nadaljnjih 3.500 € v kuverto, kuverto položiš na sovoznikov sedež, avto zapelješ do recimo Kokalja, Podlesnika ali Jermana, ga pustiš tam mesec dni in se nato odpelješ z vrhunsko limuzino v dobri kondiciji??? Ali pa nemara rabiš še 10.000 € in letanja od električarjev do ličarjev itd.???

Da ne bo pomote, sam zaenkrat nimam tovrstnih ambicij, sprašujem bolj iz firbca, verjetno pa bo odgovor še marsikoga zanimal.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Jerry je (pre)hitro obupal, če mene vprašaš.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

_diablo_
_diablo_

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 199

B.Rakun

750-ka je loterija, pri taksnem avtu lahko v daljsem obdobju upas na redne servise le kadar je v 1A stanju, to stane pa kot si sam napisal 10k EUR in veliko dela in tega ta rdeca ni dozivela.
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 914
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

B.Rakun, nekje tukaj že obstaja tema o obnovi 750...se mi zdi, da 10.000 EUR skoraj ne bo dovolj...

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

B.Rakun: Najprej se moraš vprašati, ZAKAJ model že leta in leta prodaja tisto 750i? (Btw. tudi tiste fotke so že nekaj let stare... :blabla)

Veeeeeliko boljša strategija bi bila vzeti tisto kuverto s 7 ali 10k evri (pišem na pamet, ker nimam blage koliko pride e32 V12 v dobrem stanju??) in iti v Švabijo k enemu staremu atu (beri: prvemu lastniku) in odšteti, kolikor pač zahteva :ok (in še potem imeti nekaj k EUR za rezervo in k mehaniku)
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 795
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

kje je pa ta končala? :eek

Nazadnje se je baje prodajala nekje na stajerskem, od tam dalje pa ne vem... verjetno bo koncala podobno kot vse ostale :blackeye

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Vprašanje za Jerrya: prelepa, prečudovita in prelestna bordo rdeča s krem ledrom 750-ka je stalno naprodaj. Trenutni lastnik jo prodaja za 3.500 ?. Zdaj me pa zanima, kaj vse je na avtu za porihtat, da bi bila zadeva v solidnem stanju (beri: da avto spraviš v stanje, da delaš le še redne servise, tu in tam popraviš kakšno malenkost, tankaš in voziš brez skrbi). Ker spomnim se, da je Jerry pisal o tem, da je ni in ni mogel do konca porihtat...

Je realno pričakovat, da konkretno kračico kupiš za 3.500 ?, daš še nadaljnjih 3.500 ? v kuverto, kuverto položiš na sovoznikov sedež, avto zapelješ do recimo Kokalja, Podlesnika ali Jermana, ga pustiš tam mesec dni in se nato odpelješ z vrhunsko limuzino v dobri kondiciji??? Ali pa nemara rabiš še 10.000 ? in letanja od električarjev do ličarjev itd.???

Da ne bo pomote, sam zaenkrat nimam tovrstnih ambicij, sprašujem bolj iz firbca, verjetno pa bo odgovor še marsikoga zanimal.

750 je zelo zahteven projekt kar se tice vzdrzevanja, ko pride enkrat malo v leta pa sploh. Ce se zelis normalno vozit, moras enostavno zamenjat kompletno elelktroniko, podvozje, avtomatski menjalnik, pri E32 V12 pa na zalost tudi motor (oziroma vecino njegovih delov), sicer ti v povprecju vsak teden nekaj novega crkne.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry je (pre)hitro obupal, če mene vprašaš.

Lepo je biti laik, ker nimas skrbi in si lahko optimist. Vendar je v resnici tako da ti vzdrzevanje taksnega avtomobile pobere ves denar, pa lahko na dan zmolis po 3 ocenase in 2 zdravamariji in ti nic ne pomaga. Eno je ljubezen, drugo je gola eksistenca in zato je sel avto brezkompromisno od bajte (takrat jih se nisem menjal tako pogosto kot danes in sem se zares igral z mislijo, da bi ga obdrzal). Mislim da sem se odlocil pravilno. Konec koncev jo se vedno lahko kupim nazaj. Lastnik z njo ne ravna slabo in ceprav gotovo ni odpravil vecine napak, je avto zdaj verjetno v boljsem stanju kot je bil takrat in cenejsi. Iz zbirateljskega vidika V12 nikoli ne bo imela kake posebne cene in stevilka bo se padla, vprasanje pa je, v kaksnem stanju bo takrat avto. Ce hoce kdo imet lepo E32 V12, je morda pravi trenutek za nakup prav zdaj. Ceprav zame to ne pride v postev, ker ti V8 nudi prav toliko uzitkov za dosti manjse stroske. Pa lepa barva gor ali dol, lepota ti prav nic ne pomaga ce te zraven boli glava.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 798
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

... lepota ti prav nic ne pomaga ce te zraven boli glava.

Hay!

A :sex ga, veš kako pravijo;

Za lepoto je treba trpet... :-D :-D :-D

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

... lepota ti prav nic ne pomaga ce te zraven boli glava.

Hay!

A :sex ga, veš kako pravijo;

Za lepoto je treba trpet... :-D :-D :-D

lp

joda

če se rodiš lep ti ni treba :ok2

LP
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.